Concurs Papucei 18-27 mai 2009

Pentru tine, Garbo si papucei. ro au venit la sfarsit de primavara cu o noua surpriza, un nou concurs la care esti invitata sa participi. Participand la acest concurs, ai sansa sa castigi unul dintre cele doua vouchere in valoare de 200 de lei la magazinul online papucei.ro. Pentru a participa trebuie sa ne spui aici, pe forum, la acest subiect care sunt produsele tale preferate din magazinul online www.papucei.ro. Castigatoarele vor fi alese prin tragere la sorti.

In plus, toate participantele care isi serbeaza ziua de nume pe 21 mai, beneficiaza de reducere 15% la prima comanda - daca aceasta este realizata pana pe 20 iunie 2009.


Concursul se desfasoara in perioada 18-27 mai 2009.
ConcursPapucei
Postat pe 17 Mai 2009 21:17
Nu fii rautacioasa,nu vreau sa-mi dea nimeni papuceii...nici kiar tu.Daca ti-i dam noi,iti place???.Sic...
valentino
Postat pe 17 Mai 2009 21:35
buna,
ce mi-a placut din colectia de pe acest site este:"THE FASHION WEEK IS WEEK" poate si pentru ca imi place sa port tocuri si avand piciorul subtire cred ca aceste sandale mi s-ar potrivi.din pacate pentru bugetul meu sunt cam scumpe si nu mi le voi putea permite.voi ramane doar cu admiratia pentru ele.
numai bine tuturor!
liana
lilivladoiu
Postat pe 18 Mai 2009 01:23
Mi-as dori multe produse de la "Papucei" dar cel mai mult imi doresc "A Girls World" http://www.papucei.ro/sandale-elegante-de-ocazie-cristale-3088 .Este cea mai frumoasa pereche de sandale pe care am vazut-o vreodata si poate in curand va fi a mea!
bobbo
Postat pe 18 Mai 2009 01:33
Multumesc pentru ocazia de a vedea asa frumoase sandale elegante The Fashion Week is Weak. Cine stie, poate voi avea ocazia sa multumesc si pentru a le purta cu drag, primindu-le de la voi. Va doresc o saptamana minunata.
manutz13
Postat pe 18 Mai 2009 01:41
Si eu care voiam sa sparg gheata.. Pana sa apuc sa scriu eu mesajul meu, deja s-au mai postat altele 2-3 .
Sunt foarte multe modele pe papucei.ro care imi plac si pe care mi le-as cumpara: incepand de la sandalutele de sezon "Gossip Boy" care par foarte comode si moderne totodata, sau cele "I Am The New Guy" care ar atrage orice privire cu designul indraznet, continuand cu pantofiorii clasici dar eleganti "Can You Handle It", si terminand cu botinele "Put Yourself In My Place" sau "I Hate Everything", care desi sunt in extrasezon, mi se par asa de frumoase incat le-as purta indiferent de anotimp si de vreme. Acesta ar fi doar un rezumat la tot ce mi-as procura de pe site. Daca ar fi totusi sa aleg un singur produs, banuiesc ca ar fi ceva mai sport, confortabil la purtat, cum sunt adidasii "The Grass At Wimbledon"(mai ales ca mie imi place f tare verdele).
Sunt mandra ca avem designeri romani talentati!
madmeonce
Postat pe 18 Mai 2009 01:48
CONDUC O MOTOCICLETA- UN CRUISER , ASA CA CEL MAI MULT IMI PETREC VARA TOT...IN CIZME :). ASA CA MA ATRAG CIZMELE DE VARA -"This Class Is Booooring" SAU "fINE BY ME". (VARIANTA ROSIE ?! :) )
INSA, "MY hUMP" !SAU "Miss Thirty" SUNT LAFEL DE FRUMOASE!
lexandra
Postat pe 18 Mai 2009 02:12
Cel mai mult mi-au placut pantofii "Bluer Than Blue", dar tin sa mentionez ca toata colectia e minunata. Felicitari!
oanna_cosro
Postat pe 18 Mai 2009 02:13
eu m-am indragostit iremediabil de o pereche de cizme de vara, pur si simplu le ador...ma visez si noaptea incaltata cu ele din pacate momentan nu mi le permit... dar visez in continuare poate poate le voi avea.......modelul mult visat este Have a little patience
garbo000871
Postat pe 18 Mai 2009 02:17
De la: garbo000871, la data 2009-05-18 02:17:01eu m-am indragostit iremediabil de o pereche de cizme de vara, pur si simplu le ador...ma visez si noaptea incaltata cu ele din pacate momentan nu mi le permit... dar visez in continuare poate poate le voi avea.....
http://www.papucei.ro/botine-decupate-cu-toc-inalt-3216/
garbo000871
Postat pe 18 Mai 2009 02:18
Imi plac I Am The New Guy, I Am Good Looking sau P1130524, si daca ar fi si masura 38, ar fi excelenti!
gabi_pasarin
Postat pe 18 Mai 2009 02:47
DAAA si eu care ma gandeam la fel ca voi fi printre primele care posteaza cand colo e deja plina pagina!
In legatura cu colectia ma incanta o gramada de chestii printre care enumar:
Whant s you go black you never go backsuper sandalutze si comode imi imaginez
God save the queen super elegante si finutze
Missing you niste adidasi absolut superbi din punctul meu de vedere i-as purta si in somn sunt superrrr!!!
One touch mi se par geniali
Gossip girl mi se pare o curea casual superba
All inclusive bag e o poseta foarte comoda si practica dupa parerea mea ...plus ca se poate adapta cam la orice tinuta in afara de cea sport bineanteles
Spreadin the love este o curea care m-a lasat fara cuvinte...absolut uimitoare!
Cam atat...imi plac mai multe dar nu stau sa insir aici toata colectia.
M-as bucura din suflet sa castig ceva pentru ca nu imi permit produsele de acolo dar ma voi bucura pentru castigator chiar daca nu voi fi eu
SUCCES MULT TUTUROR!
FELICITARI ANGELEI VASILIU PENTRU COLECTIE!MINUNATE PRODUSE!
mauinboots
Postat pe 18 Mai 2009 03:04
Under my skyn,sunt interesanti,fiacare cu apetitul lui.oricum sunt multe interesante .felicitari!
romica_avram
Postat pe 18 Mai 2009 05:22
Buna!
Mi-au placut pantofii "So Fragile". Aceasta pereche de papucei vreau sa intre in posesia mea. :)
o zi buna tuturor! :)
mary_me62
Postat pe 18 Mai 2009 05:49
In sfarsit am vazut si eu incaltaminte frumoasa si pe toate gusturile. Totdeauna am avut impresia ca ne-o putem procura doar din strainatate. Cum se spune "gusturile nu se discuta". >Cel mai mult m-au atras sandalele "I Hate The Cold" care sper si imi doresc sa fie ale mele.
Eny31
Postat pe 18 Mai 2009 06:48
Buna, eu fiind o femeie miniona este mai mult decat clar ca imi plac totzi papuceii de pe site. Asadar un model pe care mi l-as dori este "CAN YOU HANDLE IT?" Sa castige femeia cea mai doritoare nu? BAFTA TUTUROR !!!
coryy
Postat pe 18 Mai 2009 07:19
buna, eu as vrea glamour intrucat am un copil mic foarte activ si vreau sa pot tine pasul cu el
geanyna2
Postat pe 18 Mai 2009 07:37
Balerinii ''not interested'' care sunt disponibil in mai multe culori -sunt ceea ce ma intereseaza in acest sezon si in acest an.
petripetronela
Postat pe 18 Mai 2009 08:02
Eu sunt incanttata de The Fashion Week is Weak, ma reprezinta.
camiionut
Postat pe 18 Mai 2009 08:05
Interesanta aceasta activitate nu prea intalnita pe la alti creatori.Promovare de produse si recompensare pentru cei fideli.
Felicitari. Va urmaresc de mai mult timp, am participat si la concursul de asta iarna, acela cu cizmele.Atunci n-am castigat, dar poate acum. Ca model m-ar interesa balerinii "NOT INTERESTED", mai ales ca din pozele prezentate par foarte moi si usori.
Mult succes tuturor!!!!
pn_mihaela
Postat pe 18 Mai 2009 08:22
Toata colectia de pantofi e superba,insa Hi Im Johnny Cash si Slumcat Millionaire mi-au furat ochii iar Like that sunt criminali....
Agnes
Postat pe 18 Mai 2009 08:25
Bun ziua fetelor, mie imi plac foarte mult sandalele cu talpa joasa si am gasit pe siteul Papucei , niste sandale super frumoase, acestea sunt:http://www.papucei.ro/sandale-joase-lant-3237/
muresica
Postat pe 18 Mai 2009 08:31
TOATA COLECTIA DE PANTOFI ESTE NEMAIPOMENITA MI-AS DORII PANTOFII Grand Piano DAR VARIANTA PE NEGRU SUNT DEOSEBITI
cristinaandrei772002
Postat pe 18 Mai 2009 08:42
Buna!

As avea nevoie de o pereche de sandale cu talpa joasa, avand in vedere ca am nascut acum cateva luni si organismul inca nu si-a revenit la normal. Vechile perechi de pantofi ma strang (fetele care au nascut cred ca stiu despre ce vorbesc:) ). Mi-ar placea o pereche de sandale "Hello Kitty". Sunt foarte haioase si totodata sunt si practice. Bafta fetelor!!!! http://www.papucei.ro/sandale-trendy-2512/
fratilaaura
Postat pe 18 Mai 2009 08:48
Mie imi plac foarte mult How To Grow Daisis, pentru ca sunt atat de simpli si totusi atat de eleganti, ii pot purta atat casual, cat si smart-casual.
Sper sa castig pentru ca imi place sa ies intotdeauna invingatoare!
Fleur
Postat pe 18 Mai 2009 08:52
As fi incantata sa port modelul Not Interested; consider ca m-as simti foarte bine pt.ca mie imi place sa merg foarte mult pe jos si ar fi o incaltaminte comoda numai buna pt. plimbarile zilnice.
gabita_1971
Postat pe 18 Mai 2009 08:57
-am o perche de sandalute de la paucei.ro
sunt foarte mu;ltumita
au produse foarte bune ,
ce mi-asi dori ...sunt aceste sandalutze dragutze.
http://www.papucei.ro/sandale-inalte-3247/
molly
Postat pe 18 Mai 2009 09:07
De la: ConcursPapucei, la data 2009-05-17 21:17:26Pentru tine, Garbo si papucei. ro au venit la sfarsit de primavara cu o noua surpriza, un nou concurs la care esti invitata sa participi. Participand la acest concurs, ai sansa sa castigi unul dintre cele doua vouchere in valoare de 200 de lei la magazinul online papucei.ro. Pentru a participa trebuie sa ne spui aici, pe forum, la acest subiect care sunt produsele tale preferate din magazinul online www.papucei.ro. Castigatoarele vor fi alese prin tragere la sorti.

In plus, toate participantele care isi serbeaza ziua de nume pe 21 mai, beneficiaza de reducere 15% la prima comanda - daca aceasta este realizata pana pe 20 iunie 2009.


Concursul se desfasoara in perioada 18-27 mai 2009.
andrymic2000
Postat pe 18 Mai 2009 09:07
mi-ar place tare mult sa port papucii I NEED A MIRACLE pt ca am nevoie intradevar de un miacol ca sant tare micuta de statura si aia mi sar potrivi de minune..navigez pe site ma uit la ei..dar raman doar cu privitul..pt ca pt mine e mult prea mult sa imi pot permite sa imi cumpar o pereche de papuci la pretul asta...asa ca raman doar cu speranta ca poate vreo data cine stie cum cineva se va gandi si la mine..i need a miracle..
garbo000220
Postat pe 18 Mai 2009 09:08
mie imi plac toate modelele, mereu intru pe site si ma uit la ce a mai aparut . foarte frumoase si imi plac foarte mult sint sandalutele "Gossip boy ". felicitari, tot timpul aveti lucruri minunate.
moni
Postat pe 18 Mai 2009 09:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Farmece 24 De la: garbo_480693 21 Ianuarie 2020 16:50
Buna 4 De la: Micass 21 Mai 2009 19:38
sunt cumplit de geloasa.... AJUTOR!!!!!!!! 79 De la: ready_vivus 21 Octombrie 2009 20:52
faceti o recomandare cu ultimul film vazut. 40 De la: garbo_19362 28 Decembrie 2014 22:07
:)) 13 De la: tutankhamon 21 Mai 2009 14:03
Setari Cookie-uri