Cum sa inseli fara sa afle?

De la: mia79x, la data 2009-05-11 13:24:36...hmm,respira adanc mia...easy,my girl si la ce probleme vad pe aici,sa nu crezi ca n-or fi clienti...


te-apuca amocul, nu????

...pe mine damblaua.....
tutankhamon
Postat pe 11 Mai 2009 13:29
pai am asa o pliciseala pe mine,nu stiu cum ma-sa,ca eu-s mai vitala de felu' meu si cand citesc si iaca vezi,mai ca ma apuca si somnu'...
mia79x
Postat pe 11 Mai 2009 13:32
la mine e mai nasol ca m-a apucat somnul, dar tre' sa plec la munca.....si am o leneeeeeee......
tutankhamon
Postat pe 11 Mai 2009 13:38
te cred.mie nu-mi plac amiezele,no matter what!nu-mi plac si pace.eu ador diminetile,atunci sunt un speedy...dar la ore de genu' please,totusi...
mia79x
Postat pe 11 Mai 2009 13:42
De la: mia79x, la data 2009-05-11 13:42:05te cred.mie nu-mi plac amiezele,no matter what!nu-mi plac si pace.eu ador diminetile,atunci sunt un speedy...dar la ore de genu' please,totusi...



si eu le ador.....pe cele care incep de la 11,hai 12!! e moartea mea sa ma trez la 7!!
superbus
Postat pe 11 Mai 2009 23:04
tutanco

daca ajungi sa pui mana, situatia s-ar putea sa devina ..exploziva!
gabitzza
Postat pe 12 Mai 2009 06:58
De la: superbus, la data 2009-05-11 23:04:01
De la: mia79x, la data 2009-05-11 13:42:05te cred.mie nu-mi plac amiezele,no matter what!nu-mi plac si pace.eu ador diminetile,atunci sunt un speedy...dar la ore de genu' please,totusi...



si eu le ador.....pe cele care incep de la 11,hai 12!! e moartea mea sa ma trez la 7!!

yap,stiu...cica as fi "un disconfort" din punctul asta de vedere...stii cat ma "muncesc" sa nu deranjez in jurrr?hm...but daca-mi plac in plac,nu?pot eu sa fac ceva in sensul asta?cel putin vara sa te plimbi dimineataaaaaaaa,cand nu-ti strica jobul planurilee...lalala...uite azi m-am trezit pe la 9(cica as fi dormit tare multt)si am inca ochii inchisi,nu pot sa-i deschid...cu cat dorm mai mult cu atat sunt mai obosita.see?
mia79x
Postat pe 12 Mai 2009 09:44
De la: gabitzza, la data 2009-05-12 06:58:09tutanco

daca ajungi sa pui mana, situatia s-ar putea sa devina ..exploziva!


io stiu?!?!...unora se pare ca le place examenul oral......
tutankhamon
Postat pe 12 Mai 2009 13:10
mia, io sunt bufnita.....imi place sa lucrez dupa masa, mai ales ca am si motivatie, ca vin oamenii de la joburi....deci mai multe incasari....noaptea stau la filme pana la 12-1....iar dimineatza mor cand ma trezesc mai devreme de ora 9 jumate... io sa ma trezesc devreme?????...nici pentru....n-o fac...nici pentru cea mai buna prajitura.....
tutankhamon
Postat pe 12 Mai 2009 13:18
Sigur,la oral,unul ,,bun de gura",o poate aburi...
valentino
Postat pe 12 Mai 2009 13:18
bai, voi va ganditi la prostii nene..
gabitzza
Postat pe 12 Mai 2009 17:42
si cine a inceput?????
tutankhamon
Postat pe 12 Mai 2009 23:06
Adulterul este o trdare a fidelitii pe care i-o datoreaz soul i soia i este pcat mare. n adulter, n afar de pcatul de necurie (desfru), se comite pcat mpotriva dreptii i mpotriva legturii matrimoniale sacre. Greesc cei care consider cstoria ca un simplu contract fcut pe baza unor acte. Cstoria este n primul rnd un sacrament i un legmnt sacru fcut n faa lui Dumnezeu i a Bisericii. Nici un motiv nu d unei persoane dreptul moral s comit adulter: nici impotena soului sau frigiditatea soiei, nici alte disfuncii sexuale, nici vreo alt boal sau infirmitate a unuia dintre soi, nici absena mai mult sau mai puin ndelungat din familie a unuia dintre ei, nici adulterul celuilalt i nici un alt motiv.

Mai multe putei citi i vedea pe blogul urmtor :

http://www.cezar-iasi.blogspot.com/
Pe blog gsii: nregistrri video cu miracole; videoclipuri ; legturi cu numeroase site-uri foarte interesante (unele dintre ele conin posturi TV on-line i posturi de radio); cri foarte intersante care pot fi citite direct pe internet (fr a necesita descrcare n calculator); articole; adrese, numere de telefon i site-uri ale unor asociaii care ofera servicii caritative, etc.

V rog intrai pe blog i trimitei-l mai departe ca s foloseasc i altora. Chiar merit.
vieru_cezar_iasi
Postat pe 14 Mai 2009 11:11
cezarica, daca dai in boghi, hai ca accesez blogul
si_totusi
Postat pe 14 Mai 2009 12:46
bai nene cezarica....mai lasa-ne tata cu siteul tau.....a! apropo...ce vinzi?????...tie cat iti iese la afacere????
tutankhamon
Postat pe 14 Mai 2009 13:20

mia (cand spui "god" esti religioasa, sau chiar e asa bine?)
daca mi te adreseazi, fa'o politicos de direct, este doar civilizat si placut asa, nu?
eu i'am raspuns Ioanei, a folosit (poate neintentionat) forma feminina in elogia ei, am apreciat gestul, dar, se intampla sa fiu barbat! nu'mi cer scuze pt. asta, sorry!
fortelion
Postat pe 15 Iunie 2009 00:25

ok Ioana, am pus'o doar pentru tine! mana, natural...
fortelion
Postat pe 15 Iunie 2009 00:46
mana...pus-o....natural....auch!!!....e romantzoasa treaba.....
tutankhamon
Postat pe 15 Iunie 2009 00:52
nu e poezie , faraoane! Ioana este o simpatica, primeste intotdeauna ce cere! (ok, in afara de ce nu primeste...)
fortelion
Postat pe 15 Iunie 2009 01:10
ioana este o dulce si o scumpa...citeste-i poeziile de la "lumea cuvintelor noastre" si ai sa te indragostesti si mai tare de ea.... eu am un adevarat respect pentru ea....pacat ca sunt femeie....
tutankhamon
Postat pe 15 Iunie 2009 01:22

ce ma fac (nu in engleza..) daca ma indragostesc de tine, sau, doamne fere, de mia!?
fortelion
Postat pe 15 Iunie 2009 01:27
taticule...no offence(in engleza) dar esti prea old for me...so, nu ma importa nothing sa aflu sau sa descopar...alaturi de matale...poate doar ceva idei de baza...daca te tine...dar si astea de maine incolo...ca-i deja cam tarziu...sanatate si wellcome pe aici...doar ce bagi...baga cu cap(si ma refer aici la neuroni)craiule...he he...
mia79x
Postat pe 15 Iunie 2009 02:01

none taken, smartass!
si.."prea old" pt. ce? daca te referi la sex, ramai relaxed, sint mai tinere si mai oportuniste, doar chestie de finantare !
cat despre idei de baza, uite una:
tu ai provocat discutia, fluturand in vant expertiza de bagatoare in seama, ca o fata mare chilotii dupa prima noapte de extaz!
daca chiar esti interesata in discutii de interes comun, analizeaza, sugereaza si complecteaza
constructiv si obiectiv, nu te
aotoproclama "mare preoteasa" !

just a friendly tip! no punt intented...
fortelion
Postat pe 15 Iunie 2009 16:34

iaca a rasarit si domnu'...ti-e bine, neica?vorbeai ceva de numele meu...so, bagatorule in umbra...ce te-ai ofticat asa nene for nothing?
bye, flacaule...bagam o manea ceva pentru a te racori?
mia79x
Postat pe 15 Iunie 2009 17:12
si...voiam sa-ti zic ca arati mai in varsta decat anii pe care-i ai...fara legatura cu nik...doar o simpla observatie...he he...am vazut domni pe la 50 aratand much better...sorry...kiss you...la la laaaaaa...
si las-o mai moale cu mesajele-n privat...ca nu ma importa genu' tau friendly...s-ar putea sa confunzi site-ul asta cu altceva
mia79x
Postat pe 15 Iunie 2009 17:14

si pentru Ioana: m'am bagat in rahatu' asta pentru tine..dar ce ironie, m'am inselat singur si a trebuit sa'mi traga mia un sut sa aflu!
O comedie cu cativa actori si actrite patetice e show'ul asta aici,numai daca esti spectator este distractiv !
fortelion
Postat pe 16 Iunie 2009 01:38

fereasca sfantu' de mintea unora, de puterea de intelegere si de imaginatia bogata bolnava...mai e ceva de zis?sincer...cine vorbea de evaluare aici?ca evaluarile mele sunt great si nu aici...ca nu-i locu'...si mi se pare normal asa sa nu fie...parca ai fi un barbat de ala ranit...ce-i cu tine, omule?ti se trage cumva de la faptu' ca nu ti-am raspuns on privat sau ca am amintit de neuroni, sincer...ia si reevalueaza...
cat despre 007, mai usor...ca e tare multe pana acolo...unii mai au si stil si cultura si multe...dap, chiar daca pare din alta poveste...
cand vad specimene de genu' imi amintesc cat de norocoasa sunt...ca real nu am intalnit nici la 10 m de mine...asa ceva, sincer...ca altfel, zau nu stiu cum as fi reactionat...si am ceva prieteni , amici ( de gen masculin!)iubit...
mia79x
Postat pe 16 Iunie 2009 09:24
daca ei se gandesc la prosti tu nu te gandesti ia gandestete
pisycuta
Postat pe 16 Iunie 2009 09:38
fereasca bunica daca voi nu va mai cu sfantu
pisycuta
Postat pe 16 Iunie 2009 09:41
mai pisi...ce bombani tu acolo ?
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Iunie 2009 09:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Degeaba e frumos , destept.... 49 De la: Ioana007 3 Mai 2009 15:48
Un an plin de minciuni....de ce? 66 De la: estela 30 Mai 2010 04:26
citate celebre despre dragoste.. 552 De la: etta70 5 Noiembrie 2009 14:08
Lacramioare 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:08
Un barbat poate renunta la iubire din cauza zgarceniei? 66 De la: anisoaraf 14 Ianuarie 2010 08:39
Setari Cookie-uri