Dezvirginare imposibila

Mergi la un medic ginecolog. El va stabili daca sunt probleme de ordin anatomic si daca nu, iti va da un sfat competent!
zaraza26
Postat pe 12 Iulie 2014 12:10
De la: pitiTa_, la data 2014-07-12 10:26:16Nu se pune de data asta.;)
Sa vedem cum se lauda la proba practica!


Tu ţii lumânarea, nu?
Axl_R
Postat pe 12 Iulie 2014 12:37
moldut
Postat pe 12 Iulie 2014 13:05
Poftim? Nu am înțeles nimic din ce ai scris mai sus. Cred ca ai niște probleme cu atenția pentru ca ai deraiat enorm de la subiect. Ce treaba are problema fetei cu traumele tale din copilărie legate de părinții tai care s-au înșelat reciproc?
garbo_395720
Postat pe 12 Iulie 2014 13:39
Buna seara!!!! O prima solutie e sa vorbesti cu un medic ginecolog, asa cum au mai scris alte persoane pe forum. Exista persoane care au mare intoleranta la durere si de aceea o asemenea experienta poate fi traumatica. E suficient ca a durut prima data si frica de a nu simti durerea face sa se contracte zona respectiva, cu tot preludiul pe care il faceti. E posibil sa fie si iubitul tau prea dotat... Nu folosi vibratorul ca doare mai tare, iar daca te dai cu spray sa amortesti, nu vei simti nici placerea care urmeaza de obicei. Incearca sa iti educi mintea sa accepte faptul ca durerea e necesara, si va urma placerea la un moment dat. Sa nu te sperie ca sangerezi abundent, zona e intens vascularizata. Incercati pozitii diferite, pana veti gasi una in care e mai usor. Pentru barbati inteleg ca e subiect de gluma dezvirginarea, numai femeile pot sa inteleaga cum e in realitate. Mult succes!!!! Si totusi si cei care au fost in aparenta grosolani, eu zic ca doar au incercat prin glume sa te faca sa iti depasesti frica si sa privesti totul firesc!
garbo_5339
Postat pe 13 Iulie 2014 00:30
Cat de aroganta poate fi o persoana sa poata posta un asa comentariu???Cum va permiteti doamna sa juidecati omul fara sa il cunoasteti?Si de ar fi de etnie roma care e peoblema?Noi daca suntem romani ce avem in plus de romi?Cred ca sunteti un pic frustrata sa postati un asa comentariu
Georgiana_Dinu_1
Postat pe 13 Iulie 2014 22:56

da ce tu esti tiganca de este asa de important sa te desvirginezi la 17 ani.carte nu sti sa inveti.trebuie sa faci copii de la 17 ani si sa dai cu matura toata viata,sa te injure si sa te bata barbatul si sa visezi la altul.frumoasa viata ti-ai ales.parinti nu ai sau sint tigani de vor sa te marite de la 17 ani cu cine vor ei.baga-ti mintile in cap si apuca-te de carte,invata o meserie sa fi om nu cersetor.
citeaza raspunde

Detalii aici > http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/18883/Dezvirginare-imposibila.html#ixzz37NeKnU5z
Follow us: @GarboRo on Twitter | Garbo.ro on Facebook
greffe stimabile doamna rusineee
Georgiana_Dinu_1
Postat pe 13 Iulie 2014 22:59
Buna ! Stiu ca acest gand te ingrozeste dar sa stii ca ca nimeni n-a murit de asa ceva ,,, la tn frica e mare ,,,,,daca ai incerca sa te destinzi si sa te lasi purtata de val nu va fi chiar asa de groznic ,,,, nimic nu se compara cu nasterea, totul in viata e trecator ,,,,,,cand vei depasi acest lucru te vei amuza ,,,, bafta,.
garbo_404289
Postat pe 14 Iulie 2014 18:33
MARI ACRITURI MAI SUNTETI!!!!!!!!!DACA AT-I AVEA UN GRAM DE INTELIGENTA SI OMENIE..NU AT-I FACE DIN,, CEREREA UNUI SFAT''UN SUBIECT DE BARFA!!SUNTETI PATETICI!!SUNTEM INTR-O LUME LIBERA SI DEMOCRATA!!ORCINE SI ORCAND POATE INCEPE VIATA SEXUALA!!SI NU NE DA NIMENI DREPTUL SA JUDECAM NU??DAR ASA CUM A SPUS CINEVA MAI SUS,,,DATII FETEI UN SFAT PARINTESC SAU PE CAT POSIBIL EDUCATIV FARA SA O COMPLEXATI VOI SI MAI MULT,,
SUNTETI D-NE CU VIATA SEXUALA SI REALIZATE!!!!!SI NU VA MAI PASA DE O TANARA,,CARE POATE CHIAR ARE NEVOIE DE UN SFAT!!..

garbo080088
Postat pe 16 Iulie 2014 11:22
De la: garbo080088, la data 2014-07-16 11:22:15MARI ACRITURI MAI SUNTETI!!!!!!!!!DACA AT-I AVEA UN GRAM DE INTELIGENTA SI OMENIE..NU AT-I FACE DIN,, CEREREA UNUI SFAT''UN SUBIECT DE BARFA!!SUNTETI PATETICI!!SUNTEM INTR-O LUME LIBERA SI DEMOCRATA!!ORCINE SI ORCAND POATE INCEPE VIATA SEXUALA!!SI NU NE DA NIMENI DREPTUL SA JUDECAM NU??DAR ASA CUM A SPUS CINEVA MAI SUS,,,DATII FETEI UN SFAT PARINTESC SAU PE CAT POSIBIL EDUCATIV FARA SA O COMPLEXATI VOI SI MAI MULT,,
SUNTETI D-NE CU VIATA SEXUALA SI REALIZATE!!!!!SI NU VA MAI PASA DE O TANARA,,CARE POATE CHIAR ARE NEVOIE DE UN SFAT!!..





Te-ai straduit mult sa-i dai tu sfaturi, strigate!Pt. "a-ti" convinge adversarii, fii mai calm! Mi se rupe inima.
pitiTa_
Postat pe 16 Iulie 2014 14:04
oo88 , strigi degeaba ca , ca fata o fi rezolvat problema din Mai si pana acum.
Rotty
Postat pe 16 Iulie 2014 17:12
De la: garbo_402185, la data 2014-05-25 21:41:26
De la: quasaria, la data 2014-05-25 01:13:56?!?! da' despre ce "durere" discutam, ca doar nu iti face vreo operatie pe viu....?
Relaxeaza-te ca nu te omoara nimeni. Eu n-am nici un fel de suportabilitate la durere si chiar nu imi amintesc vreo trauma. Incearca cu alt personaj. Unul care sa te faca sa uiti si cum te cheama in momentul ala. Probabil problema ta e psihica, nu fizica... si nu il vrei pe nenea respectiv suficient de mult. Iar atractia e o chestiune subconstienta, nu argumenta ca logic tu l-ai vrea si ca e baiat bun.

Doare foarte tare...cred ca am un himen problematic, pt ca am multe prietene care nu au avut problema asta. Am incercat si cu altcineva, dar nu a mers nici asa. Ce as putea face totusi? Ce parere aveti de solutiile mele?



what? Cum adica ai incercat si cu altcineva? Pai si cu baiatul tau pe care zici ca-l iubesti de 3 ani cum ramane? Stiu ca unii dintre noi(inclusiv eu) am zis sa schimbi calul, dar era doar o gluma....E posibil sa nu fie vina lui ci a ta. Si atunci el ce ar trebui sa faca? La fel?
zack
Postat pe 20 Iulie 2014 11:09

Recomandari

Setari Cookie-uri