tratamente naturiste impotriva......sexului

LILO
Postat pe 25 August 2009 14:20
hai mai gibson,ca scoala multa nu-ti trebuie,ci doar 7 ani de acasa ,bre...ti se iarta ,zau,chiar si cu doua clase,daca esti civilizat si accepti parerile altora...
Roxxynela
Postat pe 25 August 2009 14:46
De la: Roxxynela, la data 2009-08-25 14:46:16 hai mai gibson,ca scoala multa nu se cere/sa fii prost si s-ai putere...,ci doar 7 ani de acasa...
Problema-i ca primii 7, i-am facut in deplasare...

,bre...ti se iarta ,zau,chiar si cu doua clase,daca esti civilizat si accepti parerile altora...

Eu le accept pe toate, doar nu le pun in beci.Problema-i ca, zic altii, stau rau cu coltura
iar_eu
Postat pe 25 August 2009 14:50
bre ,nu are a face coltura....facem misto unii de altii dar fara sa ne jignim,ca nu-i frumos si nici sanatos
Roxxynela
Postat pe 25 August 2009 14:54
Roxinuta, anumite adevaruri, cam dor.Daca nu dor, nu-s spuse clar si nici intelese ca atare...parerea mea.Dar spuse in si printre glume, sint mai digeribile, nu crezi?
iar_eu
Postat pe 25 August 2009 14:58
offf,offf...am zis eu sa nu glumim si sa nu facem misto?glumim,gibson,dar nu adresam jigniri celor care au pareri contrarii noua si amicilor nostri...putem sa facem misto,nu-i bai,dar nu ne adresam vulgar,nu??tu ai citit cum se adreseaza fatuca asta celor care nu au aceleasi pareri cu ea? ce-o fi asa de greu sa accepti glumele si intepaturile altora,atata timp cat afirmi ca "astept intepaturi"etc,etc,etc....nu ne-a dat ea apa la moara?
Roxxynela
Postat pe 25 August 2009 15:07
De la: Roxxynela, la data 2009-08-25 14:05:20yanya draga,dintre toti,toate,tu dai dovada de cea mai mare inteligenta posibila,mai ales prin dezacordurile pe care le faci...nu mai zic de limbajul care lasa de dorit...la tine-i valabil proverbul:"prostul pana nu-i fudul,parca nu e prost destul",asa ca da-ti in petec in continuare,fii cu gura mare si da-ne in continuare motive sa radem de tine,pentru esti specie pe cale de disparitie...

apropo,nimeni nu-i obligat sa citeasca si sa raspunda topicelor tale,la fel cum nici tu nu esti obligata sa ne citesti raspunsurile sau sa le ignori ...e de bun simt sa accepti parerile tuturor chiar daca nu-ti convin,fara sa jignesti pe cineva....asta nu tine de inteligenta,ci de educatia pe care o ai sau nu,si de bunul simt cu care te nasti sau nu...
vezi ca prea esti intepata in limba , ai grija sa nu ti umfle boticu, tu esti cea care arunci cu jargoane ...auzi la ea ca sunt o specie pe cale de disparitie, bey muiere daca tu consideri asta inseamna ca tu esti un specimen de muiere care sigur tu esti ultima pe cale de disparitie , fa pasi muiere proasta si nu te mai tot da rotunda ca bubui de ...inteligenta ce esti..beach
yanyacharberet
Postat pe 25 August 2009 15:10
minunata,ca de obicei...continua ,continua...
Roxxynela
Postat pe 25 August 2009 15:17
De la: Roxxynela, la data 2009-08-25 14:54:23bre ,nu are a face coltura....facem misto unii de altii dar fara sa ne jignim,ca nu-i frumos si nici sanatos
ba muiere tu te auzi cand vorbesti, ia belesti ochii sa vezi cum tu jegnesti prima apoi cand ti se da replica nu-ti mai convine
yanyacharberet
Postat pe 25 August 2009 15:20
yanya,serios vorbind,nu crezi ca ai deficiente in a percepe si interpreta mesajele??esti convinsa ca l-am jignit pe gibson ??ia zi ,mataluta,gibson te-am jignit eu ,bre,ca din ce citeaza yanya,asa rezulta?
Roxxynela
Postat pe 25 August 2009 15:36
De la: Roxxynela, la data 2009-08-25 15:17:26 minunata,ca de obicei...continua ,continua...
bey muiere tu ai face un trio frumos cu irinuca si vieru...va potriviti de minune
yanyacharberet
Postat pe 25 August 2009 15:44
De la: Roxxynela, la data 2009-08-25 15:36:50yanya,serios vorbind,nu crezi ca ai deficiente in a percepe si interpreta mesajele??esti convinsa ca l-am jignit pe gibson ??ia zi ,mataluta,gibson te-am jignit eu ,bre,ca din ce citeaza yanya,asa rezulta?
nu era vorba de gibson , era vorba de ce ai scris prima data
yanyacharberet
Postat pe 25 August 2009 15:45
Fetelor, am invatat in viata ca, difereentierea dintre noi si animale, se face prin capacitatea de a gindi si actiona in baza acestia, si nu a instinctelor. Mai mult, diferentierea dintre noi, se face pe baza capacitatii de a intelege lucrurile si a le exprima, intr-o maniera eleganta, jucausa, dar ordonata. Si un alt element: cel putin aici, pe net, nu ar trebui sa existe ranchiuri. Nu sintem toti pe aceeasi lungime de unda, cum e normal. Dar e anormal a ne forta a fi, sau a tipa ca altii nu-s. Eu nu ma simt jignit de nimeni cum pe nimeni nu am intentie sa jignesc. Va pot face o invitatie la destindere si relaxare pe Garbo?
iar_eu
Postat pe 25 August 2009 15:46

ASA.....si va rog sa va dati si cate 2 randuri de palme ce mama naibilui!!!
Cat despre un tratament naturist incercati cu niste ardei iute....poate tine!!!
mika_mika
Postat pe 25 August 2009 15:46
relaxare relaxare pe dushmanii de pe agrbo si asta pt mine bine gindit
LILO
Postat pe 25 August 2009 15:51
hopa...ce faci roxy ? imi uzurpi titlul de bitch ?
wife_de_zmeu
Postat pe 25 August 2009 15:52
ohoooo,lume noua...wife,pe unde umblii mama??nu indraznesc sa ravnesc la titlul tau,nici nu visez macar...

iote ceva disensiuni,dar iscate aiurea,ca nici acum nu-nteleg cum de am deranjat-o pe doamna de fata...si inca am fost dulce,zau...

wife,mi-a fost dor de tine,zau...
Roxxynela
Postat pe 25 August 2009 16:00
bre, prea multa incrancenare pe forumul asta, parol...face rau la ten...

io ma chinui cu dial upu' meu...ioi, ishtenem...ca iar le zic alora de la romtelecom de dulce

mi-ati simtit lipsa pe-acilea, vaz... va era dor de limba mea ascutita?
wife_de_zmeu
Postat pe 25 August 2009 16:04
Roxinelaaaaaaaa esti de-a mea, spui lucrurilor pe nume, bravo, nu multi fac lucrul asta....dak mai da in matale ...unul, altul....ignora-i, ca se ataca si mai rau....nu merita , zau sa te jigneasca unul care recunoaste singur ca are 2 clase ( chiar dak a trecut prin scoala si pe diploma scrie ca ar avea mai mult).....cat despre prietena noastra....nu are rost sa mai zic nik, pt ca eu nu o sa-i prea raspund...
Salutare tuturor si cafea pentru toata lumea, chiar si pentru....cei 2 amici cu limbaj de 2 clase....pupicei tuturor...
luvile
Postat pe 25 August 2009 21:45
luvile
Postat pe 25 August 2009 21:49
De la: luvile, la data 2009-08-25 21:45:56Roxinelaaaaaaaa esti de-a mea, spui lucrurilor pe nume, bravo, nu multi fac lucrul asta....dak mai da in matale ...unul, altul....ignora-i, ca se ataca si mai rau....nu merita , zau sa te jigneasca unul care recunoaste singur ca are 2 clase ( chiar dak a trecut prin scoala si pe diploma scrie ca ar avea mai mult).....cat despre prietena noastra....nu are rost sa mai zic nik, pt ca eu nu o sa-i prea raspund...
Salutare tuturor si cafea pentru toata lumea, chiar si pentru....cei 2 amici cu limbaj de 2 clase....pupicei tuturor...

Daca tot ne bazam pe deductii si nu pe certitudini, uite, io zic ca tie nici nu ti-a picat sapa din mina si ai sarit pe tastiera. Si cum ai invataat sa cetesti, numarind oile, iaca si rezultatul...i-am vorbit urit Roxinelei...Nu-i o rusine, cindva se apela la popa satului pt a ceti o scrisoare, asa ca o poti si tu face.Nu de alta, dar poate-ti trimite cineva vreo felicitare si tu ai sa-ntelegi ca-i de la pompe funebre...
A, uitasem, multam de cafea si de pupici. I-o nu-ti dau nici de unele, sa nu le interpretezi la fel...
iar_eu
Postat pe 26 August 2009 08:42
De la: iar_eu, la data 2009-08-26 08:42:18
De la: luvile, la data 2009-08-25 21:45:56Roxinelaaaaaaaa esti de-a mea, spui lucrurilor pe nume, bravo, nu multi fac lucrul asta....dak mai da in matale ...unul, altul....ignora-i, ca se ataca si mai rau....nu merita , zau sa te jigneasca unul care recunoaste singur ca are 2 clase ( chiar dak a trecut prin scoala si pe diploma scrie ca ar avea mai mult).....cat despre prietena noastra....nu are rost sa mai zic nik, pt ca eu nu o sa-i prea raspund...
Salutare tuturor si cafea pentru toata lumea, chiar si pentru....cei 2 amici cu limbaj de 2 clase....pupicei tuturor...

Daca tot ne bazam pe deductii si nu pe certitudini, uite, io zic ca tie nici nu ti-a picat sapa din mina si ai sarit pe tastiera. Si cum ai invataat sa cetesti, numarind oile, iaca si rezultatul...i-am vorbit urit Roxinelei...Nu-i o rusine, cindva se apela la popa satului pt a ceti o scrisoare, asa ca o poti si tu face.Nu de alta, dar poate-ti trimite cineva vreo felicitare si tu ai sa-ntelegi ca-i de la pompe funebre...
A, uitasem, multam de cafea si de pupici. I-o nu-ti dau nici de unele, sa nu le interpretezi la fel...
bravooooo iar_eu
yanyacharberet
Postat pe 26 August 2009 10:26
bai fratilor si surorilor....una si cu una fac doua....va certati si folositi cuvinte grele degeaba...va incrancenati aiurea, pe o tema aiurea.....care se vroia doar un topic haios, cu glumitze si poante, menit sa ne mai descreteasa fruntile....sa ne mai destinda un pic, sa ne mai relaxeze.....pacat ca unii dintre noi nu inteleg ca aici, pe garbo, trebuie sa privim totul cu intelegere si amuzament....
tutankhamon
Postat pe 26 August 2009 11:50
De la: tutankhamon, la data 2009-08-26 11:50:38bai fratilor si surorilor....una si cu una fac doua....va certati si folositi cuvinte grele degeaba...va incrancenati aiurea, pe o tema aiurea.....care se vroia doar un topic haios, cu glumitze si poante, menit sa ne mai descreteasa fruntile....sa ne mai destinda un pic, sa ne mai relaxeze.....pacat ca unii dintre noi nu inteleg ca aici, pe garbo, trebuie sa privim totul cu intelegere si amuzament....
ai foarte mare dreptate tutan, topicul este haios, dar ce sa faci? asa gandesc unele doamne ca tre sa arunce intepaturi in fundul meu
yanyacharberet
Postat pe 26 August 2009 12:26
ce sa facem,,,dc vrem sa destindem atmosfera,si cind colo ies niste "unii" cu:ace,colti si HARPOANE? la vinatoare de vrajitoare?
LILO
Postat pe 26 August 2009 12:34
Buna, Lilo. Ce mai faci?
lady_corina
Postat pe 26 August 2009 12:36
da stiti ceva?"ciinii latra,caravana trece"
LILO
Postat pe 26 August 2009 12:37
buna corinuta...ii ok..primesc mejase...
LILO
Postat pe 26 August 2009 12:39
unde?
lady_corina
Postat pe 26 August 2009 12:41
pe mobil stai linistita ca aici ii liniste...isi promoveaza bancile produsele...
LILO
Postat pe 26 August 2009 12:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce prostik sunt asa consecventi,pt ca prostia si nesimtirea vine pe gratis,si ei nu obosesc niciodata si au mintea odihnita de aceea ei vor sa si conduca sa spuna despre ce sa vorbesti 13 De la: garbo_406810 8 Decembrie 2014 17:01
un sfat..va rog!! 7 De la: silfida 29 Mai 2010 17:12
Femeia- Pesti, Barbatul- Scorpion 1 De la: Schatzybu 16 Ianuarie 2012 08:26
.....spuneti ce vreti 11 De la: namyi 18 Aprilie 2011 19:01
ajutati femeile care se gandesc numai la sex 25 de ore din 24 34 De la: garbo013668 25 Iunie 2010 20:48
Setari Cookie-uri