sa ne rugam,pt ELENA CARSTEA!!!

dalimi, inainte de a veni si tu cu aberatiile alea de "suflet mare care a adunat nu stiu cati plozi", citeste, te rog, un pic mai atenta ce scriem noi.

nu de alta dar nu vreau sa devin redundant, fato

si nici nu vreau sa-ti dau motiv sa spui ca-s marlan.
Thor
Postat pe 7 August 2009 19:51
ioooiiii, ovideluuuuu!!!

cum ashe, bre? muri bunatatea aia de suflet?
nu stiam eu de ce m-am impiedicat azi cand am iesit din casa!
dap... aia muri, si nici carstea elena nu se simte prea bine... valorile de pe aceeasi treapta se atrag pana si pe lumea cealalta...
Thor
Postat pe 7 August 2009 19:53
a fost doar un raspuns la rautatea lui yanyacharberet
Dalimi
Postat pe 7 August 2009 20:36
De la: dalimi, la data 2009-08-07 20:36:39a fost doar un raspuns la rautatea lui yanyacharberet
nu a fost rautate fatuco si.... lasa aberatile care te induioseaza, cand la carstoaia ia fost bine , a durut-o in cour de cineva? lasa-ma cu chesti dinastea ca nu tine la mine, are bani pt operatie , are medici buni, nu-i tre sponsori, acu iaca a ajuns-o bolile si tre sa traga sfoara in tara ca are operatie pe creier, vorba patronului care spunea ca i se trage de la prea multa vodca ruseasca, atat ducea la gura pana pica cu capu pe masa, asa ca mai lasati-ma cu vrajeli ....
yanyacharberet
Postat pe 7 August 2009 20:46
da chiar n-o ai la inima ...vii cu vii...
Dalimi
Postat pe 7 August 2009 20:56
De la: dalimi, la data 2009-08-07 20:56:32da chiar n-o ai la inima ...vii cu vii...
te muta grija daca o am la inima sau nu? eu am spus ce am avut de spus si cu asta basta, daca chiar vrei sa iti raspund cu rautate spune-mi ca atunci sa vezi ce perle scot
yanyacharberet
Postat pe 7 August 2009 21:03
pastreaza pentru tine...somn usor
Dalimi
Postat pe 7 August 2009 21:17
Interesant este ca unii tin cu tot dinadinsul sa arate ca sunt exponenta clasica a maximei conform careia romanii ar fi niste negri de un alb nedefinit...
anakin
Postat pe 8 August 2009 00:56
Uite ca eu nu am spus nimic , nu ajuta cu nimica sa butonezi cuvinte fara rost si sens , daca cei acre vor sa o afca nu o fan in fan clubul ei la un loc cu toti fanii ei
De la: eladaela, la data 2009-08-06 08:38:53Cat despre Elena Carstea,stai tu linistita ca probabil fiecare dintre noi a spus un "Doamne ajuta"ptr ea,si asta fara sa facem parada pe forumuri.
In rest,vezi ce faci cu limba aia...ca o chinui rau,mami!
cinezee
Postat pe 8 August 2009 02:22
CA BINE SPUI ADEVARATELE VALORI RAMENSTI SUNT VAI DE ELE ..AJUNG SA SE STINGA FARA SA STIE LUMEA DE EI SI DUC O VIATA TRASA DE PAR , DIN PUNCT DE VEDERE MATERIAL

De la: anakin, la data 2009-08-07 01:19:46Auziti, dar pentru actorul Nicu Constantin, care de 3 luni sta intubat in spitalul militar de ce naibii nu se roaga nimeni? sau cand a facut Jean Constantin un infarct, in iunie, nu le-am vazut pe pseudo-miloasele astea rugandu-se ori amintindu-si de el...
cinezee
Postat pe 8 August 2009 02:27
BA NU ...ARE DREPTATE USERU ALA , NU A SPUS NIMIC RAU
De la: dalimi, la data 2009-08-07 20:36:39a fost doar un raspuns la rautatea lui yanyacharberet
cinezee
Postat pe 8 August 2009 02:30
thorule....ia sa catzi matale la teshcherea ca...se anuntza o molima care bantuie printre nonvalori si minivalori...
si...mai are lumea nevoie de sprijin...ca deh!!...e criza...si colac peste pupaza...de unele chiar nu s-a mai auzit de ceva vreme si...se considera ca e vremea sa faca cate ceva sa se mai auda!!
asa ca...sa scarmi si la saltea...eventual!!
ovidiu42
Postat pe 8 August 2009 04:29
anakin,ai auzit de liberul arbitru?nu google ma informeaza,ce imi place,sau ce nu.chiar sunt de acord,sa se deschida pe zi o carte si sa se citeasca din ea,macar 1/2 h. cred ca ,nu muzica,iti da cultura,sau scara de valori.muzica este o latura,a cunostintelor generale.un subtitlu daca vrei.stiu ca nu o spui cu rautate!insa nu trebuie sa iti placa ce imi place mie si viceversa.ce iti este tie necesar,mie poate nu imi foloseste si viceversa.este strict problema fiecaruia,cat de mult ,cat de putin,sau de loc,apreciaza pe alt seaman.care este exact,lmita dintre valori si nonvalori si comparativ cu ce studii in domeniu,catalogati un cantaret?voi vb despre un cantaret sau caracterul lui,doar din punctul vostru de vedere,pe care nu trebuie sa si-l insuseasca,nimeni.sau poate sunt unii care il insusesc,dar pt ca asta este parerea lor.asa cum si eu sunt libera sa-mi exprim parerea ,fara a jigni pe altii,ca nu isi insusesc punctul meu de vedere.nu intelegeti,ca eu am alt mod de a gandi,nu observati ca eu nu am jignit niciodata pe nimeni?eu respect liberul arbitru al fiecaruia. cultura nu inseamna numai ce inveti la scoala.cultura mai inseamna si in ce crezi,in religie,in ce fel de religie,sau esti gnostic....,aceasta e o alta cultura care ne diferentieaza,eu cultiv iubirea intre semenii mei,nu judec pt ca nu eu sunt indrituita,sa judec.avem un creator,care poate va judeca pe fiecare.ce este atat de greu sa iti spui o parere,fara sa ataci alta persoana?vedeti pt mine ,cultura inseamna o credinta,oricare,iar studiile scolare si universitare,raman doar studii,cunostinte despre anumite lucruri,generale sau aprofundate.este cumva ,misiunea cuiva venit in aceasta viata sa critice,celelalte persoane?atunci inseamna ca evoluam vertiginos spre involutie.eu am alta cultura spirituala.daca citeati atent la descriere ati fi observat.imi pare rau ,dar trebuia sa imi exprim,punctul meu de vedere si atat.voi il exprimati pe al vostru dar nu comparativ cu al meu.ce facem aici o combatere de idei?de cand ne numim ,critici de arta ,sau de alte domenii de studiu?este doar parerea mea si mi-o sustin.un gand bun pt fiecare.cu drag alexandra.
allexanndrra
Postat pe 8 August 2009 04:31
dalimi apreciez sufletul tau cald.e o mare bogatie spirituala.iarta-i pe cei ce ti-au gresit ....dar cine stabileste ca unii sunt mai presus ca altii?cate diplome or fi pe situl acesta?
allexanndrra
Postat pe 8 August 2009 07:14
De la: allexanndrra, la data 2009-08-08 07:14:29dalimi apreciez sufletul tau cald.e o mare bogatie spirituala.iarta-i pe cei ce ti-au gresit ....dar cine stabileste ca unii sunt mai presus ca altii?cate diplome or fi pe situl acesta?
pentru tine asta conteaza cate diplome sunt pe site-ul asta, degeaba ai diploma daca stai pe tusa si freci manganul, deh asta e minteai unei femei cu diploma
yanyacharberet
Postat pe 8 August 2009 08:31
asa nene... i-auzi acilea: elena carstea scoate un nou album, ca sa-si plateasca operatia... he,he,he...

jalnic, nene...
zambil
Postat pe 8 August 2009 09:08
yany,in profilul tau scrie 36 ani si sex femeie,de unde atata ,suparare pe viata asta?indiferent ce diploma are sau nu are fiecare,nu diploma era esenta intrebarii.unii dintre noi de pe acest site,se considera fara greseala,cu suflete curate.dar te intreb eu,acest site a fost deschis pt critica?eu cred ca nu .ci pt a intra fiecare si a scrie ce considera el sau ea ca trebuie auzit si comentat.sau pur si simplu doresc sa comunice,sa socializeze.sti bine ca si gramatical se fac greseli mai ales cand te grabesti,sau cand apesi pe taste ,atingere din greseala.nu trebuie sa sarim pe bietul user,chiar daca nu apreciem subiectul.atunci se gasesc repede gramatici,cu diplome sau critici de arta.este nepoliticos sa vi pe un site si sa transformi propria ta parere in "adevar incontestabil".internetu a fost conceput pt o comunicare rapida,sau alte beneficii ,pe care nu le enumar acum.asa ca faptul ca cineva isi spune doar parerea lui personala,nu trebuie sa taberi repede pe el ,tu sau altii care procedeaza la fel.iti spui si tu parerea ta ,chiar daca nu este asemanatoare cu a altora si nu trebuie sa fi rautacios cu ceilalti ,ce scriu pe site.nimeni nu te poate judeca ,ca nu o apreciezi de pilda pe E.Carstea.dar asa cum noi iti respectam parerea fara sa te criticam,respecta si tu parerea altora.daca vrei sa combati pe cineva,vino cu argumentele tale,si indiferent daca se cade la un compromis sau nu,fiecare are dreptu la libera exprimare,in orice domeniu,in limitele bunului simt,pe care te laud ca il respecti.hai sa nu dam cu barda in nimeni.nimic nu dne face,pe nici unul mai deosebit.asa ca eu nu am nimic impotriva daca nu iti place de ex aceasta cantareata.te respect pt opinia ta si nu te critic daca apesi gresit pe taste sau te grabesti la scris.ca si tine fiecare poate pune patima cand isi scrie o parere,daramit cand e si combatuta,parerea lui.de ce trebuie sa ajungem sa ne facem unii pe altii inculti,ca ne place sau nu ,cine stie ce cantareata?din ce comentezi am vazut ca ai mult bun simt.e pacat sa ne jignim gratuit,mai ale ca nici nu stim cu cine stam de vb.cred ca esti,libera sau liber,imi cer scuze daca nu stiu exact ,e dreptul tau castigat,prin amaratii de tineri care au murit de pt un crez,aiurea.,sa te exprimi liber ,indiferent care e parerea ta.dar numai asupra subiectului.fara jigniri intre noi.fac referire la toti care procedeaza asa.ma bucur ca am putut sa iti scriu si te rog apreciaza sinceritatea mea.nimeni de aici ,sau de pe net nu stie realitatea despre celalalt.eu am vb cu multe persoane de ai la telefon,am o pregatire intr-un domeniu care imi confera privilegiul de a comunica mai ales cu tineretul.poate am anumite motive si metode da a lua legatura cu tinerii.nu pot vb prea multe aici si nici nu doresc.m-am intalnit cu pers.de aici si sa sti ca sunt f respectabile.profesia mea nu imi permite sa vb mai mult.cu drag alexandra.
allexanndrra
Postat pe 8 August 2009 22:44
asa-i, allexanndrra! si oamenii au ajuns in spatiu...

brava, mami! de data asta te-ai autodepasit... cu toate ca nu credeam ca se mai poate asa ceva!
Thor
Postat pe 8 August 2009 22:51
ovidelu', cautat, tati!
da' al dreaq sa fiu daca am reusit sa scobesc ceva pentru alde astia...
Thor
Postat pe 8 August 2009 22:54
De la: allexanndrra, la data 2009-08-08 22:44:56yany,in profilul tau scrie 36 ani si sex femeie,de unde atata ,suparare pe viata asta?indiferent ce diploma are sau nu are fiecare,nu diploma era esenta intrebarii.unii dintre noi de pe acest site,se considera fara greseala,cu suflete curate.dar te intreb eu,acest site a fost deschis pt critica?eu cred ca nu .ci pt a intra fiecare si a scrie ce considera el sau ea ca trebuie auzit si comentat.sau pur si simplu doresc sa comunice,sa socializeze.sti bine ca si gramatical se fac greseli mai ales cand te grabesti,sau cand apesi pe taste ,atingere din greseala.nu trebuie sa sarim pe bietul user,chiar daca nu apreciem subiectul.atunci se gasesc repede gramatici,cu diplome sau critici de arta.este nepoliticos sa vi pe un site si sa transformi propria ta parere in "adevar incontestabil".internetu a fost conceput pt o comunicare rapida,sau alte beneficii ,pe care nu le enumar acum.asa ca faptul ca cineva isi spune doar parerea lui personala,nu trebuie sa taberi repede pe el ,tu sau altii care procedeaza la fel.iti spui si tu parerea ta ,chiar daca nu este asemanatoare cu a altora si nu trebuie sa fi rautacios cu ceilalti ,ce scriu pe site.nimeni nu te poate judeca ,ca nu o apreciezi de pilda pe E.Carstea.dar asa cum noi iti respectam parerea fara sa te criticam,respecta si tu parerea altora.daca vrei sa combati pe cineva,vino cu argumentele tale,si indiferent daca se cade la un compromis sau nu,fiecare are dreptu la libera exprimare,in orice domeniu,in limitele bunului simt,pe care te laud ca il respecti.hai sa nu dam cu barda in nimeni.nimic nu dne face,pe nici unul mai deosebit.asa ca eu nu am nimic impotriva daca nu iti place de ex aceasta cantareata.te respect pt opinia ta si nu te critic daca apesi gresit pe taste sau te grabesti la scris.ca si tine fiecare poate pune patima cand isi scrie o parere,daramit cand e si combatuta,parerea lui.de ce trebuie sa ajungem sa ne facem unii pe altii inculti,ca ne place sau nu ,cine stie ce cantareata?din ce comentezi am vazut ca ai mult bun simt.e pacat sa ne jignim gratuit,mai ale ca nici nu stim cu cine stam de vb.cred ca esti,libera sau liber,imi cer scuze daca nu stiu exact ,e dreptul tau castigat,prin amaratii de tineri care au murit de pt un crez,aiurea.,sa te exprimi liber ,indiferent care e parerea ta.dar numai asupra subiectului.fara jigniri intre noi.fac referire la toti care procedeaza asa.ma bucur ca am putut sa iti scriu si te rog apreciaza sinceritatea mea.nimeni de aici ,sau de pe net nu stie realitatea despre celalalt.eu am vb cu multe persoane de ai la telefon,am o pregatire intr-un domeniu care imi confera privilegiul de a comunica mai ales cu tineretul.poate am anumite motive si metode da a lua legatura cu tinerii.nu pot vb prea multe aici si nici nu doresc.m-am intalnit cu pers.de aici si sa sti ca sunt f respectabile.profesia mea nu imi permite sa vb mai mult.cu drag alexandra.
ia zii mami pe unde vezi tu ca am suparare, si care-i baiu daca am 36 de ani si sex femeie, sau crezi ca numai tu poti fi sincera , iaca daca crezi e bine daca nu e problema ta
yanyacharberet
Postat pe 8 August 2009 22:54
De la: Thor, la data 2009-08-08 22:54:27ovidelu', cautat, tati!
da' al dreaq sa fiu daca am reusit sa scobesc ceva pentru alde astia...




hai mai thorule...cata mai adanc...mai rupe de la bere...si vezi tu!!
ca...le trebe...sarmanii!!!
ovidiu42
Postat pe 8 August 2009 22:56
De la: zambil, la data 2009-08-08 09:08:29asa nene... i-auzi acilea: elena carstea scoate un nou album, ca sa-si plateasca operatia... he,he,he...

jalnic, nene...
ce operatie nene zambil , ce vrea sa devina barbat?
yanyacharberet
Postat pe 8 August 2009 23:02
De la: yanyacharberet, la data 2009-08-08 23:02:25
De la: zambil, la data 2009-08-08 09:08:29asa nene... i-auzi acilea: elena carstea scoate un nou album, ca sa-si plateasca operatia... he,he,he...

jalnic, nene...
ce operatie nene zambil , ce vrea sa devina barbat?
yanyacharberet
Postat pe 12 August 2009 23:14
Copilasi, nu stiu eu prea multe despre activitatea artistica a Elenei dar un lucru stiu si ma framinta: de ce cind a plecat in USA sa se marite cu americanul (ea care mai demultisor afirmase ca e feminista convinsa si nu are nevoie de un barbat linga ea) nu a luat si fetitele cu ea?????
Aemulus
Postat pe 13 August 2009 04:34
De la: Aemulus, la data 2009-08-13 04:34:25Copilasi, nu stiu eu prea multe despre activitatea artistica a Elenei dar un lucru stiu si ma framinta: de ce cind a plecat in USA sa se marite cu americanul (ea care mai demultisor afirmase ca e feminista convinsa si nu are nevoie de un barbat linga ea) nu a luat si fetitele cu ea?????
grea intrebare si pentru carstoaia, acu cred ca bea un KRESKOVA SI RADE DE CEI CARE AU COMPATIMIT-O SARACAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
yanyacharberet
Postat pe 9 Septembrie 2009 14:59
Nu stiu si nici nu ma intereseaza,dar ai atata dispret pentru tot ca ma mir ca mai poti duce...daca ai frustrari si nu ai asupra ciu sa-ti reversi rautatea si ai gasit aici,e pacapentru ca trebuie altii sa-ti vada nemultumirile yanya.
Dalimi
Postat pe 10 Septembrie 2009 11:00
pe mine personal cantareata asta cheala si tipatoare m-a uimit atunci cand a zis ca barbatii e toti porci....si mitocaaani.....dar a fugit repede si s-a ascuns in state si s-a maritat acolo....si ce zicea cineva ca nu si-a luat copii in state?? ba mie de la reportajul de la tv mi se parea ca fetitele sunt cu ea.....ma-sa e cea care a ramas in romania....
tutankhamon
Postat pe 10 Septembrie 2009 11:47
De la: dalimi, la data 2009-09-10 11:00:33Nu stiu si nici nu ma intereseaza,dar ai atata dispret pentru tot ca ma mir ca mai poti duce...daca ai frustrari si nu ai asupra ciu sa-ti reversi rautatea si ai gasit aici,e pacapentru ca trebuie altii sa-ti vada nemultumirile yanya.
nu te obliga nimeni sa-mi citesti nemultumirea si daca citesti mai atenta nu sunt singura care raspunde asa, si nu te mai lega asa de mine ca boala lui carstoaia de omul sanatos
yanyacharberet
Postat pe 10 Septembrie 2009 20:16
yaya,numai gandire negativa vad la limea asta de pe aci!ce parere ai? fiecare sia format viata si o are si cred ca merita respect ptr ceea ce a facut ptr noi,nu am auzit pe unii spunand aici ca a realizar ceva sau viata ei!o stiti? daca nu,de ce coment !nu tin cu ea!cu adevarul !
margelatu_68
Postat pe 10 Septembrie 2009 20:37
De la: margelatu_68, la data 2009-09-10 20:37:12yaya,numai gandire negativa vad la limea asta de pe aci!ce parere ai? fiecare sia format viata si o are si cred ca merita respect ptr ceea ce a facut ptr noi,nu am auzit pe unii spunand aici ca a realizar ceva sau viata ei!o stiti? daca nu,de ce coment !nu tin cu ea!cu adevarul !
nu ma cheama yaya ci yanya, si lasati-ma voi cu baubauri cu leana crastea, si daca vrei sa stii mai multe citeste in celalalte pagini
yanyacharberet
Postat pe 10 Septembrie 2009 21:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Au inceput inscrierile la editia a II-a a Concursului National "Musica Mundi" Boem Club 1 De la: garbo_382040 18 Octombrie 2014 20:10
Lectii de Percutie pentru toate varstele Boem Club 1 De la: garbo_382040 19 Ianuarie 2015 19:54
Formatii pentru nunta - oferta 1 De la: atlantis3band 18 Octombrie 2009 09:35
WALL OF MUSIC !!!! Daca te plimbi cu mouse-ul peste fotografii apare numele cantaretului/formatiei si cu un click, poti vedea/asculta discografia. 2 De la: garbo017014 7 August 2011 14:08
Videoclip facut de amatori! 1 De la: mikalla 20 Iunie 2010 18:36
Setari Cookie-uri