care este cel mai nebun lucru pe care l-ati facut in pat?

pat poate fi considerat o metafora, adica se accepta orice experienta sexuala indiferent de locatie ;)) hai sa nu ne mai ascundem dupa perdea, pentru ca s-ar putea sa avem de invatat
cristinika
Postat pe 17 Octombrie 2008 14:55
pai si de ce nu incepi tu prma sa ne dai curaj............
yavrum
Postat pe 19 Octombrie 2008 09:51
cel mai nebun lucru in ce sens?? daca ne'am indeplinit fanteziile??
daca am impins limita normalului.......
da'ne exemplu ca sa stim ce sa raspundem

Postat pe 25 Octombrie 2008 09:57
pai nuj...sa nu o faci in pat mie imi place in locuri publice....cred ca un sex total dupa ce ai baut ceva(sa te ia putin de cap)...si sa o faci prin toata casa..peste tot...pe toate mesele,fotoliile si scaunele...e perfect...e cea mai buna partida care o poti avea...cat despre lucruri nebune...hmmm...imi place sa ma deghizez

Postat pe 27 Octombrie 2008 22:59
De la: k3ntutza, la data 2008-10-27 22:59:03pai nuj...sa nu o faci in pat mie imi place in locuri publice....cred ca un sex total dupa ce ai baut ceva(sa te ia putin de cap)...si sa o faci prin toata casa..peste tot...pe toate mesele,fotoliile si scaunele...e perfect...e cea mai buna partida care o poti avea...cat despre lucruri nebune...hmmm...imi place sa ma deghizez


Interesant, dar ce fel de deghizari? in ce?
(si eu am o slabiciune pentru locurile publice... dar mai mult pentru... preludiu cu continuarea acasa )
Opal
Postat pe 2 Noiembrie 2008 13:01
De la: Dor_a, la data 2008-11-02 13:01:29
De la: k3ntutza, la data 2008-10-27 22:59:03pai nuj...sa nu o faci in pat mie imi place in locuri publice....cred ca un sex total dupa ce ai baut ceva(sa te ia putin de cap)...si sa o faci prin toata casa..peste tot...pe toate mesele,fotoliile si scaunele...e perfect...e cea mai buna partida care o poti avea...cat despre lucruri nebune...hmmm...imi place sa ma deghizez


Interesant, dar ce fel de deghizari? in ce?
(si eu am o slabiciune pentru locurile publice... dar mai mult pentru... preludiu cu continuarea acasa )


scolaritza...asistenta...ce o fi..chiar daca ma dezbraca repede:))))))))))))

Postat pe 2 Noiembrie 2008 22:55
De la: k3ntutza, la data 2008-11-02 22:55:14
De la: Dor_a, la data 2008-11-02 13:01:29
De la: k3ntutza, la data 2008-10-27 22:59:03pai nuj...sa nu o faci in pat mie imi place in locuri publice....cred ca un sex total dupa ce ai baut ceva(sa te ia putin de cap)...si sa o faci prin toata casa..peste tot...pe toate mesele,fotoliile si scaunele...e perfect...e cea mai buna partida care o poti avea...cat despre lucruri nebune...hmmm...imi place sa ma deghizez


Interesant, dar ce fel de deghizari? in ce?
(si eu am o slabiciune pentru locurile publice... dar mai mult pentru... preludiu cu continuarea acasa )


scolaritza...asistenta...ce o fi..chiar daca ma dezbraca repede:))))))))))))


Uf! Interesant... Eu credeam ca astea sunt doar de filme... Suna interesant
Opal
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:27
eee...in pat...eu am 32 de ani si am incercat multe alte locuri...dar intradevar cel mai excitant (pt mine) e cand e posibil sa fii vazut...e mai frumos decat atunci cand stii ca esti vazut...Pe balcon, pe plaja...la cinema...bineinteles ca depinde si de partener...
gia100
Postat pe 16 Decembrie 2008 09:54
ce pat, ce mese, ce fotolii ? si in lift a devenit banal. la cinema nu se mai duce nimeni, pe plaja poti trece neobservat, la balcon, iarasi e un impediment major, ca nu au toti binoclu' sa urmareasca filmul.

eu as zice ca cel mai bine e intr-o vitrina . mergeti de manuta pana dati de un magazin mare, cu vitrina luminata.
incepeti preludiu chiar din strada, sa se adune lume. asa, fara spectatori nu e incitant. bunnnn !

incepeti dezbracatul de la usa. atentie la costum. sa nu aiba nasturi multi ca e greu de manevrat si nici sa fiti deghizati in scolarei ca va ia politia de promiscuitate.in asistente si doctori merge. e bine.

cand ajungeti la cstumul lui adam si al evei, e usor. va descurcati voi , in delirul asistentei. va fi ceva de neuitat .

ps. ne anuntati si pe noi sa deschidem teveleul sa va admiram tevelandu-va cu mascatii , care vin sa dea un plus de actiune scenei


motorrrrr, pe cai scuze, pe / in vitrina
si_totusi
Postat pe 16 Decembrie 2008 10:57
pentru cine nu stie cine-s mascatii, astia se mai numesc si forte de interventie rapida

asta asa, sa nu se creada ca-s cei cu capra ca tot vine craciunul
si_totusi
Postat pe 16 Decembrie 2008 15:33
un pupic pt ..si totusi...!




pai fetelor,era vorba de lucru nebunesc in pat,sau...?
asa am citit eu,deh..

ce locuri publice,ce vitrine,ce alea alea...chiar e nevoie sa fiti privite in timp ce faceti sex,pardon,mie-mi place sa spun dragoste
aveti ceva de demonstrat?inca nu intelegeti ca patul ramane fidel imaginatiei si giumbuslucurilor?
sau poate sunt eu de moda veche...ideea e ca nu ma vad agatata printr-o toaleta a avionului sau pe bancheta din spate a masinii or in nu stiu ce vitrina


confortul si romantismul se petrece in intimitate,dar cu fetele din ziua de azi....cine mai stie cate teme si lectii de sexologie mai trebuie sa invatam ,oricum...dragostea e frumoasa daca te si gandesti la ea.
nicoll
Postat pe 17 Decembrie 2008 08:35
De la: si_totusi, la data 2008-12-16 10:57:59ce pat, ce mese, ce fotolii ? si in lift a devenit banal. la cinema nu se mai duce nimeni, pe plaja poti trece neobservat, la balcon, iarasi e un impediment major, ca nu au toti binoclu' sa urmareasca filmul.

eu as zice ca cel mai bine e intr-o vitrina . mergeti de manuta pana dati de un magazin mare, cu vitrina luminata.
incepeti preludiu chiar din strada, sa se adune lume. asa, fara spectatori nu e incitant. bunnnn !

incepeti dezbracatul de la usa. atentie la costum. sa nu aiba nasturi multi ca e greu de manevrat si nici sa fiti deghizati in scolarei ca va ia politia de promiscuitate.in asistente si doctori merge. e bine.

cand ajungeti la cstumul lui adam si al evei, e usor. va descurcati voi , in delirul asistentei. va fi ceva de neuitat .

ps. ne anuntati si pe noi sa deschidem teveleul sa va admiram tevelandu-va cu mascatii , care vin sa dea un plus de actiune scenei


motorrrrr, pe cai scuze, pe / in vitrina




delir....pe bune...cand am nevoie de o idee...la tine vin ca...vaz ca...esti plina!!
marfaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!........mai ramane sa aleg locatia!!!
la dreaq...un MALL...o fi bun?
ovidiu42
Postat pe 24 Ianuarie 2009 10:20
aoliooooooooo-ptiu,ptiu-Care este cel mai nebun lucru pe care l-ati facut in pat?-hei,e vorba despre ce ati facut in pat,nu in tot Universul.
cautator_de_iubire
Postat pe 24 Ianuarie 2009 10:29
cautatorule, ai ramas in urma. nu mai e trendy patul. acum lumea are alte locatii .
si_totusi
Postat pe 24 Ianuarie 2009 10:38
De la: si_totusi, la data 2009-01-24 10:38:41cautatorule, ai ramas in urma. nu mai e trendy patul. acum lumea are alte locatii .



totusica...chiar nu mai intereseaza lumea...ce sa faca?
curios!!!
e un subiect...fierbinte...si...iata ca...se da la fund!!!
ovidiu42
Postat pe 24 Ianuarie 2009 21:15
"e un subiect...fierbinte...si...iata ca...se da la fund!!! "

ovidiu, vezi? au gasit locatia
si_totusi
Postat pe 24 Ianuarie 2009 22:06
am dormit..............
cirebica
Postat pe 25 Ianuarie 2009 00:13
Asta e cel mai nebun lucru pe care l-ai facut in pat. Si cel mai normal?
Micass
Postat pe 25 Ianuarie 2009 10:15
sa o fac intr-un pat ar fi ceva nebunesc... nu am mai facut-o de foaaaaaaarte mult timp in pat, ci in masina si in locuri publice, atat cat imi permite vremea...
greenpoison
Postat pe 25 Ianuarie 2009 14:20
De la: si_totusi, la data 2009-01-24 22:06:29"e un subiect...fierbinte...si...iata ca...se da la fund!!! "

ovidiu, vezi? au gasit locatia




ore...LOCATIA asta...le place lor?
ovidiu42
Postat pe 25 Ianuarie 2009 18:58
pentru cei cu locuri publice

dragutilor probabil ati uitat de tinerete cand locurile publice erau singurul loc unde putetati face ,,ceva,, pentru ca alte locatii nu va permiteati, ati uitat de scarile de bloc?, de plajele cand ramaneai cu nisip in toate locurile pana ajungeai acasa ? si erai oparit in zona genitala o saptamana, in apa rece din mare?, pe langa casutele pustii cand riscai sa se urce furnicile pe tine? , in padure cand te muscau tantarii de fund de nu mai aveai stare 3 zile?, chiar si pe zapada rece cand erai prea beat?,,,sau sprijinit de garduri? in lifturi pe care le blocai si te injurau locatarii? mai tarziu cand cresteai putin incepeai sa experimentezi in masina si oricat de sigura si ascunsa era locatia mereu aparea si altcineva sau mai rau venea politia sau oamenii aia camuflati care apar de nicaieri
chiar nu am chef sa-mi recapitulez toata copilaria am dat doar cateva exemple asa ca prefer in intimitate acum in pat

si ca sa satisfac si curiozitatea celui care a deschis topicul il anunt spre dezamagirea lui (ei) ca toti facem aceleasi chestii in pat dar din cauza multelor subiecte pe care le consideram tabuu nu le discutam cu nimeni pentru a nu fi catalogati drept ,,ciudati,,
nu avem ce sa te invatam din ce nu ai incercat deja doar daca o fi vreun retard care crede ca numai el a facut nu stiu ce mare pozitie


Postat pe 25 Ianuarie 2009 21:22
CEL MAI NEBUN LUCRU PE CARE L-AM FACUT IN PAT, DE CAND AM INTERNETUL, DIN 2006, A FOST SA ...MA CULC, O DATA SAU DE DOUA ORI, INAINTE DE MIEZUL NOPTII !
IOANA_DRAGAN
Postat pe 12 Februarie 2009 01:05
De la: IOANA_DRAGAN, la data 2009-02-12 01:05:14 CEL MAI NEBUN LUCRU PE CARE L-AM FACUT IN PAT, DE CAND AM INTERNETUL, DIN 2006, A FOST SA ...MA CULC, O DATA SAU DE DOUA ORI, INAINTE DE MIEZUL NOPTII !




scz!...intreb si yo...te-ai culcat...sau...aidormit?

ca...aic i...tre sa fii foarte explicit!!
altfel...se gaseste cate unu` sa-ti dea in cap...
deci...nu ca as fi curios ci...pentru...omenire...cum fu`?
ovidiu42
Postat pe 12 Februarie 2009 16:29
De la: paxy, la data 2009-01-25 21:22:02pentru cei cu locuri publice

dragutilor probabil ati uitat de tinerete cand locurile publice erau singurul loc unde putetati face ,,ceva,, pentru ca alte locatii nu va permiteati, ati uitat de scarile de bloc?, de plajele cand ramaneai cu nisip in toate locurile pana ajungeai acasa ? si erai oparit in zona genitala o saptamana, in apa rece din mare?, pe langa casutele pustii cand riscai sa se urce furnicile pe tine? , in padure cand te muscau tantarii de fund de nu mai aveai stare 3 zile?, chiar si pe zapada rece cand erai prea beat?,,,sau sprijinit de garduri? in lifturi pe care le blocai si te injurau locatarii? mai tarziu cand cresteai putin incepeai sa experimentezi in masina si oricat de sigura si ascunsa era locatia mereu aparea si altcineva sau mai rau venea politia sau oamenii aia camuflati care apar de nicaieri
chiar nu am chef sa-mi recapitulez toata copilaria am dat doar cateva exemple asa ca prefer in intimitate acum in pat

si ca sa satisfac si curiozitatea celui care a deschis topicul il anunt spre dezamagirea lui (ei) ca toti facem aceleasi chestii in pat dar din cauza multelor subiecte pe care le consideram tabuu nu le discutam cu nimeni pentru a nu fi catalogati drept ,,ciudati,,
nu avem ce sa te invatam din ce nu ai incercat deja doar daca o fi vreun retard care crede ca numai el a facut nu stiu ce mare pozitie





paxy...sincer...ciudata viata ai avut...daca cele descrise...(reale fiind...)...au fost singurele tale situaTII IN CARE AI AVUT CONTACTE!!
dec...sincer...nu stiu de ce cauti sa promovezi asta ca...fiind ceva normal...sau...cumva...nostalgiile tale...se "ies"...la iveala acum?
ce sa intelegem?
ai...vino cu...lamuriri...te rugam!!
ovidiu42
Postat pe 12 Februarie 2009 16:33
aoliooooooooo-ptiu,ptiu-Care este cel mai nebun lucru pe care l-ati facut in pat?-hei,e vorba despre ce ati facut in pat,nu in tot Universul..........metaforic vorbind,Universul este un pat...toti atomii se ciocnesc,toate moleculele se freaca ...adica sexul este o explozie...totul tine de timp...

cautator_de_iubire
Postat pe 13 Februarie 2009 16:22
fleur_de_lis
Postat pe 30 Martie 2009 15:58
De la: loveactualy, la data 2009-03-30 15:58:11


si io rad cateodata in pat
garbo000505
Postat pe 30 Martie 2009 15:58
De la: IOANA_DRAGAN, la data 2009-02-12 01:05:14 CEL MAI NEBUN LUCRU PE CARE L-AM FACUT IN PAT, DE CAND AM INTERNETUL, DIN 2006, A FOST SA ...MA CULC, O DATA SAU DE DOUA ORI, INAINTE DE MIEZUL NOPTII !



fleur_de_lis
Postat pe 30 Martie 2009 15:59
Am facut baloane!
blanca
Postat pe 30 Martie 2009 19:52
Sa te dai jos din pat, cand vine el imbracat in armura aceea de piele si cu sulita in mana.Cunosc un caz cand , neavand cu cine sa se mai bata, doamna fugise in mod strategic in bucatarie, de oftica si inima rea si-a infipt sulita in saltea.A trebuit sa vina masina de la descarcerare.Mai ales ca salteaua suferea de vaginita.
Ioana007
Postat pe 5 Aprilie 2009 13:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce ascunde comportamentul ciudat al unei prietene 64 De la: si_totusi 14 Octombrie 2010 16:10
Traditii la nunta 7 De la: cinezee 3 Martie 2009 23:29
nu pot sa inteleg daca este normal 33 De la: pik_nik 13 Decembrie 2009 20:28
Bipolaritate 2 De la: Cassey 6 Aprilie 2009 17:40
sunt disperata 28 De la: garbo194630 2 Aprilie 2012 00:57
Setari Cookie-uri