ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Eu peste el berbec...

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

CE ZICETI,IESE CEVA SERIOS SAU E PIERDERE DE VREME?
VA MULTUMESC!
  citeaza   raspunde

dracu' stie! da' poti sa incerci..ce-ai de pierdut??
  citeaza   raspunde

Pesti-Berbec ...va veti casatorii...veti face un "stadion de fotbalisti"...el,ii place "noul"...adik nu spune nu ,la"prietenii"noi...cand vei fi la munk le va aduce pe acasa "sa-i fak patul"...o viata extrem de fericita veti avea!felicitari!va potriviti!tu nu vezi!iar el o sa le "vada"pe toate in toate pozitiile
  citeaza   raspunde

Eu femeie,el barbat De potrivirea asta ce zici?
  citeaza   raspunde

Femeie - Barbat ...compatibilitate generala redusa: Barbat...compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/parteneriate: Femei...compatibilitate f.b.pe plan financiar: seful...defecte ale nativului BARBAT : teatral,si "pescuitul" ...calitati ale nativei FEMEIA:"iluminare" BARBAT- compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/parteneriate: HITLER,
  citeaza   raspunde

De la: karynaa, la data 2012-04-02 20:31:45CE ZICETI,IESE CEVA SERIOS SAU E PIERDERE DE VREME?
VA MULTUMESC!

important este sa nu fie PORC!
  citeaza   raspunde

eu inca n-am auzit de zodia asta.... dar pare interesant !!! de fapt, toate sunt comestibile... ! mai ales porcul... !
  citeaza   raspunde

De la: Rotty, la data 2012-04-13 08:52:42 Eu femeie,el barbat

"De potrivirea asta ce zici" ?

simplu... heteroxexuala.... !!!

citeaza   raspunde

daca ar fi sa o iau de la capat, n-as mai face greseala asta...eu berbec-el berbec. dar poate nu sant toti la fel...citeam candva o chestie de genul...cand se intalnesc doi berbeci, ori iese treba beton, ori se bat ca doi berbeci, pana isi rup coarnele...asa e!
  citeaza   raspunde

va multumesc!
Adriana deja prezicerile tale ...se adeveresc,din pacate...
Afemeiat,mincinos,plin de ...superioritate,super'nervos...si multeeee....cat de zgarcit nu mai spun...trebuie justificat si ...un tampon cumparat....
sa aveti parte numai de bine! va multumesc!
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: