Cafenea de toamna/iarna

De la: pik_nik, la data 2009-10-30 18:35:38AMY, stai ca bunu' gospodar intai isi hraneste vaca, chiar si cu marijuana, dupa aia se pune la masa
adu' ciupercile alea!


zi sa mori tu !!..... ...cata inteligenta domne....cata inteligenta !!!.... ....

gata Tuth....acu' chiar ca am terminat !!.....

inca o data va doresc week-end placut.....tuturor....

aaa..si oviii....don't worryy....be happyyy....sa moara dujmaniii..mai,maiiiiiiii !!....
etta70
Postat pe 30 Octombrie 2009 18:42
Tuti, asa fac! Te vizitez cu borcanasu`n geanta.
Poate-mi sigilezi si mie mintea, pardon maselutza de minte. Ca deh..semne rele anu` are.
AMELYY
Postat pe 30 Octombrie 2009 18:45
De la: pik_nik, la data 2009-10-30 18:31:06fugi bre garon si caut-o pe irinuca cu "pb. tale greve", aici ne distram, nu-ti asistam tie refularile
hai, ia un chupa-chups si fugi la bar!




cica...chelu`si pune mana`n cap!!!
de frustrari era vb?
dumnezeule...cat de deplorabil poti fi...neavand ce argumente sa aduca...
el saracutzu...nu stie decat...sa arunce cu noroi...si daca i se cer argumente...nu poate decat...sa se faca ca rade!!!
va las sa judecati voi...amici de forum daca ceste simtome...pot si trebuiesc lasate sa se perpetueze...
ovidiu42
Postat pe 30 Octombrie 2009 18:45
asa garon, argumentul tau suprem si unic...mila opiniei publice, indignata de suferintzele la care esti supus, daca nu se posteaza numai cum vrei tu, la frac si patru ace, si nu-ti sunt recunoscute valorile pentru care tu da, ai pregatirea necesara! vai, vai, si mai, mai...
pik_nik
Postat pe 30 Octombrie 2009 18:49
tipic pt un impostor care n-are argumente!!
deci....fara cuvinte!!!
ovidiu42
Postat pe 30 Octombrie 2009 18:54
De ce nu reusesc sa-mi schimb poza de la avatar?
AMELYY
Postat pe 30 Octombrie 2009 18:54
ame...cu cea mai mare placere.....pot sa o plombez sau sa o ejectez.....maseaua draga...nu mintea.....
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 18:54
Tuti, am 4, si m-au chinuit cand au iesit...Sper sa tina, macar sa-si merite chinu`.
AMELYY
Postat pe 30 Octombrie 2009 18:57
Si`apoi cu minte e mai greu, dar un refresh i`ar trebui
AMELYY
Postat pe 30 Octombrie 2009 18:59
bre oviduzule timiduculutzule, mi-e jena de jena ta sa-ti aduc aici argumentele pe care le am, si ar trebui sa-mi multumesti pentru asta
da' ceva tot iti dau, si noteaza!
- greselile de limbaj, caracteristice, si nu una, doua, ci cel putin 4, constante, nu le poti ascunde, oricate conturi ti-ai face
- uita-te asa, ca un profan, la continutul postarilor in care zici tu ca-ti sustii argumentatia. tu nu esti capabil sa porti o discutie singur, mereu soliciti sprijinul "amicilor de forum", al "lumii bune", al consiliului europei, nato, mai stiu eu cui . exact cum ai facut si cu guristele din kudika, pe care andra le-a dat o data afara
- la ore deloc normale pentru tine, apari brusc in net, cand anumite conturi nou-noute() se gasesc la ananghie.
E prea straveziu stilul tau, mey chupa-chupsule, tot garon iti sta cel mai bine
pik_nik
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:03
ame...si io am tot 4.....doi in sertar ca mi i-am scos ca imi muscam obrazul cu ei si doi in os....dar tot nu am minte...
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:04
bun, si astea fiind zise, uite, pentru linistea ta, recunosc ca sunt un impostor fara agumente
poate te linistesti...
altceva, dragule?
pik_nik
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:05
pikule....zici ca i-ai intrat timidului in computer da??? prin email....zi-i mama ceva sa-l lamuresti de ce il banui ca e aceeasi persoana...zi-i ceva ce nu are decat in computerul lui si lamuriti-va o data ca deja ma calca pe mine pe nervi toata mascarada asta..uite fantoma...nu e fantoma...
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:09
Tuti, n`avem minte da` avem masele! Tot e bine!
Si ale mele se inghesuie pe-un loc..confort 2.
AMELYY
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:11
amy....ale mele - cele 2 pamase se inghesuie intr-o garsoniera confort patru...sunt intre molarul de 12 ani si ramul mandibulei.....daca vreau sa mi le scot imi pot fractura mandibula...pe unghiul ei - chestia aia proeminenta a lui brad pitt...
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:15
esti chiar de plans...zau!!!
1....chestia aia...cu .."am intrat eu in contu` lui...si...va spun ca asa e"...e un bluf de tot rasu`...baietzel..
pt ca...eu trec prin 6 servere...care sigur...nu-s la indemana unuia ca tine...
2....chestia cu...conturile...(pt ca...chiar n-am motive sa-mi fac...) stand la vedere pt oameni sanatosi mintal..e doar imaginatia ta bolnava...in ideea ca...ceea ce faci tu...ar putea face si altii!!
3...faptul ca nu esti capabil sa aduci dovezi...ramane un mister...pt tot forumul...si...doar ei sunt cei ce vor decide...tu...neavand ce anume sa aduci!!
4...faptul ca ...eu nu te pot lasa asa cum au facut altii...sa murdaresti...lumea...e unul din punctele mele de fair play!!
iarv daca poti sustine...cu argumente...lasa te rog...chestiile de doi bani...cu...'ar trebui sa-mi multumesti"...ca nu tin...
ori esti barbat si...joci cinstit...ori...esti o nulitate care vrea sa para ceva...si...neavand argumente...posteaza maimutoi care rad...
iar daca pt tine...niste manifestari ale unei boli...se pot numi distractie...iar faptul ca te dedublezi in N...conturi...doar pt a face valuri...e pb ta!!
eu...inca astept...argumente...si...nu te voi lasa sa scapi atat de usor...
va trebui sa cobor la nivelul tau...si sa te scot odata...din joc...pt ca...chiar joci murdar...
nefiind capabil sa argumentezi ceea ce spui...am sa ma straduiesc eu...sa fac asta...cu tine...
asa ca...mai vedem cum sta treaba...pt ca deja...boala ta...risca sa murdareasca si alte persoane...
ovidiu42
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:16
asa sa faci, garonelutzule!
"scoate-ma din joc"!
pik_nik
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:19
Buna seara....Dar daca nu ai maselele de minte?Eu nu tin minte sa-mi fi crescut vreo una .....asta inseamna....ca nu am...."minte".....sau masele in minus? .......????????
CLODINNE
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:19
De la: pik_nik, la data 2009-10-30 19:05:27bun, si astea fiind zise, uite, pentru linistea ta, recunosc ca sunt un impostor fara agumente
poate te linistesti...
altceva, dragule?






altceva...sincer...chiar n-am nevoie!!
nu mi-au placut jocurile murdare...si...ca atare...n-am jucat...si n-am s-o fac...
sa fii iubit...si...incearca te rog...sa nu mai faci asta...daca nu stapanesti lucrurile..
ovidiu42
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:21
Tuti ,las-le acolo. Mai bine le scoti odata cu mandibula. Ori tot, ori nimic.
Mie nu mi-au facut nici un bine, m`au chinuit si cand au iesit si acum, ca`s in plus. Sincer nu inteleg care le e rostul.
AMELYY
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:22
mai ovidiule, uite, vreau sa fiu doua minute serios
eu STIU cine se joaca cu conturi false! eu STIU cine nu ma inghite, si nu de cand sunt in forumul asta ci mult dinainte sa apar
eu STIU cine imprastie rahaturi in privat cum ca sunt maestru in deghizari, si mai STIU ca numai fraierii mai pun botul la matracuci
nu-ti spun cum fac sa stiu, da' te asigur ca atunci cand eu invatam tehnici de manipulare, tu abia auzeai ca exista un aparat ciudat pe care poti sa te joci de-a cine nu esti
si in sfarsit, repet a nu stiu cata oara, dar cu deplina responsabilitate, avand in vedere ca-mi implic neconditionat cuvantul meu de om - asta e primul si cel putin deocamdata singurul meu cont din garbo!
acum cere-i iasomicai banii inapoi pentru gogosii pe care ti i-a turnat
si vorba ta, hai sa traiesti, da' nu-ti mai incerca muschii cu mine, sunt o nuca mult prea tare
pik_nik
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:28
clodinne....nu iti pot spune daca ai sau nu masele de minte...trebuie sa faci o radiografie panoramica, pentru a se vedea daca ai sau nu maselele undeva ascunse in os(incluse)....daca nu apar pe radiografie....e suuper ok...pe scara evolutiei omului, aceasta specie evoleaza....primul semn de evoluare este disparitia maselei de minte...semn ca nu mai suntem animale ....deci e un pas inainte....si siigur ai minte la fel ca un om cu molari de minte....ele se cheama asa pentru ca apar in jurul varstei de 18 ani, cand se spune ca esti matur intelectual....dar pot ramane in os si pot apare la suprafata si la 70 de ani....
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:30
aha, de aici vorba aia cu "da-i doamne omului mintea de pe urma!"
pik_nik
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:33
As manca prajitura cu nuci
AMELYY
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:33
pentru Dumnezeu, e doar un FORUM, are toata lumea loc..
melanie
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:33
pikule..la unii oameni da!...e valabila...
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:34
Eu inca o astept. In prag
AMELYY
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:35
ame....apuca-te si sparge....
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:35
Tuti, n`am sanse.
AMELYY
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:37
sa-l rog pe barbata-miu sa-ti dea ciocanul lui???
tutankhamon
Postat pe 30 Octombrie 2009 19:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inima albastra 714 De la: dor72_ 23 Octombrie 2011 01:18
RESTAURANT 31679 De la: garbo_19362 8 Octombrie 2019 19:48
O METODA DE DEZINTOCXICARE A ORGANISMULUI 4 De la: nazirra 7 Octombrie 2009 21:46
nico 17 De la: garbo048253 22 Ianuarie 2010 21:10
euro 8 De la: akupcso_yaho_com 21 Noiembrie 2009 20:24
Setari Cookie-uri