Sunt indragostita de un barbat insurat si asta ma omoara!

Ei...interesant subiect.Doar atat va spun fetelor...astea tinerele ...carora va zboara ochiul si inima numai la fructul interzis:Ce uneste Dumnezeu...omul sa nu desparta!!!
Ca restul,rece cum trece...femeie parasita...suferinda...copii dezechilibrati..nefericiti!!
Doar un lucru va spun:nimic nu ramane nepedepsit pe acest pamant
Asa ca...dati inainte cu tuipeu!!:))
walkiria
Postat pe 12 Octombrie 2008 19:02
mai horicel,
motivele pro-despartire sunt atat de evidente, incat nu ma mai apuc sa ti le spun aici,nu vreau sa-ti stric saptamana..:)plus ca nu-mi vine sa incep de luni cu...

consulta-te cu un om mai experimentat ca tine,(eventual un pshiholog) si da-i papucii!

au fost greseli peste greseli la voi acolo,dar nu-mi permit sa judec..:)

da-i papucii! urgent!

PS gandeste-te ca ai un copil!















iasomia
Postat pe 13 Octombrie 2008 08:27
De la: Falcone, la data 2008-10-11 12:27:51e simplu, nfs. femeia care accepta o relatie cu un barbat insurat este o zdreanta ordinara - o carpa cu care iti stergi pantofii ca sa le dai luciu. eu nu stiu cum au curajul unele sa recunoasca astfel de relatii, dar nu in sensul unei recunoastere a greselii, ci pentru a brava cu o asemenea fapta. Execrabil.


Aici iti dau perfecta dreptate!!!Nu neaparat ca as fi subiectiva.Ci doar logica in sine ma face sa iti dau perfecta dreptate!!!
walkiria
Postat pe 13 Octombrie 2008 09:15
salutare fetelor!merci pt sfaturi chiar daca raspunsul de la walkiria ma surprins neplacut.ai o viziune despre relatiile extraconjugale,foarte comunista as zice eu.nu stiu cati ani ai,daca ai iubit vreodata sau cred ca ti sa intamplat ceva asemanator ca ai reactionat asa.eu oricum FAC CE VREAU CU VIATA MEA.vroiam numai o parere sau un sfat.needforspeed el e inchis pt 5 ani si 7 luni,crezi ca in timpul acesta nu se va schimba in rau,avand in vedere ca si inainte era putin agresiv inchipuieti dupa atata timp si fiind acolo unde e.celalalt e deosebit si nu in sensul ca ma simt bine cu el ci in sensul ca e un barbat in toata regula care a trecut si el printrun divort si intelege situatia cel mai bine.eu sunt alaturi de cel inchis si acum la rau nu numai la bine dar merita sa ma sacrific numai ca el a divortat?precizez ca divortat numai de 2 luni iar el e inchis de 8 luni.a divortat pt ca ea are o alta relatie si vrea sa fie fara el!ce sa fac?va pup si mai vb?
horicel
Postat pe 13 Octombrie 2008 21:01
Horiceel, in cazul asta cred ca cel mai bine ar fi sa te distantezi, dar o sa faci cat mai usor...sa nu-si dea seama...Du-te mai rar, spune-i ca esti ocupata...eventual daca ai posibilitatea sa-i spui ca esti plecata la cursuri, in delegatie...(eu nu stiu cat de des il vizitezi..)...astfel incat sa raresti cat mai mult intalnirile cu el. Cu timpul, poate te va uita si el pe tine...cine stie.... Mult curaj...si sper sa ne tii la curent!!!
needforspeed
Postat pe 14 Octombrie 2008 12:35
De la: vanghelis007, la data 2008-10-09 08:11:30Dreptul de a alege il are fiecare.Dar alegerea trebuie sa tina cont si de sentimentele si implicarea altor persoane.Inca o data spun, o fericire cladita pe suferinta altuia, nu este decat o forma de egoism.Hai sa spunem altfel.Ai un pistol in mana.In fata ta sta ea, sotia, sau amanta.Tot in fata ta, sta el.Tu stii ca intr-un fel sau altul, cei doi sunt legati, si ai puterea cu un glont sa scapi de o rivala.Este solutia aceasta cea mai buna sau cea mai corecta?Te face fericita faptul ca ai impuscat o rivala ca sa ajungi la tinta pe care o doresti?Sau dai dovada de bun simt si pleci, lasandu-i pe ei sa decida.Aceasta se numeste sacrificiul de sine.Pentru fericirea omului pe care il iubesti, uneori trebuie sa alegem aceasta cale a sacrificiului.Poate ca el nu o sa stie, sau poate ca da.Dar in sacrificiul tau, sta o dragoste ,mai mare decat o eternitate.

Citesc din an in paste discutiile de aici si tot la fel de "des" postez si ma gandeam ca toate forumurile au un "intelept" care analizeaza viata celorlalti si da prognosticuri (fericirea cladita pe suferinta altuia bla, bla, bla)
Iar la cat de des posteaza probabil regreta greselile tineretii si incearca sa schimbe ceva(spun asta pentru ca am citit mai multe posturi ale "stimabilului"), pe langa faptul ca are mult timp liber. Alt motiv pentru care sa fii atat de revoltat impotriva adulterului si sa propavaduiesti cu atata ardoare sfanta taina a casatoriei...nu vad.
Am si eu un post la acest subiect (asta ca sa iti fie mai usor sa iti dai cu parerea si tu despre mine:))) si abia astept sa vad daca te poti stapani de la a face comentarii asemenea oamenilor limitati (amantele sunt niste zdrente etc etc etc ) sau daca vei adopta pozitia inteligentului (si aici nu iti dai indicii )
So...come on!!! You can do it
jacqueline
Postat pe 15 Octombrie 2008 10:19
pai jaqueline, tu spui cam asa : cei care nu sunt de acord cu adulterul ,sunt niste oameni limitati !!!???

rasarit
Postat pe 15 Octombrie 2008 10:42
cine nu are un intelept, sa si-l cumpere. ca de intelepciune, unii ducem lipsa, din cate vad

oare de ce postarea stimabilei imi evoca imaginea unei femei care si-a pus mainile in solduri si vocifereaza, folosind un ton ridicat si certaret?
si_totusi
Postat pe 15 Octombrie 2008 14:12
Chiar asa, mai Jacqueline....care este problema ta pana la urma? E problema fiecaruia cat timp are liber si cat din acest timp liber il aloca pentru a posta diferite opinii si chiar sfaturi celor ce le cer....Si...daca stau bine sa ma gandesc, fiecare posteaza inspirandu-se intr-o oarecare masura din viata sa personala....


Hmm....si eu sunt impotriva adulerului...Jacqueline, crezi ca-s cam limitata????

Vanghelis, tine-o tot asa....
needforspeed
Postat pe 15 Octombrie 2008 16:02
De la: horicel, la data 2008-10-13 21:01:29salutare fetelor!merci pt sfaturi chiar daca raspunsul de la walkiria ma surprins neplacut.ai o viziune despre relatiile extraconjugale,foarte comunista as zice eu.nu stiu cati ani ai,daca ai iubit vreodata sau cred ca ti sa intamplat ceva asemanator ca ai reactionat asa.eu oricum FAC CE VREAU CU VIATA MEA.vroiam numai o parere sau un sfat.needforspeed el e inchis pt 5 ani si 7 luni,crezi ca in timpul acesta nu se va schimba in rau,avand in vedere ca si inainte era putin agresiv inchipuieti dupa atata timp si fiind acolo unde e.celalalt e deosebit si nu in sensul ca ma simt bine cu el ci in sensul ca e un barbat in toata regula care a trecut si el printrun divort si intelege situatia cel mai bine.eu sunt alaturi de cel inchis si acum la rau nu numai la bine dar merita sa ma sacrific numai ca el a divortat?precizez ca divortat numai de 2 luni iar el e inchis de 8 luni.a divortat pt ca ea are o alta relatie si vrea sa fie fara el!ce sa fac?va pup si mai vb?


Dap...iar mie mi se pare aiurea sa spui ca am o gandire comunista...Pentru ce?Pentru ca stiu ce inseamna o familie destramata ?Mai ales daca implica copii?
Se poate ca astfel de relatii sa fie ok...daca si ea si-a gasit pe cineva...aici deja intervine numai inconstienta si iresponsabilitatea parintilor.Este greu sa inteleaga pentru cineva care nu a avut o familie...pentru cineva care nu cunoaste responsabilitatea de parinte.Sunt lucruri care schimba mintea unui om.Dar poate ca fiecare lucru va fi inteles de fiecare om la timpul lui.
walkiria
Postat pe 15 Octombrie 2008 16:43
De la: walkiria, la data 2008-10-13 09:15:54
De la: Falcone, la data 2008-10-11 12:27:51e simplu, nfs. femeia care accepta o relatie cu un barbat insurat este o zdreanta ordinara - o carpa cu care iti stergi pantofii ca sa le dai luciu. eu nu stiu cum au curajul unele sa recunoasca astfel de relatii, dar nu in sensul unei recunoastere a greselii, ci pentru a brava cu o asemenea fapta. Execrabil.


Aici iti dau perfecta dreptate!!!Nu neaparat ca as fi subiectiva.Ci doar logica in sine ma face sa iti dau perfecta dreptate!!!






hai sa spunem ca aveti dreptate in ce priveste ca femeia aia care accepta asa o relatie e o carpa si mai stiu eu ce... spuneti-le voi ca stiti mai bine!!!! dar cum se numesc barbatii care sunt casatoriti isi scot inelul de cununie si se duc cu ochii lor frumosi la o biata fata care nici nu prea stie ce e cu viata ei,care a iesit cine stie de unde si nu intelege mai nimica din viata asta ????????????? uite astia -s barbati!!!! condamnati-le pe femei ca ele sunt cele mai pacatoase pe cand barbatii trebuie de pus la icoane!!!! ce mai ma enerveaza comentariile astea !!!!!adica barbatul nu are copii are doar femeia ,si ea sufera cel mai mult daca o inseala barbatul cu alta? aia alta credeti ca nu sufera?
era si bancul ala:
-iubi cand imi faci cunostinta cu ai tai? avem deja trei luni de cand suntem impreuna!!!
-pai vezi ,sotia mea e plecata la tara,iar parintii sunt acuma peste hoatre...
era ceva de genul asta!!!!
si sunt de acord :D-zeu are grija de toti!!!
Lullutza
Postat pe 15 Octombrie 2008 17:28
Draguta,bietele fete cum le numesti tu sunt satule cam de la 17ani de barbati,asa ca sunt perfect constiente in ce-si baga coada.Bine,nu generalizez pt ca nu-mi asum acuze.
sorina_barbie
Postat pe 15 Octombrie 2008 17:54
Problema ei este aceea ca face parte din randul amantelor,e normal sa-si apere statul si sa sara cu mainile in solduri pt ca,probabil este si casatorita.
sorina_barbie
Postat pe 15 Octombrie 2008 17:57
Iubitele,

jucati-va frumos .. amante,sotii...imi spune mie inima ,ca daca femeile ar fi mai unite,viata ar fi mai usoara...


ma bucur ca desi discutati in contradictoriu, nu va jigniti,asa si trebuie..au grija barbatii de asta din cate vad...

dar cui ii pasa?....


iasomia
Postat pe 15 Octombrie 2008 19:30
Dragile mele, nu cred ca din postul meu se contureaza imaginea unei femei care sta cu mainile in solduri si vocifereaza. Nu sunt in favoarea adulterului, dar nici nu arunc cu pietre in cine se afla surprins/a intr-o astfel de situatie din urmatoarele motive:
- nu stiu tot ce s-a intamplat in acea relatie
- situatia este prezentata de o singura persoana implicata
- intr-o relatie nu exista un singur vinovat

Poate barbatul care inseala are motive temeinice:
- s-a insurat cu respectiva pentru ca ramasese insarcinata si a fost supus presiunilor din partea familiilor
- are o sotie care nu face decat sa ii faca viata amara si sa se declare profund nemultumita de obiceiurile lui
- ii vrea banii si il neglijeaza
- are o sotie care toata ziua posteaza pe forumuri "dashteptaciuni" referitoare la viata, casnicie, relatii avand la baza nu vreo experienta proprie ci experienta telenovelelor de pe postul Acasa

Si DA!! Sunt perfect de acord cu "cine nu are intelept sa isi cumpere". Este un sfat nemaipomenit!!!
Acum faceti ce stiti voi mai bine: intreceti-va in acuzatii, injurii si flatati-va ego-ul cu gandul ca aveti dreptate.
jacqueline
Postat pe 16 Octombrie 2008 00:40
mda...

Jaq... l-a provocat pe vanghelis,ceea ce pana la urma era o chestie draguta si voi v-ati bagat sa-i criticati atitudinea,de ce mai?

din cate ati observat, eu nu am facut nicio remarca referitoare la ei doi,de ce?

mie imi place cand un barbat si o femeie se infrunta...


dar Jaq...constat ca esti f preocupata sa gasesti scuze barbatului care insala..iar pe noi ne trimiti la tv..sa urmarim programul de pe acasa?

eu de ex stau pe realitatea...

chiar daca sunt iasomie..;)

Jaq....sigur esti femeie?..:)

asta asa..intre noi doua



daca da ,imi cer scuze...daca nu...nu mai stiu...
iasomia
Postat pe 16 Octombrie 2008 08:07
sal...jacqueline...este foarte obiectiva.Pentru ca daca stau si gandesc la rece...intr-o relatie se poate foarte bine sa greseasca si femeia.Si intr-adevar...amanuntele sunt foarte putine pentru a putea stii exact care este situatia.Fiecare isi are dreptatea lui.Eu daca l-am aprobat pe Falcone la un moment dat...a fost la modul general.pentru ca exista cazuri in care "dracul isi baga coada" si mai si insista pe deasupra.Se poate foarte bine ca o femeie sa desparta o familie(aici nu fac referire la nicunul din cazurile expuse).Dar asta nu ma face sa cred ca numai barbatii gresesc.Cand o relatie se destrama ...exista intotdeauna 2 vinovati.Intr-un fel sau altul...fiecare gresim.
Dar...asta nu inseamna ca nu avem dreptul la opinie ,vizavi de o problema,chiar daca nu este pe placul lumii.In cazul horicel...sincer prefer sa ma abtin...
walkiria
Postat pe 16 Octombrie 2008 09:35
De la: sorina_barbie, la data 2008-10-15 17:54:01Draguta,bietele fete cum le numesti tu sunt satule cam de la 17ani de barbati,asa ca sunt perfect constiente in ce-si baga coada.Bine,nu generalizez pt ca nu-mi asum acuze.





or fi fiind ele satule de la 17 dar un barbat e in stare de orice doar sa mai inscrie una dupa el ....... si nu , nu sunt amanta nimanui,si nici casatorita... dar am dat cu degetul in asa ceva.. asa ca nu mai idolatrizati atata barbatii!!!! ca chiar nu merita!!!mai ales unul casatorit!! ha ha ha stiti ce e cel mai rau ? ca daca pe una o inseala barbatul aia il iarta ca vedeti il iubeste!!! si atunci daca il ierti de ce sa nu te insele si alta data?
Lullutza
Postat pe 16 Octombrie 2008 11:47
hai sa fiu si eu obiectiva.

sotul meu ma enerveaza. incepe sa aiba chelie de o sa semene capul lui cu un bec, face si burta , respira cam mult si mai si tuseste cand e racit. unde mai pui ca, nu aduce bani acasa destui. macar cat PIB ul Romaniei. neglijentul, mototolul! toata ziua il bat la cap : ii spun cum trebuie sa fie, cum sa se comporte , ii dau exemple, ii arat cat de mic este el fata de altii dar, nu pricepe nimic. e greu de cap. nu bate covoarele de cate ori am eu chef sa-mi fac unghiile, bea cate o bere cu baietii cand ar putea sa faca clatite , nu spala vasele cand e la slujba. ar putea sa se invoiasca pentru asta. ce mai, nu e priceput, harnic, frumos si descurcaret ca vecinul. ala... da, barbat!!!

si vecinul are si el chelie dar, parca a lui e mai interesanta, face burtica? si ce? e mascul bine. nu bate covoarele? nici nu trebuie. e barbat. barbatii beau cate o bere cu baietii, nu fac clatite ca muierile si mai ales, nu spala vasele. ei fac alte treburi, mult mai barbatesti. de exemplu , construiesc case cat un bloc, invart pe degete afaceri, conduc numai masini hoatze, stiu sa zambeasca frumos si ce e mai important , ma curteaza. saracul vecin....cate calitati are dar, nu a avut noroc. nevasta-sa , nu stie sa-l respecte si sa-l aprecieze. se tot plange ca nu o ajuta. ii face viata amara , nu se mai ingrijeste si toata ziua are in maini niste sacose si niste plozi legati de poala. pai asa trebuie sa fie o femeie?

cum amandoi suntem far' de noroc in viata asta, o sa adulterim putin pentru sufletelul nostru incercat de necazuri si, poate poate ne vom lua . mai greu va fi ca nevasta-sa ; tot ii acorda fraiera a doua sansa . si al meu ma tot iarta, plictisitorul ! da-i gasim noi vinovati si-i lamurim sa faca ciocul mic si sa accepte ca sunt niste nulitati vinovate. ce? ei sa nu aiba vina? asa e normal. toata lumea sa fie vinovata.

si_totusi
Postat pe 16 Octombrie 2008 14:55
Foarte bine ai punctat "si totusi"...Am zis eu ca-mi place cum gandesti....
needforspeed
Postat pe 16 Octombrie 2008 15:33
si totusi,

guritzaaa!

moooama, ce telenovela ai bagat...

nu i-ai facut si tu mai frumusei,ce draq!!??


a! astia sunt d-aia "dupa blocuri",vaaai rad de mor..:)))
iasomia
Postat pe 16 Octombrie 2008 15:49
he, he, he, iasomica !!! viata bate filmul. si asta e un scenariu asa, mai cu bun simt. sunt altele si mai si.
si_totusi
Postat pe 16 Octombrie 2008 21:23
Departe de mine idolatrizarea spceciei masculine,lullutza.Uneori sufli in iaurt sa-ti aperi interesele de orice natura ar fi ele.Indiferent ce postam aici suntem oameni(mai mult sau mai putin),gresim,iertam,uitam,acceptam.Si nici noi(femeile)nu suntem mai bune.
sorina_barbie
Postat pe 16 Octombrie 2008 23:56
buna....Fa ce-ti dicteaza inima...viata si asa e scurta si merita traita din plin..TRAIESTE CLIPA....care oricum trece..si de ce sa nu treaca frumos??
eu..am avut N ocazii sa-mi insel sotul..nu am facut-o,desi la un moment dat,se purta ff urat cu mine,ma jignea..etc,atunci aparand in viata mea EL ..eram la un pas sa cedez..nu am facut-o si-mi pare rau.Am fost fidela ptr ce>?ptr cine?ptr sotul meu care la cativa ani dupa..ma inselat..cu una...o relatie de cateva luni...Atunci am realizat ca iubirea care o simteam fata de el..era ff puternica doar din partea mea..atata timp cat el a .avut curajul sa mearga mai departe.Dar asta e viata...l-am iertat,il iubesc (poate ca nu merita)..suntem impreuna,dar o parte din mine (mica e adevarat)se gandeste si acum cum ar fi fost daca gustam si eu din placerea de a fi si cu altcineva...fata de care nu pot spune ca simteam iubire..simteam doar o pasiune nebuna.Era de ajuns sa ne privim si parca nu mai era nevoie de cuvinte,,simteam amandoi "ceva"ff puternic..o atractie nebuna.Cred ca daca lasam lucrurile sa evolueze..eram poate cei mai pasionali amanti..si el era implicat intr-o relatie sufleteste.Nu se punea problema sa ne cladim un viitor impreuna..vroia doar sa TRAIM CLIPA SI SA NE BUCURAM DE VIATA POATE ASA CUM DORESTI SA TE BUCURI CU PERSOANA CARE ESTI ALATURI SI NU POTI>>din N motive..
Nu intotdeauna cand inseli faci rau..uneori..depinde de parteneri,depinde ce vrei sa obtii din acea "AVENTURA",faptul ca AI O AVENTURA-te poate ajuta...,poate ajuta in casnicie,asta daca esti destept si nu implici ca prostul(A)...cu imina,gandind la cai verzi pe pereti ca vei divorta..etc ptr a fi cu celalat..
DE CE SA CUMPERI "TOT PORCUL"scz....daca ai nevoie doar de o pulpa,metaforic vorbind..cred ca intelegeti ce am vrut sa spun
...Am inceput sa gandesc asa dupa ce am trecut prin multe...probl..ale vietii..si am aj la concluzia..ca:
TOTI INSELAM
ciel
Postat pe 18 Octombrie 2008 11:43
....continui..INSELAM daca nu fizic,cu gandul..nu-mi spuneti ca nu ati visat,cu ochii deschisi cum ar fi..sa ai o aventura cu sefu(a),vecinul(A)..colegul(A)...Atunci cand o persoana inseala ar trebui din start sa stie DE CE O FACE?ce ii lipseste?De ce are nevoie?
1-un prieten care sa ii asculte suferinta sufletului ?
2-Un amant(a)..care sa ii satisfac cele mai ascunse fantezii...?
ASA ca inainte sa fiti tentati sa inselati..-.ganditi-va oare persoana de alaturi chiar nu poate fi prietenul pe care il cautati in alta parte?..ati discutat cu ea si nu se poate?nu va intelege?
-oare persoana langa care dormi-ti,cu care mananci..imparti totul ..nu poate fi..seful(a)..din imaginatia ta fantezista?...ganditi-va bine..inainte de a face un pas gresit..usor gresim...greu reparam..
VA spun din propria experienta...se poate sa nu gresesti...asta daca incerci sa fii TU deschis si sa il atragi si pe cel de alaturin jocul tau...fa-l sa fie ceea ce iti lipseste..UN PRIETEN(a) sau un AMANT(a)..am incercat si a iesit cum nu visam ca poate iesi..sa am un AMANT in omul pe care ..IL IUBESC..BAFTA.astept critici
ciel
Postat pe 18 Octombrie 2008 11:59
Ma inselat..l-am iertat si acum pot spune ca nu regret....am devenit mult mai profunzi,mult mai prieteni ,mult mai "pasionali in pat"am incercat sa aflu ce ii lipseste(ia lipsit atunci cand a facut-o...)am aflat si am stiut ce am de facut..atunci mi-am dat seama ce imi lipseste mie..si i-am dat de inteles...aducandu-l..pe drumul care vroiam....DAr pana sa ajung aici mi-au trebuit ceva ani din viata,sa realizez..ca pot,putem fi fericiti si impliniti amandoi,fara o a 3 persoana..in viata noastra.
Un sfat ptr amante....mai greu sot sa-si paraseasca sotia ptr ele...nu fiti naive...TOTI spun ca va iubesc,,,vai ca voi nu mai e niciuna..etc...,dar de fapt ei sau ele...nu vor decat o aventura,asa ca nu mai puneti suflet in relatiile extraconjugale...lasati-le sa ramana..extraconjugale...asta daca partile implicate sunt casatorite,ambele
daca doar una e casatorita....luati-va adio..de la un viitor impreuna...sun cazuri mai rar cei drept cand pot ramane impreuna....,dar mai rar...
am dreptate?poate ca da,poate ca nu...dar merita macar sa incercati..sa fiti fericiti cu cei care ii aveti acum alaturi
ciel
Postat pe 18 Octombrie 2008 12:15
pt falcone: esti fericit/a? viatza ta e un vis devenit realitate? perechea ta e omul perfect? sau tu, esti ?
tickle
Postat pe 22 Octombrie 2008 13:10
Stii ce zice Falcone?Asta este realitatea?Ei bine, prefer sa ma duc sa ma culc.

Postat pe 22 Octombrie 2008 13:36
asta e a 2 a oara cand postez, desi citesc aproape tot, in fiecare zi de cand am devenit membru - a nu se citi "organ".
misto subiect v-ati ales. sa va batetzi in cutzite sau sa va luatzi la tranta?

barbatzi maritatzi, femei insurate... tutti sunt la fel si numai una (sau alta) vor: tranta! pricipitzi? nu conteaza cine ce parere are si simte sau nu.

o sa va zic pe scurt, apoi avetzi liber la pareri, sau sa datzi cu paru`, fiekre dupa cum crede:
eu si X. fiecare cu familia lui. scanteie si foc! si inca ce foc! numa` ca... nimeni nu renuntza la familie. cel putzin nu un barbat. daca-l paraseste, asta e, da` n-o s-o lase el de buna voie si nesilit de nime`. e complikt si stim ca barbatu e comod din natura. legat de o fusta e vesnic. se accepta sau nu. depinde de fishtekre in parte, in functziune de ceea ce doreshte de la Y sau de la viatza. experienta mea : perekea a banuit, aproape ca a stiut cu cine . putezi crede ca a trecut peste? eu nu pot nici acum sa cred, ca de inteles am intzeles. da` nu pot sa cred. asha ca , nu mai datzi cu bolovani in barbatzi, ca nu-i kiar devil pe pamant. pasul peste divortz s-a facut, atitudini s-au schimbat, in bine, (ca nu de bine a existat un "x", altu` dekt ala cu cununie), viatza -i mai frumoasa, copilu` creshte, cu amandoi, acum e ok.
da` naravul din fire n-are lecuire...
acum datzi cu paru`
tickle
Postat pe 22 Octombrie 2008 13:54
De la: vanghelis007, la data 2008-10-22 13:36:18Stii ce zice Falcone?Asta este realitatea?Ei bine, prefer sa ma duc sa ma culc.


alone??
tickle
Postat pe 22 Octombrie 2008 13:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
partenera nu mai vrea?? 49 De la: geo32 17 Martie 2009 10:15
Relatia ideala posibila sau egal moarte ca-n majoritatea marilor povesti? 4 De la: maimuticagogosica 24 Februarie 2009 15:21
Cum treci peste o despartire? 27 De la: garbo055472 25 Februarie 2010 02:01
Lacramioare 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:08
Femeia- gemeni, Barbatul- capricorn...? 1 De la: Paulici82 5 August 2009 12:19
Setari Cookie-uri