Calivita International

Buna. Am auzit de produsele Calivita International http://www.calivitavelcu.ro/?gclid=CPfNjZuo5aoCFVsx3woddUxR7w si m-ar interesa daca a folosit cineva produsele de slabit de la ei. Mai precis Figure Shaper. M-ar interesa aceste produse pentru ca din cate am inteles sunt naturale si nu au efecte adverse... Astept pareri
diversssa
Postat pe 23 August 2011 14:33
Un singur produs nu cred ca face minuni. Pentru rezultate vizibile e nevoie de o combinatie de 3-4 produse. Oricum, reteta poate varia in functie de sex, varsta, etc. Daca doriti o reteta personalizata si eficienta Calivita, ma puteti contacta la mariuspele@gmail.com. Sunt reprezentant Calivita si dac-as lauda prea mult produsele, as cadea in derizoriu. Oricum, am ajutat destule persoane cu diferite probleme, unele la care medicamentele nu aveau nici un efect.
m_i76
Postat pe 2 Septembrie 2011 15:10
Confirm, de asemenea faptul ca produsele sunt naturale si nu au efecte adverse.
m_i76
Postat pe 2 Septembrie 2011 15:12
ia sa vedem si noi nishte rezultate .... inainte de-a plati ce vindetzi voi in echipa ...
hai repede ceva poze fotoshopate .. ca sta productzia de lqapte boabe la hectar ...
va rugam neaparat!
iete colea ce-mi sar ochii din cap de nerabdare!!
alfheim
Postat pe 2 Septembrie 2011 15:30
@ alfheim Domnisoara / doamna a pus o intrebare, eu i-am raspuns! Daca e interesata, o pot ajuta cu o reteta prescrisa de un medic cu experienta. De asemenea produsele i le pot oferi la preturi rezonabile - de exemplu FigureShaper 136 RON, transport inclus. Dar sunt convins ca a si uitat ca a postat pe aici si nu va mai reveni prea curand.

- Probabil esti platit la numarul de mesaje postate si trebuie sa-ti faci norma...Oricum, incearca sa respecti limba romana!
m_i76
Postat pe 4 Septembrie 2011 01:08
mai ambulantule, te-ai uitat vreodata la tine?
a cerut ceva ca sa postezi tu altceva ... ce pitpalaci cu perje incerci sa-mi aburesti tu mie aici...?
vezi-ti de comisionul din vanzari si reclamele tale gratuite pe tertze forumuri si lasa-ma pe mine cu limba mea romana, ca n-ai tu cadere sa-mi vorbesti despre asa ceva...
daca nu-ti convine de raspunsul meu... muta-ti homless-ule taraba in alta parte sau pune mana pe telecomanda si degajeaza terenul!
nu vezi ca esti un disperat de targetul din vanzari si nu stii cum sa-ti mai agatzi clientzi? te plateste firma si duminica?
"amice esti dobitoc?" - asa zicea Caragiale, sublimul...
crezi ca doar tu lucrezi mai filfizonule in vanzari? ei bine spre incultura ta generala sunt destui pe aici care o fac, inclusiv eu, dar nu ma apuc sa-mi pun catalogul de produse in public cu o nesimtire gratioasa sau dizgratioasa ca tine si ca altii de teapa ta!

nu sunt platit pentru nimic din ce esti tu tentat sa crezi ca as fi platit, dar esti prea ahtiat dupa target ca sa intelegi ceva!
ia de aici cu dedicatzie...
ca din alta parte ioc cultura fuseristule
http://www.youtube.com/watch?v=pcDfL0t_L1M&feature=related
alfheim
Postat pe 4 Septembrie 2011 13:02
asteapta.
Mielutza
Postat pe 4 Septembrie 2011 13:12
m-am lamurit si cu produsul asta. il iau de 15 zile si nu am dat jos nici macar 100 de grame.. nu m-a ajutat nici in reducerea poftei de mancare. absolut nici un efect
diversssa
Postat pe 7 Septembrie 2011 20:17
V-am raspuns o data spunandu-va ca un singur produs nu va face mare lucru. Va repet, e nevoie de inca 2-3 produse care intr-adevar taie pofta de mancare, detoxifica si va vor ajuta sa slabiti. Probabil ati mers pe ideea cel mai scump - cel mai bun!. Personal nu as recomanda acest produs, ci altul care contine 9 substante active si costa 93 RON. Dar pe langa acesta, alte 2-3 produse, altfel rezultatele vor fi minime.
Daca doriti o reteta completa, eficienta imi puteti scrie mariuspele@gmail.com
Ma ghidez dupa principiul ca un client multumit e cea mai buna reclama!
m_i76
Postat pe 8 Septembrie 2011 21:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa slabesc 41 De la: garbo105389 4 Martie 2020 18:15
Zuccari pentru slabit 1 De la: andreeaiovici 16 Iunie 2011 13:09
Este real ce sa zice despre Raspberry Ketone? 2 De la: garbo278481 14 Februarie 2013 16:03
capsula cu otet de mere 61 De la: garo05687 4 Ianuarie 2019 21:35
iHerb - suplimente naturiste slabit, cele mai bune cosmetice naturale + mostre gratuite !!! 0 De la: 12 Noiembrie 2012 15:37
Setari Cookie-uri