Concurs Papucei 18-27 mai 2009

Cel mai mult imi plac sandalele "Touch The Ground". Mi se potriveste acest stil.

diana31
Postat pe 18 Mai 2009 10:26
Ba eu imi doresc sa-mi dea papucii, de fapt sandalele Hi Im Johnny Cash.
karmen29
Postat pe 18 Mai 2009 10:29
buna! cel mai mult mi-au placut sandalele Hi Im Johnny Cach.Cred ca sunt comode si usoare. Oricum, toate sunt frumoase si mai ales indraznete.
alinahanu
Postat pe 18 Mai 2009 10:37
BUNA ZIUA.MA NUMESC ANCA FODOR SI TIN SA VA FELICIT PT FRUMOSELE PRODUSE.MI-A FOST FOARTE GREU SA MA DECID LA 2PERECHI DE PRODUSE,DEOARECE IMI PLAC FOARTE MULTE.SI TOTUSI M-AM DECIS ASUPRA ACESTOR 2PERECHI-HEY MOUSE SI FLAMENCO STYLE.LA REVEDERE.
ancutza123_77
Postat pe 18 Mai 2009 10:40
Eu am "probleme" cu tocurile, de aceea prefer incaltamintea comoda si practica. Din tot ce am vazut pe site, "Not Interested" mi se potrivesc cel mai bine. Imi doresc o asa pereche de balerini, mai ales ca sunt si in combinatii de culori. Oricum, e o initiativa laudabila chestia cu papuceii.
noemiraduca
Postat pe 18 Mai 2009 10:41
Sunt multe modele frumoase dar pentru inceput as opta pentru Come Here You.Sunt niste balerini foarte frumosi si cred ca sunt si comozi.
mariaiulia
Postat pe 18 Mai 2009 10:43
Buna fetelor!!!

In primul rand va spun ca port marimea 37 si ca ador cizmele Summer Boots, demult caut o pereche de cizme de vara. Oricum majoritatea papuceilor sunt originali si pe gustul fiecareia. Deci daca doriti sa-mi faceti un cadou cizmele de vara sunt perfecte. Ce mi s-a parut foarte interesant sunt Boy Named Sue si Broadway Musical din piele intoarsa. Super. Chiat sper sa cstig cizmele, nu ca as fi castigat vreodata ceva. Asta e primul Premiu castigat cu modestie!!!
lopatzik
Postat pe 18 Mai 2009 10:51
Ma bucur mult de concurs. De ziua mea (10 mai), mi-am facut cadou trei perechi de incaltari de la papucei.ro. Le dadeam tarcoale de multa vreme. Mi-am comandat pantofii "i do whatever you like" balerinii "not interested" si sandalele "strangers in the light". Sunt superbe si ca design, calitate super ok. Am avut multe emotii pana sa le primesc, si alegerea a fost foarte grea din atatea modele superbe. Imi doresc o pereche de ciocate "some like it hot", incerc macar acum la inceput sa comand din fiecare, ca niste prajiturele din toate platourile.

Postat pe 18 Mai 2009 10:51
Imi este foarte grau sa aleg un singur produs, dintre toate modelele minunate prezentate pe site. "Funny But True" sunt sandalele pe care mi le-as dori. Elegante, s-ar potrivi perfect cu tinuta pe care am pregatit-o pentru nunta celei mai dragi nepoate.
cdascalu_76
Postat pe 18 Mai 2009 10:52
Buna! Cel mai mult mi-au placut "FIFTH Avenue". Sunt niste pantofi foarte draguti, par confortabili si m-as bucura nespus de mult sa fie ai mei:)
dulcik_io
Postat pe 18 Mai 2009 10:54
pt prima data in viata mea, am vazut suficiente modele avand si numarul 35 eu fiind micutza slabutza cu piciorul foarte dificil am fost foarte incantata sa vad ca exista si acest numar care de multe ori adica de cele mai multe ori imi da batai de cap si ma lasa fara incaltaminte,sunt foarte incantata de modelele balerini pt ca ama vut grija sa imi dau tendoanele de la glezna peste cap.

Felicitari pentru acest site, ma bucur ca existati,sper sa reusesc sa am ceva fonduri si sa imi achizitionez macar o pereche de balerini, pt ca sincer nu cred ca am sanse de castig.

mult succes fetelor!
ina19862007
Postat pe 18 Mai 2009 10:55
Cred ca "young and rich"imi plac cel mai mult.Sunt eleganti, cosmopoliti, aduc a "Mic dejun la Tiffany".Am insa o slabiciune pentru pantofii de lac asa ca, mi-a placut si modelul "Hurt"(desi e foarte diferit ca stil de primii).Sunt cred cele doua stiluri intre care oscilez mereu.
cupsaalina77
Postat pe 18 Mai 2009 10:55
bueyyy! garbo!!?

pai ce facusi nenica?macar nu ai mai fost si tu smecher ca data trecuta, sa le pui sa povesteasca care era cel mai nepriceput cordaci.

si cum vine asta cu data de 21??

adica sa spuna acilea care e lenuta?
au si reducere 15%?
care n-am avut noroc pe lumea asta,ehe,he,he...
iasomia
Postat pe 18 Mai 2009 10:57
M-AM INDRAGOSTIT DE SANDALELE "LITTLE DID HE KNOW ". SI AM SI ROCHITA EXACT IN NUANTA LOR!!!
evainfinit
Postat pe 18 Mai 2009 11:00
asa mami,bagati,bagati....hai ca ma distrez....
iasomia
Postat pe 18 Mai 2009 11:03

ceva...second hands?...ca vaz ca...isi face lumea cont in draci!!!!
zau...devine penibil!!
ovidiu42
Postat pe 18 Mai 2009 11:03
Buna ziua!
Imi plac aceste sandale http://www.papucei.ro/sandale_rosii_platforma-2841/.Sunt perfecte si comode din punctul meu de vedere.
yoana_yd
Postat pe 18 Mai 2009 11:05
Buna ziua.
Mie mi-au placut cel mai mult "Once u go black u never go back", sunt minunati si ii vreau
glumareata11
Postat pe 18 Mai 2009 11:05
imi place foarte mult colectia si mi-as dori sa am toate perechile de papuci dar bugetul nu imi permite nici macar una...cea mai mare tristete a mea e ca imi place perechea LITTLE DID HE KNOW foarte mult dar nu pot sa o am si ma gandeam ca as fi cea mai fericita sa ma incalt cu ele la nunta verisorului meu care e in iulie..din toate economiile mele mi-am cumparat o rochie pt nunta alba cu nunantele sandalei si cred ca sar potrivi de minune impreuna cand le-am vazut m-am buurat tare mult dar cand am vazut cat costa...mi-am pierdut orice speranta..pana am vazut concursul..astept cu sufletul la gura finalul sa vad daca reusesc sa imi iau o piatra de pe inima..as fi cea mai frumoasa pereche de papuci a mea
garbo000220
Postat pe 18 Mai 2009 11:14
FELICITARI PENTRU TOATA COLECTIA!!!! ESTE INTR-ADEVAR O COLECTIE MINUNATA,MA INCANTA CU SIGURANTA FOARTE MULTE PERECHI DIN COLECTIE, DAR MA FASCINEAZA SANDALELE CU PLATFORMA "I AM NOT EXPENSIVE"SI "I NEED A MIRACLE",SANDALELE CU TOC JOS"EYES ON ME" SI "PERSUIT OF HAPPINESS"..........CE SA MAI,TOATE SUNT FRUMOASE!!!!!!!!
steliandra
Postat pe 18 Mai 2009 11:15
Cel mai mult mi-au placut pantofii "Fly With Me Everyday", dar tin sa mentionez ca toata colectia e minunata. Felicitari!
remi
Postat pe 18 Mai 2009 11:30
buna...felicitari in primul rand pentru toata colectia...nu numai pentru faptul ca sunt majoritatea foarte frumoase, dar si pentru faptul ca sunt calitative, cel putin asa reiese din poze....mie personal mi-au placut la nebunie sandalele PURSUIT OF HAPPINESS, si dat fiind faptul ca job-ul meu presupune tinuta office si am numai incaltaminte cu toc destul de inalt (mentionez ca am doar 1.61 m si port marimea 35 la incaltaminte - asta asa, ptr eventualitatea in care ma desemnati fericita castigatoare:) ), chiar am mare nevoie de o pereche de sandale cu toc jos...iar astea pur si simplu au fost realizate ptr mineee:):):)...insa nu pot sa nu ma abtin si de la a mentiona o pereche de cizme care sunt exact pe sufletul meu GREEN HEART...sunt absolut dementialeee!!!!....daca ar fi sa aleg totusi intre cele doua, mi-ar fi foarte greu sa ma hotarasc...recunosc, mi le doresc pe amandoua...insa un lucru e clar, daca voi imi faceti cadou o pereche, in mod cert pe cea de-a doua va trebui sa mi-o comand:)))...imi sta gandul la ambele:))....
emiliabianca2005
Postat pe 18 Mai 2009 11:32
am aproape o obsesie pentru pantofii cu toc inalt. poate de aceea, ori de cate ori ma aflu intr-un magazin de profil, atentia mi se indreapta catre creatiile dificil de purtat cotidian. din noua colectie de la papucei.ro am ales Little Did He Know din 3 motive:1 tocul inalt, culoarea aparte si designul incitant. I like it!
georgiana_delurintu
Postat pe 18 Mai 2009 11:38
Mie imi plac la nebunie sandalele "Denial" pe alb. Sunt superbe, comode si merg la orice tinuta. http://www.papucei.ro/sandale_platforma_ianlte_maro-2825/
ana_stoleru
Postat pe 18 Mai 2009 11:41
Buna ziua .
Mie imi plac sandalele SLOW AND FURIOUS.Au genul de talpa cu care ma impac foarte bine si modelul este super
bbdeea_26
Postat pe 18 Mai 2009 11:48

Mi-ar placea o pereche de sandale Once U Go Black U Never Go Back. http://www.papucei.ro/sandale-joase-negre-3234/
Sunt foarte elegante!
cristina_popesku
Postat pe 18 Mai 2009 11:53
Eu votez pentru sandalele "Slow and furious".Talpa ortopedica e talpa ideala,"bucuria piticilor",si inalta si comoda.Bine ar fi daca insa ar exista si numere mici gen 34-35 pt ca "bucuria piticilor" sa fie completa.Pupici la toti.
madalina_59
Postat pe 18 Mai 2009 11:56
mi-e cel mai mult mi-a placut PAPUCEI FOR WEEDING DAY si BRIDESMADE la anul ma casatoresc si de acolo interesul meu...m-am indragostit iremediabil de cizmele de vara cu titlul sugestiv THE ONE THAT I WANT
toto
Postat pe 18 Mai 2009 11:59
F frumoase sandalutele Little Did He Know,dar de altfel imi plac toate sandalutele de pe acest site
alina_bc2006
Postat pe 18 Mai 2009 12:00
ceta lui pitigoi un mesaj sau maxim doi ( ca sa-mi iasa rima )

unde stati fratilor, de nu ziceti nimic pana ce se imparte pomana si se da pomul? cand e concurs, parca e atacul lacustelor
si_totusi
Postat pe 18 Mai 2009 12:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce pedepse merit pedofilii? 260 De la: roby_cado 31 August 2011 15:08
romtelecomul si Blaga??? 3 De la: vuvuzela 27 Septembrie 2010 17:19
buna din nou 2 De la: maxim62ro 18 Noiembrie 2009 17:23
Glume 1 De la: bujjoritza 8 Ianuarie 2010 22:13
La multzi ani!!! 4 De la: elodia 8 Martie 2010 13:09
Setari Cookie-uri