?

Viata e mult mai simpla,daca nu ne-am complica-o noi insine.Asa cum am facut-o eu acum 4 ani,pe vremea cand eram inca studenta m-am indragostit de un baiat din aceeasi localitate cu mine,numai ca eu urmam cursurile in Timisoara.El terminase recent armata si nu avea loc de munca bine platit,asa ca imi venise ideea sa-l chem in orasul in care studiam pt ca era mai usor pt noi.Zis si facut,dupa scurta vreme a venit.Din toata relatia noastra singura care era de acord cu relatia noastra era bunica lui,asa ca ea a fost prima care a stiut ca va locui in Timisoara.Asa a inceput aventura noastra.A fost centrul universului meu,a fost mai mult decat eu insami,asa ca la un moment dat am hotarat sa ne casatorim.Din pacate au aparut alte probleme si am amanat casatoria.Intre timp am primit amandoi o oferta de munca in strainatate bine platita,unde ne gasim si acum.Trecusera deja 3 luni de cand ne aflam aici,toata lumea si de aici stia ca urma sa ne casatorim aici,dar dupa 4 luni m-am trezit ca-mi face bagajele si ca imi inchide usa in nas spunand ca e mult prea mult pt el si ca nu ma mai iubeste la fel de mult.Am avut o depresie si am ajuns la spital,unde a venit sa-mi spuna ca eu am fost de vina pt toate problemele noastre si ca a gasit pe altcineva.De atunci lumea mea e atat de rece si de pustie,mi-am pierdut increderea in barbati.au trecut 7 luni de cand nu mai suntem impreuna,dar el continua sa-mi scrie mailuri cum ca ma iubeste si ca ii e tare dor de mine,dar totusi inca e cu iubita actuala,ba mai mult toata lumea imi spune ca au anuntat ca se vor casatori.In momentul de fata simt ca totul a fost o mare minciuna,si mai ales de fiecare data cand primesc mailuri de la el ma dor atat de mult incat izbucnesc in plansAs vrea sa pot sa uit totul,dar se pare ca nu pot cu atat mai mult cu cat parintii mei mi-au spus intr-una ca nu el e cel pt mine.il iubesc inca din toata inima,dar acum stau sa ma gandesc si la mine.Cum sa scap de fantoma asta sau ce inseamna toata schema asta pe care o face? Multumesc.
sway_swan
Postat pe 22 August 2009 20:23
Mai fetito,iti leaga mosu ranile. daca faci ce-ti spun: scrie-i si tu un e-mail in care il inviti la o-ntinlire.Ajunsi in intimitate, inainte ca el sa se-nfiga ca porcu-n tine, stringe-l bine de traistuta si cu bricegutul pregatit, castreaza-l. Oricum, nu-ti vor mai face bine nici tie,nici altora.S-apoi punei-le pe nas, sa creda ca-s ochelari. Asa o sa vada cum e sa suferi si cum e sa fii f...tut.
iar_eu
Postat pe 22 August 2009 20:31


@iar eu......tu nu vezi cand a postat fata asta???? acum 2 ANI!!!!! HA HA HA HA HA..... DOI ANI!!!!!
tutankhamon
Postat pe 22 August 2009 21:05
ion si gyury, vecini de o viata, prieteni la toarta...
intr-o buna zi, ion nu-l mai saluta pe gyury, nu-i mai deschide usa, nu mai vrea sa-i vorbeasca. dupa multe insistente, cand gyury il roaga plangand sa-i spuna "mno ke petrecut la tine zau ionie ke tu superat la gyury?", ion ii raspunde scurt "voi ungurii l-ati omorat pe mihai viteazu!"
-mno binie te ionie, da asta petrekut amu's 600 de ani, meey!
- si ce daca, ba? io ieri am aflat!
pik_nik
Postat pe 22 August 2009 21:31
De la: tutankhamon, la data 2009-08-22 21:05:16

@iar eu......tu nu vezi cand a postat fata asta???? acum 2 ANI!!!!! HA HA HA HA HA..... DOI ANI!!!!!

O inteleg ca pe-o gluma...c-o fi la mine ceata, dar io cetesc ca i-am raspuns la 3 minute distanta...ori la voi se vede-altfel
iar_eu
Postat pe 24 August 2009 09:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sinceritate sau nu ... 6 De la: scrichy 26 Mai 2009 01:19
Ce ati alege? 54 De la: quasaria 20 August 2010 01:17
Cum treci peste o despartire? 27 De la: garbo055472 25 Februarie 2010 02:01
suzuky ? suzuka ? anyone ? 14 De la: gianiblue 30 Ianuarie 2009 14:35
Logodna cu tam-tam sau logodna discreta? 10 De la: tutankhamon 22 Mai 2009 00:23
Setari Cookie-uri