Toata lumea pe forum sta pe Relatii.....la cultura????...yoccc!!

Toata lumea sta pe Relatii sex relatii matrimoniale.infidelitate....toate sintem inteligente cind se vorbeste de....relatii...dar tace toata lumea la cultura.Unde dispare inteligenta???
Sau inca nu sau montat lifturi si nu poate urca?????
luc70
Postat pe 8 Mai 2009 12:19
pai da.. d-aia nu sau montat lifturi la cultura... ca nu prea vine lumea...
zambil
Postat pe 8 Mai 2009 12:23
zambilu'...subtil esti nene...intentionat ai uitat sa pui ghilimele la "sau"

wife_de_zmeu
Postat pe 8 Mai 2009 12:27
waifo...

ziceam ca leg si eu d-o conversatia mai asa, ca-ntre exteti...
zambil
Postat pe 8 Mai 2009 12:28


mor

zambilu, crede-ma...nu vrei asta, extetu' lu' mama
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Mai 2009 12:31
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-08 12:27:26zambilu'...subtil esti nene...intentionat ai uitat sa pui ghilimele la "sau"


e greseala de la tipografie!!!
pleca dezlegat si ajunge legat....la cap!!!!

Da la cultura to nu s/au inventat lifturi pentru.....
luc70
Postat pe 8 Mai 2009 12:31
De la: zambil, la data 2009-05-08 12:23:24pai da.. d-aia nu sau montat lifturi la cultura... ca nu prea vine lumea...

Tot nu s/au montat lifuri...Poate ajung si pe acolo!!!
Stam sa vinam greseli de tipografie ...ai zis si tu o noutate si ai descoperit apa calda ...sau poate nu stiai ca tastele se pot bloca!!!
Ai probabil calculator pe ...ultrasunete!!!
luc70
Postat pe 8 Mai 2009 12:34
mamica...dar intelijenta mai esti, scumpete....manca-o-ar mama de subtila si tzepoasa
tutankhamon
Postat pe 8 Mai 2009 12:35
waifo..

uite mami, ca vorbeste... ce-ti spusei eu?...

lucico, asa-i mami, se mai intampla... baga idei, sa te vad la proba liber-alese...
zambil
Postat pe 8 Mai 2009 12:36
bai tuto...io abia il astept pe anakin la zar...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Mai 2009 12:36
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-08 12:36:47bai tuto...io abia il astept pe anakin la zar...


da chiar...unde-i mister cand e nevoie de el????...sta si urmareste din umbra????
tutankhamon
Postat pe 8 Mai 2009 12:38
De la: zambil, la data 2009-05-08 12:36:39waifo..

uite mami, ca vorbeste... ce-ti spusei eu?...

lucico, asa-i mami, se mai intampla... baga idei, sa te vad la proba liber-alese...


liber alese?????stai pe aproape ca baga niste emoticoni de ne indoaie......
tutankhamon
Postat pe 8 Mai 2009 12:39
hmmm...apare el...ca nu poa' sa stea departe

mie mi-e un dooooor de irina...mooooaaama....

iote ca ma si vizualiza, fata si profil
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Mai 2009 12:41
fata are dreptate. stati pe relatii si le turtitzi. ia, mai miscati-va fundul la cultura !

ce? forumul ista e de imbarilgaturi? vine omul acasa, isi face o cafea si vrea sa mai schimbe o vorbulita telectuala, sa mai faca recenzie la o carte, sa contrazica cu argumente solido- intempestive operele lui noica si cioran, sa emita ipoteze despre cum se moare bine, cand se traieste rau, etc.

voi, gata, hop la matrimonialele de pe garbo. da ce? acesta-i site de intalniri, cotzobaneli, harjoana? nici asa, nenicilor!
oamenii seriosi vor discutii serioase si pertinente. ca doar e forumul academiei romane aici. putin respect, ce naiba?

participati activ , la topicile de educatie - fie ea si fizica- ca va ia mama dracului !
si aveti grija, femeilor! poate ma contraziceti

luc are dreptate cand ne educa insa ,se prinde de noi ce zice ea, ca apa de penele gastei
incepand din momentul acesta, sa va vad pe toti, facand filozofie.

jar mancati daca scrieti iar la aia cu sexul oral sau cu dragostea-n tei . scuze, trei

si_totusi
Postat pe 8 Mai 2009 12:58
De la: tutankhamon, la data 2009-05-08 12:35:58mamica...dar intelijenta mai esti, scumpete....manca-o-ar mama de subtila si tzepoasa
a....inteligenta rau mancat'as....da pe-afara ....
mariana_alex_69
Postat pe 8 Mai 2009 13:00
toushico.....busted...guilty....stai sa-mi iau dictionarul de termeni intelijenti si ma apuc sa comentez din Eliade......
tutankhamon
Postat pe 8 Mai 2009 13:01
De la: si_totusi, la data 2009-05-08 12:58:57fata are dreptate. stati pe relatii si le turtitzi. ia, mai miscati-va fundul la cultura !

ce? forumul ista e de imbarilgaturi? vine omul acasa, isi face o cafea si vrea sa mai schimbe o vorbulita telectuala, sa mai faca recenzie la o carte, sa contrazica cu argumente solido- intempestive operele lui noica si cioran, sa emita ipoteze despre cum se moare bine, cand se traieste rau, etc.

voi, gata, hop la matrimonialele de pe garbo. da ce? acesta-i site de intalniri, cotzobaneli, harjoana? nici asa, nenicilor!
oamenii seriosi vor discutii serioase si pertinente. ca doar e forumul academiei romane aici. putin respect, ce naiba?

participati activ , la topicile de educatie - fie ea si fizica- ca va ia mama dracului !
si aveti grija, femeilor! poate ma contraziceti

luc are dreptate cand ne educa insa ,se prinde de noi ce zice ea, ca apa de penele gastei
incepand din momentul acesta, sa va vad pe toti, facand filozofie.

jar mancati daca scrieti iar la aia cu sexul oral sau cu dragostea-n tei . scuze, trei

mare dreptate ai soro....ia m-apuc de filozofie tata ca nu mai tine vrajeala.....macar sa par si io mai enteligenta daca tot nu sunt.....
mariana_alex_69
Postat pe 8 Mai 2009 13:09
Mai fetelor si baieti! (Zambil adica)
I-a mai terminati cu prostiile!
Lasati-o pe initiatoare topicului sa se cultive singura, din carti...
Nu incepeti si voi cu fel si fel de citate si cuvinte elevate...
Ca io, cum sunt blonda, nu pricep nika...
Si ce fac, porma?
Ma puneti la batranete sa invat?
picaturaderoua
Postat pe 8 Mai 2009 13:17
pica..

hai fata!

ca or mai fi si alti baieti p-acilea...
iasomia
Postat pe 8 Mai 2009 13:21
Iaso!
M-a referit la cei de pe topicul asta, strict!
Suuunttt! Am vazut!!
picaturaderoua
Postat pe 8 Mai 2009 13:25
"yoccc!!"? Halal cultura.
Micass
Postat pe 8 Mai 2009 15:39
ce stii tu, micass...asta e noul curent...trendy flendy...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Mai 2009 15:41
Imi cer scuze. N-am stiut.
Micass
Postat pe 8 Mai 2009 15:42
inculto
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Mai 2009 15:43
Hai ca am plecat sa citesc ceva sa pot posta si eu pe la cultura. Nimic nu stiu. Ma falfai pe la "sex" si alea, alea de la "relatii". Si mai zic ca-s femeie serioasa. Plec ca-s complexata deja.
Micass
Postat pe 8 Mai 2009 15:46
mda...ce sa mai spun...si io tot ca tine...nu ma ajuta mintea...am fost si blonda...

io nici nu stiu unde sa plec...ca nici de agricultura nu sunt buna...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Mai 2009 15:48
se pot bloca, dar si textul se poate corecta
gabitzza
Postat pe 8 Mai 2009 19:57
he, he..mda, cultura deasa de canepa, d-aia indiana
gabitzza
Postat pe 8 Mai 2009 19:59
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-08 15:48:30mda...ce sa mai spun...si io tot ca tine...nu ma ajuta mintea...am fost si blonda...

io nici nu stiu unde sa plec...ca nici de agricultura nu sunt buna...


pai wifo...cum dreaq sa ai habar de agricultura daca tu confunzi brazda cu .....completeaza tu...dar ai grija la melcisori....
tutankhamon
Postat pe 9 Mai 2009 16:20
oof...nimic nu pricepi...io confund brazda, pentru ca-s nascuta pe "chiatra"...

acu' locuinta mea de vara e la tara, ca sa citez si eu din clasici...ca-s elevata, dohh...

si trebe' sa ma adaptez la toata schimbarea asta...
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Mai 2009 16:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parov Stelar la Bucuresti - 8 decembrie 1 De la: andruta86 29 Noiembrie 2010 23:10
Au inceput inscrierile in Tabara de Muzica Boem Club! 1 De la: garbo_382040 29 Aprilie 2017 11:46
Suflet de muzician 3 De la: BlackCat29 3 Februarie 2012 17:28
Muzica Clasica Indiana 2 De la: khan 25 Aprilie 2009 12:10
Cea mai frumoasa melodie 14 De la: cricat_ 29 Noiembrie 2011 09:52
Setari Cookie-uri