Rezista un barbat sa faca sex(dragoste)doar cu sotia sa toata viata dupa casatorie?

Wife, as da de pomana daca s-ar duce, e salbatica rau!!

Pai n-am incercat s-o scot din casa? Mi-a facut ca toti dracii, a fugit sub un tufan si-acolo a intepenit. Miorlaia de frica..
Asta moare de inanitie, daca o las libera. Nici sa se hraneasca singura nu e in stare. Basca ca haleste numai hrana uscata..

Acu` sa iasa din calduri, vad eu ce fac p-orma...
gabitzza
Postat pe 15 Aprilie 2009 21:45
sterilizeaza matza si ai scapat de belele...saraca de ea...

acum, serios, chiar inteleg...mai ales ca e si batrana...si ma gandesc ca e si dezmierdata, sta numai in casa...

wife_de_zmeu
Postat pe 15 Aprilie 2009 21:47
Pai asa cred c-o sa fac..

Hai sa-ti zic de maica-mea..mi-a facut azi o figura, de ma uitam ca toanta la telefon.
Trebuia sa ma duc s-o iau in jur de 11. Dau eu tel. pe la 10 juma , zic sa vad ce face fomeia..
Raspunde..sa vezi misto:
-Alo, ce faci?- zic eu
-Bine, zice ea.
-Cum facem ? intreb, Cind vin sa te iau?
-Pai eu sunt pe drum..
- Unde pe drum? intreb eu siderata..
- Pai ma duc sa platesc lumina, mi-a dat drumul de la 8.! Mi-au dus asistentele jos, mi-a luat hainele si la 8 jumate am fost acasa..
Noroc ca stateam jos...na belea.

gabitzza
Postat pe 15 Aprilie 2009 21:56
m-am trezit si eu cu calul meu roib ca mi-ati barfit idila cu 505.... asta se intampla acu' o saptamana. trezirea, giani!
da di ci sa se puna problema asa?! vai, draga. dar ce au barbatii sa nu reziste? adica mai curand la ei o problema tehnica, daca imi permiteti sa spun asa. da di ci nu ne intrebam cum rezistam noi, femeile, langa aceleasi gesturi, etc?! hmmm? da' credeti ca numai ei au nevoie de non-monotonie? tztz. sa fim realisti: de cele mai multe ori femeile se plang de lipsa satisfactiei. nu SOTZII.
daca rezista un barbat etc? ar trebui sa reziste mult mai mult decat noi. da' nu-i lasa tehnica...
nu cumva ne dam prea mult de ceasul mortzii sa le fim pe plac?!
ce este,dragi barbati?! nu stiti sa va tineti pantalonii pe voi? va invatam noi, femeile. de cate ori ne plictisiti de moarte, nu ca plecam in alta parte - asa cum ati merita. ne imbracam cu doua perechi de pantaloni - dintre care una salopeta de cosmonaut. facem orice numai sa nu mergem la vecinul. caci o sotie stie ca tre' sa stea acasa si sa nu strice familia pentru o aventura.
stie sa-l faca pe barbat sa se creada gigolo de prima mana doar pentru a-i satisface orgoliul uriash. si asta pentru linistea familiei.
gianiblue
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:01
gabicule...astea-s mamele noastre...si coana mare tot asa...

problema e ca noi ne panicam imediat, eu sigur o fac, am paranoia in sange...

mie tot mi-e frica sa nu pice pe strada si pe ea o doare la banana...sta cu fetele la colt la o barfa mica

bine ca e sanatoasa, si a platit lumina
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:05
A bantuit toata ziulica!!!

A stat 5 zile in spital si a scapat p-orma pe strada..o mancau talpile..
gabitzza
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:07
giani, de asta s-a schimbat la fata 505? mama, de ce l-ai nervat!! e mov roscat din cap pana-n talpi. ma rog , cat tine dreptunghiul ala de la avatar
si_totusi
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:11
exact...ele inca nu isi accepta varsta...ca nu mai sunt cum au fost...ca sunt bolnave...

azi, coana mare, a vrut musai sa mearga si ea la inmormantare...ne-a lasat pro acolo si a parolat, ca el nu suporta inmormantarile

nu mi-a lasat masina ca mai avea treaba...si dupa slujba, incepe coana mare sa se vaite de picioare, si de inima, si de tensiune, si sa inceapa sa boceasca...i s-a facut rau...

si tot ii tragea ca nu ar fii trebuit sa vina...viata mea...si doar am implorat-o sa stea acasa...ea nimic...batman...batman...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:12
S-o trimiti aici la nomol, sa se ia de mana cu maica-mea..
gabitzza
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:16
gabicule...asa mi-e o teama sa nu ajung si eu asa...

parca e un copil...vrea pufuleti...se bucura daca ii cumpar ciocolata, ceva dulce...de cele mai multe ori ma enerveaza, dar cand o vad asa...ma ia mila...

si ce femeie a fost...un carabinier, toata viata...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:19
Fereasca sfantu!..Sa ma tina Sfantu` intreaga la capatana..ca-i tare rau sa fii plecat de la tine, si-s chinuiti rau si cei de langa tine...
gabitzza
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:23
scleroza, gabicule...asta nu iarta pe nimeni...inca e lucida...dar mai are si derapaje...si o fii tot mai rau...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:25
O sa fie, asta-i nasol..
gabitzza
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:41
eu ma rog sa mor lucida...sa nu bat campii floricele pe campii...

stii vorba aia...decat 100 de ani ca cioara mai bine 50 ca vulturu'
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:42
asa m-a amuzat totusica azi cu clipul ala...

e haioasa rau...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:44
Auliu Michelle, ce naiba?? Ne-apucam sa vorbim da moarte.. brr
hai mai bine sa vorbim de prajituri..sau alte alea..

Zi-mi si mie cum faci sosu` cela de smantana..
gabitzza
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:46
bravo, pisi...da' esti sigura ca vrei sa dau reteta ici sha? pe topicul asta ?

ce dreaku, nene...mai noi lipseam cu aberatiile astea

hai in cafenea sa iti zic acolo ce si cum
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:50
pai da, ca p-orma se amesteca sexu` cu smantana
gabitzza
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:56
fetele....luati de-acilea....io am ras cu lacrimi.....aveti grija unde ascultati insa......cauzeaza dependenta....
http://www.youtube.com/watch?v=5hllwWjyIEw
tutankhamon
Postat pe 16 Aprilie 2009 00:08
De la: gabitzza, la data 2009-04-15 22:46:11Auliu Michelle, ce naiba?? Ne-apucam sa vorbim da moarte..


parastas, parastas, dar vad ca e cu noroc!... (e tot din "Gaitele" a lu'Kiritzescu, alias "Cuibul de viespi")

Am cam fost plecat cateva zile, am luat si amenda de la Politie (pe drepte!), intr-un cuvant, nu m-am plictist! Si vad ca nici voi pe aici ...deci, ce mai e nou?.. am vazut ca apar 'telectuale de la coada vacii, care cu o mana tin cartea de filozofie si cu cealalta trag de uger pana la douajde chile per Joiana. Va distrati din greu, neicushorule...
anakin
Postat pe 16 Aprilie 2009 00:18
Anakine, ce-ai scapat...

Iti fumega tastatura, nu alta...

Amenda?? De ce ..ai avut viteza..spune drept..
gabitzza
Postat pe 16 Aprilie 2009 00:30
Viteza nu, dar vorbeam la telefon. Ghinionul meu ca m-a vazut, dar c'est la vie.
Gabitzu, ma pun la punct..deja am remarcat cateva persidisme pe la cowboytza noastra mai intelectuala, pff, ce face cartea din om!!! jur ca nu o sa mai citesc decat "Fata de la pagina 5" de acum incolo.
anakin
Postat pe 16 Aprilie 2009 00:33
E scris adanc, iti spun eu..cred ca nici nu respira.

Te las sa citesti, e distractie mare..
gabitzza
Postat pe 16 Aprilie 2009 00:37
Si pana la urma, intrebarea omului a primit raspuns satisfacator?
Sau se posteaza in draci si el ramane fara satisfactia raspunsului?
Dati dom'le raspuns aici...

Anakine, amenda frate... nasol... vezi, daca erai pedestru (ca mine) nu luai amenda! Hi, hi!!

Verarmy_38
Postat pe 16 Aprilie 2009 16:15
De la: Verarmy_38, la data 2009-04-16 16:15:00Si pana la urma, intrebarea omului a primit raspuns satisfacator?
Sau se posteaza in draci si el ramane fara satisfactia raspunsului?
Dati dom'le raspuns aici...

Anakine, amenda frate... nasol... vezi, daca erai pedestru (ca mine) nu luai amenda! Hi, hi!!


Urmaresc atent postarile dar putini sunt pe subiect(la unii ar trebui un topic de chat)si pot spune ca unele femei fiindca probabil au patit-o cu fidelitatea intr-o relatie incearca sa blameze toti barbatii,dar ptr.cele ce reproseaza barbatilor ca nu sunt corecti am o intrebare:sunt femei cuminti care pot sa-si vada de casa,familie sa fie iubitoare cu sotii lor? Daca da atunci va garantez ca pot fi si barbati fideli.Nu doresc sa mi se faca galerie cum preciza o persoana intr-o postare veche ci am deschis un subiect legat de viata nu de tachinari.va doresc o zi linistita si sa fiti fidele lor si ei voua!
florin_c76
Postat pe 16 Aprilie 2009 17:54
De la: florin_c76, la data 2009-04-16 17:54:14
De la: Verarmy_38, la data 2009-04-16 16:15:00Si pana la urma, intrebarea omului a primit raspuns satisfacator?
Sau se posteaza in draci si el ramane fara satisfactia raspunsului?
Dati dom'le raspuns aici...

Anakine, amenda frate... nasol... vezi, daca erai pedestru (ca mine) nu luai amenda! Hi, hi!!


Urmaresc atent postarile dar putini sunt pe subiect(la unii ar trebui un topic de chat)si pot spune ca unele femei fiindca probabil au patit-o cu fidelitatea intr-o relatie incearca sa blameze toti barbatii,dar ptr.cele ce reproseaza barbatilor ca nu sunt corecti am o intrebare:sunt femei cuminti care pot sa-si vada de casa,familie sa fie iubitoare cu sotii lor? Daca da atunci va garantez ca pot fi si barbati fideli.Nu doresc sa mi se faca galerie cum preciza o persoana intr-o postare veche ci am deschis un subiect legat de viata nu de tachinari.va doresc o zi linistita si sa fiti fidele lor si ei voua!
scuza-ma dar te contrazic nu mai vedea toti barbatii prin prisma ochilor tai,pt ca poate tu ii vezi asa pt ca asa gandesti tu,pt ca si eu mai iau tepe cu oamenii pt ca ii vad prin prisma ochilor mei si ajung de multe ori sa ma dezamageasca.Eu cred ca oamenii buni sunt putini naivi,poate asa esti si tu naiv eu am patit-o de multe ori nu cu barbatii ma refer ci la oameni in general pt ca mie ca femeie nu imi place sa sar din barbat in barbat.Dar cate femei cuminti nu sufera de pe urma barbatilor,crezi ca nu urmaresti ceea ce scriu femeile
irina_24ro
Postat pe 16 Aprilie 2009 18:35
si tocmai femeile cuminti ajung sa sufere pt ca alea care sunt smechere si versate nu prea sufera de fapt nici nu prea mai pun la suflet, asa ca scuza-ma nu mai vedea toti barbatii prin prisma ochilor tai,pt ca nici eu nu mai vad oamenii prin prisma ochilor mei pt ca m-am trezit la realitate
irina_24ro
Postat pe 16 Aprilie 2009 18:37
si tocmai femeile cuminti ajung sa sufere pt ca alea care sunt smechere si versate nu prea sufera de fapt nici nu prea mai pun la suflet, asa ca scuza-ma nu mai vedea toti barbatii prin prisma ochilor tai,pt ca nici eu nu mai vad oamenii prin prisma ochilor mei pt ca m-am trezit la realitate
irina_24ro
Postat pe 16 Aprilie 2009 18:37
Au... domol Irina...
Ce ai vrut sa spui? Dezvolta... dar mai rar, si cu mai multe pauze... Poate reusesc eu sa te ajut daca restul te-au dezamagit...
Romeo_Ex
Postat pe 16 Aprilie 2009 18:40
florin...asta e o traditie mai veche a site-ului, sa mai postam si pe langa subiect...

devine mai interesant...

si da, sunt femei care au patit-o cu barbatii infideli

si da, sunt si barbati care au patit-o cu femei infidele

eu zic ca tine de ce are fiecare in tartagutza...si ce scara de valori are

o zi buna si tie

romeo...eu in locul tau m-as mai gandi...
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Aprilie 2009 18:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatia cu Tatal Nostru Dumnezeu 17 De la: estela 30 Mai 2010 03:15
Mai potoliti/va cu presupunerile vis/a/vis de identitatea userilor acestui forum!! 19 De la: pik_nik 11 Noiembrie 2009 10:09
sex oral 63 De la: florin_c76 8 Mai 2010 01:14
Dilema 32 De la: garbo265966 20 Iunie 2012 17:11
rezista un barbat sa faca sex(dragoste)doar cu sotia sa toata viata 16 De la: mia79x 7 Iulie 2009 16:49
Setari Cookie-uri