barbatul BALANTA

deci sunt barbati fini nu cum se scrie aici ...prietenul meu este balanta vroiam sa stiu mai multe despre el ...adevarul e ca l am refuzat de aceea eram curioasa ..scz.daca am deranjat.sunt inofensiva.
garbo065737
Postat pe 6 Martie 2010 20:03
737 n-ai deranjat pe nimeni .... s-a facut liniste pe aici deoarece nimeni nu are curajul sa mai deschida gura ...

nimeni nu mai are nevoie de sfaturi .....

nimeni nu mai are curajul sa-si descarce sufletul ...

clippy
Postat pe 6 Martie 2010 20:07
mi ar fi placut sa fie si prietenul meu aici sa se confrunte cu mine si cu ceilalti ... numai asa poti sa cunosti omul ,nu s ar mai fi scris asa de rau despre balante .
garbo065737
Postat pe 6 Martie 2010 20:13
Ia terminati cu prostiile! ce scrieti voi aici?
Balantele sunt persoane minunate... inteligente, spirituale, altruiste, cu simtul umorului. Sunt perfecte!

Si, da, ati ghicit, eu sunt o balanta.

Una peste alta, tu ce-ai vrea sa faca omul dupa ce l-ai refuzat? Pentru ce sa-si piarda timpul batand la o usa inchisa?
Tylly
Postat pe 6 Martie 2010 20:14
nu-i absolut nici o problema eu am intrat ptr ca se vb foarte urat despre barbatul din balanta si nu este adevarat daca vreti sa stiti ceva de barbatul din balanta va spun eu ca traiesc cu unul sa nu se mai generalizeze
stmike
Postat pe 6 Martie 2010 20:15
Si da recunosc (aici pe forum, nu si-n alta parte), modul lor de a fi si de a se purta iti ofera doza de confort interior de care ai nevoie si pentru asta merita iubiti.
alina_c
Postat pe 6 Martie 2010 20:16
si eu sunt balanta si imi place de mine!
clippy
Postat pe 6 Martie 2010 20:16
.... nu sunt barbat!
clippy
Postat pe 6 Martie 2010 20:17
clippy, este ca suntem perfecte?
Tylly
Postat pe 6 Martie 2010 20:18
daaaaaa!
clippy
Postat pe 6 Martie 2010 20:19
esteee!!!

lume invidioasa, domnule!
Tylly
Postat pe 6 Martie 2010 20:20
si modeste
nelly05
Postat pe 6 Martie 2010 20:21
mai ales!

Tylly
Postat pe 6 Martie 2010 20:21
dap, se vede
nelly05
Postat pe 6 Martie 2010 20:22
nu ma dau pe zece! n-am nici o problema cu nimeni! in general .... mi se rupe de toate .... dar ma implic cu drag!
clippy
Postat pe 6 Martie 2010 20:24
Da, pentru ca esti Varsatoare. De aceea va impacati bine. Balantele fiind semne de aer sunt in relatii excelente cu celelalte semne de apa: Varsatori, gemeni si iar Balanta. Insa nu pune o Balanta cu un semn de apa, ca atunci devine extrem de nehotarata, pleaca fara nici o explicatie, si devine antipatica, exact asa cum s-a spus pe acest topic.Eu am cunoscut o Balanta si nu-mi mai trebuie. Sunt un semn de Apa. A disparut fara explicatii. Mai tarziu, intr-o discutie amicala pe messenger mi-a spus ca nu am gresit cu nimic, ca totul fusese perfect si ca sunt o femeie minunata. Atat. Naiba stie ce o fi in capul unei Balante ? Am renuntat sa-mi mai pun intrebari.
mihaela1971
Postat pe 7 Martie 2010 11:12
Poate ca stie el de ce va paraseste sau el este vinovat. Oricum intotdeauna adevarul este pe la mijloc si depinde si ce educatie a primit el. Eu spun asta ca ma cunosc pe mine ca tot balanta sunt dar va spun ca persoanele in balanta au caracter ceea ce multora le lipseste mai ales in ziua de azi. Ca sunt barbati sau femei nu mai exista caracter si bun simt. In general balantele cand ajung la o concluzie dupa un timp mai indelungat sunt extremisti in a lua o hotarare si nu se mai intorc. Balanta joaca la extreme: Foarte iubitor si cald sau extremist de-aia e guvernat de planeta Venus. Zeita Venus (planeta) e foarte frumoasa dar daca ai avea posibilitatea sa cobori pe aceasta planeta e toxica. Principalul ca exista activitate pe ea. Acum daca luam fiecare zodie are cate ceva rau. De exemplu Gemenii sunt din acelasi aluat ca balantele - AER.
Gemenii sunt foarte ciudati. Berbec, taur nu prea au caracter si cand vrea sa faca ceva calca si pe cadavre. Racul face un pas inainte doi inapoi,Leul e prea impulsiv si sacaitor cu criticile, Scorpionul se aseamna cu balanta dar e mai piperat decat ea,Pestii sunt usuratici,si asa mai departe
stmike
Postat pe 7 Martie 2010 12:12
Traiesc cu o (un) balanta de 9 ani. Si e relatia, as spune aproape perfecta. Eu sunt scorpion. Amandoi avem personalitate puternica, si cred ca asta este sarea si piperul in relatia noastra. Nu ne certam dar spunem lucrurilor pe nume fara menajamente. In toti anii acestia am trait cea mai frumoasa poveste de iubire. Este f important sa stii cand sa vorbesti si cand sa taci, sa inveti sa respecti tot ceea ce ii place balantei si vei avea parte de acelasi tratament. N-am simtit in toti acesti ani ca m-ar insela, insa m-am simtit o femeie ocrotita, dorita, apreciata. In ciuda a ceea ce se spune, balantele sunt fiinte minunate atat timp cat le oferi libertate, incredere, liniste in camin.Au si momentele lor de egoism dar nu acela fara limite. Fiecare dintre noi le avem.Cateodata sunt nehotarati , dar in momentul in care s-au convins de un lucru pleaca si nu se mai intorc. Dar este un tata iubitor si grijuliu pt a asigura o viata lipsita de griji si nevoi,ofera multa iubire, este un sot minunat si un amant desavarsit! Si ce este mai important , este un OM, gasesti la el onoare, demnitate, altruism, mai rar in zilele noastre. Aceasta este balanta de langa mine............
garbo070784
Postat pe 8 Martie 2010 11:54
De la: garbo070784, la data 2010-03-08 11:54:10Traiesc cu o (un) balanta de 9 ani. Si e relatia, as spune aproape perfecta. Eu sunt scorpion. Amandoi avem personalitate puternica, si cred ca asta este sarea si piperul in relatia noastra. Nu ne certam dar spunem lucrurilor pe nume fara menajamente. In toti anii acestia am trait cea mai frumoasa poveste de iubire. Este f important sa stii cand sa vorbesti si cand sa taci, sa inveti sa respecti tot ceea ce ii place balantei si vei avea parte de acelasi tratament. N-am simtit in toti acesti ani ca m-ar insela, insa m-am simtit o femeie ocrotita, dorita, apreciata. In ciuda a ceea ce se spune, balantele sunt fiinte minunate atat timp cat le oferi libertate, incredere, liniste in camin.Au si momentele lor de egoism dar nu acela fara limite. Fiecare dintre noi le avem.Cateodata sunt nehotarati , dar in momentul in care s-au convins de un lucru pleaca si nu se mai intorc. Dar este un tata iubitor si grijuliu pt a asigura o viata lipsita de griji si nevoi,ofera multa iubire, este un sot minunat si un amant desavarsit! Si ce este mai important , este un OM, gasesti la el onoare, demnitate, altruism, mai rar in zilele noastre. Aceasta este balanta de langa mine............


Frumoasa si emotioananta "declaratia" ta de dragoste
blue_dream
Postat pe 8 Martie 2010 15:16
Eu sunt casatorita cu o balanta de 11 ani si sincer sa va spun ma inteleg foarte bine cu el.Eu sunt rac(eu sunt mai rea) e muncitor ,familist si pot sa spun ca ma iubeste foarte mult
garbo048276
Postat pe 8 Martie 2010 22:26
Cam asa mi se pare si mie relatia cu "o balanta" -instabila ...ceva straniu ce petrece cu el in momentele cand se enerveaza...arunca si simte nevoia sa tranteasca ceva pe jos..ma gandesc ca, in timp...putin va lipsi pana ma va tranti pe mine pe jos! Momentele in cauza ma sperie, sunt violente !
Oricum...este trist pentru ca atunci cand investesti sentimente (nemaiamintind de timp)...privind in urma, ma cuprinde deznadejdea si...ma panichez! Deci este instabil si ciudat, incapabil sa-si arate sentimentele, se iubeste pe sine siesi si...da, ii plac femeile in general! Nu vreau sa jignesc pe nimeni si pentru asta imi cer scuze, probabil ca...mai exista si exceptii ! Dar, eu am ajuns prea tarziu cand s-au impartit aceste exceptii... [/quote]
Anndra
Postat pe 9 Martie 2010 15:41
dificili ,comozi si insuportabili uneori offffffffffff
rasfat_alint7
Postat pe 9 Martie 2010 22:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia rac si barbatul fecioara 15 De la: Allegra 7 Aprilie 2011 23:18
buna! 2 De la: madlen_madlen 20 Aprilie 2011 19:08
el balanta, ea berbec 6 De la: eu_vio 2 Februarie 2011 15:21
compatibilitate intre zodii 24 De la: Thor_again 22 Mai 2011 21:34
femeie varsator si barbat pesti 22 De la: garbo093196 6 Martie 2014 11:01
Setari Cookie-uri