cati parteneri sexuali ati avut?

le notam candva, doar initialele, ca sa nu le gaseasca mama unii aveau cate 3 initiale asa ca am incurcat socotelile. oricum, un pic dupa 23/24, pe-acolo
Marisa
Postat pe 5 Ianuarie 2009 20:38

unde sa-i gaseasca? imi imaginezi ca nu-i ascundeai la acea varsta, nici sub pat nici in dulap
si_totusi
Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:33
De la: libelul, la data 2009-01-05 19:17:07Intelepciunea populara:

"Pai, dragostea de fata mare,
Ca fasolea din caldare,
Cand ii pui un pumn de sare,
Nu are nicio gustare"
Daca nu incerci de cateva ori, cum faci diferenta intre bine si prost? Sa vezi cam cu ce se manaca treaba asta.



corect!!!mare dreptate ai
ce bine ar fi sa aiba toata lumea asa o gandire...

Postat pe 6 Ianuarie 2009 15:27
De la: Marisa, la data 2009-01-05 20:38:37le notam candva, doar initialele, ca sa nu le gaseasca mama unii aveau cate 3 initiale asa ca am incurcat socotelile. oricum, un pic dupa 23/24, pe-acolo


hi hi hi ce dragut...si eu tot asa obisnuiam o vreme numai ca scriam tot numele dar codificat acum m-am lasat de sportul asta(la notat ma refeream )

Postat pe 6 Ianuarie 2009 15:31
pai am 25 de ani si 18 parteneri...consumatzi pana acum.....and still counting, fiindca recunosc:IMI PLACE SA FAC SEX, si imi place sa citesc dorintza din ochii unui barbat!
va pup

Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:08
[quote name=\'vanghelis007\' date=\'2008-10-30 07:53:34\']Nu felul in care va scriu va face Doamne.Ci felul in care va vad.[/quote]

MAAAAAAAAAAAAAAAAARE DREPTATE AI TU VANGHELIS. Iti vine sa-ti dai palme, sa vezi daca nu cumva esti in toiul unui cosmar.Cel putin, asta simt eu cand citesc ce se scrie aici.



cameluta
Postat pe 13 Ianuarie 2009 18:08
nus cum de reusiti sa le tineti evidenta..cati parteneri ..alea alea..eu nu mai stiu nr la cate femei au fost in patul meu
bogdan2009
Postat pe 15 Ianuarie 2009 17:59
De la: bogdan_amore, la data 2009-01-15 17:59:54nus cum de reusiti sa le tineti evidenta..cati parteneri ..alea alea..eu nu mai stiu nr la cate femei au fost in patul meu


Si mai ai pat???
emagl
Postat pe 15 Ianuarie 2009 19:23
De la: bogdan2009, la data 2009-01-15 17:59:54nus cum de reusiti sa le tineti evidenta..cati parteneri ..alea alea..eu nu mai stiu nr la cate femei au fost in patul meu

Ce pot sa-ti spun decat: sa fii sanatos.
Micass
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:53
micass, e urarea cea mai buna.
cica ,s-a redus numarul de paturi, in spitale , la boli cu transmisie sexuala .
si_totusi
Postat pe 17 Ianuarie 2009 11:01
ma ce sa mai zic eu ca la 42 de ani am avut doar unul!?cred ca sint expirata! .....
irinna_ioanna
Postat pe 23 Ianuarie 2009 01:36
La 40 de ani, am avut un singur partener si o tentativa care s-a soldat cu un esec din fasa. O fi rau tare? Voi ce credeti? Hm


cameluta
Postat pe 23 Ianuarie 2009 15:49
Esti o femeie normala.Rezultatele intr-o relatie nu stau in numar ci in valoare.
Ioana007
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:46
Sa stiti ca aici nu e un concurs.
Micass
Postat pe 23 Ianuarie 2009 18:48
Eu am avut un sigur partener...actualul, iar el mai multe. Si...nu-mi convine deloc, mereu ne certam Cam nasol...
sweet_baby1_3
Postat pe 23 Ianuarie 2009 22:53
dragile mele eu am avut si in ca am un singur partener sexual
suntem impreuna de aproape 6 ani si ne intelegem fff bine. nu inteleg de ce trebuie sa aveti asa multi parteneri de sex?

Postat pe 9 Februarie 2009 12:42
au contat doar 6, am iubit doar 3, restul nebuniile tinereii
casperphantom
Postat pe 9 Februarie 2009 18:10
mai,mai..da' ce le mai contabilizati voi...



pe mine ma intreba astazi soru-mea despre un amor din tinerete,nici nu mi-am dat seama ca vorbeste cu mine..zic:care mai?...

i-am uitat..acum una din doua:ori m-am sclerozat,ori m-am sclerozat...


sau poate nu am imbatranit de ajuns....

cat despre numar...ehe,he,he...aproape ca sunt virgina...care n-am avut noroc pe lumea asta,sau am avut?...
iasomia
Postat pe 9 Februarie 2009 18:16
iaso...nu mananci destule clatite, de-aia uiti de la mana pan' la gura
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Februarie 2009 18:18
imi spusei "totusico"..ai corectat....m-ai facut sa rad...
iasomia
Postat pe 9 Februarie 2009 18:19
sunt si eu sclerozata iaso...

nici eu nu pap destule dulciuri
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Februarie 2009 18:21
hai..sa-ti trag un pupic la parteneri sexuali acilea ,sa ni se duca buhu...sa nu fumezi iubirica,da?...




hai ca fug sa dau din craci...
iasomia
Postat pe 9 Februarie 2009 18:26
iaso...ne ies vorbe...ca suntem hmmm...

da' tre' sa recunosc ca nu am ras de mult cum am ras azi...am dat o tura pe tot forumul, si am gasit postari delicioase...tre' sa le dau si eu copy-paste ca cezarica si sa le pun pe topicul marisei...
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Februarie 2009 18:37
De la: bogdan2009, la data 2009-01-15 17:59:54nus cum de reusiti sa le tineti evidenta..cati parteneri ..alea alea..eu nu mai stiu nr la cate femei au fost in patul meu


Mai, indianul Talpa-Iute, tu dormi pe banca, in parc?... vezi sa nu faci iti fracturezi palma de la cate femei vezi pe strada.
anakin
Postat pe 9 Februarie 2009 22:37
Somnul prin boscheti,
Face mari poeti.
Mister Beam, parca spuneai undeva ca dormi direct pe pamant, pentru ca patul l-ai pus pe foc asta iarna.
Ioana007
Postat pe 10 Februarie 2009 21:19
Rezultatele intr-o relatie nu stau in numar ci in valoarea persoanelor respective....
dar, la adolescentele de azi, este o "mandrie" sau mai bine-zis, o "lauda" in acest sens........
gresit, fff.gresit.....
sophia
Postat pe 10 Februarie 2009 23:18
De la: casperphantom, la data 2009-02-09 18:10:08au contat doar 6, am iubit doar 3, restul nebuniile tinereii
nu toata lumea are norocul tau,si eu am o relatie de 7 ani si nu stiu cum sa ai spun ca nu ma mai atrage ,nu mia placut prea mult niciodata mai bine spus ,e singurul barbat din viata mea ,suntem certati acum si am iesit cu un alt baiat si ala ma atragea ,dar m-am speriat si am fugit inapoi de frica ca altu si-ar bate joc de mine ...si uitema intr-o relatie care nu ma mai satisface si eu tot in ea stau,,de frica ..si din cauza prejudecatilor pe care mi-lea bagat in cap in toti anii astia,,toti vor doar sa te f..''am 23 de ani si imi plang de mila pt ca ma gandesc ca altu nu ar vrea decat sex si nu vreau sa sufar,in 7 ani ma tinut numai in casa ,nu aveam voie sa ies fara el si multe altele....de frica sa nu ma ia altu,iar eu am ajuns nefericita si moarta de frica
ddddd
Postat pe 12 Februarie 2009 14:47
De la: ddddd, la data 2009-02-12 14:47:53
De la: casperphantom, la data 2009-02-09 18:10:08au contat doar 6, am iubit doar 3, restul nebuniile tinereii
nu toata lumea are norocul tau,si eu am o relatie de 7 ani si nu stiu cum sa ai spun ca nu ma mai atrage ,nu mia placut prea mult niciodata mai bine spus ,e singurul barbat din viata mea ,suntem certati acum si am iesit cu un alt baiat si ala ma atragea ,dar m-am speriat si am fugit inapoi de frica ca altu si-ar bate joc de mine ...si uitema intr-o relatie care nu ma mai satisface si eu tot in ea stau,,de frica ..si din cauza prejudecatilor pe care mi-lea bagat in cap in toti anii astia,,toti vor doar sa te f..''am 23 de ani si imi plang de mila pt ca ma gandesc ca altu nu ar vrea decat sex si nu vreau sa sufar,in 7 ani ma tinut numai in casa ,nu aveam voie sa ies fara el si multe altele....de frica sa nu ma ia altu,iar eu am ajuns nefericita si moarta de frica
raspuns la ceaa cu relatie de 6 ani fericita
ddddd
Postat pe 12 Februarie 2009 14:50
Un barbat intervievat de o Playboy, spunea:
-Mai am inca un hop, si fac o suta.
-De parteneri sexuali?
-Nu draga, ca sa implinesc centenarul.
Ioana007
Postat pe 12 Februarie 2009 18:05
De la: ddddd, la data 2009-02-12 14:47:53
De la: casperphantom, la data 2009-02-09 18:10:08au contat doar 6, am iubit doar 3, restul nebuniile tinereii
nu toata lumea are norocul tau,si eu am o relatie de 7 ani si nu stiu cum sa ai spun ca nu ma mai atrage ,nu mia placut prea mult niciodata mai bine spus ,e singurul barbat din viata mea ,suntem certati acum si am iesit cu un alt baiat si ala ma atragea ,dar m-am speriat si am fugit inapoi de frica ca altu si-ar bate joc de mine ...si uitema intr-o relatie care nu ma mai satisface si eu tot in ea stau,,de frica ..si din cauza prejudecatilor pe care mi-lea bagat in cap in toti anii astia,,toti vor doar sa te f..''am 23 de ani si imi plang de mila pt ca ma gandesc ca altu nu ar vrea decat sex si nu vreau sa sufar,in 7 ani ma tinut numai in casa ,nu aveam voie sa ies fara el si multe altele....de frica sa nu ma ia altu,iar eu am ajuns nefericita si moarta de frica


Slow down girl!!!!
Ia o gura de aer, inspira profund, relaxeaza-te, SI TRADU SI MIE CE SCRIE AICI!!!!
De cate ori postez un raspuns pe forum il mai citesc o data inainte sa-i dau "adauga"!! Tu faci asta??? Daca nu faci, iti recomand in cel mai prietenos mod cu putinta sa incepi sa faci asta!!! Mi-au obosit ochii si creierul incercand sa-mi dau seama daca ai vreo problema sau ai venit acum de la maratonul de propozitii incalcite si nu te poti opri!!!
Acum, ia-o de la capat, si spune in cel mai lizibil mod cu putinta ce s-a intamplat cu tine si cu relatia ta! Poate reusim sa-ti dam vre-un sfat... daca-l mai vrei!
Verarmy_38
Postat pe 14 Februarie 2009 11:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme cu vibratorul 111 De la: superbus 13 Mai 2009 11:35
V-ati logodi cu un bafbat intalnit pe www.logodna.ro ? 120 De la: FULGUTA 8 Mai 2009 07:44
SOTUL SE GINDESTE LA AMANTA CIND FACE SEX CU SOTIA,SOTIA SE GINDESTE LA 2-3 ACTUALI SI FOSTI 28 De la: GIOVANI 27 Februarie 2012 12:16
Sunt misoginii sau feministele oameni slabi 14 De la: cercelmarilena 17 Ianuarie 2009 22:14
il insel daca ma gandesc la alt barbat cand facem sex? 111 De la: valentino 12 Mai 2009 04:57
Setari Cookie-uri