Cand te indragostesti a 2 a oara. La 40 de ani.

De la: Marisa, la data 2009-02-12 20:28:51io ma dau de ceasu mortii aici, cu indragostitul meu cu tot si Ovi nu mai stie cum sa iti intre tie in voie, pe toate posturile posibile. nu-i vorba, ca m-a pupat si pe mine deunezi, de vreo 5 ori, maika mea, m-am inrosit toata, pana la momentul ala numa se strambase la mine. da' pana nu vad ca-mi ciugule si mie din palma, nu mai vreau sa te gratuleze pe postul meu, nea! ca sunt si asa depresiva, nea!




marisule!!!...imi cer scuze draga noastra prietena ca...asa se vede de la tine da`...daca citeste pro...zice ca chiar asa e!!
si...noi...sarmanii...chiar n-avem astfel de ganduri!!!
acu...daca te-am dragalashit si pe ine...si am vazut ca nu-ti place...de ce vrei sa creada lumea ca chiar esti un balaur?
uite...promit sa nu mai fiu dragastos...cu tine!!
si...imi cer scuze in public!!
rautate ce esti!!
ia si...plangi aici pe...topicul tau..si...sa nu-ti intre nimeni in gratii!!
ovidiu42
Postat pe 13 Februarie 2009 16:49
Th, buna, mai incerci o tura?
Ovi, sunt balaur, ce dragut... demult nu am mai primit asa un compliment frumos.
Wife, Iaso, Totusica, Zambilut, Micabis, Scrici, unde sunteti oameni buni? E vineri. Ica sigur nu-mi raspunde, ca e de ziua a 7a si soarele a apus.
Marisa
Postat pe 13 Februarie 2009 18:19
Na, ca ma cauta la profil Ica noastra. Sunt frumoasa coz, scumpete. Masteranda, doctoranda si ce lavanda mai vrei matale. Am BMW, da'l tin in service. Casa mi se-nvarte dupa soare (e rotunda ca eu defapt nu vreau sa ma barfeasca vecinii pe la colturi). Mai vrei sa stii ceva? Iti mai spune Marusica.
Marisa
Postat pe 13 Februarie 2009 18:42
eu ma lupt pe aici

daca ma enerveaza ceva pe lumea asta, e faptul ca nu gandim. oamenii au uitat sa gandeasca, sa faca un minim efort de a intelege, de a discerne, de a vedea. nu ne mai punem intrebari. gasim doar modalitati de a ne strecura si cam atat



orice ai zice, gata te referi la un anume user. comentezi o anume situatie, clar e vorba despre tine, ai o parere, este interpretata ca afront personal


nu citim , nu suntem atenti, nu incercam sa vedem si alte posibilitati decat cele pe care le cunoastem. aparem pe net, trantim o usa si turtim un nas, ne-am facut cheful pe ziua aceea

na, ca m-a apucat filozofia
si_totusi
Postat pe 13 Februarie 2009 20:21
De la: Marisa, la data 2009-02-13 18:19:10Th, buna, mai incerci o tura?
Ovi, sunt balaur, ce dragut... demult nu am mai primit asa un compliment frumos.
Wife, Iaso, Totusica, Zambilut, Micabis, Scrici, unde sunteti oameni buni? E vineri. Ica sigur nu-mi raspunde, ca e de ziua a 7a si soarele a apus.


Io ma pregatesc de excurie ..ca ma duce omu' de ziua alora ce se iubesc..Sic, voi nu mergeti, nanananana
Aemulus
Postat pe 13 Februarie 2009 20:26
Totusi, cine te-a suparat? Zi mie sa-i sparg nasu'.
Ce urit pot sa vorbesc, Doamne...vezi daca am 3 baieti , ce invat de la ei????
Aemulus
Postat pe 13 Februarie 2009 20:29
Mi s-a intamplat si nu m-am recunoscut. a fost ca o explozie de bucurie nemarginita, am ras si-am plans...problema a fost alta...diferenta foarte mare de varsta... oricum e cel mai frumos sentiment si energia aceea te face sa zbori...faci lucruri nebunesti, devii copilaros,noptile devin zile, la servici iti privesti tel. de n ori ca sa descoperi mesaje fierbinti de la el, le arati prietenei , ca sa nu strigi in gura mare de bucurie...ea daca-i mai linistita te cearta ca te-ai implicat, pentru ca nu vrea sa suferi...e minunat! Ratiunea insa ...nu-ti da pace si renunti mistuita de dorinta mai ales cand el nu renunta si te agaseaza, destul de delicat , de altfel( " iubeste pe cel ce te iubeste si raspunde celui ce te cheama! ")
cercelmarilena
Postat pe 14 Februarie 2009 03:27
A-sea-ra ti-am luat cercei... mda, altceva vroiam sa zic.
Sa-i raspund lui Wife, ca zice ea pe-un topic, cum c-o dau cotita, ca defapt n-am timp de indragosteala de-a binelea ori ca ma ascund dupa munca si ca defapt fug. Mda din nou.
Certo, moglia, ca suntem varza cu programul si cu munca toti. Certo si ca o cam iau la sanatoasa in ultima vreme, cand dau cu nasul de musiu, iote frate, ditamai omul, venit si el, asea, sa mai ciufuleasca o invatacica.
Na, Scrici, ca m-ai intrebat cum mai stau cu indragosteala, pai fug soro, de-mi sfaraie calcaiele cand il vad, asa stau. Nu ca mi-ar fi trecut.
Marisa
Postat pe 15 Februarie 2009 21:39
deci o dai cotita...stiam eu...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 21:43
E cotita ce mai la deal la vale,cred ca si/a bagat coada,
scrichy
Postat pe 16 Februarie 2009 00:55
Ori fugi ori stai, nu e mai bine sa te impiedici
scrichy
Postat pe 16 Februarie 2009 00:57
De ce sa nu te impiedeci???
TEODORRD
Postat pe 16 Februarie 2009 19:38
marisu...ce faci, draga...ca tare rar intri...eu ma duc la patut sa ne uitam la un film...

ca azi nu a fost cea mai buna zi ptr mine...
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Februarie 2009 20:46
marisoiu e multi ocupat si trage cate o geana la soarele asta care sclipeste, na na na, e vremea sa ma indragostesc din nou
th, cat pe ce sa ma impiedic, cu ochii dupa muguri si matisori
Marisa
Postat pe 17 Februarie 2009 08:32
ai grija ca vine primavara. Cu indragostea cum mai stai? Ti-a trecut?
Clm
Postat pe 17 Februarie 2009 17:59
nope, nope, nope. nu mi-a trecut. da' ies din peisaj vreo luna si poate-mi trece asa
Marisa
Postat pe 17 Februarie 2009 18:02
Poate iti trece,sau poate mai rau te aprinzi,....
TEODORRD
Postat pe 18 Februarie 2009 07:44
Marisule,


simteam eu ca urmeaza sa lipsesti un timp,ai grija de tine iubita!


poate mai bagi capu' acilea nu de alta ,dar o sa ne lipsesti...
iasomia
Postat pe 18 Februarie 2009 09:18
De la: Marisa, la data 2009-02-17 18:02:56nope, nope, nope. nu mi-a trecut. da' ies din peisaj vreo luna si poate-mi trece asa
Iti va trece sigur.Uneori....chiar si inimii....ii poti porunci:)).La rece lucrurile se vad altfel.Bafta
eladaela
Postat pe 18 Februarie 2009 16:50
De la: Marisa, la data 2009-02-13 18:19:10Th, buna, mai incerci o tura?
Ovi, sunt balaur, ce dragut... demult nu am mai primit asa un compliment frumos.
Wife, Iaso, Totusica, Zambilut, Micabis, Scrici, unde sunteti oameni buni? E vineri. Ica sigur nu-mi raspunde, ca e de ziua a 7a si soarele a apus.




marisule!!!...hai ca m-am razgandit!!
ia-n-tinde tu palmutza...sa ciugule taty...si de la tine...

si...sa-mi aduci flori de...crocusi....
daca vii fara...ai pus-o cu mine!!!
poi...shezui yo si cugetai...si ma gandii ca...asa cum zicea si iaso...si totusi...daca tot nu-ti trece tie indragosteala asta...sa vad ce tii in manutza si...daca mi-o place...am sa-ti ciugulesc....
neah!!...ca mi-am galcat pe suflet sa nu mai zici ca...numa lu` wife...ii ciugulesc!!
acu`...ce sa-ti fac daca iesi cu mana goala si...na-i de...ciuguleala...?
uite neah!!!...ca pe tine...te si pup!!
sa crape dushmanii!!!....da`...sa nu ma spui la marisoi...ca...e de rau!!
ovidiu42
Postat pe 20 Februarie 2009 05:01
Marisuko...iubiti-va cat merge...lasa timpul sa hotarasca !

Postat pe 24 Februarie 2009 22:04
madam carolina, vezi ca marisa e maritata...
wife_de_zmeu
Postat pe 25 Februarie 2009 00:30
Marishel, tu ce zodie esti? Si de citi ani esti casatorita? Si cu citi ani e mai tinar "colegu" ca tine?
Hai raspunde imediat, fara sa-ti analizezi raspunsurile daca vrei sa-ti ghicesc viitorul.
Si mai spune ce-ai facut de Dragobete.
Aemulus
Postat pe 25 Februarie 2009 06:31
Trebuie sa ai in vedere daca familia pe care o ai, o poti sacrifica pentru o alta relatie.
Sentimentele de iubire sunt inaltatoare, iti dau viata si un alt sens vietii.
Un divort nu este intotdeauna o solutie, daca sotul este o persoana care nu te inseala, te respecta, este atent cu tine (chiar si numai la evenimente), care nu este violent si nu are vicii care sa creeze probleme in familie (alcool, droguri)si nici nu lipseste nejustificat de acasa.
Omul in care investesti sentimente de iubire, daca ar fi alaturi de tine in fiecare zi, ai gospodari si ai imparti responsabilitati zilnice (cum se intampla intr-o familie), sunt convinsa ca nu dupa mult timp ai constata ca este si el un om comun.
Daca consideri ca aceasta persoana (noul iubit) nu te va abandona, ca-ti fa oferi tot ce constati in acest moment ca-ti lipseste cel mai mult, continua aceasta relatie. Daca nu ai aceasta certitudine, decat da regreti mai tarziu, mai bine pastreaza in suflet acest sentiment, ca pe micul tau secret si nu renunta la ce ai in prezent (actuala familie).
Eu sunt o persoana care nu pledeaza pentru o casatorie de compromis, dar nici nu pot sfatui pe nimeni sa schimbe o stare de liniste, cu o alta de zbucium, renuntari, asteptari etc. care te pot distruge fizic si psihic.
Trebuie sa ai in vedere toate aceste implicatii.
Mult noroc.

elena_statica
Postat pe 25 Februarie 2009 16:36
Intotdeauna te indragostesti cand moare dragostea.
Ioana007
Postat pe 26 Februarie 2009 06:22
De la: Ioana007, la data 2009-02-26 06:22:24Intotdeauna te indragostesti cand moare dragostea.


Sau cand ea nu a existat inainte !!!
TEODORRD
Postat pe 26 Februarie 2009 09:25
baieti!

sunteti masochisti rau...parol...
iasomia
Postat pe 26 Februarie 2009 11:46
Numai asa simti ca traiesti,nu? Iubind,suferind,bucurandu-te de toate frumusetile vietii asteia.......
Alaturi de Ea,sau de EL.....!!!!
TEODORRD
Postat pe 26 Februarie 2009 12:54
De la: Ioana007, la data 2009-02-26 06:22:24Intotdeauna te indragostesti cand moare dragostea.
Asa grait-a....Frumos si bine spus
eladaela
Postat pe 26 Februarie 2009 20:43
Pai daca te indragostesti cand esti deja indragostita, inseamna ca fluturii tai au luat-o razna si s-au suit din burtica, taman la creer, care a intrat in eclipsa inelara de luna.
Ioana007
Postat pe 27 Februarie 2009 15:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Exista paciente ale dr- ului ginecolog Marinescu? 30 De la: garbo053282 8 Decembrie 2009 15:20
Vrei un venit supimentar?? 1 De la: garbo2206 26 Septembrie 2012 22:38
Cupa.... 7 De la: Jojolin 19 August 2010 17:36
Masturbarea feminina 56 De la: prometeus_969 23 Aprilie 2009 19:53
exista saloane de masaj erotic pentru femei? 41 De la: adastaicu 6 Aprilie 2010 11:46
Setari Cookie-uri