ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Topicul anterior  /   Acest topic este inchis si arhivat!   /   Topicul urmator

Buna

buna sunt aci?

Buna , topic nou ?:) Hmmm sunt aici si eu

ce faceti? socializati?

sunt in faza de indragostiti. acum se uita ochi in ochi si nu zic nik. numai privirea lor vorbeste. ehe, he ! tinerete !

De la: carmen_ali2001, la data 2009-01-18 21:07:52buna sunt aci?

Nu stiu. Tu ce zici?

am pierdut-o, saraca...cred ca s-a speriat de noi...micass, tu cum te simti? cu boala ta atipica?

Merge spre bine. Si casa fim on topic: Buna.

oof...micass...chiar mi-ati lipsit zilele astea...

wolf o fi ramas la stadiul de privire in privire? wolf, prietene...pe unde esti?

Buna? Si ce daca.Putea sa fie si mai rau.

buna sint aici linga pc pot vb si eu?

Sigur ca da.Ai o companie selecta.Vezi tu dupa aceea.

bai nene....sigur ca sunteti pe aici....dar ideea vorbitului pe aici e ca noi vorbim unii cu altii...voi se pare ca vorbiti numai cu voi insiva....dragelor si dragilor...monitorul nu-i oglinda......

Helo, dragalaso.Te salut si pe tine, asa ca poti sa spui ce te doare.Ideal ar fi sa nu te doara nimic.

Pai atunci despre ce mai vorbim ?? Nu vezi ca atunci cand nu te doare te iau oamenii la bataie?
O fii legea compensatiei?

Cred ca da.Uite, eu am o problema.De fapt nu eu am problema.Pisica vecinei mele se plange ca e racita.O fi avand virusul ala care a trecut de la porci la oameni si acum s-a abatut si pe la pisici?Problema nu ar fi asta, ci alta.Cum sa facem ca toate pisicile sa poarte masca de tifon pe bot?Ele spun ca nu pot din cauza mustatilor.Iar ca sa fie tunse, nu accepta nici in ruptul capului.

Varianta pentru tiparire   
Mergi la: