cati parteneri sexuali ati avut?

Dumnezeule,cred ca am gresit forum-ul.....asta e cumva vampe .ro?fetelor ce-i cu voi?de la ce v-i se trage aceasta nimfomanie?aveti grija,sunte-ti tinere,candva toate greselile tineretii se platesc.Dacaca crede-ti s-au nu in dumnezeu e treaba voastra dar sa stiti ca toate aceste fapte se aduna in karma voastra si nimic nu ramane neplatit.Nimic de spus ,se mai intampla sa gresesti ,dar sa incepi sa te lauzi cu 12- 20 s-au nu mai stiu cati barbati....asta este curvareala.mare grija fetelor ca ve-ti fi mamici si ve-ti dori sa fi-ti si bunici respectabile,care vor vrea si locul in mijloacele de transport.of,of of cum v-a bate-ti voi joc de voi.eu am 40 de ani sunt casatorita de 23 de ani si am avut un singur partener,pe sotul meu.
mialmi
Postat pe 6 Mai 2009 08:19
tu cu cine vorbesti draga ? ca nu ne dumirim...pe cine ai pus la zid ? mai concret, asa...
wife_de_zmeu
Postat pe 6 Mai 2009 08:54
De la: aleahim_ataenim_yahoo_com, la data 2009-05-06 08:19:36Dumnezeule,cred ca am gresit forum-ul.....asta e cumva vampe .ro?fetelor ce-i cu voi?de la ce v-i se trage aceasta nimfomanie?aveti grija,sunte-ti tinere,candva toate greselile tineretii se platesc.Dacaca crede-ti s-au nu in dumnezeu e treaba voastra dar sa stiti ca toate aceste fapte se aduna in karma voastra si nimic nu ramane neplatit.Nimic de spus ,se mai intampla sa gresesti ,dar sa incepi sa te lauzi cu 12- 20 s-au nu mai stiu cati barbati....asta este curvareala.mare grija fetelor ca ve-ti fi mamici si ve-ti dori sa fi-ti si bunici respectabile,care vor vrea si locul in mijloacele de transport.of,of of cum v-a bate-ti voi joc de voi.eu am 40 de ani sunt casatorita de 23 de ani si am avut un singur partener,pe sotul meu.


Ar trebui sa clarificam citeva lucruri: tu traiesti dupa vekile principii de viata(lucreaza AZI pentru a-ti fi bine MAINE),principii care au adus omenirea pina la noi.De citiva ani incoace s-a facut o inversare de principii(sa-ti fie bine azi,ca maine...cine stie).Ramine de vazut unde va ajunge omenirea traind asa...Tu si eu si multi ca noi,stim,sintem siguri.Pe ceilalti sigur nu-i intereseaza.
valentino
Postat pe 7 Mai 2009 22:36
mai val...dupa avatarul ala nu as zice ca are 40 de ani...o fii irina undercover ?
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 22:42
De la: Irenne88, la data 2009-04-08 11:56:18Intr-un fel, da. Sincera sa fiu nici nu prea vreau sa ma indragostesc, mi-e mai bine asa, in postura de vanator si nu de vanat...


Tot nanasu-si are nasul...Problema e ca tu acum esti in formare si,stii ,,repetitia e mama invataturii"...asa ca te poti usor invata cu o asa viata...GRIJA.
valentino
Postat pe 7 Mai 2009 22:45
A gasit secretul eternitatii sau fiica cea mare a acceptat sa pozeze pt ea..Oricum e una ce gindeste bine...
valentino
Postat pe 7 Mai 2009 22:51
mda...vad ca amesteca karma cu religia...bine o fii ?
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 22:52
alt topic interesant.....imi place sinceritatea..... BV FETELOR CA SPUNETI ADEVARUL....MACAR AICI .....de ce sa nu spunem? nuj daca a mai rasp cnv ca mn......Eu ....doar unul spre rusinea mea......?????si nu cred ca as putea s-o fac cu altul.....nu cred as avea curajul asta cu adevarat...sunt sigura de fapt? cred ca da...
any35
Postat pe 7 Mai 2009 22:58
Cred ca am pierdut firul...
valentino
Postat pe 7 Mai 2009 23:00
recunosc ca si eu...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 23:02
l-ati gasit?
any35
Postat pe 7 Mai 2009 23:03
De la: any35, la data 2009-05-07 23:03:31 l-ati gasit?


Esti asa draguta sa ne ajuti???
valentino
Postat pe 7 Mai 2009 23:04
cum sa va ajut?
any35
Postat pe 7 Mai 2009 23:07
baga aici romantzu'
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 23:08
De la: any35, la data 2009-05-07 23:07:57 cum sa va ajut?


Noi am cerut ajutor sa prindem firul discutiei,cum sa ne ajuti,trebuie sa stii tu...
valentino
Postat pe 7 Mai 2009 23:10
sunt noua pe aici ....si ma amuz tare de unele subiecte....sunt ....interesante...LA ...POPA NU M-AM SPOVEDIT..... ma spovedesc aici.... Nu cred ca am pacate totusi....fata de altele sau altii ....de pe aici....Nu credeti ca trebuie sa vn un popa pe aici....scz.....un parinte .....sa le ierte pe cele care pacatuiesc ?
any35
Postat pe 7 Mai 2009 23:12
De la: any35, la data 2009-05-07 23:12:31sunt noua pe aici ....si ma amuz tare de unele subiecte....sunt ....interesante...LA ...POPA NU M-AM SPOVEDIT..... ma spovedesc aici.... Nu cred ca am pacate totusi....fata de altele sau altii ....de pe aici....Nu credeti ca trebuie sa vn un popa pe aici....scz.....un parinte .....sa le ierte pe cele care pacatuiesc ?

Pai tu nu ai vazut cum atirna sabia mea???,pardon e a lui Stefan...
valentino
Postat pe 7 Mai 2009 23:14
ar fi mai simplu,nu?Am gresit cu cv?
any35
Postat pe 7 Mai 2009 23:14
nope...e ok...baga si tu romantzu...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 23:26
De la: any35, la data 2009-05-07 23:14:45 ar fi mai simplu,nu?Am gresit cu cv?
AM RASPUNS LA INTREBARE....ATAT! ...NOAPTE BUNA VA DORESC! e interesant pe aici....chiar nu-mi vn sa mai caut altcv pe net....
any35
Postat pe 7 Mai 2009 23:31
ha...laso...te dai lovita...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 23:32
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-07 23:32:41ha...laso...te dai lovita...
am s-o iau ca pe o gluma. ....nu ma dau lovita ,dar a trebuit sa ies chemandu-ma....consortul in pat deja era cam tarziu si...adormea ne......
any35
Postat pe 8 Mai 2009 07:10
sigur ca era o gluma...

asteptam continuarea...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Mai 2009 09:50
Adevarul e ca si eu imi fac probleme din cauza asta pentru ca in ultima vreme mi-am mai pierdut din principii datorita alcoolului. S-a intamplat in ultimele 2 saptamani, cu cel mai bun prieten al meu, cu care poate nici nu voi mai fi asa de apropiata, iar apoi, de 1 mai...de ce? Datorita bauturii, bat-o vina! Si uite asa, am sarit de la 6, (si ziceam ca-s multi), la 8...asta la 19 ani doar. Mi-am inceput vita sexualis la 14 ani, de prostie mai mult, si naivitate, cedand datorita slabiciunii si neputintei de-a spune "nu". Dupa ce am avut 2, am stat "pe sec" 2 ani jumate, si mam combinat urmatorul. Cu cativa dintre ei s-a intamplat doar o data, nu ca as fi adepta one-night-stand-urilor, chiar imi displace asa ceva, dar asa s-a nimerit. In ciuda numarului maaaaaaaaaare de masculi pentru varsta mea, (asta in gandirea unora doar, care inca sunt inlantuiti de prejudecati si mai ales de ipocrizie), nu cred ca sunt o femeie usoara. Sau poate sunt dar ma abtin, pentru ca mereu am aspirat la dragoste totala si la o relatie lunga, in care sa imi fie impartasite sentimentele. Pe nicinul din barbatii cu care am fost, nu i-am iubit, si mi-as dori sa dau un reset, dar nu mai pot. Si stiti ceva? Nici nu mai vreau sa ma gandesc la asta, doar ca m-am cam tulburat cand am vazut forumul acesta si mai ales reactiile stupide ale unora, care se dau mari puritane, judecand in stanga si dreapta. Decat sa fiu o ipocrita si sa sustin lucruri pe care nici eu nu le cred, si sa imi pice falca la auzul sau ma rog, vazul unor chestii de genul acesta, mai bine imi accept situatia si caut in profunzime ceea ce le caracterizeaza mai bine pe acele femei, si mai ales pe mine. Blamati-ma!
LaFlame
Postat pe 8 Mai 2009 15:53
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-08 09:50:39sigur ca era o gluma...

asteptam continuarea...
continuarea?Am spus adevarul....nu am ce sa mai continui .....la acest subiect...doar sa ripostez daca cnv nu ma crede
any35
Postat pe 8 Mai 2009 20:45
De la: Mada11C, la data 2009-05-08 15:53:52Adevarul e ca si eu imi fac probleme din cauza asta pentru ca in ultima vreme mi-am mai pierdut din principii datorita alcoolului. S-a intamplat in ultimele 2 saptamani, cu cel mai bun prieten al meu, cu care poate nici nu voi mai fi asa de apropiata, iar apoi, de 1 mai...de ce? Datorita bauturii, bat-o vina! Si uite asa, am sarit de la 6, (si ziceam ca-s multi), la 8...asta la 19 ani doar. Mi-am inceput vita sexualis la 14 ani, de prostie mai mult, si naivitate, cedand datorita slabiciunii si neputintei de-a spune "nu". Dupa ce am avut 2, am stat "pe sec" 2 ani jumate, si mam combinat urmatorul. Cu cativa dintre ei s-a intamplat doar o data, nu ca as fi adepta one-night-stand-urilor, chiar imi displace asa ceva, dar asa s-a nimerit. In ciuda numarului maaaaaaaaaare de masculi pentru varsta mea, (asta in gandirea unora doar, care inca sunt inlantuiti de prejudecati si mai ales de ipocrizie), nu cred ca sunt o femeie usoara. Sau poate sunt dar ma abtin, pentru ca mereu am aspirat la dragoste totala si la o relatie lunga, in care sa imi fie impartasite sentimentele. Pe nicinul din barbatii cu care am fost, nu i-am iubit, si mi-as dori sa dau un reset, dar nu mai pot. Si stiti ceva? Nici nu mai vreau sa ma gandesc la asta, doar ca m-am cam tulburat cand am vazut forumul acesta si mai ales reactiile stupide ale unora, care se dau mari puritane, judecand in stanga si dreapta. Decat sa fiu o ipocrita si sa sustin lucruri pe care nici eu nu le cred, si sa imi pice falca la auzul sau ma rog, vazul unor chestii de genul acesta, mai bine imi accept situatia si caut in profunzime ceea ce le caracterizeaza mai bine pe acele femei, si mai ales pe mine. Blamati-ma!
Doamne D-zeule.....am si eu o fata .....si mult nu mai are pana cand v-or roi baietii in jurul ei...DC spui ca alcoolul e toata vina?Parinti ai?Cu ce crezi ca au gresit parintii tai ....in educarea ta? ....bine ca ai fost ...desteapta si nu ai facut si vreaun copil...doi...tinand cont ca ai zis de ....bautura....
any35
Postat pe 8 Mai 2009 21:07
mada`!!!...apreciez gandirea ta...dar...sincer...citind ce scrii...ma intreb...n-ai ramas cumva cu traume?
ca...tare mi-e mie ceva neclar!!!
chiar daca sesizez...ceva real!!!
sorry...dar...e o intrebare!!!
ovidiu42
Postat pe 8 Mai 2009 21:31
tineretul din ziua de azi....Traiesc clipa ...prea intens... fff grav pt ...parinti...
any35
Postat pe 8 Mai 2009 21:47
De la: any35, la data 2009-05-08 21:47:20tineretul din ziua de azi....Traiesc clipa ...prea intens... fff grav pt ...parinti...



any...nu fi rautacioasa!!!...poate ai fete...si nu stii ce poate aduce viata!!!
nimeni nu e infalibil...cand e vb de destin!!!
ovidiu42
Postat pe 8 Mai 2009 21:52
tocmai pt ca am fata ....ma ingrozeste ce vad pe aici.....Mi-e groaza ,sincer.....si ma tot intreb ce trebuie sa fac ..
any35
Postat pe 8 Mai 2009 21:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum pot sa imi stapanesc gelozia 58 De la: garbo_14436 11 Iulie 2013 19:23
MASAJ LA DOMICILIU DOAR PT. DOAMNE SI DOMNISOARE 4 De la: micabis 27 Aprilie 2009 19:38
aventura fara sex 62 De la: garbo008875 21 August 2009 11:14
dilema 27 De la: tutankhamon 12 Mai 2009 23:53
Ce v-a displacut la nuntile la care ati fost? 16 De la: cinezee 5 Martie 2009 23:30
Setari Cookie-uri