sa ne rugam,pt ELENA CARSTEA!!!

zambilu', mai stii?

mielutzo, hai sa-ti mai zic eu ceva de "sufletu' " ala "mare" al mahalagioaicei de carstoaica: tot ce a facut si zice lumea ca a facut "bun, din suflet", a facut NUMAI pentru publicitate, soro! a vazut ca e o nulitate din toate punctele de vedere, a avut noroc cu bietul Stefan Iordache, ca a acceptat el sa faca un duet cu japita asta, ocazie cu care a revenit pe sticla si a inceput sa faca tot felul de "acte caritabile" televizate...

he he heeee... oare de ce imi vine sa fac o analogie cu atletul ala de stil nou al crestinatatii, ha?
Thor
Postat pe 6 August 2009 11:45
e trist.dar din pacate marile valori pier fara sa fie apreciate la justa valoare. pacat !
LILO
Postat pe 6 August 2009 11:46
dap...

si in final i-a lasat in plata lor pe porcii din romanica, si si-a tras un porc american...
zambil
Postat pe 6 August 2009 11:47
care atlet ??
blanca
Postat pe 6 August 2009 11:48
ei, mielutzo, nici eu nu ma bucur de necazul altuia.
tot ce spun eu este ca fiecare trebuie sa isi cunoasca lungul nasului si valoarea sau, dimpotriva (cum e cazul carstoaicei) NONVALOAREA!
ca de fapt nu e altceva decat o vedetutza de mahala cu pretentii de primadona!

lilo, iote, asa ti-am dat si tie o replica, daca prin "marile valori" te refereai si la balamuta aia.
hai, ca-i promotie azi, doi in unu
Thor
Postat pe 6 August 2009 11:49
ei, mielutzo, cum care atlet, mami? ma dezamagesti

e vorba de atletul crestinatatii secolelor 20 si 21, razboinicul luminii de rit nou, oierul sef din ghencea si marele europarlamentar, sau cum mai vrei sa-i spui
Thor
Postat pe 6 August 2009 11:51

zi bre, razboinicul luminii! ...altfel repet : care atlet?!!!!!!!!!!
blanca
Postat pe 6 August 2009 11:52
hi hi hi!

pai nu stiai ca Fane Babanu, al' de conduse Moldova aia care nu era a lui ci a politicienilor de azi, a fost botezat "Athleta Christi", adica "atletul lui Christos" de catre papa de la Roma? si tot asa erau denumiti martirii crestini?

iote ca mai aparu un atlet din asta in zilele noastre
Thor
Postat pe 6 August 2009 11:56
nu.departe de mine gindul ca elena ar fi o valoare artistica. fugi de ici.nici vorba! ma refeream la ilarion ciobanu si toti artistii nostri care traiesc si mor in mizerie..materiala fireste da..MERCI pt REPLICA
LILO
Postat pe 6 August 2009 12:03
p.s. si pt promotieee
LILO
Postat pe 6 August 2009 12:04
da mielutza tot nu mi imprumuta calul ei...HELP!
LILO
Postat pe 6 August 2009 12:06
tu esti pe covorasul sburator! deci stai mai bine..
blanca
Postat pe 6 August 2009 12:07
IHI!?
LILO
Postat pe 6 August 2009 12:09
stii mielutzo.. ca in reclama cu brinzici hohland..hai sa facem schimb
LILO
Postat pe 6 August 2009 12:10
nu poci soro! trebe sa ma deghizez in Jasmine...complicat
blanca
Postat pe 6 August 2009 12:12
care reclama, bre, lilo? aia cu "ce ti-as face de te-as prinde?"

a, nu! aia parca ierea la un croissant
Thor
Postat pe 6 August 2009 12:13
nu ! reclama aia ... una dintre ele ca pre ne am obisnuit
LILO
Postat pe 6 August 2009 12:16
eladaela,esti cumva din zodia fecioara?ce va mai place sa criticati.nu te mai stradui,ca nu sunt de genul de capta energii negative.fiecare scrie cum ii place.nu ma citi ok ?nu e suparare.cu mult drag alexa
allexanndrra
Postat pe 6 August 2009 16:26
draga ALEXA,cand cineva te intreaba ceva e frumos si politicos sa raspunzi...Nu,nu sunt fecioara!Si da,ce scrii tu e greu de citit si uneori de inteles
eladaela
Postat pe 6 August 2009 16:32
ai dreptate mielua ,cu fetitele.e un gest deosebit.acest topic nu estetuturor celor care sunt alaturi de ea de forma deschis.ci pt a arata toti ,care doresc,ca sunt alaturi de Eena Carstea. rectific-mielutza*si multumesc eu in locul ei ,tuturor celor care sunt alaturi de ea in aceste momente,dar si celor care poate nu au timp ,pt un gand bun.cu drag alexa
allexanndrra
Postat pe 6 August 2009 16:35
he heee... iote pe cineva care striga sus si tare, in spatiul public, ca nu-i fecioara

brava, greaco, tu macar recunosti
Thor
Postat pe 6 August 2009 16:35
multumesc Thor,in locul Elenei Carstea.ai facut un gest meritoriu!cu drag alexa.
allexanndrra
Postat pe 6 August 2009 16:42
ha?
adica asta inseamna ca am pus-o la locul ei? ca a vazut adevarata ei valoare?
Thor
Postat pe 6 August 2009 16:45
eladaela,crede-ma ca eu iubesc pe toata lumea,indiferent de ce spune,fiecare are dreptul sa spuna ceva.atat cat poate.e libera lui alegere.de acea,eu doar va multumesc ,pt tot indiferentde gandul postat.este intr-o perioada si mai grea Elena Carste mai ales ca medicii nu sunt de acord cu operatia sau sunt sceptici datorita complicatiilor pe care le are cantareata,de la glanda tiroida.astazi mama ei a obtinut viza si pleaca aleturi de fiica in America.de aceea are nevoi de rugaciunile nostre,pt ca poate nu va rezista organismul la operatie.sigur ca pt toti reprezentatntii nostri care ne-au facut cunoscuti in afara granitei dar si in tara,indiferent de domeniu le suntem alaturi.ei mai sterg pata urata cazua asupra romanilor,datorita unor conationali .sa iubim pe toti de langa noi,si bunul si ne-bunul.Dumnezeu sa ne aiba in grija lui protectoare pe toti!cu drag Alexa.
allexanndrra
Postat pe 6 August 2009 17:07
si uite asa am descoperit o noua personalitate a irinucai...
Thor
Postat pe 6 August 2009 17:09
"cu drag,alexa",mda ,parca mai ieri era unu care scria de fiecare data" la sfirsit "cu respect Catalin", dar parca e o diferenta....
scrichy
Postat pe 6 August 2009 17:10
ooo... ziua buna, schrichyuloaico!

iete ca a mai evoluat, de la rashpecte la drag...
probabil nu se astepta sa mai fie cineva mai vechi, care sa depisteze si nuantele astea
Thor
Postat pe 6 August 2009 17:13
De la: Thor, la data 2009-08-06 17:13:10ooo... ziua buna, schrichyuloaico!

iete ca a mai evoluat, de la rashpecte la drag...
probabil nu se astepta sa mai fie cineva mai vechi, care sa depisteze si nuantele astea
neee...,stie schricy'u ceva,dar nu tot... .citind zilnic pe aici s-a cam dus pe topogan respectu' ala...
roby_cado
Postat pe 6 August 2009 17:18
Buna,buna,eu cam in viteza pe aici,nu prea am citit tot,dar intai mi-au cazut ochii pe alta postare si zic,opaa,un pomelnic ce dracu,scris de DUNE,m-am linistit imediat, era cu nume putine ,
scrichy
Postat pe 6 August 2009 17:26
NU aici ,pe alt topic,binenteles,
scrichy
Postat pe 6 August 2009 17:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
J&B DJ Kombat 1 De la: lemmonade 18 Martie 2011 16:18
cantecul balenelor cucocoasa 6 De la: keks 1 Martie 2010 00:36
CE MUZICA ASCULTAM? 55 De la: adelaraducan 19 Iunie 2013 13:01
Blue System Modern Talking 2 De la: adirt77 24 Februarie 2012 10:31
Lectii de Percutie pentru toate varstele Boem Club 1 De la: garbo_382040 19 Ianuarie 2015 19:54
Setari Cookie-uri