de ce oare rotty si fluturas sunt asa rele,o fi oare pt ca sunt prietene bune si cine se aseamana se aduna

Eu cred ca ești analfabet sși incult, nu ai învățat sa citesti
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 22:34
De la: VasileDinNuc, la data 2014-12-07 20:24:29
De la: garbo_406810, la data 2014-12-07 15:53:01pai nu sunt pt ca nu am barbat,dar daca as avea are el grija sa imi faca rau sa imi scoata partea rea in evidenta.
eu o sa devin daca am barbat,pt ca daca imi face rau si ma face sa imimearg rau am eu grija ca si lui sa ii mearga tot la fel de rau.


Şi cum rămîne atunci cu negativul ? Ziceai mai devreme că tu nu vrei chestii negative.

Răspunzi cu aceeaşi monedă ? Unde mai este dragostea ta pt el atunci ?

Într-un cuplu sau cămin, unde fiecare dintre cei 2 luptă pt supremaţie, se alege praful curînd de el...


pai dacănu exista comunicare si comunicare..
Și vor sa domine nu ai Cum sa trăieșticu el.
Mie nu îmi plac oamenii dominatori care îmi spun ce sa fac.
Trebuie respect și afecțiune.
Voi sunteți rai și eu sunt corecta de aceea suntem incompatibili
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 22:39
De la: VasileDinNuc, la data 2014-12-07 20:30:07
De la: garbo_406810, la data 2014-12-07 15:55:39Eu vreau ca barbatul care ma jigneste si imi face rau sa fie cel mai nefericit si sa ajunga un betivan si un cersetot care doarme prin santuri

Eu nu vreau sa il vad niciodata cu zambetul pe buze pe barbatul care in face rau si ma jigneste si vreau ca si el sa se simta cel mai nefericit dinlume.

Vreau sa il vad cummananca de la containareul de gunoie


Atîta ură şi dispreţ într-o fiinţă, rar mi-a fost dat să văd...


se vede ca eștianalfabet.
Eu am spus ca dacămmă mărit un barbat mă iînrăit și măva face sa iîljurăsc,
acum nu urăsc pe nimeni peca nu am barbat.
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 22:41
De la: VasileDinNuc, la data 2014-12-07 18:26:55
De la: garbo_406810, la data 2014-12-07 15:40:05Pai iubire//sa te simti iubita de un mitocan care habar nu are sa vb civilizat..te jigneste dar spune ca te iubeste.

Eu zic ca barbatiicumsecade sunt putini.
De baRBATII rai trebuie doar sa iti bati joc de ei.


Atunci, de ce mai stai cu el ?

Cum faci diferenţa între bărbaţii răi şi cei buni ?


pai treaba mea spre exemplu pe voi nu va plac peca ssunteți rai
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 22:44
De la: garbo_406810, la data 2014-12-07 22:39:08Mie nu îmi plac oamenii dominatori care îmi spun ce sa fac.

Voi sunteți rai și eu sunt corecta de aceea suntem incompatibili

se vede ca eștianalfabet.
Eu am spus ca dacămmă mărit un barbat mă iînrăit și măva face sa iîljurăsc,
acum nu urăsc pe nimeni peca nu am barbat.


Cînd eşti la muncă şi vine şeful tău sau şefa ta şi spune să faci un anume lucru, cum reacţionezi ? Îi spui că este dominator / oare ?

Pe ce criterii ai stabilit tu că noi suntem răi (Noi, care noi ?) şi că tu eşti corectă ? Scrie cîteva exemple...

Analfabet este cel ce nu ştie a scrie....Tu, care uneşti mai multe cuvinte, oare ai fost la lecţiile de limba romînă ?

De ce trebuie musai să te înrăieşti şi să urăşti partenerul dacă te măriţi ? Nu ştii nimic despre iubire ? Cum rămîne cu legămîntul "Şi la bine, şi la rău" ? Sau pt tine n-are importanţă acest Legămînt ?
VasileDinNuc
Postat pe 7 Decembrie 2014 22:57
De la: VasileDinNuc, la data 2014-12-07 22:57:23
De la: garbo_406810, la data 2014-12-07 22:39:08Mie nu îmi plac oamenii dominatori care îmi spun ce sa fac.

Voi sunteți rai și eu sunt corecta de aceea suntem incompatibili

se vede ca eștianalfabet.
Eu am spus ca dacămmă mărit un barbat mă iînrăit și măva face sa iîljurăsc,
acum nu urăsc pe nimeni peca nu am barbat.


Cînd eşti la muncă şi vine şeful tău sau şefa ta şi spune să faci un anume lucru, cum reacţionezi ? Îi spui că este dominator / oare ?

Pe ce criterii ai stabilit tu că noi suntem răi (Noi, care noi ?) şi că tu eşti corectă ? Scrie cîteva exemple...

Analfabet este cel ce nu ştie a scrie....Tu, care uneşti mai multe cuvinte, oare ai fost la lecţiile de limba romînă ?

De ce trebuie musai să te înrăieşti şi să urăşti partenerul dacă te măriţi ? Nu ştii nimic despre iubire ? Cum rămîne cu legămîntul "Şi la bine, şi la rău" ? Sau pt tine n-are importanţă acest Legămînt ?


Eu nu vreau sa ma marit cu popa.
si nici nu vreau si la bine si la rau.
si nici la boala
daca unbarbat nu are grija de sanatatea lui,de ce sa il ingrijesc eu,
sa suport eu consecintele
preotul este un excroc de ce am nevoie de popa si nivi nuvreau a ma marif pt toata viata.
staudoar atata timp catma simt iubit si respectata
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 23:31
De la: VasileDinNuc, la data 2014-12-07 22:57:23
De la: garbo_406810, la data 2014-12-07 22:39:08Mie nu îmi plac oamenii dominatori care îmi spun ce sa fac.

Voi sunteți rai și eu sunt corecta de aceea suntem incompatibili

se vede ca eștianalfabet.
Eu am spus ca dacămmă mărit un barbat mă iînrăit și măva face sa iîljurăsc,
acum nu urăsc pe nimeni peca nu am barbat.


Cînd eşti la muncă şi vine şeful tău sau şefa ta şi spune să faci un anume lucru, cum reacţionezi ? Îi spui că este dominator / oare ?

Pe ce criterii ai stabilit tu că noi suntem răi (Noi, care noi ?) şi că tu eşti corectă ? Scrie cîteva exemple...

Analfabet este cel ce nu ştie a scrie....Tu, care uneşti mai multe cuvinte, oare ai fost la lecţiile de limba romînă ?

De ce trebuie musai să te înrăieşti şi să urăşti partenerul dacă te măriţi ? Nu ştii nimic despre iubire ? Cum rămîne cu legămîntul "Şi la bine, şi la rău" ? Sau pt tine n-are importanţă acest Legămînt ?


Pai cretinule care habar nu ai sa respecti o femeie,
Mai docmenteazate si tu si mai discutam
Ingerasulluptor
Postat pe 7 Decembrie 2014 23:33
De la: garbo_406810, la data 2014-12-07 23:33:56Pai cretinule care habar nu ai sa respecti o femeie,
Mai docmenteazate si tu si mai discutam


Orvoar.
VasileDinNuc
Postat pe 8 Decembrie 2014 16:03
Na,ca v-ati lămurit cu aceasta creatură angelică Initial si eu am crezut ca are leac,însă.... Si,ca sa nu ma dezmint de caracterizarea din titlu,desi nu va intelege:

-Ba,esti prost sau te faci?
-Eeeei,ma fac...
Schmetterling
Postat pe 8 Decembrie 2014 17:03
De la: Schmetterling, la data 2014-12-08 17:03:24 Na,ca v-ati lămurit cu aceasta creatură angelică Initial si eu am crezut ca are leac,însă.... Si,ca sa nu ma dezmint de caracterizarea din titlu,desi nu va intelege:

-Ba,esti prost sau te faci?
-Eeeei,ma fac...


Precum zice-se aici :

Trăind în cercul ei
Norocul o petrece,
Şi-n lumea ei se simte
Corectă şi cuminte.

VasileDinNuc
Postat pe 8 Decembrie 2014 19:00
Corecta si cuminte ?
Rotty
Postat pe 8 Decembrie 2014 19:10
Pai ar vrea mușchii tai o fata așa cuminte ca mine.
Dar mai puneți pofta iîn cui, viteazule
Ingerasulluptor
Postat pe 8 Decembrie 2014 23:49
De la: VasileDinNuc, la data 2014-12-08 19:00:44
De la: Schmetterling, la data 2014-12-08 17:03:24 Na,ca v-ati lămurit cu aceasta creatură angelică Initial si eu am crezut ca are leac,însă.... Si,ca sa nu ma dezmint de caracterizarea din titlu,desi nu va intelege:

-Ba,esti prost sau te faci?
-Eeeei,ma fac...


Precum zice-se aici :

Trăind în cercul ei

?..
Norocul o petrece,
Şi-n lumea ei se simte
Corectă şi cuminte.

Ingerasulluptor
Postat pe 8 Decembrie 2014 23:50
Boul de vasele din nuc, sa știi ca ți se potrivește numele
Ingerasulluptor
Postat pe 8 Decembrie 2014 23:51
Vouă va plac femeile care suporta prostiile voastre și apoi se descărca pe alți oameni.
cu mine nu va merge
pe ca eu nu așa proasta
Ingerasulluptor
Postat pe 9 Decembrie 2014 00:13
De la: garbo_406810, la data 2014-12-09 00:13:10Vouă va plac femeile care suporta prostiile voastre și apoi se descărca pe alți oameni.
cu mine nu va merge
pe ca eu nu sunt proasta
Ingerasulluptor
Postat pe 9 Decembrie 2014 00:14
nu, oaie cu sorici ti se potriveste, tuta-i putin spus!
arco_iris
Postat pe 9 Decembrie 2014 08:57
De la: VasileDinNuc, la data 2014-12-08 19:00:44
De la: Schmetterling, la data 2014-12-08 17:03:24 Na,ca v-ati lămurit cu aceasta creatură angelică Initial si eu am crezut ca are leac,însă.... Si,ca sa nu ma dezmint de caracterizarea din titlu,desi nu va intelege:

-Ba,esti prost sau te faci?
-Eeeei,ma fac...


Precum zice-se aici :
Ingerasulluptor
Postat pe 9 Decembrie 2014 11:30
Cred ca teai ar potrivi mai bine cu bouldinvasile decat cu vadiledinnuc
Ingerasulluptor
Postat pe 9 Decembrie 2014 11:32
Stiu eu ca aproape toti barbatii vor femei binevoitoare ca mine care sa le rezolve lor problemele sinea mă ttragă pe mine în ijos.
Dar eu nu vreau sa fiu binevoitoare așa Cum vor ei, ci vreau sa fiu așa Cum trebuie ca sa îmifie sși mie bine.si pe obraznici sa îi pun în banca lor.nu mă răzbun sa îi înșel sa îimint, ci vreau doarsa le fac o limita dacă nu au una.
Ingerasulluptor
Postat pe 9 Decembrie 2014 11:37
De la: arco_iris, la data 2014-12-09 08:57:50nu, oaie cu sorici ti se potriveste, tuta-i putin spus!


I-am făcut şi poezie cu dedicaţie şi tot nu-i bine....
VasileDinNuc
Postat pe 9 Decembrie 2014 11:40
Mah! ce mama melcului: "prostului de nu'i dai cand/cum vrea el, nica nu-i bun!"

Ia dedica-i un roman in profunzime...cu poz(n)e! =))

O prind eu pe partie, ii aplic o mozoleala de pica pe spate.....s-o teleportez cu cu telescaunu' pana la locul unde cad avalansele.
Cum sa-si permita sa vb. asa despre barbati, cine se crede duduia? Hmmm!
arco_iris
Postat pe 9 Decembrie 2014 13:44
De la: arco_iris, la data 2014-12-09 13:44:26Mah! ce mama melcului: "prostului de nu'i dai cand/cum vrea el, nica nu-i bun!"

Ia dedica-i un roman in profunzime...cu poz(n)e! =))

O prind eu pe partie, ii aplic o mozoleala de pica pe spate.....s-o teleportez cu cu telescaunu' pana la locul unde cad avalansele.
Cum sa-si permita sa vb. asa despre barbati, cine se crede duduia? Hmmm!


Pai bărbații cine se cred ca sa îmi spună mie despre ce se vorbesc sima critica.
au uitat ca datorita unei femei ei se afla în Viața așa ca meritam sa fim respectate.
Dacă un barbat nu mă respecta și încearcă sa mă ttragă în jos atunci nici eu îl respect.
eu nu îi plătesc cu aceeași moneda sa îi fac rău, sa il insel sa il trag in jos ci vreau sa ii arat doar nivelul lui.
Cine se cred barbatii sa imi spuna mie ce sa fac si despre ce vreau sa vorbesc.
Stii cum se spune orice sut un fund este un pas inainte,daca nu stii sa te fii ferit de un prost trebuie sa fii mai vigilent pe viitor pt ca vei intalni un prost si mai mare.
Daca te deschizi spre pozitiv vei invata ca poate esti usor de atacat pt ca nu esti vigilent.
Mai bine sa fii furat un pic decat sa fii furat extrem de mult.


Ingerasulluptor
Postat pe 9 Decembrie 2014 22:29
Si astepti raspuns de la mine?

Vino tu pe partie sa te'nvat sa "patinezi", poate-ti ridici "nivelul"
si nu te mai iei de barbati, iti caut si un insotitor pe masura, unu care stie sa te'nvarta!

Duci lipsa totala dupa cum vad.
arco_iris
Postat pe 9 Decembrie 2014 22:54
De la: arco_iris, la data 2014-12-09 22:54:52Si astepti raspuns de la mine?

Vino tu pe partie sa te'nvat sa "patinezi", poate-ti ridici "nivelul"
si nu te mai iei de barbati, iti caut si un insotitor pe masura, unu care stie sa te'nvarta!

Duci lipsa totala dupa cum vad.


Da miar trebui unul care sa mă bata și sa vb doar ce vrea el, sa îmi fure sii banii și sa îmimai fac și mâncare, barbat roman nu îmi trebuie nici intruncaz
Ingerasulluptor
Postat pe 10 Decembrie 2014 00:16
De la: arco_iris, la data 2014-12-09 22:54:52Si astepti raspuns de la mine?

Vino tu pe partie sa te'nvat sa "patinezi", poate-ti ridici "nivelul"
si nu te mai iei de barbati, iti caut si un insotitor pe masura, unu care stie sa te'nvarta!

Duci lipsa totala dupa cum vad.

barbati care sa te ajute sa înveți ceva bun fără bani sau fără sex nu exista,

numai femei sa lucreze mmoca sa slugareascabarbatii mmoca dar sa aștepte plata de la alți oameni.
eu spre exemplu aaștept recunoștință și bun simt de lla cine ajut,
Ingerasulluptor
Postat pe 10 Decembrie 2014 00:21
De la: arco_iris, la data 2014-12-09 22:54:52Si astepti raspuns de la mine?

Vino tu pe partie sa te'nvat sa "patinezi", poate-ti ridici "nivelul"
si nu te mai iei de barbati, iti caut si un insotitor pe masura, unu care stie sa te'nvarta!

Duci lipsa totala dupa cum vad.


Vezi c-ameţeşte dac-o învîrte prea repede...
VasileDinNuc
Postat pe 10 Decembrie 2014 08:10
De la: garbo_406810, la data 2014-12-10 00:16:53Da miar trebui unul care sa mă bata și sa vb doar ce vrea el, sa îmi fure sii banii și sa îmimai fac și mâncare, barbat roman nu îmi trebuie nici intruncaz


Ia un musulman, te va învăţa ăla ce-i respectul ! O să te ţină închisă în colivie, alături de alte nşpe femei.
VasileDinNuc
Postat pe 10 Decembrie 2014 08:52
LOL !
Celtic_Frost
Postat pe 10 Decembrie 2014 09:01
De la: garbo_406810, la data 2014-12-10 00:21:49barbati care sa te ajute sa înveți ceva bun fără bani sau fără sex nu exista.

eu spre exemplu aaștept recunoștință și bun simt de lla cine ajut.


În lumea ta, da, nu există astfel de bărbaţi !

Aşteaptă....
VasileDinNuc
Postat pe 10 Decembrie 2014 09:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
adopti 1 De la: garbo214116 27 Mai 2012 15:13
hainute 1 De la: garbo195175 10 Martie 2011 10:31
cabinetul -sufletelor 46 De la: daria_ 18 August 2011 23:46
UNDE SUNT BARBATII DIN ROMANIA ? 36 De la: VOIAJOR 24 Octombrie 2012 13:24
MERITA SA AI CASA TA CU FAMILIA TA,SOT,SOTIE SI COPII ? 14 De la: SERIOSUL 21 Iulie 2012 14:32
Setari Cookie-uri