Concurs Papucei 18-27 mai 2009

Super colectie, imi plac toate produsele, dar cel mai mult mi-au ramas ochii la "Little Did He Know" si "I Am Good Looking". Chiar mi-as dori sa port una din perechile prezentate. Culorile sunt minunate, astept cu nerabdare finalul concursului
conycaliman
Postat pe 18 Mai 2009 09:10
Imi plac tare mult toti papuceii, dar cel mai mult si cel mai mult imi plac Strangers In The Light pe rosu http://www.papucei.ro/sandale_albe_platforma-2886/ si Eyes On Me http://www.papucei.ro/sandale_plate_flori-2858/.
Sunt innebunita dupa sandalele accesorizate cu flori in culori vii, acest tip de sandale sunt ceea ce mi-as dori sa port vara aceasta.
claudiao
Postat pe 18 Mai 2009 09:14
sant tentata sa scriu ce sa fac...imi plac prea mult papuceii I NEED A MIRACLE...mi-as dori ca acesi papuci sa fie si in picioarele mele..m-as simti tare mandra sa ii port ..si de ce nu..toata colectia e splendida...e frumos sa visezi cu ochii deschisi la ceva...niciodata nu am castigat nimik dar imi pun spseranta in concursul asta...as realiza doua lucruri dinto lovitura...as castiga un concurs si papuceii mei preferati..bravo pt cine a creata aceaasta colectie
garbo000220
Postat pe 18 Mai 2009 09:15
sandalutele I NEED A MIRACLE..pe culoarea albastra sant preferatele mele..vreau sa ii port in vara asta..cred ca nu m-as mai descalta de ei mi-as dori sa ii fac o surpriza sotului meu..care ma stie mica de statura si ca nu port papuci cu talpa inalta..mi-as dori o schimbare pt el..pt mine...am nevoie de ei mai mult decat orice..mi-ar place s ase simta mandra cu mine pe strada..sa fiu si e eleganta in pasul cu lumea..imi las speranta in mainile voastre..va multumesc
garbo000220
Postat pe 18 Mai 2009 09:19
Mi-ar place Adidasii albi de piele cu aplicatii florale si strasuri "When You Really Love"



camelia_nicolae
Postat pe 18 Mai 2009 09:26
Imi plac foarte mult papucei -Slow And Furious-:)
flory_bia
Postat pe 18 Mai 2009 09:26
daca stau bine si ma gandesc cred ca nu pot spune care imi plac cu adevarat cel mai mult e foarte frumoas atoata colectia...daca asa avea banii mi i-as cumpara pe toti...cine stie poate intr-o alta viata daca am sa fiu bogata..dar sa speram ca si atunci vor fi acesi papucei..bravo pt creatie
garbo000220
Postat pe 18 Mai 2009 09:27
as vrea sa multumesc in numele la toate concurentele ca oferiti o asemenea sansa..putine isi permit sa isi cumpere papucii din aceasta colectie..fiecare dintre noi asteptam cu neabdare finalul concursului...iar cine va fi norocoasa cred ca va fi foarte fericita..mie imi plac papuceii I NEED A MIRACLE pe culoarea albastra..fiindca ma reprezinta ..pana si numele ma reprezinta..bafta fetelor..
garbo000220
Postat pe 18 Mai 2009 09:31
Imi plac fffff mult pantofiorii "this is the life" si "come here you", mi-as dori sa castig una dintre perechi, deoarece se apropie ziua mea de nastere si imi doresc niste papucei sau pantofiori comozi.
m_monika2002
Postat pe 18 Mai 2009 09:31
super produsele le urmaresc de mult;mi-au placut mult pantofi pink knot
monicasandica
Postat pe 18 Mai 2009 09:32
buna. de vreo doua saptamani ma uit la sandalele acestea de pe papucei.ro.....cine stie? poate le voi castiga http://www.papucei.ro/sandale_albe_platforma-2886/
hailamunca
Postat pe 18 Mai 2009 09:39
Sunt foarte frumosi papuceii,daca ar fi sa castig mi-as dori o pereche de balerini sau sandale cu talpa joasa.Sunt super si cred ca sunt si foarte comozi.Astept finalizarea concursului:)
andyzaharia
Postat pe 18 Mai 2009 09:40
Imi plac mai multe produse, dar preferatele mele sunt "Dirty New Yorker". Sunt comode si fff frumoase.
mykyduta2004
Postat pe 18 Mai 2009 09:41
Imi plac sandalele "I need a miracle". In primul rand pentru ca imi plac sandalele platforma, daca sunt rosii este un atu, numele mi se pare sugestiv pentru starea mee de azi intr-o zi de luni dimineata, cand chiar simt ca am nevoie de o bagheta magica sa alung frustrarile. ma rog, si o pereche de sandale ar fi buna.
alinatapirluie
Postat pe 18 Mai 2009 09:43
Sunt pur si simplu indragostita de sandalele cu platforma si mi-as dori modelul Touch The Ground. Sunt superbe si in plus par foarte comode...
diana_b_20
Postat pe 18 Mai 2009 09:47
Little Did He Know.sunt super......iubesc pielea intoarsa.
ela_b_roses
Postat pe 18 Mai 2009 09:49
Sandalele Gold Rush, aurii si cu talpa joasa mi se par potrivite pentru o tinuta casual, intr-o zi de vara calduroasa. Mi-ar placea sa le am in garderoba mea. Sper sa castig...:)
anamaria_tertis
Postat pe 18 Mai 2009 09:49
Nice!
Mie mi-au placut mult cizmulitzele "Something about Mary"!
Culoarea maro orange e fashion si modelul m-a dat gata!
meoki
Postat pe 18 Mai 2009 09:51
The Fashion Week Is Weak sunt niste sandale superbe, foarte elegante imi plac foarte mult
deiyna
Postat pe 18 Mai 2009 09:52
Si mi-au mai placut la nebunie sandalele "Strangers in The Light" , varianta pe rosu, sunt vesele, dragute si parr comode la purtat :). Si pot continua. Sunt multe pereche de incaltari superbe
meoki
Postat pe 18 Mai 2009 09:55
http://www.papucei.ro/sandale-cu-platforma-albastre-3249/ - imi plac enorm pt canicula ce se apropie; iar pt anotimpul meu preferat, iarna:http://www.papucei.ro/cizme_albe_iarna_ortopedice-3081/. Albul este culoarea mea preferata
slly
Postat pe 18 Mai 2009 09:59
Belivi in me , I am good looking , Black tears.
ismariana
Postat pe 18 Mai 2009 10:00
Sunteti atat de frumosi... Nu ai vrea sa fii in piciorusul meu, frumuselule YES MAN ? Sa nu uiti de masura 38. Pupici pentru toti papuceii si fanii lor.
Nu o sa uit multa vreme nici de Now youre gome, nici de Denial, nici de Hale Naked, nici de Victory is nine, nici de Glamor, nici de Slow and furios, nici de ..., nici de.....
duphastina
Postat pe 18 Mai 2009 10:02
asa este! sunt multe modele dragute. este greu sa spui care iti pla, pentru ca sunt atat de multi...!
SimonaStanescu
Postat pe 18 Mai 2009 10:04
"Drop it Down" este produsul meu preferat
cric
Postat pe 18 Mai 2009 10:04
Hello!:) Slumcat Millionaire sunt de-a dreptul mmm...deliciosi :D ;))
bebytza4ever
Postat pe 18 Mai 2009 10:11
http://www.papucei.ro/sandale-terraplana-3219/ aceste sandale sunt preferatele mele si mi le doresc din tot sufletul.
laura_feelings
Postat pe 18 Mai 2009 10:12
cei mai draguti sunt My Ticket to Hollywood
oanat17
Postat pe 18 Mai 2009 10:17
Summer Boots imi plac la nebunie!
Iulia
iulia0romania
Postat pe 18 Mai 2009 10:18
Gentile albe sunt vedetele acestui sezon !

Pana anul trecut, geanta alba era nelipsita din tendintele de vara, de plaja, pentru destinatii exotice. cam de la finele anului 2008, s-a considerat, citand un stilist celebru, ca, ar trebui : iarna aceasta, macar geanta ta sa fie exotica, daca tu ingheti de frig ! .
Este ceva curajos, nou pentru unele dintre noi, dar, foarte la moda, trendy, chic, fashion, sau cum am prefera sa numim fenomenul.
Gentile albe, arborate pe timp de iarna, sunt foarte la moda si la Hollywood - Cameron Diaz, Lindsay Lohan, Ashlee Simpson, J-Lo, Salma Hayek si Nicole Kidman au ales sa straluceasca pe timp de iarna purtand o geanta alba. Iar efectul este unul foarte bun, parca te reimprospateaza !
Asa ca, doamnelor/domnisoarelor, luati-va inima in dinti si renuntati la tipare, cu cat esti mai curajos/a in combinatii, cu atat esti mai in fashion , dar, ATENTIE ! nu orice combinatie; pentru a nu va confrunta cu un dezastru, consultati, inainte, tendintele!
De multe ori, zicala "less is more" se potriveste foarte bine si in privinta modei.
O geanta, o pereche de pantofi, un ceas, o esarfa, o curea sau o pereche de ochelari, astea da! sunt lucruri in care ar trebui sa investim mai mult.cum spunea si Michael Kors, o fusta lalea se va demoda pana sezonul viitor (si aceasta, daca nu este, deja, depasita), dar, o pereche de pantofi de crocodil, spre exemplu, niciodata!
Geanta constituie partea "grea" a unei tinute, mai nou, ea reprezentand ceva mult mai important decat pantofii - o femeie nu poate sa aiba, nicicand, prea multe genti,... nu e de ajuns!
Geanta preia partea cea mai dificila pentru a face ca o tinuta sa fie remarcata, completa, iar lucurul acesta l-au observat si Doamna Posh, Paris/Nicky Hilton, Lindsay Lohan, Nicole Richie, Sienna Miller, Mischa Barton, Jessica/Ashley Simpson. Ce daca ai un banal tricou alb din bumbac si o pereche de blue-jeans pe tine? Geanta arborata va spune totul despre tine!
Inflorate sau cu forme captivante, din material neaparat reciclabil sau acoperite de perle, gentile la moda, in 2009, au un lucru in comun: sunt mari, sau, in termeni de specialitate, oversize. A trecut de mult vremea gentutelor, unde, abia aveam loc sa ne punem trusa de machiaj sau cheile de la apartament. Acestea se vor purta numai la tinute de seara.
Pentru a ura bun venit primaverii, urmata in mod firesc de vara, optiunea mea in legatura cu articolele prezentate in cadrul site-ului Papucei.ro se indreapta spre o geanta splendida cu motive florale, modelul Lady Flower . .
Motivele florale s-au purtat atat anul trecut, cat si anul acesta si vor continua sa se poarte si in sezoanele urmatoare, inflorescentele diferind, de la un anotimp la altul, in dimensiuni si culori - primavara si vara, mai vesele, mai colorate si mai mari, toamna si iarna, mai mici si pe tonuri inchise.



bdoinana
Postat pe 18 Mai 2009 10:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum ma dezabonez de pe garbo ?? 3 De la: eu_geminy 28 Ianuarie 2012 01:39
praful de copt,amoniacul,,,,, 4 De la: 24 August 2009 21:02
Ajut defavorizati 11 De la: marian_els 13 Noiembrie 2009 10:28
lasagna 20 De la: cheef_tony 10 Martie 2010 21:59
Concurs Papucei 18-27 mai 2009 392 De la: garbo024856 11 Iulie 2009 23:22
Setari Cookie-uri