youthful island,super slim,basha,lida daidaihua,long live

.semnificatia sa originala inseamna "fructul miracol din brazilia".conform studiului,fructul basha nu are doar o varietate de vitamine,ci si un tip de cbi rimonabant.dupa ingerarea mancarii,cbi actioneaza asupra mancarii,ajutand la digestia acesteia.controlarea cbi e o buna metoda de a minimiza absortia din mancare,in acelasi timp marind capacitatea organismului de a transforma grasimea in muschi pierzand astfel rapid greutatea in plus.se adreseaza celor cu tendinta de ingrasare.pierderea rapida in greutate cu efecte uimitoare.incepe sa slabesti 1-2kg pe zi imediat cum incepi sa iei pastilele.extracate pur naturale fara efecte secundare.mentine-te in forma timp de 2 ani dupa ce le ai folosit o singura data.
nerecomandat:copii sub 16ani,femei insarcinate,persoane cardiace,cu boli de rinichi,persoane hipertensive,diabet zaharat,boli cronice sau acute.nu se recomanda persoanelor sub 15ani si peste 65ani.nu se recomanda femeilor gravide sau care alapteaza.nu se recomanda in cazuri de tensiune arteriala.mod de adimistrare:o data pe zi,o singura pastila dimineata la micul dejun inainte de micul dejun.nu luati mai multe pastile decat se recomanda.pentru o maximizare a efectului,un consum mai mare de apa si fructe este indicat pe durata tratamentului.nu sariti peste mese in special micul dejun si pranzul.o dieta echilibrata pe durata tratamentului va accentua simtitor efectele acesteia.nu consumati alcool si reduceti pe cat posibil cafeaua si tigarile pe toata durata tratamentului.o reducere a consumului de sare este de asemenea recomandata.perioada maxima a tratamentului este de 3 luni dupa care trebuie intrerupt pentru cel putin o perioada de 15 zile.

Postat pe 16 Februarie 2009 13:05
mda...nerecomandat persoanelor bla-bla-bla... mai bine ziceai: recomandat persoanelor intre 18 si 25 de ani, sanatoase tun si fara complexe de greutate corporala...

alt fruct minune de care n-a stiut nimeni pana acum si l-au descoperit tocmai astia de vand pe la usile oamenilor...
zambil
Postat pe 16 Februarie 2009 13:14
bun topic...o sa-l frecventez...
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Februarie 2009 13:52
bravo draga mea,in primul rand nu sunt un dala care bate pe la usa oamnenilor,in al doilea rand asta se comercializeaza asta e ,si da slabesti de la ele,ce te deranjeaza asa rau?dak nu vrei si nu te intereseaza pastreaza ti comentariile.ai avut nevoie sa slabesti?ai luat vreodata?eu dak nu stiu ceva despre un lucru mai bine tac..... :

Postat pe 16 Februarie 2009 16:54
ouch...am facut si eu o gluma si uite ca m-a crezut
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Februarie 2009 17:15
offf era pt zami sau cum ii spune celeilalte fete

Postat pe 17 Februarie 2009 15:07
blondo...

ce te suparasi soro?... doar nu era sa iau in serios miracolul medicinei chinezesti cu fructe braziliene... si nici tu n-arati prea bine-n poza, cu fata aia de flacon desfacut...
zambil
Postat pe 17 Februarie 2009 15:14
nu soro nu m am suparat si nici nu am comentat de profilul tau dragut,crezi bine nu crezi iar bine

Postat pe 18 Februarie 2009 20:22
Acum cateva luni mi-am comandat si eu celebrele Youthful Island si dupa ce le-am luat 3 saptamani, 12 capsule pe zi nu am slabit nici macar 100 de grame in schimb aveam in permanenta buzele uscate, iar ficatul imi dadea batai de cap. Pastilele astea chinezesti sunt cele mai mari tepe si afecteaza foarte tare ficatul. Cel mai bun este un regim alimentar corespunzator si mult sport
puma_girl
Postat pe 13 Iunie 2009 08:13
http://insanezone.ro/alexandra33-2016.html dati un click si o sa muriti de ras...merita vazut...(nu e reclama)...:D:D:D:D:D:D:D:d;
garbo026388
Postat pe 14 Iulie 2009 19:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
planta care omoara senzatia de foame 59 De la: ratuscaceaurata 4 Ianuarie 2019 23:24
capsula de slabit minune 245 De la: garbo105389 25 Aprilie 2010 18:24
Buna 18 De la: garbo255223 9 Mai 2018 18:52
despre produsul pt slabit NIDORA 19 De la: leti 22 Iunie 2020 20:03
vreau un sfat 40 De la: anonima20 16 Aprilie 2016 13:52
Setari Cookie-uri