Barbatul Capricorn

nu-mi aduceti aminte de diete...lasati-ma sa vad sampania curgand:))

Serpuite iasomico...ca si anacondele
walkiria
Postat pe 19 Ianuarie 2009 21:54
ma duc sa pap....ondulat:)))
blue69fantasy
Postat pe 19 Ianuarie 2009 21:54
Ooooo! daaaa!


si ce curge!

sunt fleasca sa ma bata soarele....


bai!! poate vine si "sange proaspat" ia! parca aud ceva...
iasomia
Postat pe 19 Ianuarie 2009 21:56
oare sa ma risc cu onduleurile si la dush????Poate iasa o "tranta cu gresia"
walkiria
Postat pe 19 Ianuarie 2009 21:56
Iasomico...iti venii tie iz de sange???Cred ca e de la sampanie
walkiria
Postat pe 19 Ianuarie 2009 21:57
da,da....mi-am adus aminte cum te serpuiai pe gresie....

pofta buna 69! moamaaa, ce cifra periculoasa ai!!!
iasomia
Postat pe 19 Ianuarie 2009 21:58
iasomicoooo...nu da din casa...vrei sa ma stie lumea pe aci ce anaconda sunt????
walkiria
Postat pe 19 Ianuarie 2009 21:59
mai fetelor, despre capricorni nu stiu nimic, dar daca e vorba de sampanie...ma bag!
zambila
Postat pe 19 Ianuarie 2009 22:20
v-am zis eu fetelor ca simteam "sange proaspat" in nari...

da zambilule..cred ca aici o sa ne retragem cand vrem sa ne facem manga...

walki,

lasa serpoaico ca iti creste ratingul ala,sau cum ii zice...



blue,

mami..te stiu demult,inteleg capricornu' te-a dezamagit,dar si berbecii? si taurii?

nu-i prea mult?...eu am numa' capricorni,berbeci si tauri pe langa mine,ma faci sa vad viata in tonuri gri...
iasomia
Postat pe 20 Ianuarie 2009 08:42
Buna dimineata again...doamnelor...unde naiba ati bagat topicul asta? ca m-am tot plimbat sa-l gasesc...

iasomia nu mi-a dat indicatii la ce sectiune e, iar eu pana nu imi beau cafeaua nu prea procesez...

si ce ziceai de orgasme, scumpo...???
wife_de_zmeu
Postat pe 20 Ianuarie 2009 09:13
vezi ca ti-am pus un strop de coniac in cafea...

asa te vreau..plimbareata,im mod sigur lu' pro o sa-i placa sa te vada cu pofta de viata...sa te caute un pic ,si sa nu te gaseasca...

orgasmele sunt la casper..la barbati nepriceputi si femei frigide..


iasomia
Postat pe 20 Ianuarie 2009 09:21
za husband nu este...e la munci...se joaca de-a instalatorul, ca doar a terminat o facultate, nu?

so...azi imi fac de cap...stau pe garbo...si mi-a luat si fie-mea o carte, titlul cred ca zice tot: "fetele bune ajung in rai, fetele rele ajung unde vor"... am citit cateva pagini din ea...psihologia comportamentala a femeilor...

stai sa bag un ochi si la orgasme...
wife_de_zmeu
Postat pe 20 Ianuarie 2009 09:25
nu trista experienta cu un capricorn...deplorabila!!!
dupa doi ani si jumatate de chin, timp in care l-am iubit neconditionat, mi se face greata cand aud numele lui...
este adevarat ca a fost o relatie ...mai putin obisnuita.
Probabil ca nu am reusit sa trec de zidul acela de care vorbiti...mi-ar fi placut sa vad si partea minunata a acestui barbat....
oare trebuia sa am vreo strategie, ma intreb....
janedia
Postat pe 20 Ianuarie 2009 10:22
Janedia, sunt in totalitate de acord cu tine...
Si cu cele scrise mai sus... Defectele depasesc calitatile...
Au impresia ca au calitati de lider, de aici placerea de a ironiza totul si impresia ca ei le stiu pe toate.
E gresit tot ce face partenerul... e bine numai ce fac ei...
Nu apreciaza nimic.. indiferent ce ai face...
Au impresia ca totul li se cuvine...
Sunt excesiv de posesivi...
Gelosi...
E posibil sa fie fideli... dar dupa atatea defecte... oare pe cine mai intereseaza? cui ii mai pasa?
Impung tot timpul, chiar cu riscul de a da cu coarnele prin balarii sau pereti..
Prea multe defecte si prea putine calitati.
Daca gresesc cumva, astept contraziceri!
picaturaderoua
Postat pe 20 Ianuarie 2009 11:07
Se pare ca nu suntem multe pe aici care au avut neplaceri de la barbati capricorn, precum sunt cele cu taurii. Oare taurii rascolesc mai mult sufletul nostru si de aici replicile virulente (vezi Laura31). Eu cred ca pur si simplu barbatii capricorn sunt stersi, fara personalitate marcanta, sau macar demna de a fi luata in serios.
anarax
Postat pe 20 Ianuarie 2009 12:20
AI PERFECTA DREPTATEEEEEEEEE
elissa
Postat pe 20 Ianuarie 2009 12:27
mda...imi pare sincer rau ca ati patimit atat de mult...ce as putea sa spun?

poate nu ati fost femela alpha?...
iasomia
Postat pe 20 Ianuarie 2009 12:41
daca e vorba de barbati care ne-au creat stare de dizconfort, ma car la fecioare. de 25 de ani ma tot mir pana unde poate ajunge un fecior cu minciunile . nici o zodie nu e asa de instabila sentimental ca aceste mironosite . scuze , pentru exceptii.
si_totusi
Postat pe 20 Ianuarie 2009 13:20
bai fetelor... aproape ca m-ati bagat in depresie... noroc ca nu toate femeile citesc forumul de pe garbo...

acuma, pe bune... pt fetele alea care catalogheaza zodiile barbatilor dupa experienta personala: ati avut voi de-a face chiar cu toate zodiile, ca sa faceti un clasament?... hmmm...
zambil
Postat pe 20 Ianuarie 2009 13:56
ioi istenem ,totuselule

am vrut sa-ti spun sa te duci sa citesti la horoscopu' meu carcotas "fecioara" dar nu-l gasesc!

bai! am inceput sa am oaresce frustrari,"chestiunea zilei" e blocata,horoscopu' nu mi-l gasesc...






Eeeee! ma apuca dracii....
iasomia
Postat pe 20 Ianuarie 2009 13:58
iasomica, las, nu-l mai aduce !ca si eu il stiu pe al tau pe derost
si_totusi
Postat pe 20 Ianuarie 2009 14:00
zambil, eu n-am ratat nici o zodie. am un calendar lunar. cum apare data 19 de ale lunii , cum caut omuleanul.

e timpul berbecului? pashol pe el. vine taurul, apoi ii fac papuci incapatinatului si ma tin dupa ala ce are nari frematande. stau cu el pana dau de gemei. astia cica ori sunt prea buni ori nebuni de-a binelea.

oricum, 30 de zile trec repede si ma mai hodinesc cu racul. aista cand da inainte ,cand inapoi. cum s-ar zice, tot pe loc se misca.

si tot asa. dar, acum m-au bagat fetele in ceata .cica ar mai fi a 13-a zodie. pe astia chiar nu-i stiu. i-am ratat
si_totusi
Postat pe 20 Ianuarie 2009 14:10
totushake...

pai nu mami asa, din almanahe... eu ziceam de experiente de viata reale... ca una-i sa-i speli izmenele lu capricornu, si alta e la leu...
zambil
Postat pe 20 Ianuarie 2009 14:27
aaaaaaaaaaaaa! pai ase spune. nu pricepisem de loc, da', de loc

nu stiu mai dar, cica, capricornul nu poarta izmene . ii place sa topaie si aste hainute l-ar strange la.....picioare . ca n-am gasit alta rima

cu leul , cele ce stiu, spun ca asta de cand a simtit ca pierde teren, te pune sa i le si carpesti. deci, cu lei nu. clar, nu



si_totusi
Postat pe 20 Ianuarie 2009 14:34
Buna seara lume draga!!!!Io nu prea am timp ziua de caterinca...dar mai dau un ochi seara!!!

Si am tras o concluzie.Daca mai scriem vreo 2 pagini...cred ca vor fi buni numai barbatii fara de zodie

Cornutii cad:capricornul,berbecul,taurul.Si sunt de acord cu asta!!!
Feciorii i-ati rezolvat...la leu ii dati foc...racul va spun eu ca nu e de nadejde...Acu'???Pe cine luam la despicat???:))))

Va pup...pana maine seara...cand voi intra la fel de scurt...ca am de invatat!!!Dar sesiunea nu tine o vesnicie...deci....

walkiria
Postat pe 20 Ianuarie 2009 22:16
De la: iasomia, la data 2009-01-20 08:42:10v-am zis eu fetelor ca simteam "sange proaspat" in nari...

da zambilule..cred ca aici o sa ne retragem cand vrem sa ne facem manga...

walki,

lasa serpoaico ca iti creste ratingul ala,sau cum ii zice...



blue,

mami..te stiu demult,inteleg capricornu' te-a dezamagit,dar si berbecii? si taurii?

nu-i prea mult?...eu am numa' capricorni,berbeci si tauri pe langa mine,ma faci sa vad viata in tonuri gri...


iasomicooo...rating imi trebuie mie???De rating mi-e plin podul iasomico...parca as mai vrea si eu altceva...:)))
walkiria
Postat pe 20 Ianuarie 2009 22:35
nea zambil,

acum trebuie sa le intelegi si pe ele,cine stie peste ce tapi indiferenti la farmecele lor or fi dat...




eu daca ma luam dupa parerea unora despre pestoice ..ehe,he,he...da' se rasfata si ei(ele)...
iasomia
Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:04
walki,

baga onduleuri mai periculoase...
iasomia
Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:06
eu astept barbatul ideal....far'de zodie, doamnelor!!!
daca auziti ceva despre el....dati-mi de stire, sa nu astept prea mult...altfel cine stie peste ce tap mai dau....

va pup
janedia
Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:44
iasomico...mai lasa-ma un pic sa trec si de examenul asta si promit ca ma ondulez...deocamdata ondulez privirea pe cursuri
walkiria
Postat pe 21 Ianuarie 2009 22:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
zodia taur 1 De la: keles 22 Martie 2009 09:41
Barbatul SCORPION.... 3 De la: garbo_493614 17 Octombrie 2018 13:56
Barbatul baerbec!!!!!! 28 De la: garbo_472671 8 Martie 2018 10:10
FEMEIA SAGETATOR 1 De la: garbo_472671 8 Martie 2018 09:47
Zodia SCORPION 890 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 10:23
Setari Cookie-uri