Rezista un barbat sa faca sex(dragoste)doar cu sotia sa toata viata dupa casatorie?

SI cum vad si site-ul,e balamucit,apare ca dupa cutremur,nici emoticuri nu pot posta,nik,
scrichy
Postat pe 4 Mai 2009 17:54
Raspunsul difera de la caz la caz sunt sigur de asta:)dar sunt si mai sigur ca exista astfel de barbati care sa isi iubeasca sotia cu adevarat si sa nu calce stramb,dar la asta trebuie sa intre in cadru si sotia ,adica sa stie si ea ce sa faca in momente mai grele,ca sa fim seriosi ,momente grele exista in fiecare relatie .Parerea mea este ,ca,cand se ivesc probleme in relatie sotia sa nu astepte sa rezolve sotul tot sau sa se rezolve de la sine sa ia si ea initiativa(sunt foarte multi barbati care apreciaza femeile puternice care stiu sa ia decizii importante):)
florinradu80
Postat pe 5 Mai 2009 19:53
A trecut o zi fara nici o postare??????????Care-i treaba forumistilor?Toate-s prea la locul lor?
florin_c76
Postat pe 6 Mai 2009 22:22
vedeti ca se poate rezista fara secs?
si_totusi
Postat pe 6 Mai 2009 22:35
sa zic si eu cv.......intr-o seara la o mica petrecere....sotul unei prietene ,cam ciupit .....s-a destainuit sotiei lui...adica noua....ca tare ar mai face-o cu alcnv,pt ca ea e cam zgarcita ...dar ii FRICA!s-a ras tare pe chestia asta. ...intrbandu-l dc ii frica,cumva ca ramane fara...ca i-o taie cumva.... a raspuns simplu.....ii este frica sa nu-i dea vreo boala ...mandra...,ca in cazul in care se intampla...el vr sa fie curat ,sa aiba pe cn sa dea vina....adica pe ea....pe sotie.. deci toti vor sa o faca.....mai mult sau mai putin....Eu chiar i-am dat voie.....nu ca sa-mi dea mie... pt ca am avut nij prb si stiu ca voi barbatii greu rezistati o perioada mai lunga....fara ....,dar asta nu a insemnat sa si faca ce i-am spus Cred ca ....nu a facut-o cu nimeni.....dupa casatorie....oferindu-i eu ce are nevoie....alea,adica .javrele(ca asa sunt astea) o are cum?E mai varza... dand-o la toti.... SA fie cumva vrb de fantezii?
any35
Postat pe 6 Mai 2009 23:17
totusico, ai vazut faza cu.. candelabrul ??

luminatie mare, nene...

gabitzza
Postat pe 6 Mai 2009 23:21
se spune...un proverb...in capul tarlalei transpiri de munca multa !!
sigur ca o viata e o viata !!da ce importanta are daca nu stii cum sa o traiesti!!Daca nu stii sa iubesti nu vei fi iubita ...nu are importanta cit timp e fidel!!Un barbat da poate fi fidel sotiei....si toti ve/ti izbucni in hohote grotesti!!Exceptia intareste regula!!!
luc70
Postat pe 6 Mai 2009 23:50
De la: gabitzza, la data 2009-05-06 23:21:43totusico, ai vazut faza cu.. candelabrul ??

luminatie mare, nene...

luc70
Postat pe 6 Mai 2009 23:52
florinel...hai ca semnez eu condica ici sha...

bueey...unde sunteti ? ia postati ceva aici...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 09:50
ma conforez ca sunt noua in gasca
Raspunde la Rezista un barbat sa faca sex(dragoste)doar cu sotia sa toata viata dupa casatorie?
raspuns; DACA VREA
garbo001321
Postat pe 7 Mai 2009 11:22
corect." daca vrei, poti"
si_totusi
Postat pe 7 Mai 2009 11:26
adidas "torshen"
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 11:27
cum penetreaza cerneala creta, asa si cu rezistenta asta.
si_totusi
Postat pe 7 Mai 2009 11:30


se supara florinel pe noi...

wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 11:32
stiu un mod de a face bani. luati un plic si scrieti pe el adresa a trei prieteni. puneti 3 timbre si bagati-l in cutia postala . in decurs de 3 zile , veti primi bani de la posta ca le-ati umplut de flori de mar cutiile .

daca procedati asa si scrieti de 3 ori pe saptamana plicuri, veti avea bani sa va duceti la pastravaria ce-i face reclama una pe topicul cu calatoriile si veti putea slabi cu desertul plant achizitionat de la aia ce vinde frunze de varza pentru slabit instant
si_totusi
Postat pe 7 Mai 2009 11:40


probleme cu prostata ? cumparati prostanol...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 11:42
Buna sa va fie inima forumistelor(forumistilor).Daca tot nu prea mai e loc de raspuns atunci scrieti si voi ca pe un topic general despre ce va doare capul.Sa traiti bine si la mai mare!!!
florin_c76
Postat pe 7 Mai 2009 15:39

Hei! A dat Florin dezlegare la batut campii..!
Ella34
Postat pe 7 Mai 2009 15:43
florinel...da' noi avem deja un topic unde ne dam cu capu' da toti peretii

da' ca sa fiu on topic...zic eu...pro nu are nicio problema sa imi fie fidel...si nici eu sa fiu fidela...ca ne iubim...

da' hai sa deviem un pic...si sa te intreb ceva...

ce ai face tu daca te-ai simti ispitit de cineva? cum ai reactiona ?
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 15:45
mai, ce ma 'nervez...acu' am vazt ca florin nu e preten cu mine...da e cu totusica, si cu iasomica...si cu gabi...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 15:52
Bravos, florinache!.. si pe mine m-ai luat in raspar ca am sta cu piciorul pe granita off-topicului . Asta se cheama egalitate, fratele meu alb !
anakin
Postat pe 7 Mai 2009 16:26
bai woman,

cum vrei sa ceara copilasu' prietenia uneia de isi zice pro wife,mai aveai si barbatu' p-acilea,hai ca m-am distrat...
iasomia
Postat pe 7 Mai 2009 16:38
da de ce ???

ca mie imi place sa fiu pretena cu toti...mai putin cu aia care nu posteaza nimic, si imi umplu lista la profil...

ooof...asta-i ura de rasa...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 16:45
Pai ea trebuia sa-i fie prietena lui prima, pentru ca era lipsit de ispite. Stia din start ca e casatorita si barbata-su bantuie pe la coltul formului (eventual cu un par in mana).
Micass
Postat pe 7 Mai 2009 19:06
buna tuturor ma mai bag si eu un pic in seama.....ce ziceti de emisiunea aia ....TEST DE FIDELITATE?Cati barbati rezista cu adevarat.....se intampla in realitate cu asa ....ispite ,sa nu le zicem altfel.....Si asa ....barbatii nostri cad in ispita si ....sa-i condamnam? Eu una n-as reactiona ca alea..... asa violent... L-am intrebat pe al meu....stiti ce a raspuns?NUSTIU!! OARE A FOST ISPITIT PANA ACUM? Hotul neprins .....negustor cinstit!!
any35
Postat pe 7 Mai 2009 19:45
daca emisiunea aia ar fi reala, poate mi-as bate capul, dar asa?!!
si bash nu s-a gasit nici unu care sa refuze?? sa fim seriosi? cat de prost sa fii ca nu vine una de pe strada care arata si bine sa se dea la unu ca...miroase de la o posta!!
zambila
Postat pe 8 Mai 2009 12:36
bash ?

tzuco mama de banateanca...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Mai 2009 12:38
wife,
banateanco-olteanca-ardeleanca
zambila
Postat pe 8 Mai 2009 15:22
aha...esti altoita...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Mai 2009 15:37
deci putem sa aberam in nestire?
gabitzza
Postat pe 8 Mai 2009 20:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mai are rost sa te casatoresti? 462 De la: Dor_marunt 22 Mai 2010 14:08
Viata sexuala..!! 11 De la: florin_c76 30 August 2009 10:42
Cum trebuie sa fie sperma ca si consistenta pt a fi sigura ca barbatul de langa tine este apt pt procreere? Exista o astfel de catalogare? 44 De la: mika_mika 28 August 2009 15:10
ce se mai poate face??? 17 De la: iasomia 20 Noiembrie 2009 09:32
oare napoleon avea dreptate? 50 De la: iceboxxx 7 Februarie 2012 03:57
Setari Cookie-uri