cati parteneri sexuali ati avut?

De la: ana_contaex, la data 2008-12-19 19:46:31am 40 ani si doar unul , regret


uite cum faci, recuperezi numai sa nu-i spui ca iese cu omor

eu zic ca, merita incercat. pan' la urma cozii, nu e un capat de lume. macar din curiozitate. poti descoperi si lucruri noi. eu asa am descoperit ca-mi plac barbatii cu par pi chept
si_totusi
Postat pe 20 Decembrie 2008 09:47
mda si iata inca un specimen din rasa superioara..problema voastra de fapt e ca"inca nu va vine sa credeti k sunt femei destpte frumoase si care se descurca...iar tu din cate vad te crezi vreo iluzie de regisor care nu stie decat sa faca performanta sexuala cu asa zisele frumuseti...si mai avem si pretentii ..tot asa zisele scalve sexuale sa faca si banii...cam multe pretentii si supraapreciere as putea sa zic"...sincer cred ca visezi mai baietel...si te mai si contrazici pe tine insuti...:)))
alinachelcu
Postat pe 21 Decembrie 2008 11:20
sunt nou pe aici si am intrat din greseala dar mi-a placut ce am vazut
eu am avut multe relatii si lungi si scurte si fugitive dar cand m-am hotarat am ramas la una singura si se implinesc in curand 6 ani si nu am inselato nici macar odata



Postat pe 22 Decembrie 2008 16:17
2
alias
Postat pe 26 Decembrie 2008 20:47
Paxi, sunt oripilata, draga.La varsta ta?Vezi ca dupa poza, arati cam tanara.Si la varsta asta te dau afara hormonii din scutece?N-ai inceput prea devreme viata sexuala?Te intreb, ca s-ar putea sa iti para laptele cam acru.Si stii si tu ca o bebelusa ca tine nu are voie sa corupa un major, deoarece are repercursiuni, asupra cartii tale de munca.
Ioana007
Postat pe 27 Decembrie 2008 08:16
eu am 25 de ani si sunt acum cu al 18-lea partener, mi-am inceput viata sexuala la 18 ani si dupa ce m-am despartit de primul partener ramasesem cu impresia proasta ca e normal sa am relatie sexuala cu cine eram la momentul respectiv, chiar daca am avut si relatii de 4-5 luni si uite asa am ajuns la al 18-lea cu care ne-am luat un apartament impreuna si parintii asteapta sa facem nunta, e ok il iubesc insa la inceput aveam o activitate sexuala minunata,acum am inceput sa inventez tot felul de scuze, nu ma mai simt atrasa sexual de el, am incercat si diferite accesorii, substante de crestere a apetitului sexual si nimic.....c'est la vie
mireis
Postat pe 27 Decembrie 2008 11:02
am avut doar o relatie serioasa si un singur partener pana la 21 de ani
8989112
Postat pe 27 Decembrie 2008 12:26
Prea multe prejudecati...Inca suntem in evul mediu...Barbatul are voie, femeia nu.Hai sa ramanem virgine pana la nunta si in noaptea nuntii sa fim profund dezamagite...Si ce putem face?Sa divortam?Asta e un alt subiect tabu...-Auzi fata?Cutarica a divortat.Saraca...
De parca s-ar termina lumea...
Am 21 de ani sunt studenta si muncec...Sunt respectata atat la facultate cat si la locul de munca ptr ca stiu sa respect la randul meu.Viata mea personala nu priveste pe nimeni in afara de mine...(asta fiind o paranteza la vanghelis care nu ne mai vede doamne ptr ca nu suntem virgine...as putea spune ca o fata virgina se numeste domnisoara..)
Am avut o relatie de 6 ani...Si a fost pimul baiat din viata mea...Nu regret nimic, nici varsta frageda si nici persoana...Dupa am avut nevoe de cineva sa ma asculte, sa ma ajute sa trec peste despartire...a durat 6 luni...A fost in viata mea exact cat am avut nevoie unul de celalalt....Acum sunt cu viitorul meu sot...Am fost ceruta chiar in noaptea de craciun...
Sunt 3 barbati in viata mea si nu cred ca asta ma face o femeie usoara.Mi-am pastrat integritatea...Puteti spune ce doriti, nu ma cunoasteti si a judeca fara a fi in cunostinta de cauza mi se pare pur si simplu lipsa de ocupatie...

asta e un banc care l-am primit de curand...

Sotul isi intreaba intr-o seara sotia dupa o partida de amor:
-Draga mea, inainte sa fi cu mine cati barbati ai mai avut?
-iubitul meu, spune-mi, mancare buna fac?
-DA iubita mea.
-Curatenie fac?
-Ca nimeni alta...luna in urma ta.
-Am grija de tine si de copil?
-Bineinteles iubita, nimeni nu a zis ceva de asta...
-Sexul iti place?
-O!Esti minunata draga mea...
-Poi, cum crezi ca am invatat toate astea?La fara frecventa?
verona
Postat pe 27 Decembrie 2008 13:48
Nu prea multi ... doar 2 am avut ... si m-am oprit la al2lea si sper sa nu il mai schimb vreodata, pt ca ne iubim mult si ne intelem din toate punctele de vedere. De 1 an de zile nu ne-am certat niciodata, au fost doar discutii contradictorii dar cu impacare imediata
Elena_
Postat pe 28 Decembrie 2008 18:34
Buna.Eu am 32 de ani si nu am aut decat un partener sexual pe sotul meu.Am mai iubit un barbat dar nu am putut sa ma culc cu el.
garbo1303
Postat pe 28 Decembrie 2008 19:14
De la: nadia_melente, la data 2008-12-28 19:14:01Am mai iubit un barbat dar nu am putut sa ma culc cu el.


e si normal. cre' ca nu ti-a fost somn
si_totusi
Postat pe 28 Decembrie 2008 23:09
De la: same_me, la data 2008-12-27 12:26:06am avut doar o relatie serioasa si un singur partener pana la 21 de ani

Lasa draga, nu rosi acum. Ai timp sa recuperezi. Hai, fuguta, fuguta.!!
Micass
Postat pe 29 Decembrie 2008 15:15
suntei absolut grozave, ce importan are trecutul ???, nu numrul partenerilor/relor te face mai bun , ci calitatea lor, dar chiar i asta ce importan ar avea, ieri a fost deja o alt via, azi devine istorie, iar mine suntei nc imaculate, relaxai-v, avei absolut aceleai drepturi cu brbaii, doar obligaiile vi se schimb , dei dac ar fi dup mine, altfel ar sta lucrurile
casperphantom
Postat pe 29 Decembrie 2008 18:42
dar verona, dac te mrii la 21 de ani , pierzi toat distracia, nu va dura mult i , apoi urmeaz , iar cnd o s-l ceri va fi ceva de , tu vrei da drumul la ve vei amenina cu plecat la mama, el , dar acum nc suntem la faza s ai un an nou fericit, tii tu cum
casperphantom
Postat pe 29 Decembrie 2008 18:49
Se pune si sexul care ti-a dat cu virgula?
prometeus_969
Postat pe 29 Decembrie 2008 19:44
Adica aproape ati facut sex?
Micass
Postat pe 30 Decembrie 2008 14:03
eu am avut o singura relatie, de cand mi'am inceput viata sexuala. ne intelegem foarte bine, nu ne plictisim niciodata. e vorba de o echipa de fotbal...


si acum serios, sexul e foarte frumos, realisti sa fim, doar sa stii cum sa il faci si sa nu dai peste fenomene bune de dat afara din casa. pentru mine e extrem de important. nu merge sexul, nu merge nimic. parteneri n'au fost chiar cat o echipa de fotbal, dar probabil voi aduna mai multe in viata asta. nu e rost aici de ipocrizii, ca oricum nu ma cunoaste nimeni si nu ma intereseaza nici pe mine cine ma acuza. cei care ma cunosc, ma cunosc bine. si ma iubesc asa cum sunt. vb aici de prieteni, desigur. nu de cate un el, doi el...

dar hai! casa de piatra!
chibritzel
Postat pe 30 Decembrie 2008 14:04
Ai doar 20 de ani. Esti o exceptie pentru cele de varsta ta. Din cate stiu la 20 de ani unele deja se lauda cu cate 5-6 barbati. Cu tine ce e? Nu-i asa ca esti o paria a generatiei tale?
Micass
Postat pe 30 Decembrie 2008 14:08
iti dai seama...si cat ma framanta lucrul asta...
chibritzel
Postat pe 30 Decembrie 2008 14:19
@Micass...Pai nah...eram tanar...nu ca acum as fi batran..eram student...si a fost asa...ca ceaiul...eu stiam ca trebuie sa te ia cu fiori, dar nu de frica... Cred ca era prea agresiva, m-am simtit violat ...Mi-am cerut respectuoas scuze si am renuntat. Cred ca atunci am inteles eu ca la mine e musai sa fie dragoste. Stiu ca par infantil, astept si commenturi "suculente" din cauza asta dar...asa sunt eu, mai naiv, ar zice unii. Eu chiar nu inteleg sexul practicat ca sport. Nu judec pe nimeni, in definitiv, fiecare suntem diferiti...dar mi se pare ca mie nu mi se potriveste.
prometeus_969
Postat pe 30 Decembrie 2008 15:06
Micassss..Numarul de relatii, vine si inlocuieste o dragoste simpla si sanatoasa.Daca iubesti si esti iubita, nu are rost sa bei surogat de cafea.Pentru ca treizeci de cani cu zat, nu fac cat o cafea buna.
Ioana007
Postat pe 30 Decembrie 2008 20:03
ba mi-a fost foarte somn .dar nu am putut.pur si simplu.
garbo1303
Postat pe 30 Decembrie 2008 21:57
Uite si melenticuta confirma.
Ioana007
Postat pe 31 Decembrie 2008 08:03
De la: Ioana007, la data 2008-12-30 20:03:31Micassss..Numarul de relatii, vine si inlocuieste o dragoste simpla si sanatoasa.Daca iubesti si esti iubita, nu are rost sa bei surogat de cafea.Pentru ca treizeci de cani cu zat, nu fac cat o cafea buna.

Asta stiu si nici nu fac parte din generatia ei. Am un colegut la 20 de ani si imi povesteste. Ma doare capul cum fete la16-17 ani isi povestesc experiente sexuale. Cum e o rusine printre ele daca la 16 ani esti virgina. La 16 ani deja traiesc in concubinaj. M-am oripilat si l-am intrebat: cum asa? face sex noaptea si dimineata isi ia ghiozdanul si merge la scoala? Si cica stiu si parintii. Oi imbatrani eu oare de nu mai inteleg?
Micass
Postat pe 31 Decembrie 2008 10:24
oi fi eu de acord cu sexul ca sport, dar cu sexul la 16 ani nu sunt... mai ales cu sexul ca sport la 16 ani. eu am 20, nu cred ca rasa umana s'a dezvoltat asa de mult intre timp. eu am inceput la 18 ani si tot mi se parea ca e cam devreme...
chibritzel
Postat pe 31 Decembrie 2008 12:11
de vreme ce o fat are ciclu la 13 ani, mai nou la 11, sau 10, nseamn c rasa uman sufer o schimbare, care de fapt se repet din timp n timp, doar religia i morala timpului au impus restricii n privina acum a sexului, pe vremuri fetele se cstoreau la vrste fragede, motivele, erau variate pn i faptul c sperana de via era undeva la 35-40 de ani,medicina practic inexistent, educaia zero, acum e altceva din punct de vedere social, dar omul n sine a regresat, sorry, poate sun tragic , dar asta e, acum tinerii sunt organizai n haite, nu mai faci ce-i dicteaz contiina , ci ce face sau spune grupul, sau fria, partea proast n toate astea e c sexul ca sport are consecine uneori tragice, mai ales din lipsa educaiei, i dac nu spunem nimic, sau nu lum msuri ca societate sunt de vin cu toii.
Am intrat pe acest site, pentru c am crezut c femeile sunt totui mai mature, i ar putea influena cu ceav societatea, m-am nelat i aici . ca i pe yuppy, se caut eschivarea general, nu suntem noi de vin, dracu ne-a pus, tii ceva ???, numai noi suntem de vin, noi am creat societatea asta, n-au venit extrateretii, i cu ct mai repede ne trezim , cu att mai repede avem ansa s reparm ceva, pn una alta LA MULI ANI, pentru c e nevoie de timp s faci prostii
casperphantom
Postat pe 31 Decembrie 2008 15:30
Sigur ca rasa umana sufera o schimbare.Sunt de acord cu afirmatia asta.Dar in rau.
Ioana007
Postat pe 1 Ianuarie 2009 17:15
Intelepciunea populara:

"Pai, dragostea de fata mare,
Ca fasolea din caldare,
Cand ii pui un pumn de sare,
Nu are nicio gustare"
Daca nu incerci de cateva ori, cum faci diferenta intre bine si prost? Sa vezi cam cu ce se manaca treaba asta.

Postat pe 5 Ianuarie 2009 19:17

Eu am 33 de ani si am avut 8 partenere cu care am facut sex. Am inceput tarziu pentru ca aveam niste idei care acum se pare ca nu le mai am.Gandindu-ma in urma, nu mi-ar displacea sa fi avut mai multe experiente. Cred ca incepand tarziu, m-am maturizat emotional mai tarziu. Exista un timp pentru fiecare lucru. La 60 de ani e mai greu sa faci treaba asta, si nu mai e acelasi lucru.

Postat pe 5 Ianuarie 2009 19:21
(4 au fost de scurta durata)

Postat pe 5 Ianuarie 2009 19:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ore cum e mai bine??? 24 De la: Riana_look 26 Noiembrie 2008 09:00
Si nu stiu ce sa mai fac 10 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 12:32
femeia taur barbat scorpion? 2 De la: magdabeauty 18 Octombrie 2009 23:48
Relatie cu un barbat divortat 56 De la: laura72 30 Iunie 2010 21:05
la a cata intalnire se face sex??????? 115 De la: pik_nik 12 Ianuarie 2010 09:30
Setari Cookie-uri