Topicul "singuraticilor" -- pentru cei ce nu apartin nici unui grup de pe Garbo

irineto...cloaneto....ti-am mai spus si aseara...bashti la asternut, ca e ora de nani.....dispari creatura idioata....ca iti rad si contul asta....si nu ma face a dracului, ca nu iti mai faci cont pe aici cand mai suntem noi...
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:56
...scri, nu ma obosi c cetesc ce spus, da merg acum s vad ce abereaz...
daria_
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:57
De la: TheDarkRose, la data 2010-01-08 22:56:09
De la: anakin, la data 2010-01-08 22:52:11rozeto, te felicit...

nu ti-ai depasit conditia sub-umana cu care te identifici. Pentru tine ironia este un no man's land, total antagonista mocirlei in care traiesti.

Sorry, dar nu pot cobori la nivelul tau, care nu se ridica decat pana la nivelul intelectual al nationalitatilor conlocuitoare pe care le clamezi.

serios moncherica..??? de unde dedusesi tu toate chestiile astea adanci???
din putul gandirii tale elitiste???
si.....n-am clamat ....am exprimat doar......
iar tu....micutule alexander....ai repetat......
Vezi sa nu lasi mizeriile astea umane sa te domine....Ca au mintea limitata si nu inteleg prea multe,,,,Ca leac pt prostie nu prea se gaseste....Sau leac pt prostie este de a-i ignora...Sa nu ii bani in seama,,ca si cum nu ar exista pt tine...Nu merita sa iti faci nervi cu asemenea oameni....
omulsincer
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:00
De la: buna01, la data 2010-01-08 23:00:10
De la: TheDarkRose, la data 2010-01-08 22:56:09
De la: anakin, la data 2010-01-08 22:52:11rozeto, te felicit...

nu ti-ai depasit conditia sub-umana cu care te identifici. Pentru tine ironia este un no man's land, total antagonista mocirlei in care traiesti.

Sorry, dar nu pot cobori la nivelul tau, care nu se ridica decat pana la nivelul intelectual al nationalitatilor conlocuitoare pe care le clamezi.

serios moncherica..??? de unde dedusesi tu toate chestiile astea adanci???
din putul gandirii tale elitiste???
si.....n-am clamat ....am exprimat doar......
iar tu....micutule alexander....ai repetat......
Vezi sa nu lasi mizeriile astea umane sa te domine....Ca au mintea limitata si nu inteleg prea multe,,,,Ca leac pt prostie nu prea se gaseste....Sau leac pt prostie este de a-i ignora...Sa nu ii bagi in seama,,ca si cum nu ar exista pt tine...Nu merita sa iti faci nervi cu asemenea oameni....
Scrie cum vrei,,dar mesajele prostilor ignorale...Ca nu merita sa ii faci nervi cu ei...Nu merita nici macar sa ii bagi in seama...Baga in seama doar pe cine merita,,,si ignora ce iti scrie cutare si cutare de care nu iti place.de moaca lor..Pa
omulsincer
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:02
Ia-n te uite cine te sprijina

Pana la urma, cine se aseamana se aduna; amandoua au lipsa crasa de vitamina P qed.

si rozeto.. ti se terminara sticlele de material seminal de stai pe aici..inca?
anakin
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:02
....nu mai da citeaz, c mai cetirm odat...oi fi tu bun, da ne obosm ochii...
daria_
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:03
tuth, da contul meu de ieri de ce mi l-ai reclamat? imi facusem si eu un cont de irina distractiva si voi, gata. cu reclamatia.

oricum, tu ai fost prima care ai sezizat diferenta. si wif a observat ceva . piku, a fost pe aratura . ceilalti nici nu s-au uitat ca acolo scria gardo pup

si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:06
irino....pregateste-te....luni dimineata vei intra in cont...sera nu o sa-l mai ai.....pregateste-te sufleteste.....nici asta cu buna 01 si nici rahatul alalalt cu gardo ......crezi ca glumesc???? tampito.....andra - administratoarea acestui forum, e vecina cu mine ...si ne-am descoperit prieteni comuni...asa ca asteapta-te luni sa ramai iarasi fara conturi.....nu te juca cu mine...ca pana acuma ai cam luat-o in barba cu mai toate conturile din care postezi ca o imbecila si dai copy-paste....
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:08
TOTUSHICO,ce facusi,mama,tu sareai gardurile,in viziunea nea
scrichy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:10
ioi totusico.... mancu-ti gura ta.....tu erai gardul ala???? pai mai fata.....daca copiezi o nebuna...tu ce crezi????raportam nebunia mama.....hi hi hi.... pup

p.s. facusi o confuzie....la ala nu te-am reclamat...hi hi...cred ca s-a sesizat andra.....
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:10
io nu mai stiu ce toapic era totushico, dar da', am sesizat ceva

deci, ce toapic era ? ca acu ma roade...
Anouk
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:14
tuth. gardo mi-l facusem eu aseara sa testez atentia userilor

m-am distrat ca, tot nu aveam ce face. nu e al irinei. cand nu e vinovata, nu e. de asta wif banuia ca irina e ciudata

nici nu mai stiu ce parola am avut ca sa mi-l sterg
si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:15
TUTH,TOTUSHICA,glumi,sau e pe bune,a cui,e contul,soro
scrichy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:15
pe sexul oral unde imi spunea piku ca eu prestez pe strada. da, am avut onoare. i-am spus ca merg cu "limusina" ce m-a mai injurat yania ...
si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:17
iuhai bade...

is vigilenta in persoana...nu mi s-a parut mie dijeaba ca ceva nu e in regula

totushel, totushel...te tii de shotii

te-a injurat ? ma duc sa vad
Anouk
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:17
Bine ca eu am intrat si am iesit,am scris ceva la repezeala,ca altfel,cine stie ,ce mai era
scrichy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:20
...totusico

...ti se urse cu binele
daria_
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:20
De la: si_totusi, la data 2010-01-08 23:17:14pe sexul oral unde imi spunea piku ca eu prestez pe strada. da, am avut onoare. i-am spus ca merg cu "limusina" ce m-a mai injurat yania ...


poi garDo 119 treaba ii asta? sa ne pacalesti de sf ion?
LILO
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:23
pe asta am bazat si eu, fetele. si eu as fi facut la fel. dadeam copy din irina dar mai strecuram o gogoasa de la mine . stiam sigur ca nimeni nu citeste

acu, voi ca voi da, ce moaca a facut irina cand s-a vazut dedublata . chiar am urmarit . tacea malc si se mira
si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:23
iote acilea cand zice totushelu de blowjob

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/7476/pagina-12/Sex-oral-pro-sau-contra.html

bine, primu' semnal de alarma e cand ai zis pe nush ce toapic ca eti irina si cloanele ei bashca cele ploade de 16 ani

rozeto, nu te supara fetitza pe noi acum, ne pocni limbaritza, ca ne-a facut totushica o farsa
Anouk
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:23
tutusel....vezushi mama ce vigilenta sunt???? ioooi....hi hi...deci am demonstrat ca nu stau dijaba pe forumu aista si sunt atenta la ce si pe cine cetesc.....

mi-am facut un bun obicei de la un timp sa studiez si cine posteaza, si cate postari are, si de cand e membru.....nu stiu...chestie de pitic....

si eram un pic contrariata ca tampita asta si-a facut iar, nu unul...ci doua conturi, in aceeasi zi, dupa raderea cu succes a celuilalt cu 119 in coada....mi-am zis in barba....ba, da nebuna ii tolomaca asta....isi face cont nou....si schimba numai o litera...crede ca suntem prosti....si dau la relatia cu dumnezeu de buna01....mancati-as ....am crezut ca vad albastru....mai sa fie a dreacului....doua conturi in aceeasi zi??
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:24
acuma am citit si eu reactiile...

si zici ca erai cu camera ascunsa, totusico?
anakin
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:25
ce moaca a facut irina cand s-a vazut dedublata . chiar am urmarit . tacea malc si se mira


asta ii CULMEA...
LILO
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:25
deci ai incuiat-o pe irina

ptiu, drace...sa ma bata soarele daca nu ma doare burta de ras, moldoveanca mucalita ce esti
Anouk
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:25
tutsico...gluma ii gluma dar sa nu mai faci asa...daca te-am jignit aseara cu ceva la/in postarile mele la adresa lui gardo...ma iarta....pliiiiizzzz..... ma ierti???
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:28
mi-a stricat andra ploile ca mai scriam eu vreo doua zile da, am uitat parola si cand am intrat pe mail sa accesez direct de acolo, placinta!! ma banase.

altfel, sigur aveati distractie. ma gandisem la niste smecherii care sigur v-ar fi incantat . macar ne distram. asta e. am fost victima colaterala

si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:29
ioi, mooor...

io am crezut ca si-a facut fatuca cont nou, da' mi se parea ca e betzica, am crezut ca tinea in brate vreo sticluta cu visichi, de-ala
Anouk
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:30
vai, vai,doamne serioase...
pik_nik
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:31
De la: TheDarkRose, la data 2010-01-07 21:31:34aici sper sa avem libertate de exprimare...sa putem sa ne impartasim ORICE fara a avea parte de veninul etilistilor Garbisti


ce ai rozeto, te dai iar panselutza? Iar esti o biata victima nevinovata? Ti-a trecut Tourette?

Vezi ca libertatea de opinie e in ambele sensuri. Si daca vrei vreun loc unde sa nu reactioneze nimeni daca debitezi prost, scrie un fisier word, ceva, pe pc-ul personal - si scoate netu'. Moare dreak vreun hacker de ris.
quasaria
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:32
hihihi...ca tu nici n-ai spirit de observatie, pikusorule

Anouk
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rolul sexului anal 311 De la: daniil_pravoslavnic 17 Martie 2013 14:02
Relație la Valcea 1 De la: Alexandru_Florin_Stefanescu_1 1 Aprilie 2019 13:09
sex oral 63 De la: florin_c76 8 Mai 2010 01:14
. 3 De la: garbo257947 9 Aprilie 2012 21:30
Disolutia statului roman 306 De la: marceltuky 6 Decembrie 2010 15:48
Setari Cookie-uri