Forum ok....UTILIZATORI jalnici!!!!

unde ? pe garbo ? ti-ai si gasit

se da vreun Oscar, ceva ?
Tinkerbell_
Postat pe 2 Ianuarie 2010 21:52
tink...un oscar benton....un oscar delarenta ceva,....
tutankhamon
Postat pe 2 Ianuarie 2010 21:54
ar fi buna o chestie din aia..
Tinkerbell_
Postat pe 2 Ianuarie 2010 21:55
bine ca aparusi , tutan .. pai ce, numa io sa-mi iau castane?
bestia
Postat pe 2 Ianuarie 2010 21:56
unde luasi bre bestiutzo castane???? asta pentru ca ma lasasi sa ma lupt singura cu dioavolul....ai vazut????ai vazut??? mi-ai promis ca luptam impreuna si m-ai parasit....ia castane atunci....
tutankhamon
Postat pe 2 Ianuarie 2010 22:01
al draq de net daca a mers .. stii ca intotdeauna am boala pe prostie .. este una dintre cele mai nenorocite calitati la o persoana, si da! nu m-am "delasat" de promisiune .. acushica, isi reveni netu' .. K.O o facem pe bezmetica asta !
bestia
Postat pe 2 Ianuarie 2010 22:04
aduna-ti armura facuta bucati,. ascute-ti sabia si hai la lupta pe topicul bine-stiut.....am chef de baza in seara asta.....rau de tot.....ca tot e Tango si Cash pe protv cu stallone si russel...
tutankhamon
Postat pe 2 Ianuarie 2010 22:06
acushica
bestia
Postat pe 2 Ianuarie 2010 22:08
...de ce-l bateti, bre, pe alina???? sunteți jalnici... nu aveți pic de reșpect și conderațune...alina nu vrea bataie, ci frecare....

...am nțles bine?
daria_
Postat pe 3 Ianuarie 2010 21:21
iote bre, alt toapic deschis la plezneala, pe care l-am ratat

lipsesc si io cateva zile de sarbatori si chierd creme de la creme...
Anouk
Postat pe 8 Ianuarie 2010 21:22
dap... creme de la creme...

cica suntem jalnici, auzi! cine zice, ala e!!!
garbo_C
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:25
...cic formu tre s fie gol, c daia e ok

...io zc s-i impromute badea penele ca s nu hie chiar n popou gol
daria_
Postat pe 8 Ianuarie 2010 22:47
fiecare dintre noi are dreptul in a-si exprima propriile pareri,si fiecare are un mod de a gandi asta stie toata lumea nu?chiar mi-as dori sa dai un exemplu de utilizator care nu ti-a fost pe plac,sa citim ce a scris,poate reusim si noi restul cei care facem parte dintr-o lume inferioara din punct de vedere al gandirii sa vedem cat este de jalnic!traim intr-o lume in care avem dreptul la exprimare nu crezi?
evelyn30
Postat pe 18 Ianuarie 2010 01:17
De la: evelyn30, la data 2010-01-18 01:17:07fiecare dintre noi are dreptul in a-si exprima propriile pareri,si fiecare are un mod de a gandi asta stie toata lumea nu?chiar mi-as dori sa dai un exemplu de utilizator care nu ti-a fost pe plac,sa citim ce a scris,poate reusim si noi restul cei care facem parte dintr-o lume inferioara din punct de vedere al gandirii sa vedem cat este de jalnic!traim intr-o lume in care avem dreptul la exprimare nu crezi?

n
Avatarul lui tutankhamon
15023 mesaje
Membru din: 21/11/2007

Postat pe: 20 August 2009, ora 01:42
Citeaza Raspunde

stefi.....nici eu nu am inceput viata sexuala devreme....am fost cuminte pana mai tarziu...acuma sunt medic, am familia mea si "muncim" sa avem un bebe....nu pierzi nimic....trebuie sa simti cu adevarat ca vrei sa implinesti toata iubirea pe care o simti spiritual cu un barbat....un barbat care sa te merite cu adevarat.....acuma, la varsta asta, e mai mult curiozitatea si din dorinta de a nu fi altfel....daca te intreaba colegele....spune-le ca ai facut-o.....daca cer detalii...spunele ca e prea intim ca sa barfesti despre asta....si le inchizi gura....

Raporteaza abuz de limbaj
zambeste acum, maine poate fi mai rau.
tutankhamon
Avatarul lui tutankhamon
15023 mesaje
Membru din: 21/11/2007

Postat pe: 18 Ianuarie 2010, ora 23:17
Citeaza Raspunde

deci am ramas masca....irino...tu esti tampita fata sau te prefaci??? tu cui ii spui tembelo "mars"?...celei care a deschis topicul??? sau la nebunia din capul tau nu mai faci diferenta??? pai tampito....daca nu deschidea ica topicul cu dumnezeu...tu unde iti mai bagai aberatiile???

Raporteaza abuz de limbaj
zambeste acum, maine poate fi mai rau.
tuthankamon e un exemplu de utilizator care considera despre mine(garbo 055472) ca as fi un utilizator jalnic....numai ca eu stau si ma intreb cum aceasta persoana..care afirma despre sine ca este medic...cum isi poate pierde controlul in a folosi un limbaj decent pe un forum public...eu stau si ma intreb...daca o enerveaza vreun pacient vreodata..daca reactioneaza in acelasi mod ca pe forumul asta?!
garbo055472
Postat pe 18 Ianuarie 2010 23:43
tuth, unde esti???
nelly05
Postat pe 19 Ianuarie 2010 08:34
in baie, isi face autocritica
pik_nik
Postat pe 19 Ianuarie 2010 08:43
Acuma ...ma scuzati...nu exista moderator, admin?...este inadmisibil sa publici mesajele private in public, fara acordul celeilalte parti...ceea ce s-a scris in privat acolo trebuie sa ramana, ca doar de aceea s-a scris in privat, nu?
Ines
Postat pe 19 Ianuarie 2010 08:50
nik hai ca asta a fost buna, se uita draq colegii la mine cum rad singura
nelly05
Postat pe 19 Ianuarie 2010 08:50
ines, nu cred ca mesajele astea sunt din privat, sunt copiate de la diverse topice la care a postat tuth.
nelly05
Postat pe 19 Ianuarie 2010 08:53
ca sa vezi ce pasiuni trezeste doamna doctor la fetele cele triste!
pik_nik
Postat pe 19 Ianuarie 2010 08:55
mai....am ramas masca......hi hi hi


472.....ceea ce ai copiat tu si ai postat....ma umfla rasul....ce vroiai sa dovedesti???...daca e ceea ce vroiai sa spui aseara ca e diferenta in ceea ce spun si ma contrazic....nu prea ai nimerit-o.....

si, daca citesti cu atentie, fetei cu problema inceperii vietii intime i-am raspuns foarte frumos....nu mi-am pierdut "controlul"...

de inteligenta aia de pe topicul cu dumnezeu m-am luat pentru ca este un dezastru pentru acest forum....un dezastru si o impertinenta....eu te-as sfatui sa iei la citit tot topicul "relatia cu dumnezeu" si abia dupa aia sa te exprimi...sincer....nu sunt singura care si-a pierdut controlul in discutie cu patologica aia....dar se pare ca pentru mine ai facut fixatie.....pentru ca stii ca nu iti cant in struna si cu mine nu-ti tine figura, ca si cu ceilalti utilizatori, care te lasa in voia sortii...

offf.....rau e sa nu citesti totul si sa te arunci pe niste postari si sa pui etichete pe baza unor simple postari...dar e foarte greu sa vezi in ce contexte s-au folosit unele cuvinte si expresii....si mai ales catre cine....si e foarte greu sa intelegi ca, pe un forum public foarte greu sunt acceptati oameni ca tanti/duduia aia care abereaza....si foarte greu se integreaza...
tutankhamon
Postat pe 19 Ianuarie 2010 13:16
..pai nu ..dar in al doilea mesaj...vorbesti..un pic cam jignitor...e acelasi cont...dar 2 stiluri diferite de adresare...asta vroiam sa spun...
....si apropos mesajele nu sunt luate de pe nici un privat...
garbo055472
Postat pe 19 Ianuarie 2010 14:15
fratilor, ma plictisiti... rau... la 180 de grade...

ii multumesc lui Jefferson pentru dreptul la libera exprimare, si multumesc si partidului ca ne-a invatat codul bunelor maniere si autocritica in sedinta publica... si nu in ultimul rand va multumesc ca va atacati din 5 in 5 minute de parca viata voastra ar depinde de acest forum... mi-a dat amuzamentul in plictiseala si mai bine ma duc sa sforai la zeroOTV
snowflake
Postat pe 19 Ianuarie 2010 15:48
hai bre fulgu', incepusi si tu fetita sa vorbesti ca nea iliescu...al draq partid...
iasomia
Postat pe 19 Ianuarie 2010 16:17
he he... snow a fost la un pas sa ma uimeasca si pe mine cu vocabuleru' ala de la inceput
da' si-a revenit ea pe parcurs
ready_vivus
Postat pe 19 Ianuarie 2010 17:18
mami iaso, nu vezi ca fara coloratura politik nu faci nik nik...

ready, si eu incep sa ma recunosc... am avut asa o fascinatie de cand ma stiu pt diaconescu... cam ca topicul asta: post ok, prezentatori jalnici... jesus, oamenii astia chiar au sinapse neuronale cand emit chestii aleastea? sau le prind prin influenta?...
snowflake
Postat pe 20 Ianuarie 2010 17:08
snow...intrebarea corecta este...mai au neuroni oamenii astia????
tutankhamon
Postat pe 20 Ianuarie 2010 22:29
se iau si aia prin influenta? ce mai face tehnologia domle din oameni...
snowflake
Postat pe 21 Ianuarie 2010 01:09
am ramas de caruta...ce pierdui, muicaaaaaa
panty_C
Postat pe 21 Ianuarie 2010 01:11
mult tapaj ori aici, ori la emisiunile de stiri tot aia...
snowflake
Postat pe 21 Ianuarie 2010 01:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rezista o femeie fara sex un an 51 De la: drago 4 Ianuarie 2010 14:43
vreau o parare va rog 29 De la: florin_c76 28 Aprilie 2010 13:08
Buna, vreau un sfat sincer 88 De la: garbo161879 29 August 2010 15:45
Pescarusi... 34 De la: sora_ilsi 20 Februarie 2013 19:59
VREAO O FATA DIN NEAMT SAI FAC UN COPIL DAR FATA SA AIBE 16 SAU 18 ANI 24 De la: garbo015269 21 Septembrie 2009 19:54
Setari Cookie-uri