de ce oare rotty si fluturas sunt asa rele,o fi oare pt ca sunt prietene bune si cine se aseamana se aduna

De la: Rotty, la data 2014-12-07 12:42:56
De la: Anca_Irina, la data 2014-12-07 12:40:28Rotty si fluturas sunt rele pentru ca, daca-ar fi bune si ar fi de acord cu tot ce se spune pe forum, ne-am cam plictisi si am



Deci tot nu-i rau sa fi " rau " .


Eu zic ca este rau sa fii inutil,nu ai deloc beneficii.
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 12:54
Eu una nu vreau ss fiu rea si negativa pt ca nu am deloc beneficiii.
cei rai si negativi au viata grea si o droiae de probleme
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 12:57
De la: Rotty, la data 2014-12-07 12:53:38..."toare" 810 , atentie la gen , nu la gene.




neh! un catel - doi catei....
un fluture - doi fluturi
arco_iris
Postat pe 7 Decembrie 2014 13:09
"utilitate"?!
arco_iris
Postat pe 7 Decembrie 2014 13:11
Ups...
Rotty
Postat pe 7 Decembrie 2014 13:11
Cateii si fluturii se inmultesc tare repede
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 13:16
mai repede decat iepurii?
arco_iris
Postat pe 7 Decembrie 2014 13:37
De la: Rotty, la data 2014-12-07 11:18:56 Chiar deloc ? Si eu care speram ca borisim la un pahar...

http://img17.dreamies.de/img/453/b/clyiax5nyih.jpg



Am zis "un pahar" , nu o sticla.


Deloc. Altfel aş cădea din vărfu' nucului.
VasileDinNuc
Postat pe 7 Decembrie 2014 14:25
De la: garbo_406810, la data 2014-12-06 23:39:09Am si eu o intrebare .
oare femeile casatorite cum pot oare sa se culce si sa sarute un barbat care nu vb frumos cu ea .de ce oare nu cer bani pt ca se culca cu sotul.pt ca eu cred ca este greu sa joci tetru ca iti face placere sa te culci cu el..pt ca ele ii satisface pe nenorociti..si bani pt curata dupa ei.si le face de mancare


Aşa este ordinea la tine ? Întîi te culci cu ei şi apoi îi săruţi ?
VasileDinNuc
Postat pe 7 Decembrie 2014 14:31
De la: garbo_406810, la data 2014-12-07 12:28:27pai nenorocitii de barbati nu ajuta si nu fac fac nimica mocca decat contra cost.dar noi femeile trebuie sa muncim moccs si sa curatam mizeria dupa ei si sa le facem toata ziua mancare de carne de aia ne si ingrasam din cauza lor,si nici macar sa te culci cu ei nu iti prieste pt ca lz care femeie ii place sa se culce cu barbatii care nu stiu sa se comporte si sa nu le trateze ca pe niste slugi.
Multe femei joaca teatru cand arata ca le face placere sa se culce cu ei,ma intreb de ce o fac gratis..sau curata mizeria si le fac mancare pe gratis,pe cand barbatii nu fac nimic mocca decaf pt bani..de ce noi sa vim mai fraiere noi femeile..daca ei asteapta bani,atunci si noi trebuie s axteptzm bani si pt faptul ca trebuie sa ne culcam cu ei,,cine suntem noi sa le satisfacem lor nevoile gratis.
eu una asa as face daca ar trebui sa joc teatru ca imi place sa ma culc cu un barbat..pt ca de placere te culci cu barbatul doar daca stie sa se comporte,,
sa joci teatru ca iti place ca iti place s te culci cu barbati este o munca grea trebuie sa fie platita,,daca nu sa faca barbatii cu papusile golfrabile,ca si pe ele trebuie sa plateasca


Pfuai, ce nenorociţi sunt bărbaţii ăştia, auzi dom'ne... ce nemernici...vor totul moka...
VasileDinNuc
Postat pe 7 Decembrie 2014 14:36
De la: garbo_406810, la data 2014-12-07 12:36:591. Barbatii nu ajuta pe nimeni decat pe bani,
2. atunci noi femeile de ce sa ii ajutam,mocca sa le curatam mizeria dupa ei gratis,ca cica daca ii iubesti faci,,
3. iubirea nu inseamna sacrificiu
4. iubirea cuprinde factori ca respectul,afectiunea,responsabilitatea,bunul simt.

5. Noi femeile vrem bani pt munca noastra
6. chiar si atunci cand trebuie sa jucam teatru ca ne place sa ne culcam cubarbatul.
7. La care femeie ii place sa se culce cu barbati needucati,,si barbat educat nu inseamna ca ar avea meserie,educat inseamna sa stii sa te comporti frumos si sa cooperezi cu altii
m


1. În lumea ta / cercul tău, da, aşa o fi...
2. Cine te pune să faci ceva ? Oricum, cei mai buni bucătari din lume sunt bărbaţii...
3. Întotdeauna asta înseamnă dragostea adevărată.
4. Pe lîngă 3. Şi, înainte să ceri ceva, trebuie să dai. Ai oferit astea vreodată de bunăvoie cuiva ?
5. Primiţi vînat şi hrană pt munca voastră.
6. Cine te pune s-o faci, dacă deteşti asta ? Dacă eşti căsătorită şi ceri bani pt sex, ce anume te diferenţiază de o prostituată ?
7. Sunt destule, dar nu ştii tu.

Cred că eşti o feministă de-aia înrăită tare pe bărbaţi... Eşti amuzantă cînd scrii cu atîta patos despre nemernicii ăştia de bărbaţi...

Mă "nemernicilor" , unde sunteţi, de-aţi supărat biata fată / femeie cu pretenţiile voastre absurde ???
VasileDinNuc
Postat pe 7 Decembrie 2014 14:51
De la: arco_iris, la data 2014-12-07 13:37:47mai repede decat iepurii?


Arco, nu pisicile erau înaintea iepurilor ?
VasileDinNuc
Postat pe 7 Decembrie 2014 14:53
De la: arco_iris, la data 2014-12-07 13:37:47mai repede decat iepurii?


nu cobi pt ca imediat se multiplica fluturii si cateii
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 14:53
De la: VasileDinNuc, la data 2014-12-07 14:31:25
De la: garbo_406810, la data 2014-12-06 23:39:09Am si eu o intrebare .
oare femeile casatorite cum pot oare sa se culce si sa sarute un barbat care nu vb frumos cu ea .de ce oare nu cer bani pt ca se culca cu sotul.pt ca eu cred ca este greu sa joci tetru ca iti face placere sa te culci cu el..pt ca ele ii satisface pe nenorociti..si bani pt curata dupa ei.si le face de mancare


Aşa este ordinea la tine ? Întîi te culci cu ei şi apoi îi săruţi ?


nici nu ma culc si nici nu ma pup pt ca nu mai scap de ei,ma procopsesc cu parazitul oe cap
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 14:55
De la: VasileDinNuc, la data 2014-12-07 14:51:36
De la: garbo_406810, la data 2014-12-07 12:36:591. Barbatii nu ajuta pe nimeni decat pe bani,
2. atunci noi femeile de ce sa ii ajutam,mocca sa le curatam mizeria dupa ei gratis,ca cica daca ii iubesti faci,,
3. iubirea nu inseamna sacrificiu
4. iubirea cuprinde factori ca respectul,afectiunea,responsabilitatea,bunul simt.

5. Noi femeile vrem bani pt munca noastra
6. chiar si atunci cand trebuie sa jucam teatru ca ne place sa ne culcam cubarbatul.
7. La care femeie ii place sa se culce cu barbati needucati,,si barbat educat nu inseamna ca ar avea meserie,educat inseamna sa stii sa te comporti frumos si sa cooperezi cu altii
m


1. În lumea ta / cercul tău, da, aşa o fi...
2. Cine te pune să faci ceva ? Oricum, cei mai buni bucătari din lume sunt bărbaţii...
3. Întotdeauna asta înseamnă dragostea adevărată.
4. Pe lîngă 3. Şi, înainte să ceri ceva, trebuie să dai. Ai oferit astea vreodată de bunăvoie cuiva ?
5. Primiţi vînat şi hrană pt munca voastră.
6. Cine te pune s-o faci, dacă deteşti asta ? Dacă eşti căsătorită şi ceri bani pt sex, ce anume te diferenţiază de o prostituată ?
7. Sunt destule, dar nu ştii tu.

Cred că eşti o feministă de-aia înrăită tare pe bărbaţi... Eşti amuzantă cînd scrii cu atîta patos despre nemernicii ăştia de bărbaţi...

Mă "nemernicilor" , unde sunteţi, de-aţi supărat biata fată / femeie cu pretenţiile voastre absurde ???


Pai tu esti idiot si intelegi doar ce iti convine si este in favoarea ta.
O femeie care cere bani pt sex este curva desteapta,si o femeie care face sex mocca si barbstul se comporta urat este o curva desteapta.
dupa mine este mai bine sa fii curva desteapta..si de parca conteaza ce zie lumea oricum vor aproape gtoti sa profite
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:01
O femeie care seculca cu un barbat mocca care se comporta urat cu ea este curva proasta.
si o femeie care sr culca bani si seduce barbatii siiijoaca pe degete este curva desteapta.
eu as prefera sa fiu curva desteapta
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:04
De la: garbo_406810, la data 2014-12-07 15:04:56O femeie care seculca cu un barbat mocca care se comporta urat cu ea este curva proasta.
si o femeie care sr culca bani si seduce barbatii si ii joaca pe degete este curva desteapta.
eu as prefera sa fiu curva desteapta


crezi ca eu ma las sedusa de toti idiotii,sau crezi ca iauin serios ceimi zic ei.
decat sa ma las sedusa sau condusa de un barbat mai bine prefer sa fiu curva desteapta sa ii seduc eu si sa ii joc cum vreau su apoi ii arunc si altul.
si la 70 animafaccuminte cand nu mai pot si shnt pe duca
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:08
De la: VasileDinNuc, la data 2014-12-07 14:53:01
De la: arco_iris, la data 2014-12-07 13:37:47mai repede decat iepurii?


Arco, nu pisicile erau înaintea iepurilor ?






ba cred ca da! Oricum, nu conteaza prea mult specia ci evolutia.
Bine ca nu facem "noi" parte din ea.
arco_iris
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:12
garbo_406, ce nor negru s-o abatut asupra vietii matali de ti-o intunecat orizontul?

Priveste in sus! Ce culoare preferi?
arco_iris
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:21
De la: arco_iris, la data 2014-12-07 15:21:55garbo_406, ce nor negru s-o abatut asupra vietii matali de ti-o intunecat orizontul?

Priveste in sus! Ce culoare preferi?

nu ma respecti si Vă aiurea și zici ca ce sa întâmplat. Așa fac oamenii rai, și așa fac și bărbații se comporta urat dacăle zici ceva zic ca ai probleme
Mai bine curgă deșteaptă decâtsa ma las umilita de așa specimene
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:28
De la: arco_iris, la data 2014-12-07 15:21:55garbo_406, ce nor negru s-o abatut asupra vietii matali de ti-o intunecat orizontul?

Priveste in sus! Ce culoare preferi?

nu ma respecti si Vă aiurea și zici ca ce sa întâmplat. Așa fac oamenii rai, și așa fac și bărbații se comporta urat dacăle zici ceva zic ca ai probleme
Mai bine curva deșteaptă decâtsa ma las umilita de așa specimene
zice ca vaaiurea sa nu ffiului în seama și mă întreabăculori prefer
Știi ceva fac ceva în culorile tale
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:31
De la: garbo_406810, la data 2014-12-07 15:01:37Pai tu esti idiot si intelegi doar ce iti convine si este in favoarea ta.
O femeie care cere bani pt sex este curva desteapta,si o femeie care face sex mocca si barbstul se comporta urat este o curva desteapta.
dupa mine este mai bine sa fii curva desteapta..si de parca conteaza ce zie lumea oricum vor aproape gtoti sa profite


Mulţumesc de "compliment" ! Asta-mi arată cîtă glagorie ai în tigva ta.

Curvă deşteaptă sau proastă, tot curvă este în final. Banii nu-ţi folosesc la nimic în final.

Dacă ai dragoste, şi un partener care să te iubească, asta contează înaintea tuturor lucrurilor. Şi este singurul lucru cu care rămîi din / în viaţa asta.
VasileDinNuc
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:31
Asa sunt badaranii,,te jignesc zic sa nufiu luata in seama ca sunt nebuna.
Apoi te intreaba ce culori preferi.
Stii ceva fac ceva in culorile tale eu vb frumos doar cu oamenii care ma respecta.
Asa fac si infamilie se comporta ca niste dobitoci si vor ca femeile sa se lase umilite si sa se comporte frumos ca si cum nu ar fii auzit .
Decat sa ma las umilita de niste dobitoci mai mai bine as prefera sa imi bat joc de barbati ca majoritatea sunt niste scarbosi imputiti
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:36
Zau mai baieti , voi nu vedeti ca e un caz fara scapare ? Pe asta doar sapa si lopata o mai vindeca. Sunteti de apreciat pentru rabdarea aratata , dar....fara rost din pacate.
Gata , fug la scaunelul meu...
Rotty
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:38
De la: VasileDinNuc, la data 2014-12-07 15:31:28
De la: garbo_406810, la data 2014-12-07 15:01:37Pai tu esti idiot si intelegi doar ce iti convine si este in favoarea ta.
O femeie care cere bani pt sex este curva desteapta,si o femeie care face sex mocca si barbstul se comporta urat este o curva desteapta.
dupa mine este mai bine sa fii curva desteapta..si de parca conteaza ce zie lumea oricum vor aproape gtoti sa profite


Mulţumesc de "compliment" ! Asta-mi arată cîtă glagorie ai în tigva ta.

Curvă deşteaptă sau proastă, tot curvă este în final. Banii nu-ţi folosesc la nimic în final.

Dacă ai dragoste, şi un partener care să te iubească, asta contează înaintea tuturor lucrurilor. Şi este singurul lucru cu care rămîi din / în viaţa asta.


Pai iubire//sa te simti iubita de un mitocan care habar nu are sa vb civilizat..te jigneste dar spune ca te iubeste.
Asa si eu pot zice multe ca ma doare gura.
Eu zic ca barbatiicumsecade sunt putini.
De baRBATII rai trebuie doar sa iti bati joc de ei.
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:40
De la: Rotty, la data 2014-12-07 15:38:29Zau mai baieti , voi nu vedeti ca e un caz fara scapare ? Pe asta doar sapa si lopata o mai vindeca. Sunteti de apreciat pentru rabdarea aratata , dar....fara rost din pacate.
Gata , fug la scaunelul meu...


Vezi ca nu cazi tu in groapa.pt ca cine sapa groapa altuia tot el cade.
Vezi sa nu te calce masina sa ramai fara picioare de craciun
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:42
Sa ma simt iubita si respectata de un barbat care ma jigneste apoi vrea sa te comporti ca si cum nu ti-ar fi zis nimic ba chiar sa fii amabila si sa il respecti ca da ca ii zici ceva imediat rte face nebuna.
Dar iti spune ca te iubeste.
Pai si eu pot spune multe pt ca nu ma doare gura.
E acesti barbati sa ma sdimt iubita,,

Da interesant
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:46
De la: garbo_406810, la data 2014-12-07 15:04:56O femeie care seculca cu un barbat mocca care se comporta urat cu ea este curva proasta.
si o femeie care sr culca bani si seduce barbatii siiijoaca pe degete este curva desteapta.
eu as prefera sa fiu curva desteapta


E bine aşa.

Ai prefera să fii aşa, dar nu eşti, ai zis bine...
VasileDinNuc
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:47
Mai bine as prefera sa fiu curva desteapta sa ii seduc pe barbatii care umbla sa isi bata jo
cdefemei
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:49
De la: VasileDinNuc, la data 2014-12-07 15:47:24
De la: garbo_406810, la data 2014-12-07 15:04:56O femeie care seculca cu un barbat mocca care se comporta urat cu ea este curva proasta.
si o femeie care sr culca bani si seduce barbatii siiijoaca pe degete este curva desteapta.
eu as prefera sa fiu curva desteapta


E bine aşa.

Ai prefera să fii aşa, dar nu eşti, ai zis bine...


pai nu sunt pt ca nu am barbat,dar daca as avea are el grija sa imi faca rau sa imi scoata partea rea in evidenta.
eu o sa devin daca am barbat,pt ca daca imi face rau si ma face sa imimearg rau am eu grija ca si lui sa ii mearga tot la fel de rau.
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 15:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce nu este bine sa fii invidios? 35 De la: ingerasulluptator 19 Aprilie 2012 15:38
Oferta JOB model videochat 3 De la: Ramstudio 10 Ianuarie 2013 23:36
Un om intelept este sincer 39 De la: KNIGHT_31 27 August 2010 18:52
Fericirea,stare de spirit? 79 De la: jeanette40 27 Noiembrie 2011 10:38
Singuratatea in....DOI !!!! 126 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:39
Setari Cookie-uri