Cafenea de toamna/iarna

ovi,daca nu-ti convine,da pagina si schimba actorii...prea te infoi si nu are sens.
tarancuta
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:40
Tuti, da` daca uit sa mai inapoiez ciocanu` ce te faci?
Si`apoi asta-i nuca de nuca ,nu stiu zau..
AMELYY
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:44
Si cu si fara,unii se pare ca au mintea in vacanta desi capul il poarta dupa ei.La unii daca trag prea tare de masea,scot si mintea.
Dalimi
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:48
De la: pik_nik, la data 2009-10-30 19:28:08mai ovidiule, uite, vreau sa fiu doua minute serios
eu STIU cine se joaca cu conturi false! eu STIU cine nu ma inghite, si nu de cand sunt in forumul asta ci mult dinainte sa apar
eu STIU cine imprastie rahaturi in privat cum ca sunt maestru in deghizari, si mai STIU ca numai fraierii mai pun botul la matracuci
nu-ti spun cum fac sa stiu, da' te asigur ca atunci cand eu invatam tehnici de manipulare, tu abia auzeai ca exista un aparat ciudat pe care poti sa te joci de-a cine nu esti
si in sfarsit, repet a nu stiu cata oara, dar cu deplina responsabilitate, avand in vedere ca-mi implic neconditionat cuvantul meu de om - asta e primul si cel putin deocamdata singurul meu cont din garbo!
acum cere-i iasomicai banii inapoi pentru gogosii pe care ti i-a turnat
si vorba ta, hai sa traiesti, da' nu-ti mai incerca muschii cu mine, sunt o nuca mult prea tare






pik...scz de citare...dar...chestia cu..."eu stiu...de pe cand nu aveai habar..."...mai reflecta putin..
si...da...oi fi tu o nuca cu coaja tare...si...asa cum spuneai...or fi unii care nu te inghit...dar...eu ...sigur n-am fost...decat cand ai pus paie pe foc...fara ca focul sa fie ...nici necesar...si mai ales...nici real!!
e pb ta...cu cine ai tu de rezolvat ceva...dar...vreau ca atunci cand afirmi ceva referitor la mine...sa aduci argumente..
pt ca...nici eu nu-s profan in ...jucariile de care vb
si...stiu bine ce spun...
imi place ca atunci cand am ceva de spus...s-o fac cu argumente...daca e vb de ceva serios..
iar...iasomica...zau...ca n-are nici o vina...pt ca...nici nu mi-a vandut gogosi...si nici nu eram amator de ...shoppyng!!
pt ca...eu...pe aici...sunt doar pt ca...chiar sunt legat de netu` asta blestemat...si incerc sa fac jobul ...mai placut!!
si...DA....eu...intru...noaptea...pt ca asa mi-e jobul...si pt ca...asta e...
dar...cat priveste a murdari pe cineva...mi se pare ca chiar nu e ceva barbatesc!!
deci...zau...incearca si spala-ti rufele...cu cei pe care ii ai in vizor...fara a aduce atingere altora!!
iar daca unii...chiar au pb ...e pb lor...si nu cred ca trebuie sa strice atmosfera pe forum..
daca TU...zici ca-i poti demasca...e ok
DAR...nu cauta noduri...acolo unde chiar nu-s!!
caut ca...prin acest mesaj...sa cred ca ...putem incheia acest incident...si...las armele...daca se anuntza armistitiu`!!
crede-ma ca...nu-s chiar un novice in ce priveste jucaria asta...care fascineaza multa lume!!
si...tocmai de aceea...incerc sa n-o scap din mana si nici s-o utilizez...in alte scopuri!!
deci...sper ca...se poate lamuri...cumva...asta!!
ovidiu42
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:51
amy...io stiu??? sa ma risc??? sa nu ma risc????


buuueyyyyy....vorbeam de ciocanul de spart nuci....ooofff...numa la prostioare ti-e gandul....
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:55
De la: tarancuta, la data 2009-10-30 19:40:43ovi,daca nu-ti convine,da pagina si schimba actorii...prea te infoi si nu are sens.





i-auzi tu...soro!!!
da...matale...cu cine te certi bre?...ha?
cam care ar putea fi pb matale?
stii cumva...despre ce e vb in propozitie...p`aci?
ca...eu nu-s belicos...de fel...dar...as vrea sa cunosc punctele de vedere in baza carora...faci tu...trimiteri la...a da pagina!!!
ce anume...pb ai avea...daca eu...incerc sa pun in ordine ceva...ce tine de imaginea mea?

ovidiu42
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:55
mda...
nimeni nu e ceea ce pare, asa-i?
pik_nik
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:57
diaaaaaaa........sa fac lobby...la oferta?
sa nu se mai inteleaga gresit!!
ovidiu42
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:01
Tuti, la ciocanu` ala ma gandeam si eu. Deja`mi inchipuiam.
Cum iau ciocanu, il ascund in geanta...iti dai sema cum tineam geanta aia, cu doua maini, doar e ciocan de imprumutat!
AMELYY
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:02
nu-i nevoie ovidele.... sau daca te oferi pe postul de ciocan vacant.... ma mai gandesc....
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:09
amy....stransa la piept...stransa la piept....
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:10
Da Tuti, pentru nuci, orice!
AMELYY
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:14
asa e amy...ai perfecta dreptate...merita si nucile un ciocan cum trebe nu???
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:16

dia....nu ma ofer mami...ca...la varsta mea....mi-e sa nu dau rateuri!!!
las pe flo....sa macelareasca...tot!!
macar sa fie nuci....pe masura!!
ovidiu42
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:19
Da, toate cu rostul lor.
AMELYY
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:23
daaaa...nuuuci...mai ales ca m-o intrebat cand o mai pun de o ciocolata de casa??
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:23
si-a spus parerea sau nu are tarancuta voie?unii uita ca aici nu este razboi,ci un loc de relaxare.Au mai fost unii tari in gura,da cred ca de la masea li se tragea si lor...oful...
Dalimi
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:24
dalimi, tu pui in discutie modul in care obisnuieste fiecare sa se relaxeze?
pik_nik
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:26
dal...io cred ca de la tras la masea....
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:26
mda..casus belli.
melanie
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:26
ei, gata, acum danseaza musele!
pik_nik
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:28
na ca e si un barzaune negricios printre musele alea..
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:32
nu,doar ca uni vor asta si altii bah...
Dalimi
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:32
Pik, mai stai mult mainile incrucisate?
AMELYY
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:33
AMY, am mancat ciuperci, ai uitat?
pik_nik
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:34
De la: pik_nik, la data 2009-10-30 20:28:25ei, gata, acum danseaza musele!


http://www.youtube.com/watch?v=Vms0IpXPgds&feature=related
rosioara61
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:34
breee...nu ereau otravite....
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:35
galimi...nu era vb de parere...aici...
ci de momentul in care faci asta!!
fiecare...isi poate spune parerea...fara a leza!!
deci...daca am parut a fi...pricinos...imi cer scuze!!
pb era...daca ei...nu-i place ce citeste...sa dea pagina...si sa revina...cand poate vb cineva...
nu crezi ca...e normal si asa?
ovidiu42
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:36
nu conteaza ovi...oricum tipa era depasita...
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:38
Pik, stii ca`s uituca! Aminteste-mi tot ce trebuia sa uit.
AMELYY
Postat pe 30 Octombrie 2009 20:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
e posibil sa ai o relatie pe net? 263 De la: rupt_de_realitate 30 August 2010 17:59
cu ce este potrivit sa te imbraci la un party intr-un restaurant bar, noaptea? 40 De la: Dari_Daniela 9 Ianuarie 2010 13:59
legislatia pt producerea lumanarilor atat decorative cat si cele pt cult 10 De la: Iryna_Iry 31 Octombrie 2016 16:12
Clubul Scorpiilor 8 De la: garbo_2112 28 Aprilie 2013 09:23
sunt fericita! 95 De la: daria_pet 10 August 2009 22:43
Setari Cookie-uri