tratamente naturiste impotriva......sexului

Va recomand tratamentul naturist folosit de mine pentru inhibarea dorintelor sexuale :
se face sex cu sotul (concubinul, iubitul, prietenul)... se asteapta pana acesta adoarme, apoi se i se cauta in agenda tel. (apeluri date/primite si mesaje)....Pentru asigurarea reusitei se verifica doar mesajele care contin declaratii de dragoste, descrierea desfasurarii unei intalniri... (ceva de genul: ce gustoasa floricica ai...abia astept sa-mi gusti iara maimutica...imi place gustul savarinei tale...ce gustoasa a fost frisca).....
....cand veti mai simti nevoia de sex cu el, sigur va veti aminti ca a gustat de dimineata o savarina si acum vrea sa va guste si voua buzisoarele....
daria_
Postat pe 26 August 2009 14:21
De la: LILO, la data 2009-08-26 12:44:11pe mobil stai linistita ca aici ii liniste...isi promoveaza bancile produsele...
ce produse promoveaza LILO, ce mai faci draga mea
yanyacharberet
Postat pe 26 August 2009 14:21
De la: daria_pet, la data 2009-08-26 14:21:21Va recomand tratamentul naturist folosit de mine pentru inhibarea dorintelor sexuale :
se face sex cu sotul (concubinul, iubitul, prietenul)... se asteapta pana acesta adoarme, apoi se i se cauta in agenda tel. (apeluri date/primite si mesaje)....Pentru asigurarea reusitei se verifica doar mesajele care contin declaratii de dragoste, descrieri desfasurarii unei intalniri... (ceva de genul: ce gustoasa floricica ai...abia astept sa-mi gusti iara maimutica...imi place gustul savarinei tale...ce gustoasa a fost frisca).....
....cand veti mai simti nevoia de sex cu el, sigur va veti aminti ca a gustat de dimineata o savarina si acum vrea sa va guste si voua buzisoarele....
daria esti o BOMBOANA de fata, asta da raspuns , iti multumesc,
yanyacharberet
Postat pe 26 August 2009 14:23
Daria, dar daca se-ntimpla invers???
iar_eu
Postat pe 26 August 2009 21:18
.. era imposibil ca mie nu-mi plac bananele si nici frisca ...
...si nu in ultimul rand -sunt o specie pe cale de disparitie care se numeste fidea...
...nu stiu de ce...probabil am fost prost crescuta, ca vaz ca tineretul din zaua de azi gandeste altfel...
daria_
Postat pe 26 August 2009 21:31
De la: daria_pet, la data 2009-08-26 21:31:23.. era imposibil ca mie nu-mi plac bananele si nici frisca ...
...si nu in ultimul rand -sunt o specie pe cale de disparitie care se numeste fidea...
...nu stiu de ce...probabil am fost prost crescuta, ca vaz ca tineretul din zaua de azi gandeste altfel...
asa este daria, sunt unele persoane care se dau asa de inteligente, si rotunde, si nici macar nu stiu sa guste o gluma, eu le consider persoane deplorabile
yanyacharberet
Postat pe 28 August 2009 09:08
Dak o persoana nu e pe aceeasi lungime de unda cu tine si nu gusta glumele tale....o consideri, matale ....DEPLORABILA....
Incearca sa te gandesti, ca s-ar putea ca problema sa fie la tine....mai cere si parerea altora din afara care sa stea stramb sa gandeasca drept.....
Adevarul este ca in spatele monitorului suntem cele mai destepte persoane atat timp cat stim sa dam in taste....
luvile
Postat pe 28 August 2009 14:55
yanya scuze pt intirziere...
LILO
Postat pe 28 August 2009 15:02
nu ca ar avea legatura cu segsul da,au niste metode cu bancile(infometate de bani) ca dc platesti ratele la timp "poti cistiga 5000eoro a-nebunit lupu...cum sa dea atita banet,cind ei dau din colt in colt sa stoarca (fie si in avans)si 5roni
LILO
Postat pe 28 August 2009 15:06
AGAPI_MOU
Postat pe 28 August 2009 21:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DACA TI-AS OFERI....... 906 De la: Rotty 23 Mai 2020 10:29
Rochii de seara,ocazii speciale 1 De la: moniq29_uk 25 Iunie 2009 04:03
bijuuri 1 De la: garbo001656 30 Iunie 2009 20:28
Care este parerea voastra despre: Istetz, Inteligent si Deshtept ? 6 De la: barboneli 4 August 2012 21:14
Buna 7 De la: cri_cat 19 Ianuarie 2012 07:51
Setari Cookie-uri