Femeia Varsator

fetelor am o mare dilema ce rochii se mai poarta la dineuri rapid help ca tre sa ma apuc sa pregatesc costumatia pt deseara e un dineu cu prietntii ajutorrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!1
mamaruta
Postat pe 27 Februarie 2009 16:41
Draga mea eu zic ca se poarta rochii.......feminine ! Bun raspuns?
( intereseaza-te si tu ce lume se invarte pe-acolo ca sa-ti faci o idee)
blanca
Postat pe 27 Februarie 2009 18:42
vai varsatoarelor mi-ati dus dorul? imi imaginam eu...pentru ca va face mare placere sa va mahalagiti,sunteti nascute pentru asta dragele mele!

sexy nico imi pare rau sa te informez ca asta e vocabularul meu zilnic si sa-ti transmit din inima regrete ca meseria ta,probabil mediocra (am spus "probabil"!) nu-ti permite si nici nu-ti cere sa te dezvolti in nici un fel,deci nici din acest punct de vedere. sau de fapt pentru desfacutul fermoarelor de jos nu mai conteaza vocabularul,am omis asta,ma scuzi,my bad! mii de scuze!

Am provocat furtuna? vai ce interesant.. si tot nu mi-a venit nici una sa-mi explice ce si cum despre caracterul vostru golit de substanta. sunteti plictisitoare.

Iar despre experientele mele cu reprezentanti de-ai vostri pot spune ca au fost cel putin interesante. Sunteti ca niste anemici neajutorati in jurul persoanelor puternice,pielea de vipera paleste instant in fata prestantei si fortei. And i enjoy this every day!
Mamanatura
Postat pe 28 Februarie 2009 17:02
am inteles toate ce mahalagioaica esti TU, nu mai fa exercitii, ca ne-ai convins pe toate...parerea mea si nu numai a mea e ca nu ai ce cauta pe un forum public. ramai la coltul strazii cu cele de teapa ta.

pe langa ca esti ignoranta, mai esti si lipsita de orice urma de bun simt elementar si de educatie. daca asa te adresezi celorlalti si in viata de zi cu zi, nici nu ma mir ca refulezi aici mizeria pe care o porti in tine.

si nici una dintre noi nu trebuie sa iti explice TIE despre caracterul nostru. pentru ca nu meriti nicio explicatie. nu ai suficienta inteligenta pentru asta. pacat ca pentru cele ca tine nu exista optiunea "spam" , esti o rusine pentru specia umana.

inteligent nu e ala care arunca cu insulte, ci ala care cedeaza. deci ramai draga, singura pe topicul asta si varsa-ti laturile in voie.
wife_de_zmeu
Postat pe 28 Februarie 2009 17:12
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-28 17:12:02am inteles toate ce mahalagioaica esti TU, nu mai fa exercitii, ca ne-ai convins pe toate...parerea mea si nu numai a mea e ca nu ai ce cauta pe un forum public. ramai la coltul strazii cu cele de teapa ta.

pe langa ca esti ignoranta, mai esti si lipsita de orice urma de bun simt elementar si de educatie. daca asa te adresezi celorlalti si in viata de zi cu zi, nici nu ma mir ca refulezi aici mizeria pe care o porti in tine.

si nici una dintre noi nu trebuie sa iti explice TIE despre caracterul nostru. pentru ca nu meriti nicio explicatie. nu ai suficienta inteligenta pentru asta. pacat ca pentru cele ca tine nu exista optiunea "spam" , esti o rusine pentru specia umana.

inteligent nu e ala care arunca cu insulte, ci ala care cedeaza. deci ramai draga, singura pe topicul asta si varsa-ti laturile in voie.



de ce iti pierzi tu timpul tau pretios cu asa ceva? sotia mea...
prometeus_969
Postat pe 28 Februarie 2009 18:32
oameni buni...sincer...cum e...acea femeie...care...scapa de toate cele rele?

hai sa ...recapitulem...
vreti?
ovidiu42
Postat pe 28 Februarie 2009 18:37
aia e, ca nu mi-l mai pierd, scumpule...prostia ma plictiseste...

wife_de_zmeu
Postat pe 28 Februarie 2009 18:47
De la: prometeus_wife, la data 2009-02-28 18:47:59aia e, ca nu mi-l mai pierd, scumpule...prostia ma plictiseste...




wife...chiar attat de repede reushesc sa plictisec?
ovidiu42
Postat pe 28 Februarie 2009 19:11
De la: Mamanatura, la data 2009-02-28 17:02:41vai varsatoarelor mi-ati dus dorul? imi imaginam eu...pentru ca va face mare placere sa va mahalagiti,sunteti nascute pentru asta dragele mele!

sexy nico imi pare rau sa te informez ca asta e vocabularul meu zilnic si sa-ti transmit din inima regrete ca meseria ta,probabil mediocra (am spus "probabil"!) nu-ti permite si nici nu-ti cere sa te dezvolti in nici un fel,deci nici din acest punct de vedere. sau de fapt pentru desfacutul fermoarelor de jos nu mai conteaza vocabularul,am omis asta,ma scuzi,my bad! mii de scuze!

Am provocat furtuna? vai ce interesant.. si tot nu mi-a venit nici una sa-mi explice ce si cum despre caracterul vostru golit de substanta. sunteti plictisitoare.

Iar despre experientele mele cu reprezentanti de-ai vostri pot spune ca au fost cel putin interesante. Sunteti ca niste anemici neajutorati in jurul persoanelor puternice,pielea de vipera paleste instant in fata prestantei si fortei. And i enjoy this every day!

Ia zi draga? Ti-a furat vreo varsatoare iubitul? Sau ai fost sedusa si abandonata de un varsator si acum ii bagi pe toti la gramada? Nu stiu ce zodie esti si nici nu ma intereseaza pentru ca nu cred prea mult in zodii. Cred doar in bun simt. Si daca din intamplare cineva care te-a facut sa suferi s-a nascut intr-o anumita zodie nu inseamna ca toti din acea zodie sunt fix la fel. Parerea mea e ca doar limitatii gandesc asa si tot ei generalizeaza o situiatie.
Micass
Postat pe 1 Martie 2009 09:41
ovi...ultimul;meu raspuns era pentru sotul meu.

iarasi ai inteles gresit. deja ma intreb daca o faci intentionat sau nu.
wife_de_zmeu
Postat pe 1 Martie 2009 11:03
Hai ca a devenit amuzant!.. Pe tipa asta o doare rau mai oameni buni!
Ce sa fie, ce sa fie ? As zice eu ce e dar imi tradez natura .

Mumanatura BIG HUG! Cred ca intr-o viata anterioara ai fost de rang mare ... Nu's de ce naiba ai obsesia ca trebuie musai sa-ti explice lumea tot felul de lucruri .
Pai daca-i asa capsorul tau devine prea relxat si se umple cu prostii. Parol!
blanca
Postat pe 1 Martie 2009 11:24
iaca ce sa fie, mielushel...carente mari de educatie...
wife_de_zmeu
Postat pe 1 Martie 2009 11:27
saraca ''mamanatura''. depinde de om, scumpo, nu toti varsatorii sunt la fel. si eu am suferit de pe urma multor zodii, dar nu m-am grabit sa pun o eticheta cum faci tu. toti am cunoscut oameni care ne-au ranit, dar nu ne comportam asa. nu suntem niste''specii''asa cum ne numesti tu. eu am avut multe probleme de sanatate si am vazut eu cat de prieteni sunt cei din alte zodii, asa ca, te rog, abtine-te. nu iti convine zodia noastra, nu te pune nimeni sa citesti ce postam noi. esti nemultumita,asta e. toti avem probleme, si nu stiu de ce te crezi tu asa indreptatita sa comentezi. eu, cel putin , nu am avut niciodata mai multi parteneri in acelasi timp dupa cum sustii tu. cand am avut o relatie, am fost extrem de fidela barbatului respectiv si ma mandresc cu asta. nu mai vorbi aiurea, ca asa cunosc si eu multe zodii despre care as putea sa vb f urat, dar uite ca nu o fac.
kitty_dana
Postat pe 1 Martie 2009 12:48
kitty...commentul tau pentru cine e ? ca daca e pt mine iti sugerez sa citesti de la pagina in care intra in scena mamanatura cu insultele ei.
wife_de_zmeu
Postat pe 1 Martie 2009 13:03
e pt ''mamanatura''
kitty_dana
Postat pe 1 Martie 2009 15:03
imi parea ca o compatimesti...
wife_de_zmeu
Postat pe 1 Martie 2009 15:23
De la: prometeus_wife, la data 2009-03-01 11:03:10ovi...ultimul;meu raspuns era pentru sotul meu.

iarasi ai inteles gresit. deja ma intreb daca o faci intentionat sau nu.



sar`na!!!...acu` vaz asta!!!
ovidiu42
Postat pe 2 Martie 2009 17:38
vaaaaaaaaaaaiiiiiiii.....ce subiecte pe aici!!!incinse...rau!!
dar...sper sa reusesc sa inteleg si eu cte ceva!!!...inainte de a gandi altfel!!
ovidiu42
Postat pe 2 Martie 2009 17:40
ce tot le-o trageti toate cu suferinta in sus si suferinta in jos?! al naibii de limitate...ca deh,varsatoare

prometeus wife DACA reiei tot ce am scris eu si ce ai scris tu ai sa vezi ca eu
1. ma exprim frumos
2. nu te atac personal
3. vorbesc generalitati si nu fac supozitii despre viata ta

iar TU

1. vorbesti dizgratios
2. ma ataci personal
3. faci supozitii despre persoana mea in particular si nu despre zodia mea in general.

Deci care e lipsita de educatie elementara aici?? n-ai decat sa spui ce-ti doreste inima despre zodia mea si alte generalitati de genul asta.
Nu stiu cum sa va aduc la cunostinta faptul asta dar e un site de pareri si mi-am spus PAREREA despre O ANUMITA ZODIE,si nu o anumita persoana!! ca parerea mea nu e una buna (desi foarte realista!) asta e!
Cand intrati pe un site public exista mereu riscul dragele mele inteligente sa existe persoane sarcastice, persoane care nu sunt de acord,persoane etc si etc. Nu suntem toti ca voi,de acord oricand cu orice pentru ca nu la toti ne lipseste caracterul

Si ca sa vorbesc pe limba tiganeasca a lui prometeus wife: Esti o persoana de 2 lei draga,pardon,de 2 bani. Na ca am facut-o si pe asta,m-am coborat la nivelul tau. Multumita?

Mamanatura
Postat pe 2 Martie 2009 18:25
saraca de tine...chiar esti de plans...ori suferi de memorie selectiva...nu erai tu aia care faceai varsatorii serpi veninosi ? si vipere?

du-te draga la un medic, ca ai probleme mari de comportament si sigur nu ti le rezolvi aici...

cat priveste cum ti-ai expus parerea...ar fi multe de spus...poti sa o faci elegant sau nu. dar sigur ca in momentul in care incepi sa arunci cu insulte exista riscul sa ti se raspunda la fel de taios.

cum am zis...mergi la doctor, ca esti caz de psihiatru
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Martie 2009 18:32
kitty dana daca asta nu e un site de comentarii,atunci ce crede inteligenta ta ca este,un site de matrimoniale??

si da,oricine poate sa vorbeasca orice,atat cat nu este atac la persoana ..(atac pe care l-ati facut aproape TOATE de aici dupa postarile mele) Sunteti o 'masa' de varsatoare cu educatie aleasa.
Mamanatura
Postat pe 2 Martie 2009 18:36
prometeus wife chiar nu te duce capul!! WTF???? ce nu ai inteles????????????? am vorbit despre o zodie draga, O ZODIE!!! nu despre UN OM!! asa cum ai facut tu si faci in continuare! pot spune orice despre orice zodie. daca ai sa crezi bine,daca nu schimba site-ul. dar tie personal nu-mi amintesc sa-ti fi adus afronturi. stai asa,tu ai macar notiunea de "tie personal" ??? sau incep sa te tratez delicat,ca pe o copila de clasa 1? incepem cu notiuni elementare?

ps: la cat esti de revoltata pun pariu ca te-ai regasit in descriere si acum fierbi. stinge-te draga ca ai sa mai dai foc la ceva in jurul tau
Mamanatura
Postat pe 2 Martie 2009 18:42
fetita...daca nu incepeai tu sa jignesti pe-aici...nu ti se raspundea atat de dur...

doar nu te asteptai sa vorbesti atat de urat despre o masa de oameni necunoscuti si toata lumea sa te mangaie pe crestet

esti singura persoana pe care eu am interpelat-o in maniera asta...

si nu mai bate apa in piua cu inteligenta, ca nu ai inventat tu desteptaciunea si mersul pe jos...

daca erai inteligenta, nu aruncai cu invective pe-aici, si nici nu aruncai cu etichete asupra unor oameni pe care nu ii cunosti.

tot ce ai aberat tu despre zodia varsatorilor, e doar un exercitiu, nici macar lingvistic. zodia se aplica la nivel teoretic, dar persoana respectiva are particularitati,/. nu poti generaliza in halul asta.

maine ai sa sustii ca toate blondele sunt proaste

o fi parerea ta asta, dar chiar nu iti dai seama ca poti folosi si alt mod de abordare a discutiei?

te-ai gandit ca cei care sunt varsatori s-au simtit ofensati de eticheta pusa de tine? ca poate nu sunt toti asa ?

si nu-mi veni cu prostia asta ca discutai despre zodie. zodia se aplica unor oameni, ca doar nu vorbim de plante si albinute aici.
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Martie 2009 18:47
mda...adica daca eu sunt varsatoare, nu ar trebui sa ma simt ofensata si jignita ca tu faci varsatorii serpi? si meschini, si prosti...

dupa ce logica? dupa logica ta? adica, sub paravanul unei discutiui despre ceva abstract, putem sa ne jignim ?

nu conteaza...daca nu ai inteles ce am vrut sa spun...chiar e inutil...



si tocmai pentru ca nu ma regasesc in eticheta pusa de tine, m-am simtit atat de jignita...
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Martie 2009 18:52
moduri de abordare sa cauti tu,eu pe al meu il am deja format. stii ce inseamna asta? stii ce inseamna a fi loial unui stil? pariez ca nu

ps: daca tu imi spui fetita eu am sa-ti spun mamaie expirata,doar ai 45 ani plus ca pierzi vremea pe site-uri punandu-ti la descriere personala "born to be a bitch"




deci te-am suparat rau tare mamaie?
Mamanatura
Postat pe 2 Martie 2009 18:57
foarte matura abordarea ta...ai demonstrat-o pe deplin...

eu cred ca ai inteles prea bine ce am vrut eu sa spun. si mai cred ca nu ti-a placut

never mind...arunca cu laturi daca vrei...e alegerea ta...

Sartre spunea ceva : "povestea unei vieti, oricare ar fi ea, este povestea unui esec "

wife_de_zmeu
Postat pe 2 Martie 2009 19:01
Inseamna ca tu te regasesti in Sartre,imi pare rau dar eu nu

Nu cred in inocenta ta nici daca ai fi zeus_wife
Mamanatura
Postat pe 2 Martie 2009 19:04
ok...tu esti aia desteapta...
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Martie 2009 19:06
Mamanatura, citindu-ti postarile, asa m-a coplesit compasiunea...
Tare-mi vine sa te mangai pe crestet si sa te pup pe frunte!
Doamne, ca tare mai esti frustrata!
Ella34
Postat pe 2 Martie 2009 19:14
De la: Mamanatura, la data 2009-03-02 18:57:07moduri de abordare sa cauti tu,eu pe al meu il am deja format. stii ce inseamna asta? stii ce inseamna a fi loial unui stil? pariez ca nu

ps: daca tu imi spui fetita eu am sa-ti spun mamaie expirata,doar ai 45 ani plus ca pierzi vremea pe site-uri punandu-ti la descriere personala "born to be a bitch"




deci te-am suparat rau tare mamaie?

mamanatura
vezi ca sunt multe femei pe site care au 45 de ani.
nu cred ca e corect sa te folosesti de varsta cuiva.
De la femeile mai in etate avem multe de invatat.
persidadamian
Postat pe 2 Martie 2009 19:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre zodia FECIOAREI ? 92 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 11:24
fecioara-leu 9 De la: garbo_472671 8 Martie 2018 09:57
Barbatul Rac 457 De la: babyramonik 26 Februarie 2018 13:39
Horoscop saptamanal 2010 URANIA - Pasul Fortunei 5 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 11:34
de comunicare 43 De la: Micass 13 Septembrie 2009 22:22
Setari Cookie-uri