ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Buna

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

as dori sa stiu ce sanse am cu iubitul meu eu balanta el leu
  citeaza   raspunde

tu nu stii ce sanse ai? daca-ti spunem ca nu prea ai sanse, nu mai esti cu el?
  citeaza   raspunde

De la: garbo057096, la data 2010-10-19 01:55:12as dori sa stiu ce sanse am cu iubitul meu eu balanta el leu

da' chiar... daca venim vreo cateva zeci de idioti sa-ti spunem ca "nu e bine", te iei dupa ceea ce iti spunem noi?...:D
:))
  citeaza   raspunde

bai, e mare goagalu asta si gasesti tot ce vrea muschii tai, numa sa cautzi, da vad ca ti-e cam lene, si nu numai tie
  citeaza   raspunde

e ciudat... daa mie nu mi-a mers cu o tipa din vreo zodie, sa ma apuc acuma sa arunc noroi pe toata zodia. e clar ca e o porcarie sa fac asa ceva.
si am cam vazut obiceiul asta, din pacate.
se pare ca e inca un prilej de a da frau liber resentimentelor "stocate " de la un esec trecut...
  citeaza   raspunde

am vazut si eu multe subiecte pe tema zodiei si multe sfaturi in care se spunea, sa nu umble cu persoana in cauza, ca zodia e nu stiu cum... dar ca sa zici treaba asta trebuie sa umblii cu vreo cateva ca sustii ce ai zis, asa, a avut una un esec in dragoste si gata, ala/aia nu e buna
  citeaza   raspunde

da' nu poti sa sustii asa ceva, nici daca umbli cu cateva sute.
o zodie inseamna cam a 12-a parte din populatia globului.
  citeaza   raspunde

mai, io am intrat o tzara sa vad care mais unteti pe aici, ma bag la somn ca mi s-au impartit si mie pijamalele, noapte buna... maine (sau cand mai apuc) sper sa va gasesc altfel
  citeaza   raspunde

Somn usor, Laura.
Io mai am de lucru, cred ca imi termin si eu pauza asta.
Prea lunga, dealtfel...:D
:))
  citeaza   raspunde

o cana cu lapte din partea casei si sa vezi ce dormi...
hai ca asa nu mai dorm nici eu, pa pa
  citeaza   raspunde

pa...:)
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: