SOS!!!!!valabil pentru scorpioni..........vreau parerea lor

Si cum nu-s scorpion, ma duc sa ma bag in pat.
Micass
Postat pe 19 Ianuarie 2009 21:00
sunt scorpioanca... si sunt acum, dupa ce am reusit sa citesc tot...
nu pot sa ma pronunt si este cu adevarat prima data in viata mea cand am ramas fara cuvinte.
angel_demon10
Postat pe 22 Ianuarie 2009 16:51
Ce ghinion! Intra in sfarsit o scorpioanca si atunci ramane fara cuvinte.
Micass
Postat pe 22 Ianuarie 2009 19:24
dar parerea unui peste ,o doresti? ca ,ma mananca deshtele sa scriu ceva
si_totusi
Postat pe 22 Ianuarie 2009 20:17
parerea mea de scorpion:consulta un psiholog!!!ai foarte multa nevoie de sprijin moral ca sa poti face fata in continuare necazurilor,ai nevoie de un indrumator cu ajutorul caruia sa identifici care este de fapt cauza principala pentru tot ceea ce ti s-a intamplat si sa incepi rezolvarea rand pe rand a problemelor.Prbabil suna plictisitor,tu ai nevoie de o solutionare rapida..insa te rog sa ma crezi ca un psiholog bun te poate scoate din impas cu putina rabdare din partea ta
cristina_m_bianca
Postat pe 22 Ianuarie 2009 20:42
De la: si_totusi, la data 2009-01-22 20:17:00dar parerea unui peste ,o doresti? ca ,ma mananca deshtele sa scriu ceva

Peste pe vechi sau pe nou?
Micass
Postat pe 22 Ianuarie 2009 20:49
peste ca zodie, mai . din a doua decada. deci, si cu kievul si cu constantinopole

la ce fel de peste te-ai gandit?

si_totusi
Postat pe 22 Ianuarie 2009 20:52
Aoleo!!! Tu te-ai gandit la rau. Eu ma gandeam la noua zodie aparuta. Voiam sa stiu daca ai luat-o in considerare. (nu ca ar fi de luat).
Micass
Postat pe 22 Ianuarie 2009 20:53
dupa noua zodie as fi varsator. cred ca mi se potriveste mai bine. fac eu ce fac si cum vad un vas frumos cu ornamente si brizbrizuri, fac ce fac sa-l vars sa vad daca si continutul e pe masura. ca asa-s pana nu verific, nu cred.

cica "pe afara-i vopsit gardul, inauntru, leopardu" imi place sa verific leoparzii istea ca in povestirea asta gen roman fluviu care nu are nici cap nici coada.

si, de nu ma insel, parca e un colaj . am mai citit una aproximativ la fel dar nu-mi amintesc pe ce topic. asta are si partea a doua mai imbarligata plus multe puncticele de suspensie.
si_totusi
Postat pe 22 Ianuarie 2009 21:04
Auzi? Stai tu cuminte in zodia ta. Ca eu sunt varsator.
Micass
Postat pe 22 Ianuarie 2009 21:11
am ametit cautandu-va... hai ca's obosita, ce tot comentati acolo? ha? stie cineva ceva de iasomica? as vrea sa-i zic hello. si dede a intrebat daca e cineva si a fugit. si wife e disparuta, bai nene, va mutati de pe topicu' asta? hai la dat cu capu'
Marisa
Postat pe 22 Ianuarie 2009 21:15
De la: Micass, la data 2009-01-22 19:24:50Ce ghinion! Intra in sfarsit o scorpioanca si atunci ramane fara cuvinte.


ar mai fi fost ceva de zis?!
angel_demon10
Postat pe 23 Ianuarie 2009 15:12
Eu sunt scorpion, si din cate stiu eu despre zodia aceasta noua ne place sa fim ca pasarea Pheonix, sa renastem......asta ai tot facut si tu, si nu te da batuta. Scorpionul este o zodie puternica care intodeauna stie sa faca fata greutatilor, de fap noi nu am pute trai o viata usoara, ca nu ar fi la fel de palpitanta, asta ne stimuleaza ne face puternici.Tu acum esti cu moralul la pamant, aduna-te si mergi mai departe, esti o femeie foarte puternica cred ca sti si tu asta nu astepta sa iti spuna alti, iar daca eu iti spun asta care sun un scorpion crede cu adevarat......sti ca noi nu facem complimente aiure.Nu te ascunte in carapacea ta si iti plange de mila pentru ca nu asta este rezolvarea tuturor problemelor tale.Iar despre partener (PESTI) ......am avut si eu unul, da erea iubirea cea mai mare, credeam ca el va fi pentru todeauna, dar sunt putin introvertiti.Ti-e iti trebuie o relatie plina de pasiune si antrenata , pestii sunt prea ....cuminti. Incearca opusul tau o zodie de foc (BERBEC, SAGETATOR, LEU}....Linistea nu este pentru scorpioni.Curaj iesi din carapace....esti o mama puternica, o femeie puternica.
cretzy
Postat pe 14 Aprilie 2009 10:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relaie ntre Brbatul Berbec i Femeia Taur! ( chiar i alte zodii ) 24 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 09:50
Caut astrolog bun in Bucuresti 46 De la: garbo_493614 18 Octombrie 2018 10:33
Zodii pentru fiecare zi de nastere 44 De la: swim406 19 August 2009 16:42
SAGETATOR 1 De la: garbo_472671 8 Martie 2018 09:46
Zodia CAPRICORN 123 De la: LILO 15 Februarie 2010 04:18
Setari Cookie-uri