Forum ok....UTILIZATORI jalnici!!!!

De la: Celleste, la data 2010-01-02 18:38:08472, nu-i de mirare ca nu a reusit nimeni de aici sa-ti smulga macar un zambet... pentru ca tu nu stii sa zambesti.
de ras, cine poate emite asemenea pretentii?

tu faci parte din categoria celor care cred ca-i coafeaza mai bine daca pozeaza in victime si dramatizeaza fiecare gest, oricat de marunt...
pacat ca nu vei vedea niciodata si latura frumoasa a vietii...

...latura frumoasa a vietii e cand ai langa tine oameni care gandesc ca tine....indiferent cum ai gandi...sau ma rog persoane care macar o data in viatza iti pot da dreptate...macar de ..complezenta...asta daca ideile emise..insumeaza parerile unei constiinte colective...chiar daca nu proprie!!!
garbo055472
Postat pe 2 Ianuarie 2010 18:44
mai, mai, nu sunteti capabili sa sesizati esentza!
geniul asta pustiu, neintzeles, nu e in turma cu noi ci inaintea noastra. cam pe unde e locul urecheatului cu desagii
apoi, scopul lui a fost sa-si gaseasca petecul. sau sacul. sau pe pataschon. sau pe bolek. si a reusit. era oitza ratacita, sau izolata, sau neintzeleasa, sau prea serioasa pentru lumea asta frivola. 472. aia cu umpluturile.
s-au gasit, s-au potrivit, acum sa ne rugam domnului si irinucai sa se ia si sa se duca. sa ne lase cu ciobanasul nost'
pik_nik
Postat pe 2 Ianuarie 2010 19:48
De la: Dor_marunt, la data 2010-01-02 18:40:54Ma distreaza faptul ca sunt atat de scarbiti de forumul asta incat deschid subiecte noi sa spuna cat sunt de consternati...


iote si un topic nou, replica la ala mai vechi: Ce ne mai distreaza?
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 19:52
De la: pik_nik, la data 2010-01-02 19:48:16mai, mai, nu sunteti capabili sa sesizati esentza!
geniul asta pustiu, neintzeles, nu e in turma cu noi ci inaintea noastra. cam pe unde e locul urecheatului cu desagii
apoi, scopul lui a fost sa-si gaseasca petecul. sau sacul. sau pe pataschon. sau pe bolek. si a reusit. era oitza ratacita, sau izolata, sau neintzeleasa, sau prea serioasa pentru lumea asta frivola. 472. aia cu umpluturile.
s-au gasit, s-au potrivit, acum sa ne rugam domnului si irinucai sa se ia si sa se duca. sa ne lase cu ciobanasul nost'

...vrabia mihai viteazau!..adica malai viseaza ...ati vrea voi.....v/amm mai zis io...sa faceti asha..un club exclusivist...totusi e un forum public!
garbo055472
Postat pe 2 Ianuarie 2010 19:52
..viatza nu e o distractie pentru toti!
garbo055472
Postat pe 2 Ianuarie 2010 19:54
viata nu e o distractie...dar depinde de noi s-o facem asa!
ca si asa-i scurta,ce dreaq?!
preciouss
Postat pe 2 Ianuarie 2010 19:56
auzi, bre, 472, ca ma scoti din pepeni... suferi cumva de vreo boala incurabila, esti inchisa in puscarie si-ti mor copiii acasa de foame, n-ai o slujba, ti-a luat banca casa si acum dormi in strada????

astea sunt adevaratele drame ale vietii, mai fata... tu de ce te tot plangi? varsa aici, poate te intelegem si noi intr-un final.
garbo_C
Postat pe 2 Ianuarie 2010 19:58
..ma rog..daca scopul unora e sa faca din viatza o distractie..sa fie sanatosi...treaba lor...dar unii nu au scopul asta!
garbo055472
Postat pe 2 Ianuarie 2010 19:59
bre 472, ai un teribil dar sa-ti tragi singura funduri in shut. sau invers, ca-i tot un dreaq
pai daca-i public, bre garofitza atomica, de ce-ti permiti tu sa etichetezi postarile altora drept umplutura?! iti ia cineva cumva spatiul vital? ai dreptul la mai putine postari daca eu ma complac cu umpluturi?
de fapt stim amandoi raspunsurile te doare faptul ca nu te ia nimeni in seama, decat eventual cate un iluminat recent cazut din copac, si te chinui sa faci cumva valuri
e si asta o "punere in scena", in rol de protagonism. daca nu te aplauda nimeni, macar peste bot sa-ti traga, e tot o luare in seama, nu?
pik_nik
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:00
bre aceasta...472... m-ai dat pe spate! da' rau de tot!

De la: garbo055472, la data 2010-01-02 18:44:23...latura frumoasa a vietii e cand ai langa tine oameni care gandesc ca tine....indiferent cum ai gandi...

in primul rand asta e numai in mintzisoara aia a matale, foarte odihnita dupa cum bag eu seama
daca nu stiai, din controverse s-a nascut progresul, iar nu din unanimitate

De la: garbo055472, la data 2010-01-02 18:44:23 ...sau ma rog persoane care macar o data in viatza iti pot da dreptate...macar de complezenta...

in al doilea rand vad ca matale esti un pui de dictator neafirmat, ba chiar ratat, ce nu si-a gasit supusii care sa-l pupincureasca si amu vii si ne dai noua lectii de cultul personalitatii...
cum vine aia "macar o data in viatza iti pot da dreptate...macar de ..complezenta..." ???

De la: garbo055472, la data 2010-01-02 18:44:23asta daca ideile emise..insumeaza parerile unei constiinte colective...chiar daca nu proprie!!!

da' faza asta cum vine? vei fi cumva vreun guru si emiti idei ale unei constiinte colective?
iar noi astia de ne bagi in seama sa iti dam dreptate macar de complezenta?

iete fleoshc!
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:00
...intelegerea vine dupa o gura de aer proaspat...si aia care au nevoie de asha ceva de obicei nu au nici un fel de viatza!
garbo055472
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:01
472, tu crezi ca pentru noi totul e minunat? crezi ca noi plutim pe norisori roz? oare noi nu avem dureri, necazuri, griji, probleme?

AVEM....dar nu uitam sa zambim si ne traim viata, asa cum e buna, rea, e a noastra

esti femeie in toata firea, maturizeaza-te odata si nu mai astepta sa moara si capra vecinului
nelly05
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:03
fight,fight,fight!
iote ca se incinsesera baietii!
preciouss
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:04
..haideti sa nu vorbim in dodii si sa dam cartile pe fatza...oricine ar intra pe acest forum si ar citi ce s/a scris...ma refer la oameni cu capul pe umeri si simtul responsabilitatzii...mi/ar da mai multa dreptate mie..decat multora...ce scriu unii sunt doar porcarii...nu pareri de bun simt...din partea unor oameni maturi...ce dracului parca a/ti fi vesnic beti!!...si muscati pe cine indrazneste sa incerce sa va trezeasca.
garbo055472
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:06
nelly, io i-am zis altfel. ca s-a nascut batrana, obosita. si in marea-i putere de intelegere a fenomenelor lumii, gandeste ca daca-si lanseaza epidemic starea permanenta de kko asupra celorlalti, o sa-i fie ei mai usor sa se accepte asa cum e.
vai de pacatele ei...
pik_nik
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:06
De la: nelly05, la data 2010-01-02 20:03:11472, tu crezi ca pentru noi totul e minunat? crezi ca noi plutim pe norisori roz? oare noi nu avem dureri, necazuri, griji, probleme?

AVEM....dar nu uitam sa zambim si ne traim viata, asa cum e buna, rea, e a noastra

esti femeie in toata firea, maturizeaza-te odata si nu mai astepta sa moara si capra vecinului

.,..pai tocmai ca nu cred cva totul e atat de minunat pe cat incercati voi a lasa a se intzelege!!...nu stiu de ce vad eu in raspunsurile voastre precum ca ati sublinia ca nu uitati sa zambiti si sa va traiti viatza...la modul de parca numai asta ati face...doar zambiti si va traiti viatza!
garbo055472
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:09
nik, ar putea mai bine sa se molipseasca putin de la noi, daca tot sta pe forumul asta ok
nelly05
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:10
http://www.youtube.com/watch?v=mlem8UF1tTI
eladaela
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:10
..dar daca v/ati molipsi voi de la mine...oare ce s/ar intampla??..n/ati mai avea nimic de comentat???
garbo055472
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:12
bre mami... 472...
vorba cuiva: arata-mi o idee pe forumu' asta si mor cu ea de gat, indiferent ca e pro sau contra gandirii mele
dar atata timp cat 99% aici e bascalie facuta in primul rand de initiatorii topicurilor, cum ai matale impresia ca o sa-mi pun eu masca aia reala de savant cerebral care raspunde doct si da sfaturi ultracompetente, ha?
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:12
pai chiar asta facem, ne traim viata cu bune si rele. ce ai vrea sa facem sa o traim pe a altuia?
nelly05
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:12
asta-i marea ei drama, nelly, ca NU poate
daca are o viatza de kko, cum spuneam, asa trebuie sa si-o faca si aici, si la un restaurant, daca merge pe acolo, si la cinema, daca merge sa vada o comedie reusita, si chiar si cand se aseaza la masa. pentru ca s-a nascut trista si cu asta traieste si se hraneste.
pik_nik
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:13
si pana la urma ce pana mea nu-ti convine ca noi zambim pe aici, chiar daca in real nu ne e chiar asa usor?
vrei cumva sa ne omori tu capra noastra de vecini de-ai tai?
ia sa indraznesti numai
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:13
noi chiar nu putem sa ne molipsim de la tine, nici daca vrem.
da nu prea vrem
nelly05
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:14
...e vorba aici de atitudine...de modul cum pui problema..sa inteleg ca voi asha vreti sa va prezentati...ca pe niste oameni veseli..si lipsiti de griji care de fapt nu sunt oameni obisnuiti...sunt super oameni...care cu certitudine vor iesi invingatori ..indiferent de problemele pe care li le poate pune viatza la un moment dat!!
garbo055472
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:18
uite ca te-ai prins
eladaela
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:19
..genul asta de atitudine nu imi aduce aminte decat de...atitudinile rautacioase si superficiale...ale unor colegi din scoala generala...
...n/oti fi ei???????
garbo055472
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:20
472, incepi sa prinzi ideea ...
trece mahmureala, trece?
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:20
nu suntem super oameni, dar ce-i rau in a vrea si incerca sa iesi invingator in lupta cu problemele pe care le ai?
nelly05
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:21
..ca nu sunteti cum vreti sa pareti a fi....dar nici mai bine...a inceput sa se vada!!
garbo055472
Postat pe 2 Ianuarie 2010 20:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
se poate sa raman gravida? pls ajutor urgent :( 3 De la: achmed 29 Mai 2012 16:11
La Ginecologie.... 9 De la: AnonimSbS 9 August 2009 02:40
Un sfat, va rog... 11 De la: estela 4 Mai 2010 00:59
Daca ai sau daca nu ai "probleme"dupa 40 ani incearca "SENSUAL COFFEE" 6 De la: nazirra 3 August 2010 16:34
ADEVARUL IN CUPLU 95 De la: Holmanu_Elena_1 24 Aprilie 2012 15:15
Setari Cookie-uri