Rezista un barbat sa faca sex(dragoste)doar cu sotia sa toata viata dupa casatorie?

Subscriu la parerea ZAMBILEI!!
problema e ca ramai interzis knd realizezi cate femei CRED in tampenia asta de emisiune
si acu sa nu credeti ca tin cu barbatii da emisiunea asta le da si idei marete unora de fac viata amara barbatilor numa ca au vazut ele ce se poate intampla la genul asta de emisiuni, ba ispita, ba tradati in dragoste niste tampenii montate in care baga din aia platiti cu ora de fac si figuratie pe la tot felul de emisiuni si aplauda si ranjesc pe sistem nervos la comanda beculetelor

FULGUTA
Postat pe 8 Mai 2009 21:30
De la: si_totusi, la data 2009-05-07 11:30:25cum penetreaza cerneala creta, asa si cu rezistenta asta.
MA TAVALESC DE RAS,BASCA CA AM SCRIS CU MAJUSCULE,CE NEBUNI SUNTETI
scrichy
Postat pe 8 Mai 2009 21:46
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-07 15:52:04mai, ce ma 'nervez...acu' am vazt ca florin nu e preten cu mine...da e cu totusica, si cu iasomica...si cu gabi...
Inca nu s-a gasit acea cineva sa ma ispiteasca.Cred ca as pune mana la ochi sa nu vad nimic cu care sa ma ispiteasca.voi rezista provocarii fugind de raspunderea de a tine pasul cu ispita.De stat de vorba se poate pune in discutie.Dar daca ispita e o lesbiana?Sa o invit langa sotia mea?
florin_c76
Postat pe 8 Mai 2009 23:46
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-07 15:52:04mai, ce ma 'nervez...acu' am vazt ca florin nu e preten cu mine...da e cu totusica, si cu iasomica...si cu gabi...
Sunt prieten cu toata lumea deci si cu tine.O zi calduroasa!Si as vrea sa-ti trimit un mesaj de felicitare dar ai usa inchisa(doar de la prieteni).
florin_c76
Postat pe 8 Mai 2009 23:47
florinel...eu vorbeam serios, mami...

vroiam sa stiu cum reactioneaza cineva intr-o asemenea situatie, ce face, ce spune...

stiu ca reactiile sunt nuantate, in fuctie de persoana...dar ar fii intresant de stiu

wife_de_zmeu
Postat pe 9 Mai 2009 08:43
aaauuu...am uitat ca am setat la profil ca numai prietenii sa ma poata aborda...desigur, exista o explicatie...am primit mesaje cam dubioase de la diversi useri, care vroiau sa avem o relatie, daca iti vine sa crezi...

cum nu sunt genul care sa guste glume de-astea, m-am gandit ca o usa inchisa in nas, ar fii o treaba buna

si nu stiu de ce, dar cred ca iar am sa imprumut radiera totusicai, ca sa mai sterg de prin lista aia...

wife_de_zmeu
Postat pe 9 Mai 2009 09:15
De la: florin_c76, la data 2009-05-08 23:46:18

Inca nu s-a gasit acea cineva sa ma ispiteasca.Cred ca as pune mana la ochi sa nu vad nimic cu care sa ma ispiteasca.voi rezista provocarii fugind de raspunderea de a tine pasul cu ispita.De stat de vorba se poate pune in discutie.Dar daca ispita e o lesbiana?Sa o invit langa sotia mea?


Da-mi voie sa te felicit Florinel...Era la o manastire un calugar foarte zelos.In ultima saptamina din postul mare,lipsind de la slujba de seara,staretul vine sa vada ce face fratele...ce crezi??? :cocea un ou la lumanare...Cind staretul a intrat,fratiorul se apara repede:dracul m-a pus.La care dracul riposta:nici mie nu mi-a trecut prin cap asa ceva...Mai vorbim peste...ani.Bafta.
valentino
Postat pe 10 Mai 2009 21:22
O noapte placuta la toti prietenii mei si nu numai ci la toti forumistii!!!!!!!!!!!!
florin_c76
Postat pe 11 Mai 2009 23:26
florinele....iarta-ma...dar stii vorba aia...never say never.....nu poti sa stii acuma, azi, in momentul asta, ce va fi peste 1 zi, 1 saptamana sau un an, 2,3.....cine stie...poate intr-un moment de pierdere afectiva, dupa o cearta, dupa o neintelegere, ti se va parea ca duduia angela de la 3 il are pe vino-incoa....nu poti stii asta niciodata...ca tu vei fi tare ca o stanca si vei inchide ochii, nu am nici un dubiu...dar incuyrcate sunt cararile Domnului....numai bine
tutankhamon
Postat pe 12 Mai 2009 09:49
Ma bag si eu in seama dupa o ora de citit toate postarile
Wife esti dementiala, am ras cu lacrimi la cateva postari.

In privinta subiectului, parerea mea este ca sunt foarte, foarte putini barbati care reusesc sa faca sex (dragoste) doar cu sotia. Acestia sunt din randul celor care isi iubesc cu adevarat sotia.
Ceilalti care inseala mint ca simt iubuire pt sotie. Daca ii intrebi pe acestia din urma daca isi iubesc sotia, raspunsul lor poate fi de genul "o iubesc in felul meu". Vai de felul lor. Un fel egoist.

Clm
Postat pe 12 Mai 2009 11:18
eu sunt ferm convinsa ca in zile de acum numai sunt barbatii asa de fideli , ei fiind prin natoura lor multipli

sunt cei care mereu vor vana , oricat de bine ar fi acasa tot mai cauta ceva nou sa testeze
cinezee
Postat pe 12 Mai 2009 12:15
N-o fi dracul atat de negru sa nu mai existe deloc barbati findeli.
Clm
Postat pe 12 Mai 2009 13:30
De la: cinezee, la data 2009-05-12 12:15:31eu sunt ferm convinsa ca in zile de acum numai sunt barbatii asa de fideli , ei fiind prin natoura lor multipli

sunt cei care mereu vor vana , oricat de bine ar fi acasa tot mai cauta ceva nou sa testeze

Pe jumatate,tu ai dreptate...daca vorbim de animalul mascul(barbat).Daca vorbim,insa de barbat cu capacitati intelectuale superioare celor instinctuale,atunci nu ai dreptate..
valentino
Postat pe 12 Mai 2009 13:34
De la: cinezee, la data 2009-05-12 12:15:31eu sunt ferm convinsa ca in zile de acum numai sunt barbatii asa de fideli , ei fiind prin natoura lor multipli sunt cei care mereu vor vana , oricat de bine ar fi acasa tot mai cauta ceva nou sa testeze


De la: Clm, la data 2009-05-12 11:18:29In privinta subiectului, parerea mea este ca sunt foarte, foarte putini barbati care reusesc sa faca sex (dragoste) doar cu sotia. Acestia sunt din randul celor care isi iubesc cu adevarat sotia.
Ceilalti care inseala mint ca simt iubuire pt sotie. Daca ii intrebi pe acestia din urma daca isi iubesc sotia, raspunsul lor poate fi de genul "o iubesc in felul meu". Vai de felul lor. Un fel egoist.



Mari frustrari trebuie sa fi acumulat si voi de-a lungul vremii ... pe de o parte e normal; atata vreme cat unele femei ii considera pe barbati niste animale, ori sa vor multumi cu ideea ca au barbat si gata, sunt aranjate pentru restul vietii, gresesc mult. Sa nu se astepte ca barbatii le vor diviniza, sau nu se vor uita dupa alte femei, mai tinere si mai bine decat voi. Si eu una ma uit, ba chiar poate vad unele care ii scapa sotului meu.
Ori daca barbatii sunt cei care vaneaza, incercati si voi sa va faceti vanate, nu va plangeti de mila ca nu asa ii tineti acasa. Poate ca mai binele e dusmanul binelui, cateodata.
blairwitch
Postat pe 12 Mai 2009 17:54
Blairwitch, si daca nu vreau sa vanez, ai ceva impotriva?
Vaneaza tu sanatoasa si pt mine.
Clm
Postat pe 12 Mai 2009 18:19
Ma bucur ca aveti pareri si fiecare crede ca dreptatea e de partea lui;deci va citesc opiniile insa sa nu criticam ceea ce fiecare se increde in ea(parerea).Toate cele bune si sa ne auzim de bine!!!
florin_c76
Postat pe 12 Mai 2009 20:07
Draga mea clm, nu sunt sigura ca ai inteles ce am vrut sa spun. M-am referit la atitudinea de a te lasa vanata, nu sa vanezi chiar tu. Sau te dai femeie si de fapt esti barbat?
blairwitch
Postat pe 13 Mai 2009 00:02
Am recitit ce ai scris blairw si inteleg ce ai vrut sa zici, dar nu cred ca trebuia sa ne cataloghezi ca frustrate.

Ca sa vezi ca am inteles ce ai vrut sa zici: lasa-te tu vanata. Poate nici aceasta varianta nu vreau sa o insushesc.
Clm
Postat pe 13 Mai 2009 08:23
Eu una am spus ca ati acumulat frustrari de-a lungul vremii, nicidecum nu te-am facut "frustrata". Ca asta ai dedus, e problema proprie.

Ei bine, da, imi face placere sa ma las vanata de sotul meu, ba chiar mai gasim timp pentru o mica picanterie in dormitor, mai aducem un pic de sare si piper vietii sexuale, ca sa nu ne plictisim, sa nu intervina rutina.
Tu nu te lasa vanata, treaba ta; eu spun cum procedez eu si nu ma plang.
blairwitch
Postat pe 13 Mai 2009 15:02
de ce crezi ca ce tie iti face placere poate fi valabil si altuia?

si inca ceva: cum se cheama persoana care acumuleaza frustrari?
Clm
Postat pe 13 Mai 2009 19:42
Daca tie nu iti place sa te joci cu sotul tau, e treaba ta. Considera-ti barbatul animal. Nu te invat eu ce trebuie sa faci, tu stii mai bine. Bafta pe mai departe.
blairwitch
Postat pe 14 Mai 2009 08:55
Pai marea majoritate asa sunt nu am facut nici o referire la partea intelectuala , casunt barbati foparte intelelectuali nu ai cele reprosa , dar tot cauta ceva pe delaturi

In concluzie , toti barbatii care i-am cunoscut in ultimii cam 10 ani , toti ersu ptr ceva ein afara casei ( unii chiar aveau /schimbau des)
De la: valentino, la data 2009-05-12 13:34:04
Pe jumatate,tu ai dreptate...daca vorbim de animalul mascul(barbat).Daca vorbim,insa de barbat cu capacitati intelectuale superioare celor instinctuale,atunci nu ai dreptate..
cinezee
Postat pe 14 Mai 2009 11:04
hi...hi...mai fetele...voi de ce va contraziceti aici ?
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 11:07
CRED CA AR TREBUI SA TE GANDESTI INAINTE DE A ACUZA

EU AM SPUS CU TOTUL ALTCEVA CEEA CE TU NU AU FOST ATENTA , BABRBATU NU ESTE MONOGAM PRECUM FEMEIA

SOTUL MEU CRED CLAR CA NU AR STA NUMAI DUPA TOANELE MELE , SUNT SIGURA CA AR VREA SI ALTCEVA MAI ALES DACA NU POT MEDICAL SA FIU CUM VREA EL
De la: blairwitch, la data 2009-05-12 17:54:24
Mari frustrari trebuie sa fi acumulat si voi de-a lungul vremii ... pe de o parte e normal; atata vreme cat unele femei ii considera pe barbati niste animale, ori sa vor multumi cu ideea ca au barbat si gata, sunt aranjate pentru restul vietii, gresesc mult. Sa nu se astepte ca barbatii le vor diviniza, sau nu se vor uita dupa alte femei, mai tinere si mai bine decat voi. Si eu una ma uit, ba chiar poate vad unele care ii scapa sotului meu.
Ori daca barbatii sunt cei care vaneaza, incercati si voi sa va faceti vanate, nu va plangeti de mila ca nu asa ii tineti acasa. Poate ca mai binele e dusmanul binelui, cateodata.
cinezee
Postat pe 14 Mai 2009 11:19
ba eu te contrazic...adica cum barbatul nu e monogam ? si femeia este ?

in general, oamenii nu sunt monogami, pentru ca nu vor, asta depinde de o multime de motive, de ce au ei in cap, de felul cum inteleg viata, de scara de valori pe care o au...

sunt multe nuante...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 11:23
foarte bine ca ma contrazici

pai un sigur barbat am intalnit dea lungu vietii mele ca adu;lt sa fi fost monogam si dedicat sotiei lui

in rest cam toti spunea ca ei fac ei dreg , acum daca aia de dadeau mare e treaba lor , nu am cum de stii

Eu stiu ca si sotu meu pe la inceputurile noastre nu a fost monogam si mai stiu ca daca as fi nesimtita si as avea toane si nu as onora obligatiile timp de 2 luni sigur isi cauta alta sa se ''goleasca ''
cinezee
Postat pe 14 Mai 2009 11:55
wow...si ce ar face sotul tau daca ai fii insarcinata si ai fii in ultimul trimestru de sarcina?
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 12:04
nu pot sa cred ce scrii mai blairwitch, in ce film mi-am facut eu barbatul animal? cred ca ma confunzi.


Clm
Postat pe 14 Mai 2009 12:07
cu siguranta si-ar cauta una sa se goleaasca ...pana la urma e barbat si are nevoie , eu persoanl l-as intelege
cinezee
Postat pe 14 Mai 2009 12:19
De la: cinezee, la data 2009-05-14 12:19:49cu siguranta si-ar cauta una sa se goleaasca ...pana la urma e barbat si are nevoie , eu persoanl l-as intelege


Super tareee!! Ma duc la alta ca doar nevasta intelege!!!
Si uite asa s-ar legaliza bigamia, dar numai pentru barbati!!!
Romeo_Ex
Postat pe 14 Mai 2009 12:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Este posibila sarcina la premenopauza? 1 De la: Monica_Danisor_1 21 Septembrie 2018 04:20
Selectia vedetelor pentru televiziune 1 De la: VOIAJOR 11 Octombrie 2012 13:33
ce trebuie sa stie un barbat despre el insusi ,sau ce trebuie sa stie o femeie despre barbatul ei 67 De la: garbo106704 21 Martie 2010 15:17
ecografie pelvina 106 De la: pik_nik 14 Octombrie 2009 02:15
Ce fel de persoane sunteti? 36 De la: dor72 8 Iunie 2011 16:24
Setari Cookie-uri