capsula de slabit minune

da cine alearga,bre?!
ca io decat stau in capu' mesii...
preciouss
Postat pe 15 Martie 2010 21:21
Tu esti cu rolele. Ce sa fac?
Doara
Postat pe 15 Martie 2010 21:21
mi=e rauuu!@
bine da pana le cumpar...alerg cu voi mai~ si eu!
fleurdelis
Postat pe 15 Martie 2010 21:23
deci veve platesteeeeee. ne-am scos!!
putem sa rasturnam zece rande de sticle?? sa fie atmosfera animata...
bluelight
Postat pe 15 Martie 2010 21:23
da mia gata la eaa nota de plata! ea bacsisuuu...da
ia ziceti ce e cu traseul....al cui mai?? al nostru sau al capsulei de slabit minune? io nu-nteleg!
fleurdelis
Postat pe 15 Martie 2010 21:25
bre,te-ai buctat,da te iert...
ierea zece rande de damigene,bre!
preciouss
Postat pe 15 Martie 2010 21:25
fleurdelis
Postat pe 16 Martie 2010 00:27
De la: iziz, la data 2010-03-15 17:10:32eu am luat super slim si in trei luni am slabit 40 kg, asta este rezultatul meu, asta nu-nseamna ca toata lumea trebuie sa slabeasca ca mine sau sa aibe acelasi rezultat


Aceste tablete contin amfetamina , dau atacuri de panica, insomnii , probleme ale ficatului , insomnii, palpitatii, senzatia de uscaciune a gurii, potentiale probleme cu inima..dar daca tot iti asumi riscul va trebui sa mergi si pe principiul cf caruia,,e posibil sa ajung la urgenta sau mai grav ..sa morr, dar macar sa mor supla" :-)
reyya
Postat pe 16 Martie 2010 00:35
mori subit! nu suplaa!
diin pacate!
am f multe impotriva porcariei asteia si am luat acum un an! sin cred k n-o sa-mi revin niciodata din ..."trauma" oricat as tine cura de vitamine eu de atunci!niste porcariiiii!
fleurdelis
Postat pe 16 Martie 2010 00:38
Am luat pastila acum un an. am slabit 17 kg, dar am pus la loc 25. Pastila te ajuta sa slabesti dar ca efect secundar pe care l-am simtit - am inceput sa fac tahicardii, din ce in ce mai des. In plus, ameteli, insomnie.Parerea mea e ca intr-adevar ne imbatam cu apa rece, sau in cazul asta cu pastile de slabit. Si nu putem generaliza pentru ca metabolismul fiecaruia este altul. Va doresc succes in incercarea de a slabi, dar ganditi-va serios daca asta e cea mai buna varianta.
camsop75
Postat pe 16 Martie 2010 10:03
Buna
Pot sa va spun ca ma lupt si eu cu kg. de ani de zile din cauza tiroidei. Am incercat multe cure si chiar medicamente.Dintre toate cel mai mult am slabit 16 kg in doua saptamani si m-am mentinut cativa ani.Acum mananc 5 mese pe zi si din ianuarie am dat deja 10 kg. Asa ca sfatul meu e sa renuntati la slabit cu pastile si diete de slabit rapid.Mancati sanatos si ve-ti slabi. Succes.
gentziana
Postat pe 16 Martie 2010 17:32
eu vreau sa stiu daca cineva a auzit sau a incercat 'BALONUL GASTRIC VEGETAL',va rog astept sa imi raspundeti
garbo024180
Postat pe 17 Martie 2010 07:14
buna lilianik!nu ne dai si noua dieta aia cu care ai slabit tu in 1990?multumim!o zi super va doresc tuturor!
diary
Postat pe 17 Martie 2010 09:50
AM LUAT ACEASTA CAPSULA---ESTE MAGICA CU ADEVARAT,in prima luna m-am simtit cam ametita,dar consumand multa apa imi reveneam.Am reusit sa slabesc ,,,MULT M-A AJUTAT!FOLOSITI-O CU INCREDERE!
garbo017485
Postat pe 21 Martie 2010 19:08
Buna. Eu am pus 12 kg foarte rapid fara sa mananc mai mult decat mancam de obicei . Am incercat sa slabesc prin diverse metode (cura, superslim )dar dupa ce re nuntam la aceste produse ma ingrasam la loc sau chiar mai mult.O prietena mi-a spus ca a vazut la otv un produs natural de slabit re-code.Am fost sceptica la inceput deoarece stiam ca dupa ce intrerup tratamentul ma voi ingrasa dar am zis totusi sa-l incerc.Surpriza la inceput m-am ingrasat de la el 1 kg , am vb la firma de unde l-am achizitionat euronet si m-au convins ca sunt dereglata hormonal si trebuie sa continui cu el. Dupa ce am terminat cura de 2 luni am slabit 2 kg si apoi am mai luat pe alte 2 luni si am mai slabit vro 9 kg si de aceasta data nu le-am mai pus la loc .Asa ca va pot recomanda acest re-code la toate cele care vreti sa slabiti natural , fara sa va reingrasati si sa va dauneze organismului
georgy_78
Postat pe 30 Martie 2010 11:11
capsule minune de la otv?!
da-ma dreaq!
si ai si slabit dupa ele?
iote people! in direct si inregistrat- capsula de slabit minune!
preciouss
Postat pe 30 Martie 2010 20:36
preciii,...
ladyDY
Postat pe 30 Martie 2010 20:38
eu iau de 3 saptamani,am ajuns la a 3 a folie si n am slabit nici macar 1 gram:(,prietena mea a luat 3 luni si a slabit 5 kg,a mancat dupa pofte,adica orice si oricat a dorit...cred ca tine de fiecare...la mine nu da rezultate,mai iau o saptamana,daca tot nu slabesc voi renunta....mult succes! ai grija ca trebuie sa iei calciu in paralel.
sammy
Postat pe 4 Aprilie 2010 15:52
Daca vreti sa o luati razna, luati superslim.E o porcarie, slabesti insa cu multe efecte nedorite.Creste fertilitatea,insa o sarcina instalata in timpul administrarii lor este un cosmar.Iti face varza intreg organismul,psihic si fizic,iar recuperarea foarte grea.cine e multumita de ele nu constientizeaza ce probleme are.NU LUATI ASA CEVA.
cfelicia2003
Postat pe 19 Aprilie 2010 14:19
eu nu cred in pastila de slabit pt ca am incercat si eu dar fara nici un rezultat,am dat si bani multi si acum imi pare rau,gasiti alte metode de slabit inafara de pastile,nu sunt sanatoase si iti fac mult rau
poate nu iti dai seama pe moment dar mai tarziu o sa iti afecteze organismul
garbo105389
Postat pe 20 Aprilie 2010 23:21
Mai fetelor si eu am o mica problema cu greutatea,in jur de 8 kg-care se vad.Am incercat si eu niste pastile din farmacie si recunosc ca am slabit 4 kg dar dupa nimic-se pare ca organismul s-a adaptat la ele.Am luat si alte tipuri dar in cantitati mici fara efect.Sunt convinsa ca o alergare seara si dimineata ar avea un efect mai bun dar asa cum spunea o mamica cind ai doi copii mici dintre care unu sub doi ani cine sa stea cu ei?Am fost sportiva si poate de aceea la mine nu tine.Acum incerc cu niste ceai pe baza de frunze de lotus,nalba si altelecel putin ma mentin ,rau nu-mi fac.
kaladris
Postat pe 24 Aprilie 2010 08:59
eu zic sa incerci o-ntrebare in micul dormitor dela internat....
fleurdelis
Postat pe 24 Aprilie 2010 09:03
De la: kaladris, la data 2010-04-24 08:59:15 Mai fetelor si eu am o mica problema cu greutatea,in jur de 8 kg-care se vad.Am incercat si eu niste pastile din farmacie si recunosc ca am slabit 4 kg dar dupa nimic-se pare ca organismul s-a adaptat la ele.Am luat si alte tipuri dar in cantitati mici fara efect.Sunt convinsa ca o alergare seara si dimineata ar avea un efect mai bun dar asa cum spunea o mamica cind ai doi copii mici dintre care unu sub doi ani cine sa stea cu ei?Am fost sportiva si poate de aceea la mine nu tine.Acum incerc cu niste ceai pe baza de frunze de lotus,nalba si altelecel putin ma mentin ,rau nu-mi fac.

ceaiuri,( verde), minim 2 litri de lichid pe zi , multa miscare, fara paine , cartofi , fainoase , dulciuri... fructe: mare si citricesi apa plata cu lamaie...pana la 2 lamai stoarse intr-un pahar cu apa , dar progresiv , nu dintr-o data.
Si eu am aceeasi problema , si acest regim alimentar l-am primit de la un nutritionist......pastilele fac rau sau le iei degeaba
jeanette40
Postat pe 24 Aprilie 2010 09:09
nu mai luati pastile de slabit nu sunt bune pt organism
garbo105389
Postat pe 25 Aprilie 2010 18:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau un sfat 40 De la: anonima20 16 Aprilie 2016 13:52
capsula de slabit minune 245 De la: garbo105389 25 Aprilie 2010 18:24
planta care omoara senzatia de foame 59 De la: ratuscaceaurata 4 Ianuarie 2019 23:24
control appetit 3 De la: ivan_madamiahela 24 Iunie 2014 09:14
Calivita International 9 De la: m_i76 8 Septembrie 2011 21:22
Setari Cookie-uri