Cum sa inseli fara sa afle?

...nici io nu am nimica nici macar o urma de ruj ptr ca de abia m am demachiat dar nu am nica nica ...doar ...cu IRINUCA ...stiti voi ...nu????
ultramoava
Postat pe 4 Decembrie 2009 23:22
Ma scuzati dar am si eu o intrebare - dar de ce sa inseli ?
anisoaraf
Postat pe 5 Decembrie 2009 18:55
de model, anisoara. ca se poarta.
si_totusi
Postat pe 5 Decembrie 2009 18:58
Multumesc ca m-ai lamurit, ca eu stiam de alt model, dar cred ca nu mai e la moda, ce mai e si cu moda asta-o fi bine, o fi rau ?
anisoaraf
Postat pe 5 Decembrie 2009 20:26
.
pik_nik
Postat pe 13 Decembrie 2009 20:27
Daca nu iubesti inseli iar daca iubesti inseli si mai mult, vb lui Paunescu... Ideea e ca ar trebui sa te comporti ca inainte. Nu sa fii bucuros sau multumit ci sa-i faci observatii ca inainte s-o inseli... In plan fizic nu s-o simtii , dar in subtil se rup firele acelea ce-i leaga pe cei doi si in scurt timp se duce si relatia. Pentru ce inselat sau pentru ce iubire ? Nici daca ai un partener de sex nu e recomandat. Foarte multe preluam de la celalalt...ajungem roboti dupa atata inselat. Daca ti-e totusi ... pofta, fa-o, dar pe "barba" ta si cu aflatul iti spun prietenii trucuri: am lucrat tarziu, am fost in deplasare, l-am ajutat la porc pe sefu, am fost la doctor,ma duc la Vaslui sa iau vin...Mai bine nu insela ca sa nu fii inselat. Nu stii cum se-ntoarce roata. Tu fa ce vrei, in schimb... de platit tot vei plati candva.
cercelmarilena
Postat pe 17 Decembrie 2009 14:32
madame cercel..

asa zicea paunescu?
ca la balamuc..
iasomia
Postat pe 17 Decembrie 2009 14:49
eu n-am inteles nica din ce spune madam. iote ici, cum se bat cap in cap cuvintelele , mai ceva ca berbecii la stana:

"Pentru ce inselat sau pentru ce iubire ?"

asta-mi place. suna a intrebare existentiala .chiar, pentru ce iubire?


"Nici daca ai un partener de sex nu e recomandat."

recomandat, ce? sa inseli? bine, nu-i recomandat. da, poti incerca. posibil sa-ti placa.


"Foarte multe preluam de la celalalt...ajungem roboti dupa atata inselat."

iote na. pai, stai! daca e ziua si inselatul, logic e sa fie si preluatul. cum s-ar zice, n-ai cum sa devii robot. mereu e ceva nou. greu cu logica la madam cercel
si_totusi
Postat pe 17 Decembrie 2009 15:38
Poti sa faci ce vrei, dar sa fii pregatit/a sa suporti consecintele...
Inainte de-a pleca cu inselatul (colindatul inainte de Craciun) ii ceri voie, dar ii scoti inainte proteza ca sa nu te muste
anisoaraf
Postat pe 18 Decembrie 2009 10:37
Dragele mele am o intrebare de 10 puncte
Spre exemplu eu si iubitul meu ne juram impreuna la catedrala, spunem adevarul si amn2 de cate ori pronuntam sa mori u spunem adevarul. Deci nici unul, nici altul nu poate minti sau insela....app ne juram tot la catedrala ca nu ne inselam unul pe altul si tot ce mai avem in cap. deci....dak nimeriti asa iubit ce faceti?
BaByOaNa
Postat pe 9 Mai 2010 14:55
fugi cat te tin picioarele ! da' ce , sunt cumva proprietatea cuiva ? n-are incredere in mine , PAAAAAAAAA SI ...ne mai intalnim unde si-a intarcat dracu' copiii !
eu_vio
Postat pe 9 Mai 2010 15:46
Vai de capul vostru.
Doara
Postat pe 9 Mai 2010 15:57
Al cui , Dorulet ???
eu_vio
Postat pe 9 Mai 2010 16:19
al nostruuu!
fleurdelis
Postat pe 9 Mai 2010 16:25
Al lui BaByOaNa si iubitului ei. Ma intreb de cate ori merg sa jure la catedrala? O data pe luna? De doua ori? La 6 luni? Cam care e timpul scurs intre cele 2 juraminte? Esential e ca va iubiti si aveti incredere unul in altul.
Doara
Postat pe 9 Mai 2010 16:44
Dorulet , lasa-i sa jure, si sa jure, si sa ...se injure asa cum stiu ei
Pana la urma ... poate isi scot ochii unul altuia, nu mai vad ce face celalalt si ... capata incredere
eu_vio
Postat pe 9 Mai 2010 19:48
mda...mai bn nu inseli k nu are rost sa te simti bine cateva clipe si sa dai cu picioru poate la ceva ce ii frumos.....si eu am inselat si imi scoate ochii intr-una dar eu tot o tin pe a mea si nu recunosc k l-am inselat....poate nu ii bn ce fac dar nu am alta solutie si imi pare rau k am facut chestia asta dar e prea tarziu pt pareri de rau....el orcum nu ma crede pe mine daca ii zic k nu m-am culcat k altcineva el tot de aceeasi parere ii k l-am inselat si m-am culcat si ca il iau de prost etc....aiurea..... ......
garbo203076
Postat pe 27 Aprilie 2011 15:31
michelle_
Postat pe 1 Iunie 2011 15:51
076, stai linistita, el nu crede asta! daca ar fi crezut, nu mai era pe langa tine(nici macar sa te streseze)...
zambila
Postat pe 1 Iunie 2011 16:04
nu mi-am pus problema niciodata cum sa inseli pe cineva, chiar daca am iubit acea persoana sau nu. insa am fost inselata si cunosc acele sentimente de repulsie, dispret si dezamagire profunda fata de persoana care m-a inselat. repet, nu am inselat niciodata pana acum si nici nu o voi face tocmai ca stiu ca e sa fii de cealalta parte a "baricadei". doare al dracului de tare! vrei sa inseli, inseamna ca in relatia pe care o ai ceva lipseste sau nu te mai satisface, insa pune capat relatiei. asa nu ai mustrari de constiinta si esti si fair-play
zara28
Postat pe 19 Iunie 2011 21:49
Mult mai sigur ar fii ..SA NU INSELI !!!
elisabeta_boia
Postat pe 15 Octombrie 2011 19:06
cea mai invicibila minciun este adevrul!
ratuscaceaurata
Postat pe 15 Octombrie 2011 19:59
adica, acum ai mintit? :) P
Ktine
Postat pe 15 Octombrie 2011 20:01
K...este o constatare!
ratuscaceaurata
Postat pe 15 Octombrie 2011 20:05
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-10-15 19:59:03cea mai invicibila minciun este adevrul!


da' limba voastra "cea mai materna" care o fi?
quasaria
Postat pe 15 Octombrie 2011 20:20
pardon, "cea mai materna"
e dusa creanga in strafunduri

dor72_
Postat pe 15 Octombrie 2011 20:34
e vb de minciun....deci minciuna invicibil este adevarul.


dar si invidia altora este mare.m intreb ce-i f... atta grija de limbistic?exist si alte metode... se pare ins c sunt n pan de idei!dar cu-i i pasa ?mie nici ...atunci care-i satisfactia lor?


nu-mi rspunde,nu citesc aberatii.fix in pix cu limba voastra,cu gramerul vostru si nu ma obosesc sa enumr aberatii.
ratuscaceaurata
Postat pe 15 Octombrie 2011 20:51
fetiscano, te distrezi?
dor72_
Postat pe 15 Octombrie 2011 21:02
mare satisfactie la f.......restul e doar vorbrie.dar se pare ca suferina de frigiditate este in plin extindere !sau e mare invidia pe cei satisfcuti in viat!! stiu!! e vinovat Bsescu si Guvernul. ..iar perseverarea n lingvistic o folosi si ea la ceva .. de este atat de des adus in discutie...unora le place ...jazzul
ratuscaceaurata
Postat pe 15 Octombrie 2011 21:17
M-ai lasat sg la receptie
Ma plictisesc!
Axl_22
Postat pe 15 Octombrie 2011 21:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu mai am chef de sex. HELP! 104 De la: criss69pcl 22 Ianuarie 2009 15:33
unde gresim? sau ce nu stim? 167 De la: iasomia 2 Martie 2009 15:12
salut 11 De la: prometeus_wife 18 Februarie 2009 16:05
Cea mai grea decizie... 12 De la: Ioana007 5 Aprilie 2009 11:55
trecutul meu 27 De la: double_chock 4 Noiembrie 2009 21:00
Setari Cookie-uri