ce sa faci si ce sa nu faci cand esti inselata???

buna fetelor,am 22 de ani si in ultimi 3 am trait si simtit cea ce nimeni nu vrea.iubitul meu ma in selat,ma mintitm,ma tradat...
Totul a inceput in 2007 cand eu am plecat 10 zile in Italia.toate bune si frumoase cand am plecat,dar cand am revenit in tara totul era schimbat.in aceste 10 zile el a intalnit alta fata pe care eu o admiram si o consideram dragutza.eu am aflat de existenta ei in vara lui 2008,in tot acest timp eu am banuit ca ceva nu este in regula dar stiti bine k iubirea este OARBA.El primea tot timpul beep cu necunoscut la ore destul de intarziate....in fine....pana la urma l-am prins cu niste sms-uri si a marturisit...DA MAI AM PE ALCINEVA DAR TE IUBESC PE TINE ma iubea pe mine dar nu putea renunta la ea pt ca ea ma completa....stia sa gateasca
pt ca il iubeam enorm am acceptat sa astept un tp ca sa se decida dar eram impreuna...am asteptat pana in 2009 la inceput de an.Mi-am luat inima in dinti si l-am intrebat :PANA LA URMA CU CARE RAMAI??cu 2 nu se mai poate.a renuntat la ea dar lucrurile nu au mai fost ca inainte,in loc sa ne fie bine noi mai des si mai rau ne certam.Pot sa spun ca 80% din anul 2009 eu am petrecut timpul plangand,suferind si certandune.
In momentul de fata am ajuns sa ne despartim,dar in ce fel:mai vb la tel. pe mess.EL ACUM ARE O NOUA DORINTA,SA NE INTELNIM SA STITI VOI CE....PUTIN SEX. Sincer il iubesc foarte mult si nu stiu ce sa fac???voi ce ati face??
garbo069714
Postat pe 7 Decembrie 2009 00:17
sincer putina distractie nu strica niciodat ...si ne iubim dar suntem despartiti.
garbo069714
Postat pe 7 Decembrie 2009 00:21
714...daca tot ti-ai raspuns singura...de la noi ce mai doresti????chiar vrei sa fii carpa lui de sters???? ca sa nu spun altfel??ia mai gandeste-te......nu crezi ca e greu de digerat pentru o femeie sa fie doar partenera de pat a unui barbat????de ce sa-i satisfaci necesitatile fiziologice???tu chiar nu ai un pic de demintate???
tutankhamon
Postat pe 7 Decembrie 2009 00:35
putin... cu ora... pina suna de recreatie...

Ne intrebi pe noi ce sa ii spui?
Best wishes...
quasaria
Postat pe 7 Decembrie 2009 00:49
mai vrea si el putina distractie ca poate are decat una si mai vrea iar cu doua.
stii tu faza asta cu "il iubesc" nu iti justifica tot timpul faptele.
Helen29
Postat pe 8 Decembrie 2009 14:53
Ba da, Helen, iubirea ti le justifica. Daca din iubire le faci, esti impacata cu ele. N-ai nici o problema.
Mai rau e cind le faci din prostie si constati ulterior ca nu au avut rezultatul scontatat. Ala e momentul cind incepe lumea sa se dea cu fundul de pamint: porkul, magarul, m-a inselaaaat... si eu care credeam ca daca accept ma ia de nevasta!!
quasaria
Postat pe 8 Decembrie 2009 21:57
daca tot vrea sa te ia de nevasta...de ce nu se insoara cu tine virgina sau fara sa se culce cu tine???
tutankhamon
Postat pe 8 Decembrie 2009 21:59
714 tu chiar nu ai orgoliu???? ce-ai facut????ai asteptat ca ala sa decida intre tine si alta...mey, nu te supara , dar speta e trista tare..putina demnitate , ce draku!!!
reyya
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:03
tipul nu te merita , asta e cert.
reyya
Postat pe 9 Decembrie 2009 02:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
unde va petreceti revelionul? 21 De la: lopylor 16 Decembrie 2012 22:59
Barbatul sagetator 16 De la: z3m3123 28 Ianuarie 2010 08:20
manifest pentru dragoste 49 De la: zuzu63 14 Octombrie 2012 12:56
Un copil? 23 De la: moniq_ 3 Iulie 2010 20:27
casatoria cum un strain! 6 De la: AGAPI_MOU 14 August 2009 10:28
Setari Cookie-uri