Cum sa inseli fara sa afle?


scuza-ma...nu am inteles ce-ai vrut sa zici
oare nu ar trebui sa stau departe from here...ca vad ca pana si neuroni-mi joaca feste
mi-e frica ca usor, dar sigur se umple site-ul cu evaluand situatia ultimelor zile...nu stii daca sa razi sau sa te sperii...
mia79x
Postat pe 16 Iunie 2009 09:47
De la: prometeus_wife, la data 2009-06-16 09:45:08mai pisi...ce bombani tu acolo ?

deci, nu am vedenii...ma speriasem...ca incep sa am eu probleme
mia79x
Postat pe 16 Iunie 2009 09:50
mai, da nenea ala indragostit de ionica a noastra, si-o fi dat seama ca nu e ceea ce pare a fi?????ca tot facea el pe viteazul pe acileaq...o fi dat cu capul in pragul de sus???
tutankhamon
Postat pe 16 Iunie 2009 10:18
nush de cine zici, da' vaz ca se umple forumul de agramati si de de-aia certati cu bunul simt
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Iunie 2009 10:21
pai nu, tutank...ca nu se putea hotari intre tine si mine...dar eu am sarit din schema, bag seama...nu ma mai are la inima...ai ramas doar tu...si la ioana mai are ceva nelamuriri...nedescoperite inca
mia79x
Postat pe 16 Iunie 2009 10:21

ok fetelor (doamnelor?), hai sa o lamuresc definitiv si o las balta !
sinteti simpatice in gasca voastra, eu nu m'am bagat aici ca o musca in anusul calului, am raspuns aprecierii Ioanei si m'au interpelat alte "binevoitoare"!
Multumesc pentru atentia nemeritata, mult succes in tot ce intreprindeti !
fortelion
Postat pe 16 Iunie 2009 15:01
he...he...fortelion, stai linistit, mami...ca nu m-am referit la tine...

acum 2 seri am avut un nene sau tanti, ce-o fii fost ...si injura ca la usa cortului...si cum avem naturelu simtitor, ne-am indignat si noi
wife_de_zmeu
Postat pe 16 Iunie 2009 16:17
anseli o data,cu siguranta se va mai repeta!eu zic sa stai cuminte ca tot se va afla!si sti de ce?pt.ca inima ta va tanji dupa acel cineva si la un moment dat te vei da de gol..............
garbo022775
Postat pe 15 Iulie 2009 07:51
garbo022775
Postat pe 15 Iulie 2009 07:53
aici sunt cursurile de vara de infidelitate? se mai fac inscrieri?
pik_nik
Postat pe 15 Iulie 2009 08:09
da sigur pikule, se fac!
taxa de inscriere 200 ron, ca la facultate (sper ca n-am ramas in urma cu sumele, dar nu-i bai, actualizam noi)!
deschis non-stop, pareri gratis!
zambila
Postat pe 15 Iulie 2009 09:46
bun, si care-i leafa? de instructor, fireste!
pik_nik
Postat pe 15 Iulie 2009 09:49
Pikule - de trainer la naiba !fii in trend
blanca
Postat pe 15 Iulie 2009 10:18
pai negociem, daca vrei sa ocupi postul de instructor, ca eu nu ma bag...eu sunt casiera
si apoi, cum sa dau lectii despre ce nu cunosc? n-as fi credibila, nu?
zambila
Postat pe 15 Iulie 2009 10:49
iote-o pe asta mica, ce s-a infipt! auzi la ea, casiera!

zambilico, poi tu numa' la bani te gandesti?

scuze, trebuia sa scriu "la , bani", ca e urate cacofoniile, labafoniile si poulafoniile

mielutzooo!!! cum e vremea pe la noi? prind eu ceva soare la strand saptamana viitoare? ai?
Thor
Postat pe 15 Iulie 2009 11:02
vidare, ce sa fac si eu acuma?? defect profesional!

cine nu se gandeste la bani?? eu zic ca toata lumea, si cei care nu au, dar mai ales cei ce au...
zambila
Postat pe 15 Iulie 2009 11:16
zambila, te-nvat io, ca d'aia-s cursuri, nu?
si repet cu tine pana prinzi bine!
pik_nik
Postat pe 15 Iulie 2009 12:42
De la: cristina_rea, la data 2008-11-19 00:48:38nu stiu cum sa inseli fara sa afle..mi-am inselat si eu o data sotul si la cateva ore dupa eveniment a aflat
mi-a cazut ambalajul de la pastilutele de dupa ... exact la el in brate

ohhhh myyyyy goood. destinul.
sandy_bell
Postat pe 15 Iulie 2009 12:45
pik, puterea exemplului, ah?
zambila
Postat pe 15 Iulie 2009 13:38
mei, cristino, ori te-ai pus rau cu bossu' al mare, ori barbat'tu e pretenar la catarama cu uciga-l toaca

cum dreaq sa patesti asa ceva? si sa nu gasesti matale o scuza, gen "e a lu' pretena de dupa colt", cum mai ziceam eu cand imi gasea tata tigarile in buzunar...
Thor
Postat pe 15 Iulie 2009 13:43
De noua luni de zile se dau sfaturi pe aici si tot la cursuri ati ramas?nu ati inteles nimic?sesiunea s-a terminat acum e vacanta.reveniti in toamna poate repetati anul cine stie sau poate luati bursa de merit cine stie
ghelene_06
Postat pe 15 Iulie 2009 17:10
De la: Micass, la data 2008-10-31 19:29:21Mai bine ar lua niste cursuri de gramatica.
Elly1
Postat pe 15 Iulie 2009 17:22
Cum sa inseli fara sa se afle sau cum sa afli daca ai fost inselat?

Cred ca e banal ce spun si ca ma repet.Parca am mai spus asta mai de demult.
Aemulus
Postat pe 15 Iulie 2009 20:51
Cursurile de gramatica trebuie platite si la criza care este acum nu stiu cine isi permite............asa ca mai beneficiaza si ei de sfaturile de pe aici pt. ca sunt gratuite.
ghelene_06
Postat pe 16 Iulie 2009 20:51
De la: tutankhamon, la data 2009-05-14 13:20:19bai nene cezarica....mai lasa-ne tata cu siteul tau.....a! apropo...ce vinzi?????...tie cat iti iese la afacere????


De ce gndeti in termeni de ctig material? Exist i ajutor dezinteresat, din iubire cretin. Nu vnd nimic i nu e nici o afacere, nu ctig nici un ban, SINCER! Vreau doar s fiu de folos altora prin informaii, absolut GRATUIT i DEZINTERESAT.

Adulterul este o trdare a fidelitii pe care i-o datoreaz soul i soia i este pcat mare. n adulter, n afar de pcatul de necurie (desfru), se comite pcat mpotriva dreptii i mpotriva legturii matrimoniale sacre. Greesc cei care consider cstoria ca un simplu contract fcut pe baza unor acte. Cstoria este n primul rnd un sacrament i un legmnt sacru fcut n faa lui Dumnezeu i a Bisericii. Nici un motiv nu d unei persoane dreptul moral s comit adulter: nici impotena soului sau frigiditatea soiei, nici alte disfuncii sexuale, nici vreo alt boal sau infirmitate a unuia dintre soi, nici absena mai mult sau mai puin ndelungat din familie a unuia dintre ei, nici adulterul celuilalt i nici un alt motiv.

Mai multe putei citi i vedea pe blogul urmtor :

http://www.cezar-iasi.blogspot.com/
Pe blog gsii: nregistrri video cu miracole; videoclipuri ; legturi cu numeroase site-uri foarte interesante (unele dintre ele conin posturi TV on-line i posturi de radio); cri foarte intersante care pot fi citite direct pe internet (fr a necesita descrcare n calculator); articole; adrese, numere de telefon i site-uri ale unor asociaii care ofera servicii caritative, etc.

V rog intrai pe blog i trimitei-l mai departe ca s foloseasc i altora. Chiar merit.

vieru_cezar_iasi
Postat pe 17 Iulie 2009 01:20
bai tata...lasa-neeeeeee...
tutankhamon
Postat pe 17 Iulie 2009 01:22
up!
c-avem treaba
pik_nik
Postat pe 27 Noiembrie 2009 00:02
Vine sotul dimineata acasa, iar sotia suparata il intreaba - unde ai fost pana acum ? Am fost la Gheorghe, prietenul meu...
Sotia da telefon lui Gheorghe si intreaba-auzi, sotul meu a fost pe la tine ?
Raspunsul - cum sa nu... si acum e la mine !
anisoaraf
Postat pe 4 Decembrie 2009 22:12
De la: , la data 2008-10-31 13:35:29Spunei ca mergi la o prietena si asigurate ca prietena stie.
Asteaptal cu mancarea lui preferata.Niciodata sa nu se vada ca ai facu ceva rau daca te vede bucuroasa si ca vrei sai fi pe plac nu va aveea niciodata dubii.
Barbatii simt draga stai linistita...Numai ca nu se dau pe fata....Fac si ei....Asa se intampla in casatoriii....Sotia merge cu altul,,,sotul cu altele...NU inteleg de ce va mai casatoriti atunci?
garbo027119
Postat pe 4 Decembrie 2009 22:20
io nu am nemica cu fetili care posteste si vorbeste despre almanahele in care sicrie de pa goagal si copieste si pasteste din carte sfanta in care vorbeste despre fetele care trebe sa fie cuminti si sa nu preacurveste ca e pacat ca tu ca fata sa te duci cu mai multi barbati deodata ci e mai bine cu cate unul pe rand eventual chiar in aceeasi noapte ca sa faci bani si sa nu ii mai ceri la baba bani de parfumuri si de alte odicoloane ca baba nu are si daca iti da te spune la fata ei care are un copil mic si mai pleaca de acasa si atunci fata posteste pe internetele din alte tari si atunci vorbeste de barbatii care nu merita fetele care e cuminti si daca se da barbatii la fetele cuminti astea le bate peste gura ca asa trebuie fetele sa faca azi sa carpeasca barbatii si sa nu-i lase sa cante precum cocosul ca fetele trebuie sa conduca casa si barbatul trebuie sa fie supusul ei si sa nu iasa de sub papucul ei ca altfel e porc si nu mai merita increderea ei si nici nu merita sa-i faca copii ca nu ii va creste cu el si ea nu are din ce sa ii creasca ca ea muunceste cinstit ca se duce si la munastire si se roaga dar nu se duce la popa ala pacatos care o trage de limba ca ala nu stie nici macar sa citeste din biblie si o sa vada ea ca o sa-i spuna ca nu stie sa citeasca cartea aia si o sa-l invete ea cum se citeste.....
tutankhamon
Postat pe 4 Decembrie 2009 23:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunteti rele 19 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 12:41
parere 7 De la: Laura_M 11 Octombrie 2010 16:18
iubirea mea ... 40 De la: autumn_iris 17 Martie 2011 09:07
sa fiu mama vitrega? 4 De la: ramo_ptk_2008 23 Februarie 2009 12:14
sexx 1 De la: carmella 16 Ianuarie 2009 15:46
Setari Cookie-uri