cati parteneri sexuali ati avut?

Pe care dintre picioare?Cel din dreapta arata totusi ceva mai matur.Interesant este ca ne laudam ca niste betivi cu performantele noastre alcoolice, transformand propriul nostru viciu intr-o virtute.Cred ca se inbtampla asta pentru ca la capitolul virtute, nu prea avem ce spune.
Ioana007
Postat pe 7 Aprilie 2009 13:40
Hmm, greu de zis, pentru ca nu le tin socoteala. Sex pur si simplu - destui, pentru mine nu insemna mare lucru, pentru ei da. Dragoste - doi: my first si cel cu care sunt acum.
Irenne88
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:26
De la: Irenne88, la data 2009-04-08 11:26:11Hmm, greu de zis, pentru ca nu le tin socoteala. Sex pur si simplu - destui, pentru mine nu insemna mare lucru, pentru ei da. Dragoste - doi: my first si cel cu care sunt acum.


apropo, ce faci deseara?
garbo000505
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:27
Moama, ce raspuns .
Irenne88
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:33
nu-i raspuns, e intrebare!?
garbo000505
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:35
Chestia e ca nu am fost indragostita cu adevarat, sau au fost doar chestii trecatoare, sunt genul de persoana care se plictiseste repede si care traieste cu ideea "O viata am, sa o traiesc fara sa tin cont de consecinte sau prejudecati". Am si avantajul faptului ca nu mai locuiesc in Romania, probabil.
Pana la urma, habar nu am cum am reusit (damn!) m-am indragostit de cel cu care sunt acum. Daca vrei sa afli mai multe detalii te invit pe blogul meu, desi cred eu ca nu sunt detalii atat de relevante. Cert e ca asta e o relatie in care chiar simt ca fac dragoste, ceea ce - pentru un "ateu" ca mine - e mare lucru.
Irenne88
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:47
dupa indicativ ai 21 de ani...normal ca inca nu ai avut marea dragoste

ia baga tu ici sha adresa blogului...sa iti luam pulsul
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:50
Da, am 21. Probabil ca nu am gasit marea dragoste, dar nici macar o mica dragoste nu am intalnit inca. Nu e o problema?
Adresa blogului e http://viatadestudenta.blogspot.com .
Pe scurt, viata mea in ultimii vreo 2 ani si ceva. Apreciez interesul prometeus_wife, asa ca iti multumesc.
Irenne88
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:54
De la: Irenne88, la data 2009-04-08 11:47:22Chestia e ca nu am fost indragostita cu adevarat, sau au fost doar chestii trecatoare, sunt genul de persoana care se plictiseste repede si care traieste cu ideea "O viata am, sa o traiesc fara sa tin cont de consecinte sau prejudecati". Am si avantajul faptului ca nu mai locuiesc in Romania, probabil.
Pana la urma, habar nu am cum am reusit (damn!) m-am indragostit de cel cu care sunt acum. Daca vrei sa afli mai multe detalii te invit pe blogul meu, desi cred eu ca nu sunt detalii atat de relevante. Cert e ca asta e o relatie in care chiar simt ca fac dragoste, ceea ce - pentru un "ateu" ca mine - e mare lucru.


intrun fel , esti putin virgina!
garbo000505
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:54
Intr-un fel, da. Sincera sa fiu nici nu prea vreau sa ma indragostesc, mi-e mai bine asa, in postura de vanator si nu de vanat...
Irenne88
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:56
scumpo...la 21 de ani nici macar nu iti imaginezi ce e aia dragoste...si e foarte bine asa

totul tine de experienta de viata si de maturitate

parerea mea e ca abia la 30 de ani o femeie incepe sa inteleaga ce e viata si ce e dragostea

unele nu inteleg niciodata, altele mai au o sclipire de geniu si se trezesc la timp, asa ca mine...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 11:58
Nu e neaparat o problema, eu nu caut dragostea inca.
Doar ca nu prea cred nici ca exista.
Irenne88
Postat pe 8 Aprilie 2009 12:03
baby...trust me...exista...si cand te-o pali...ai sa simti fluturi in stomac, culori cum explodeaza...

hai sa iti zic ceva

eu cand m-am maritat cu primul sot eram in primul an de faculta...toanta rau, bateam recordul la prostie.

si mai eram si virgina

imi imaginam si eu ca sunt indragostita, da' nu eram, mai tarziu am inteles asta.

si am stat eu asa in aceasta frumoasa imbecilitate 23 de ani de casatorie si mai 1 an dupa divort. cuminte ca o maicuta. fara amanti. fara dragoste. fara fluturi.

pana ma aborda pro, sotul meu...

abia atunci am vazut artificiile, si am simtit fluturii...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 12:12
Raschela pe patul de moarte...

Itzic trebuie sa-ti destainuiesc ceva: Shtrulica asta mic, copilul nostru, nu e al tau.
Cum nu e al meu?... Cu cine l-ai facut?...
Cu studentul care a fost in gazda la noi...
Cum ai procedat?...
I-am dat bani...
De unde ai avut banii?...
Din buzunar, de la tine...
Atunci de ce zici ca nu e al meu?...
zambil
Postat pe 8 Aprilie 2009 12:16
he...he...era al lui...prin empatie...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 12:17
Adevarul e, ca la 21 de ani nu prea stii mare lucru despre viata.... dar nu contientizezi la momentul respectiv... ci muult mai tarziu... Atunci ai impresia ca le stii pe toate... ca le-ai trait pe toate
picaturaderoua
Postat pe 8 Aprilie 2009 12:20
WIFE,scumpa nu esti singurul caz,
scrichy
Postat pe 8 Aprilie 2009 12:22
pai asta e mishto, picatura...

care ar mai fii farmecul tineretii ?

sigur ca ai impresia ca le stii pe toate, si asa si trebuie sa fie

eu cred ca omul din greseli invata, si ce nu te omoara te-ntareste...

asa se avcumuleaza experienta de viata, nu ?
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 12:22
scrichy...acu' ma mir si eu ce imbecila am putut sa fiu...

ca asta nu tine de cate facultati ai...tine de cum privesti viata...ce experienta ai...

de-aia zic eu ca sexul premarital ar trebui sa fie obligatoriu. sa faci nene comparatii...nu sa zici ca asa trebe' sa fie... si sa stai a proasta juma de viata doar ca asa zice regula
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 12:25
De la: prometeus_wife, la data 2009-04-08 12:22:53pai asta e mishto, picatura...

care ar mai fii farmecul tineretii ?

sigur ca ai impresia ca le stii pe toate, si asa si trebuie sa fie

eu cred ca omul din greseli invata, si ce nu te omoara te-ntareste...

asa se avcumuleaza experienta de viata, nu ?

Perfect adevarat!!!
Si... da... ce nu te omoara te intareste, dar te lasa mai mult mort decat viu... cateodata... Iti vine sa o iei razna... si sa te intrebi... de ce a trebuit sa treci prin ceva foarte grav ca sa iti dai seama de anumite lucruri!
Fatalitate, frate, nu alta! de fapt Viata!
M-am impacat cu ea.. si cu hachitele ei!
picaturaderoua
Postat pe 8 Aprilie 2009 12:38
Eu nu cred ca le stiu pe toate, dar cu siguranta vreau sa le incerc pe toate. De aceea, viata mea e asa cum este, pentru ca fac tot ceea ce vreau fara sa tin cont de prejudecati. Bineinteles, in limitele propriei constiinte si propriilor principii.
Nu cred ca sunt chiar de condamnat...
Irenne88
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:54
sigur ca nu esti...

atata timp cat nu distrugi case, poti sa faci ce vrei...

am eu un fix cu adulterul, by the way...nu-l suport...

ce vreau sa zic e ca viata nu iti ofera retete de succes. iar oamenii reactioneaza diferit in anumite situatii...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:59
Nu, nici eu nu as suporta sa distrug familia cuiva, asa ca iese din discutie. Ma refeream la diversi parteneri, de varsta mea sau un pic mai mari, necasatoriti bineinteles.
Daca o sa citesti pe blog, o sa intelegi la ce anume ma refer.
Singura situatie mai complicata in care am impresia ca m-am bagat (nu din vina mea...cred) e cea cu noul meu sef.
Irenne88
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:08
pfff am impresia ca unele fete de pe aci se lauda cu numarul de parteneri sexuali sau eu o iau razna?e ca la barbatii care au avut virgine?

mi-e rau...sa vina un barbat sa ma salveze....
Roxxynela
Postat pe 10 Aprilie 2009 15:50
Geez de ce s-ar lauda cineva cu numarul de parteneri?? Trebuie sa fi chiar batut in cap sa faci asa ceva. Sau sa crezi ca cineva s-ar putea lauda cu asa ceva.
Irenne88
Postat pe 10 Aprilie 2009 20:44
Gaina cotcodaceste numai dupa ce face oua.Dupa ce se da jos cocosul de pe ea, doar se scutura.
Ioana007
Postat pe 11 Aprilie 2009 19:59
WIFE,relatii de proba in sistem german,pe incercate,te potrivesti, e ok,ca daca observi sunt multe casnicii de o viata ,dar realitatea e alta,fiecare se potriveste in afara casatoriei si sunt fericiti in alta parte nu in interiorul ei.
scrichy
Postat pe 11 Aprilie 2009 21:22
IOANOO,dar gaini oloage nu ai vazut,ca nu mai apuca sa se scuture si ajung repede in oala
scrichy
Postat pe 11 Aprilie 2009 21:24
faina replica
stololeo
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:00
Vorbind de partenerii sexuali, pot spune asa: O gramada.Numai ca nu mi i-a bagat Dumnezeu pe toti in pat.
Ioana007
Postat pe 19 Aprilie 2009 19:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Copilul altuia sa devina copilul lui? 7 De la: garbo001220 10 Mai 2009 17:17
ce ascunde uneori cererea de prietenie!!! 31 De la: anaROBERT 6 Aprilie 2011 10:48
Iesiti cu o fata/baiat ce are o sora/frate GEAMAN? Cum e? 19 De la: Ioana007 22 Mai 2009 20:41
fetelor, nu divortati! 428 De la: oana1979 8 Ianuarie 2010 07:34
ajutor !!!!!!!!!!!! 1 De la: yullynar3 22 August 2010 09:56
Setari Cookie-uri