un machiaj perfect

buna fetelor....ash avea sh eu o intrebare.... pt ochii verzi...ce culoare`mi scot ochii in evidenta?...
metetika
Postat pe 7 Septembrie 2009 12:50
Eu folosesc produsele din gama Avon si sunt foarte multumita.
Puteti accesa si voi urmatorul link si comanda online.
http://avononline.home.ro
AuraN
Postat pe 5 Noiembrie 2009 23:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga bonuri valorice Sodexho Pass 56 De la: Cris_cris 13 Iulie 2013 19:29
Unghii False 1 De la: glamournails 4 Decembrie 2010 13:08
Tenul gras chiar are nevoie de creme? 72 De la: blue_dream 20 Aprilie 2010 16:55
off 2 De la: pik_nik 6 Iulie 2009 09:01
Varsta in dragoste 1 De la: byanka_rcv 29 Martie 2010 09:58
Setari Cookie-uri