Forum ok....UTILIZATORI jalnici!!!!

pai atunci se explica - cand incep stirile aplic regula "skip" cu telecomanda...
panty_C
Postat pe 21 Ianuarie 2010 01:29
nu am mai intrat pe forum de o lunga vreme , nu stie unii ce topicuri sa mai ''creeze''

in cotninuare ma amuzaa si ma minuneazaa ''creatiile '' unora
cinezee
Postat pe 14 Februarie 2010 15:16
De la: garbo055472, la data 2010-01-19 14:15:09..pai nu ..dar in al doilea mesaj...vorbesti..un pic cam jignitor...e acelasi cont...dar 2 stiluri diferite de adresare...asta vroiam sa spun...
....si apropos mesajele nu sunt luate de pe nici un privat...


Deci, eu nu sunt avocatul nimanui, dar, Tuta nu a fost singura care ia vorbit urat Irinei, au fost mai multi, ma mir ca nu ai observat ca altii au vorbit muuuuuuult mai urat.
Si Irina a fost cea care a inceput sa jigneasca prima pe toata lumea pe-aici. Asa ca, daca ti sa pus pata pe cineva anume, e o alta poveste.
Oricum........................
persidadamian
Postat pe 14 Februarie 2010 22:06
De la: alinabuc, la data 2010-01-02 12:59:12 Imi cer milioane de scuze daca deranjez pe cineva cu subiectul meu,insa am ramas cu un gust destul de amar dupa anumite pareri.ce imi pare si mai rau,este ca datorita conceptiilor si ideilor unora dintre noi am ramas pe loc,ba chiar am regresat in societatea asta a nostra europeano-turco-balcanica.


Stai linistita, ca sigur vor fi multe care iti vor sari in cap! Chiar ma gandeam daca mai e cineva care gandeste ca mine!:) atat aici, cat si pe kudika, majoritatea femeilor care scriu sunt niste obosite si incuiate. Sa nu mai zic analfabete! Toate cred ca ele detin adevarul absolut, stiu mai bine ca tine orice ( despre relatia ta, despre persoana ta, despre iubirile tale etc). Uneori ma amuza sa citesc aberatiile unora, dar cateodata chiar ma enervez, gandindu-ma cate cretine exista si cate alte cretine se iau dupa cretinele astea! Si e ce e cel mai naspa e ca nu ai cum sa le faci sa gandeasca altfel, ca-s intepenite in prostia lor! Dar asta e...astea-s femeile din Romania. Se mai intreaba de ce le insala barbatii!:)) drept urmare, zic sa nu te agiti prea tare si sa nu speri foarte multe de la topicul asta.
Just_a_girl
Postat pe 26 Februarie 2010 12:49
Si tu esti tot o femeie din Romania, nu?
nelly05
Postat pe 26 Februarie 2010 14:37
ride it..cine iti da dreptul sa le "judeci" si mai ales sa le jignesti pe femeile romance?
sau ma rog,pe femei in general,poate tu esti de neam ales

pana una alta ai si tu o MAMA=FEMEIE,si tocmai din acest motiv itit spun SA ITI FIE RUSINE pt afirmatiile facute si ti-as sugera sa MANANCI fiecare cuvintel
LILO
Postat pe 26 Februarie 2010 14:43
nu mai...ea n a mai suportat si a plecat!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 26 Februarie 2010 14:44
La capitolul sarit, nu ar fi mai bine daca s-ar practica saritul in brate?Barem asa se poate simti mai normal ce strangi acolo.
Ioana007
Postat pe 26 Februarie 2010 14:44
A plecat sa-i sara cineva in brate?Si uite mai nici n-am apucat sa scriu ideea decat dupa...Ce rau imi pare.
Ioana007
Postat pe 26 Februarie 2010 14:47
saritul in brate? ce-i asta, sport olimpic?

m-as inscrie, dar pot sa aleg in bratele cui?
Tylly
Postat pe 26 Februarie 2010 14:51
De la: LILO, la data 2010-02-26 14:43:51 ride it..cine iti da dreptul sa le "judeci" si mai ales sa le jignesti pe femeile romance?
sau ma rog,pe femei in general,poate tu esti de neam ales

pana una alta ai si tu o MAMA=FEMEIE,si tocmai din acest motiv itit spun SA ITI FIE RUSINE pt afirmatiile facute si ti-as sugera sa MANANCI fiecare cuvintel


Mama mea sau femeile din viata mea ( rude, prietene) nu intra in gloata asta. Si nu, nu mi-e rusine sa spun un adevar. Eu nu am jignit toate femeile romance, ci doar pe cele cretine dintre ele, cu precadere cele care scriu pe forum ( am enumerat categoriile in ce am scris anterior). Cine se simte, se simte, asta e! Daca o sa am timp, o sa stau sa caut si o sa-ti dau toate id-urile de femei de genul.
Just_a_girl
Postat pe 26 Februarie 2010 15:13
io stiu ce sa zic?
si tu scrii pe forum, so... te cam incadrezi.
Tylly
Postat pe 26 Februarie 2010 15:15
Da, inca una care nu stie sa citeasca, nu mai zic de citit printre randuri... u are hopeless! Dar destul, ca de atata ras nu ma pot concentra la ce am de facut! O sa mai intru maine sa vad ce aberatii au mai scris obositele.
Just_a_girl
Postat pe 26 Februarie 2010 15:43
Topicul asta imi place!!!!
Mai intru si miine sa vad ce se mai intimpla!

Deci forumul e impartit in 2 echipe, eu cine sa tin?????
Ciresica
Postat pe 26 Februarie 2010 19:24
ciresico,trebuie sa ne tinem in brate,nu unii cu altii
elodia
Postat pe 26 Februarie 2010 19:29
ciresico.....cu ursu...
nazirra
Postat pe 26 Februarie 2010 19:32
hehehe, cu ursul am tot tinut, cred ca e timpul sa-mi schimb orientarea.

Acuma cred ca ar trebui sa stiu din ce grupa fac eu parte si pe urma sa me decid. Deci sunt eu jalnica ori ba?
Ciresica
Postat pe 26 Februarie 2010 19:39
ride, dac-ai fi mai desteapta, te-ai amuza de-o carte buna, asa ca sa ne dai peste nas de cat de culta esti...

cat despre romani, avem o adevarata cultura sa ne consideram super-destepti daca gasim doi mai prosti ca noi. Ca doar la noi e celebra zicala: "creste inima-n mine cand vad unu mai prost ca mine"... sau categoria 90% cretina.

eu acu sunt obosita, ma duc sa ma incui in pat la somnic...
snowflake
Postat pe 26 Februarie 2010 23:21
io spun de pe acuma ca ma inscriu in echipa ioanei....ioi..ioanoo....ma lasi sa stau in bratele tale????
tutankhamon
Postat pe 26 Februarie 2010 23:27
ride it...ni se rupe !

cel putin, unii dintre noi, ne simtem bine cu persoana proprie, he, he...
ex_
Postat pe 28 Februarie 2010 20:20
bravo, kyrrule! subscriu.
Tylly
Postat pe 28 Februarie 2010 20:28
ride-it , grija mare sa nu-ti musti limba cand numeri id-udrile alea. te otravesti, nu de alta...
bluelight
Postat pe 28 Februarie 2010 20:33
o fi terminat numaratoarea ?
vorba cantecului " floricele pe campii, hai sa le-adunam, copii !"
ex_
Postat pe 1 Martie 2010 19:35
cred ca s-a incurcat si nu ii iese socoteala
panty_C
Postat pe 1 Martie 2010 19:42
unul la primarie, doua la prefectura merge, tipic caragialesc !
ex_
Postat pe 1 Martie 2010 19:44
panty_C
Postat pe 1 Martie 2010 19:55
stai ca se-ncurca....ii dede cu virgule.....
tutankhamon
Postat pe 1 Martie 2010 22:58
are prea multe necunoscute in ecuatie?
panty_C
Postat pe 2 Martie 2010 15:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nedumerire 2 De la: garbo_506925 27 August 2020 07:25
debut sexual 95 De la: KNIGHT_31 30 August 2010 00:04
Chimia ori comunicarea ...generatoare de functionare a relatiei ? 214 De la: snowflake 16 Decembrie 2009 23:20
Cum sa faci sex cu o femeie dominanta? 224 De la: alehandra 24 Octombrie 2009 03:16
prieten drag 7 De la: bestia 23 Decembrie 2009 23:40
Setari Cookie-uri