tzepe cu produse de slabit

Buna, iti recomand sa citesti urmatorul articol. Mie mi s-a parut interesant si am aplicat unele idei care chiar au fost eficiente in cazul meu.
http://www.afladespre.ro/spune-adio-kilogramelor-in-plus-975.htm
Mi-a mai placut si http://www.afladespre.ro/creaza-ti-propriul-stil-vestimentar-992.htm.
crina86_c
Postat pe 7 Iulie 2010 01:44
cum e la gust ceaiul de leustean? Poti slabi cu pastile ce contin carnitina, numai daca faci sport-carnitina este si sustinator de efort si nu are efecte adverse.Se gaseseste la magazinele de specialitate pt. sustinatoare de efort pt.sportivi.
bia1976
Postat pe 7 Iulie 2010 12:13
buna,spune-mi te rog daca mama ta are probleme de sanatate
mama mea este grasa,are probleme cu inima si trebuie neaparat sa slabeasca
daca stie cineva sa-mi spuna daca poate lua si ea ecofit
multumesc
garbo025394
Postat pe 8 Octombrie 2010 14:35
sa manance mai putin- daca mai e posibil- sau sa-si faca o operatie din aceea de micsorare a stomacului
produsele de slabit sunt pacaleli. la fel si regimul
si_totusi
Postat pe 8 Octombrie 2010 14:37
M-am chinuit cateva luni cu produsele Herbalife care nu au facut nimic decat sa-mi irite subconstientul. Iar saptamanile astea m-am ales cu colturile gurii crapate, iar doctorul imi spune ca e de la ficat. Mai mult am slabit cand m-au aburit celebrii consilieri spalati pe creier de la firma lor. Asta e... NU RECOMAND
Mire_La
Postat pe 13 Octombrie 2010 12:17

ce va spuneam eu ca nu exista pastile sau licori minune care sa topeasca grasimile instant far nici cel mai mic efort
important pt toti cei/ cele care vor sa inceapa o dieta ca fara DETOXIFIEREA ORGANICMULUI nu faceti nimic da-ti bani de pomana si nu aveti rezultate
o zi buna tuturor
tusi_Oli
Postat pe 13 Octombrie 2010 12:30
Nou! Incepand din 2011 gasiti la toate unitatile PLAFAR miraculoasele pastile de slabit cu ceai verde Youthful Island - Insula Tineretii la preturi promotionale.
Youthful Island - Slabeste - Detoxifica - Reduce oboseala
bionaturist
Postat pe 11 Februarie 2011 17:12
Si toate, da' ABSOLUT TOATE sunt "bio", "organice", "eficiente" si, mai ales, "sanatoase", nu?

Adica kkturile pe care le bagasi matale aici sunt mai sanatoase decat kkturile altora. Hai ca esti tare!
Thor_again
Postat pe 11 Februarie 2011 17:18
Dresurile pentru slabit nu iti pot pune cu nimic sanatatea in pericol: http://bit.ly/i3v9xA. Si la urma urmei au dubla utilitate, fara a presupune niciun efort din partea ta decat acela de-ai imbraca.
Laura_Baldini
Postat pe 19 Februarie 2011 17:34
si eu sunt pro-metode "externe". am avut si niste pantalonasi de slabit. am incercat si colanti/dres. functioneaza, dar si mai bine si cu putin sport. chiar fara niciun efort...mai greu.
ileana_damian
Postat pe 31 Mai 2011 22:59
reveniti-va oamnei buni, macar ati citit ce contin fabuloasele pasile de slabit, contin tot velul de produsi chimici, anfetamine care blocheaza functiile creierului, acum 5 ani am incercat lindaxa , si ce a rezultat , o slabire rapida nopti de nesomn , nervozitare , depresie....... si nevoia acuta de a mai lua ..... m-am ingrasat la loc ... si am petrecut 1 an in casa din cauza declansari unor atacuri de panica severe, palpitatii , dereglarea tensiunii arteriale etc etc...... 6 luni la pshiholog..... acum am scapt dar .... m-am documentat atent... stiati ca .... medicamente gen regenon , lindaxa etc , sunt interzise in italia , Uk si alte tari bine informate si educate..... stiati ca se poate intampla sa mori de la asa ceva.......si inca ceva grasimea in plus vine de la creier , patura aeea de grasime chair daca toti o uram este de fapt o protectie pe care tot noi o facem in timp.... ne victimizam dar ne si place... de ex nu ies ca sunt grasa/gras e de fat nu ies ca mie frica de socializare.... era doar un exemplu..... dragii mei incepeti sa va autosugestionati, ganditi sanatos, papati cat se poate de sanatos, acum nu devenit obsedati daca scapa o prajiturica nui nici un bai, munciti fizic .... o gradina de flori sau zarzavaturi ajuta in slabit... faceti sport , respirati corect...... mergeti pe jos..... alergati ..... daca nu alergati ..... sariti constant 10 minute coarda ... celebrul joc decand erati micute..... 10 minute de coarda insemna 1 km de alergat...... sau dansati , dansati in fata unei oglinzi ..... e tot o metoda de autosugestie multora nu le place sa faca exercitii.... dar dansul este placut si este un sport ....a rde mai multe calorii decat va inchipuiti......... succes va doresc si lasati prostiile si pastilele si sfaturile nocive..... am citit si m-am crucit .... slabit cu parizer cel mai toxic aliment..... da varinata leustean e perfecta si e un remediu naturist pentru mai multe afectiuni...... salutare....
gerald_hara
Postat pe 28 Iunie 2011 08:06
2 portocale dimineata,pe parcursul zilei pastele SOS Silueta-cla si mare grija la alimentatie,iar seara dupa 18 nimic de mancare.Aceasta este metoda mea de a slabiiiiiii.Am dat jos 10 kg.Lucru pe care nu credeam ca am sa-l mai reusesc
Edith_Moldovan
Postat pe 28 Iunie 2011 10:02
Buna, dragele mele.Am auzit de dieta cu sirop de artar si lamaie si eram curioasa daca a incercat-o cineva. Am auzit ca da rezultate ...
Daca aflati ceva.. astept un semnal
pupici... si spor la slabit
garbo210941
Postat pe 29 Iunie 2011 08:23
De la: dienutzahy, la data 2008-08-05 01:32:36tzepe , tzepe, eu am luat reductil o perioada destul de mare si in aprilie am oprit tratamentul ca ma simteam f rau. si de atunci tot la doctori am ramas cu organismul dat peste cap si m-am ingrasat si mai mult acum si mi se umfla mainile si picioarele de groaza.regret enorm ca am luat reductil si nu sfatuiesc pe nimeni. cred ca mi-am dereglat si tiroida de la el. ficatul e varza si fierea la fel. maine ma duc din nou l adoctor. si asa o tin din aprilie.


xenicalul nu e o pastila de slabit, a recomandat-o medicul, asa cum e normal? daca nu, ma mir ca a dat-o farmacista. xenicalul impiedica absorbtia grasimilor in organism, si orice masa bogata in grasimi duce la vizite dese la toaleta...cum ai spus...daca supraveghezi ceea ce mananci(salate, carne fara grasimi, lactate usoare, fructe) ca sa ajuti pastila, nu ai probleme cu scaunul. eu asa am facut si nu a fost nevoie sa imi iau concediu, dimpotriva, nu am avut mai multe scaune pe zi decat daca vreodata continutul unei mese depasea un procent de grasimi.

in rest, nicio pastila sau ceai din lumea asta nu ne slabeste daca noi continuam sa mancam fara sa ne controlam putin. nu spune nimeni sa mananci o frunza de salata toata ziua, dar nu e nevoie sa mananci carne grasa si lactate cu grasimi, stiu ca la gust nu sunt la fel bune, dar poti manca smantana,12 %, carne, peste slab(aici eun paradox, pestelel gras e mai bun).
ideea de dieta ideala e sa mancam cate putin din toate, pentru a asigura organismului tote vitaminele si nutrientii necesari...sa ne putem controla impulsurile, asta e cheia si secretul.

mult succes tuturor celor care vor sa slabeasca si sa aiba o viata sanatoasa.!
dunare
Postat pe 21 August 2011 07:46
Am comandat si eu Super Slim.Acum ce o fi o fi,am luat numai o cutie de proba sa vad daca functioneaza;Multe zic ca au slabit,altele ca nu,o sa ma conving singura si am sa va spun rezultatul.
aida71
Postat pe 15 Octombrie 2011 18:21
De la: gaga, la data 2009-02-19 15:50:53Eu oricum sunt slaba de felul meu (am 164 cm si 49kg), dar atunci am vrut sa slabesc dupa nastere, dar nu am slabit cu sauna belt ci alaptandu-mi fetita aproape 2 ani.

De cativa ani mincam numai cu ulei de masline, evitam grasimile si zaharul. Mancam la greu ciocolata neagra. Painea este preferata mea, imposibil de renuntat la ea.

Am cumparat si eu acum vreo 3 ani si sta aruncata pe undeva ca nu i buna de nimic! Atata reclama la televizor si in ziare pentru un gunoi!
aida71
Postat pe 15 Octombrie 2011 18:25
Sper ca e adevarat ce scrii,am comandat si astept sa vina(Super Slim)Toata lumea vorbeste de sala de parca ar avea totzi una la coltul strazii! Si altii care ti ,,dau in cap,,ca esti lenesa si nu faci sport,dar nimeni nu te intreaba daca poti,daca ai voie,daca ai toate membrele,etc;Le place sa se bage n seama ca musca n lapte!
aida71
Postat pe 15 Octombrie 2011 18:36
Mai adaugati inca un produs de slabit pe lista de tzepe : FYT FORM ; o sticla de 100 ml costa 140 lei si-ti ajunge 10 zile . Eu nu am slabit niciun gram iar senzatia de foame para a fost mai accentuata decat altadata. Singurul efect era ca faceam "pipi" mai des.
donacris
Postat pe 29 Noiembrie 2011 15:31
Varamea a slabit 8 kg cu fytform dar nu mai stiu cate sticle a luat
garbo260700
Postat pe 21 Ianuarie 2012 19:50
Astazi mi-a venit ecofitul, de miine il incep sper sa am rezultate, va tin la curent. Pa!
mily3000
Postat pe 4 Martie 2012 14:05
buna
eu am incercat capsula de slabit..am pierut 7 kg intr/o luna,dar cu sport..si mi se facea cateodata rau..
eram f multumita canu mai mancam dulciuri/eu sunt innebunita dupa ele/dar dupa m/am ingrasat mai mult pt ca/mi era foame non stop
andreiutu
Postat pe 7 Martie 2012 17:23
Pastile de slabit - http://track.buythermacuts.ro/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=746&pid=115&bid=advandec Am inceput sa iau Thermacuts acum 2 luni de zile, si am slabit deja 16 kilograme.
garbo_410281
Postat pe 18 Martie 2015 05:25
Nu stiu ce sa zic, la mine nu a mers asa bine produsul ala.
garbo_410286
Postat pe 18 Martie 2015 09:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DEPENDENT DE PC 16 De la: cinezee 25 August 2009 20:56
Zuccari pentru slabit 1 De la: andreeaiovici 16 Iunie 2011 13:09
De ce nu spun barbatii lucrurilor pe nume? 136 De la: Sal_a_toi 30 Septembrie 2011 14:47
politica 4 De la: LILO 19 Noiembrie 2009 20:19
buna, 2 De la: Claudia_Ciorogariu_1 16 Mai 2012 17:38
Setari Cookie-uri