Topicul "singuraticilor" -- pentru cei ce nu apartin nici unui grup de pe Garbo

....totusoaico, ne-ai fcut, mamicule..

...cic rsul ingraș....cred c pusi cteva kile...
daria_
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:33
totusico, esti mortala!

biata irina, cred ca inlemnise...
garbo_C
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:34
da, anakin. eram de la tradati in amoare. iti dai seama ce radeam cand fetele imi spuneau sa ma duc la nani? eu nu si nu. pe felie

tuth, cum sa ma supar? a fost o gluma si oricum, v-am atentionat. wif vad ca a avut un clic

de sf. ion s-a nascut baiatul meu. sarbatoream si eu cu voi. ati fost simpatice
si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:35
tutusica.....mie mi s-a parut ceva anormal cand ai sustinut sus si tare ca esti virgina....ori irinuca-mistretuca o zis clar ca o apucat ea sa faca niste bigi-bigi cu un baiet.....

si da...citisem pe un topic - mi se pare ca ala cu membrii noi...ca iti atribui niste profile....irinuca, nu mai stiu care, si nu stiu ce pustance de 16 ani....dar nu am luat in seama....

ioi...daaaa...io tz-am zis...basti la asternut.....


tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:38
Anouk, n-am d'ala ce zici tu, cand e vorba de nuri. ca astia nu au nume, ci forme
si totusicaaaaaa.......!!!
pik_nik
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:39
pik, tu trebuia sa observi. nu ti s-a parut ca irina de aseara, nu gandea colectiv?

si doar ma stii de vreo 5 ani de zile

hai, pune niste cirese din acelea mari in prashtie si azimut, orasul meu, prima fereastra pe dreapta
si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:39
si separat iti spun tutusico...la multi ani pentru baiatul tau...sa fie sanatos si sa-ti aduca numai bucurii....
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:41
TOTUSHICO,hai ca ai fost,traznet,eu am citit,postarile,toate,m-am uitat la ce e scris,-119,in coada,irinuca,e,restul nu am observat,bashca ,ca toti spuneau,ca e beata,citi,ma culcai,gata,fusei pe Garbo
scrichy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:43
tuth, multumesc.

cel putin, am facut-o pe irina sa taca aseara
si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:43
oalio pik, pervers mic...tu te gandeai ca ai pus-o, pezevenghiule...

vai, mor de ras acilea

totushico, sa-ti dea dumnezeu sanatate, ca mult m-ai desfatat in seara asta
Anouk
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:43
...da' io n-o iert!
si ea stie asta
pik_nik
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:50
Anouk
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:50
pe cine nu ierti pik? pe irina? sau pe gardo072119?
si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:53
mai fata acu avea motiv.....sarbautorea baietu......oaliu...tutuuuu, nu dadea......ti facui si io cum te-o facut anoukaaa.....


nu fiti rai bai....
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:53
La multi ani,din partea mea sa-ti traiasca,am citit,din nou,acum,dar stiind ca esti tu,nimeni nu a observat atunci,ca e cioaca
scrichy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:53
mama, ce m-a enervat andra. acum a apucat-o sa baneze imi mai trebuia macar o saptamana

scriciulici,
si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:54
totusico, de cati ani spuneai ca ne cunoastem? de 5? sunt convins ca stii ce te asteapta, sau mai corect, stii la ce sa te astepti
pik_nik
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:55
tutuletzu.....sa n-ai ambatz mami...mai fa-ti un cont....de data asta scrie parola pe ceva.....si fa-ti damblaua pana la capat....
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 23:55
las, pikane ca nu-ti raman datoare oricum, aseara "te-am avut ". si vezi c-am fost duamna... am sters din postarile irinei,,, cele epitete dragastoase ce ti le atribuia . recunoaste. tin la onoarea lui matale

vedeti? pastrez punctele de suspensie si cele trei virgule aiurea

si_totusi
Postat pe 9 Ianuarie 2010 00:03
sa stii tuth ca imi mai fac . da, nu acum. cand nu va asteptati. va fi ca o ghicitoare. poate o sa imit pe garbo 72 in coada. ca si aici am o banuiala

tu sa ma anunti cand pleaca andra in vacanta , sa nu ma mai lovesc de vigilenta ei
si_totusi
Postat pe 9 Ianuarie 2010 00:05
oalio, totushelu...da' tu chiar ai studiat-o serios pe filoxera aia...puncte de suspensie, virgule...

doamne, totushel...daca ne iei cu de-alea egzistentiale, de tot ploaie, fulgera si tuna, a la dracula land ori 72, crez ca ne imprastiem cu tontii
Anouk
Postat pe 9 Ianuarie 2010 00:06
nu degeaba ai fost mentorul meu in net, totusico!
parca ma vad acum in situl ala despre gradinarit, schimband sfaturi cu altii despre cum se ingrijesc florile, cand m-ai luat de manutza si m-ai dus in forumul ala dur, m-ai antrenat si m-ai aruncat in lupta!
pik_nik
Postat pe 9 Ianuarie 2010 00:06
eu tot va zic ca-s doctorand in " fenomenul irina' da voi, nu si nu. batamn, batman

stiu exact cum scrie, cate virgule si cate puncte pune. plus greserlile specifice pe care le vrea a le face

ps.

nu-i asa, irinel ?
si_totusi
Postat pe 9 Ianuarie 2010 00:11
tutusel.....am inteles sa traiti....eventual da-mi numai mie pe privat noul id sa ii spun andrei sa nu te baneze....oaleu ce ma voi rade...ca la circus.....vezi ca iti sciu acuma ceva in privat...
tutankhamon
Postat pe 9 Ianuarie 2010 00:11
gata people...mi-am luat portia de ras pe 2 saptamani, shushaua la somn

totushel, fraza cu secsuiala da' ca nu te-ai dat la trup a fo' a mai tare, aia m-a bagat al mai rau in ceata, mi se parea ca esi betoaca

LMA, baietului tau, sa te bucuri de el si de fata !

somn usor...

rozeto, scuze pentru imixtiunea pe toapicu' tau



Anouk
Postat pe 9 Ianuarie 2010 00:19
tutusico.....am incercat sa-ti dau privat....dar ti-ai ridicat firewallul si nici pretena nu ma vrei....pacat...era un mesaj haios....si strict secret....asta e....
tutankhamon
Postat pe 9 Ianuarie 2010 00:22
am primtit, tuth. eram eu gura casca la tembelizor .
si_totusi
Postat pe 9 Ianuarie 2010 01:12
na ca ne intelegem ca mutu cu chioru.....acuma eram eu la tembelizor.....ma uit tampita la unul pe discovery care supravietuieste extrem pe o insula si mananca larve de termite, arici de mare, castraveti de mare si crabi....
tutankhamon
Postat pe 9 Ianuarie 2010 01:47
De la: tutankhamon, la data 2010-01-08 23:08:39irino....pregateste-te....luni dimineata vei intra in cont...sera nu o sa-l mai ai.....pregateste-te sufleteste.....nici asta cu buna 01 si nici rahatul alalalt cu gardo ......crezi ca glumesc???? tampito.....andra - administratoarea acestui forum, e vecina cu mine ...si ne-am descoperit prieteni comuni...asa ca asteapta-te luni sa ramai iarasi fara conturi.....nu te juca cu mine...ca pana acuma ai cam luat-o in barba cu mai toate conturile din care postezi ca o imbecila si dai copy-paste....



Vad ca avem nevoie de ,,inalta protectie''a tutei sa putem posta.Ma risc,na!Cat despre apelativul,,tampito'' e sub conditia unei femei care se pretinde ,,buricul''forumurilor.Orbita de dorinta de a controla ce se intampla pe aici,vad ca ti-o iei si de la gasca,mie imi place sa va numesc haita
Matracuca166
Postat pe 9 Ianuarie 2010 10:57
Restul,aveti un umor egal cu cel afisat de telviziuni la Revelionul de anul asta.Daca asta va distreaza,n-aveti decat,dar nu ne pretindeti celorlalti sa fim de acord cu voi.Atentie insa cand insultati,va descalificati singuri!
Matracuca166
Postat pe 9 Ianuarie 2010 11:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau un sfat!sa mai raman alaturi de el?sau sa-l las? 337 De la: anarax 12 Iunie 2010 02:07
imbunatatirea creierului 81 De la: Ciresica 3 Iunie 2010 18:58
Un barbat rezista toata viata 12 De la: Dor_marunt 5 Aprilie 2010 07:28
Ce parere aveti despre cazul"Diaconescu" ? 19 De la: garbo004422 19 Iulie 2010 21:43
testul de sarcina 2 De la: tutankhamon 18 Decembrie 2009 21:08
Setari Cookie-uri