Dezvirginare imposibila

adolescentii fac ceea ce au vazut la parinti...La tata adica sotul actul sexual este ceva normal daca se poate cu cate mai multe femei odata si apoi nevestele suferinde mai cauta afectiune in afara casatoriei...Si apoi copii vad totul in familie,aud tot felul de discutii de genul asta de aceea vad si sexul ca o normalitate...

la adolescent le lipsesc exemplele...nici macar in familie nu sunt


oamenii se critica unii e altii sa fie cuminti dar ei nu vor sa fie un exemplu pt societate..

cum te invata oamenii sa fii bun sa fii cuminte sa ajuti dar sa nu astepti nimic in schimb..Asta este invatatura de hot care nu vrea sa ajute ci vrea doar sa fie ajutat..si asa sunt toti oamenii cu mici exceptii in care ma include si eu

ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Iunie 2014 12:27
Nu am inteles ce vrei sa spui....
elenika
Postat pe 9 Iunie 2014 12:33
lol, daca n-ar fi anestezie cred ca nu m-ar duce nici in camasa de forta la dentist... La nici un fel de dr, de fapt.
Tb sa ma anestezieze ca sa intru in cabinet ca altfel cine stie...ce idee le vine sa scoata vreun dinte sau sa faca ei ceva asa pe nv si nu sint anesteziata?!
quasaria
Postat pe 9 Iunie 2014 12:45
De la: elenika, la data 2014-06-09 12:33:37Nu am inteles ce vrei sa spui....



Pe ingeritza numai Sfantul o intelege , dar si el mai intreaba cateodata.
Rotty
Postat pe 9 Iunie 2014 12:59
De la: Rotty, la data 2014-06-09 12:59:55
De la: elenika, la data 2014-06-09 12:33:37Nu am inteles ce vrei sa spui....



Pe ingeritza numai Sfantul o intelege , dar si el mai intreaba cateodata.


o fii sfantul tot barbat? care intelege doar ce ii convine l.ui si este in favoarea lui...Preasfintitul Parinte
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Iunie 2014 15:34
adolescentii fac ceea ce au vazut la parinti...La tata adica sotul actul sexual este ceva normal daca se poate cu cate mai multe femei odata si apoi nevestele suferinde mai cauta afectiune in afara casatoriei...Si apoi copii vad totul in familie,aud tot felul de discutii de genul asta de aceea vad si sexul ca o normalitate...

la adolescent le lipsesc exemplele...nici macar in familie nu sunt


oamenii se critica unii e altii sa fie cuminti dar ei nu vor sa fie un exemplu pt societate..

cum te invata oamenii sa fii bun sa fii cuminte sa ajuti dar sa nu astepti nimic in schimb..Asta este invatatura de hot care nu vrea sa ajute ci vrea doar sa fie ajutat..si asa sunt toti oamenii cu mici exceptii in care ma include si eu


ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Iunie 2014 15:36
adolescentii fac ceea ce au vazut la parinti...La tata adica sotul actul sexual este ceva normal daca se poate cu cate mai multe femei odata si apoi nevestele suferinde mai cauta afectiune in afara casatoriei...Si apoi copii vad totul in familie,aud tot felul de discutii de genul asta de aceea vad si sexul ca o normalitate...

la adolescent le lipsesc exemplele...nici macar in familie nu sunt


oamenii se critica unii e altii sa fie cuminti dar ei nu vor sa fie un exemplu pt societate..

cum te invata oamenii sa fii bun sa fii cuminte sa ajuti dar sa nu astepti nimic in schimb..Asta este invatatura de hot care nu vrea sa ajute ci vrea doar sa fie ajutat..si asa sunt toti oamenii cu mici exceptii in care ma include si eu


ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Iunie 2014 15:36
adolescentii fac ceea ce au vazut la parinti...La tata adica sotul actul sexual este ceva normal daca se poate cu cate mai multe femei odata si apoi nevestele suferinde mai cauta afectiune in afara casatoriei...Si apoi copii vad totul in familie,aud tot felul de discutii de genul asta de aceea vad si sexul ca o normalitate...

la adolescent le lipsesc exemplele...nici macar in familie nu sunt


oamenii se critica unii e altii sa fie cuminti dar ei nu vor sa fie un exemplu pt societate..

cum te invata oamenii sa fii bun sa fii cuminte sa ajuti dar sa nu astepti nimic in schimb..Asta este invatatura de hot care nu vrea sa ajute ci vrea doar sa fie ajutat..si asa sunt toti oamenii cu mici exceptii in care ma include si eu


ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Iunie 2014 15:36
adolescentii fac ceea ce au vazut la parinti...La tata adica sotul actul sexual este ceva normal daca se poate cu cate mai multe femei odata si apoi nevestele suferinde mai cauta afectiune in afara casatoriei...Si apoi copii vad totul in familie,aud tot felul de discutii de genul asta de aceea vad si sexul ca o normalitate...

la adolescent le lipsesc exemplele...nici macar in familie nu sunt


oamenii se critica unii e altii sa fie cuminti dar ei nu vor sa fie un exemplu pt societate..

cum te invata oamenii sa fii bun sa fii cuminte sa ajuti dar sa nu astepti nimic in schimb..Asta este invatatura de hot care nu vrea sa ajute ci vrea doar sa fie ajutat..si asa sunt toti oamenii cu mici exceptii in care ma include si eu


ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Iunie 2014 15:36
mai include-te in pnm si in butonul de MODIFICA!! nu trebuie sa postezi sapte variante ale aceluiasi raspuns una dupa alta! Oricum nu le citeste nici dreak!

dupa ce ca e plina pagina de reclame mai spam si irina la FIECARE subiect! Deschide-ti unul cu popii tai handi, si varsa acolo pina te saturi!
quasaria
Postat pe 10 Iunie 2014 10:45
De la: Rotty, la data 2014-06-09 12:59:55
De la: elenika, la data 2014-06-09 12:33:37Nu am inteles ce vrei sa spui....



Pe ingeritza numai Sfantul o intelege , dar si el mai intreaba cateodata.
mai ales ca este masculin nu ....??? ii cunoastem prea bine ideile avangardiste si feministe ...
garbo_19362
Postat pe 10 Iunie 2014 11:16
obosesti si tu candva... oare ?????noi am obosit zau !
garbo_19362
Postat pe 10 Iunie 2014 11:19
De la: garbo_19362, la data 2014-06-10 11:16:25
De la: Rotty, la data 2014-06-09 12:59:55
De la: elenika, la data 2014-06-09 12:33:37Nu am inteles ce vrei sa spui....



Pe ingeritza numai Sfantul o intelege , dar si el mai intreaba cateodata.
mai ales ca este masculin nu ....??? ii cunoastem prea bine ideile avangardiste si feministe ...


eu sunt femeie corecta si serioasa .Nu sunt feminista..Feministele sunt doar niste curve cu pretentii...
care nu sunt cinstite dar au pretentii
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 10 Iunie 2014 22:32
De la: garbo_19362, la data 2014-06-10 11:19:00obosesti si tu candva... oare ?????noi am obosit zau !


voi cand mai obositi sa fiti rai si mincinosi?

eu niciodata nu o sa obosesc sa fiu sincera si corecta...si directa
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 10 Iunie 2014 22:35
N-are nici o treaba ca esti tu serioasa, corecta sau directa........mai pe romaneste, daca tot nu intelegi.....bati campii rau, esti mai mereu pe langa subiect si.....s-a cam saturat toata lumea de postarile tale de doi lei. E clar acum?
zack
Postat pe 12 Iunie 2014 20:50
De la: zack, la data 2014-06-12 20:50:32N-are nici o treaba ca esti tu serioasa, corecta sau directa........mai pe romaneste, daca tot nu intelegi.....bati campii rau, esti mai mereu pe langa subiect si.....s-a cam saturat toata lumea de postarile tale de doi lei. E clar acum?


eu am raspuns la subiect voi va tot invartiti pe langa subiect..

era vorba ca de ce adolescentii vaf sexul ca o normalitate ca pe un sport...Pt ca barbatii il promoveaza si chiar si femeile pt ca se iau dupa capul lor incult

ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 12 Iunie 2014 21:52
u am raspuns la subiect voi va tot invartiti pe langa subiect..

era vorba ca de ce adolescentii vaf sexul ca o normalitate ca pe un sport...Pt ca barbatii il promoveaza si chiar si femeile pt ca se iau dupa capul lor incult


ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 12 Iunie 2014 21:56
Te cred ca esti femeie serioasa dar doar cu gramatica limbii romane stai foarte prost! Iar asta e parerea ta dar nu poti obliga pe nimeni sa o accepte!
garbo_7532
Postat pe 12 Iunie 2014 22:45
si dupa parerea ingerasului e gresit sa vezi sexul ca normalitate.... E o deviatie...sportul asta!

Nt, nt...ce lume perversa!
quasaria
Postat pe 13 Iunie 2014 03:23
De la: garbo_7532, la data 2014-06-12 22:45:41Te cred ca esti femeie serioasa dar doar cu gramatica limbii romane stai foarte prost! Iar asta e parerea ta dar nu poti obliga pe nimeni sa o accepte!


pai putin mai intereseaza ce crezi tu..asa cum nu ma pot eu nici eu accepta critica ta de 2 bani..eu nu dau examen ca sa ma pot concentra pe gramatica sa gandesc prea mult si altii deloc ma refer la tine,,se vede ca doar ata stii,,dar cred ca nici tu nu stii gramatica doar te dai mare cu ceea ce nu stii..Cum se spune curva ia prajina
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 13 Iunie 2014 11:28
pai putin mai intereseaza ce crezi tu..asa cum nu ma pot eu nici eu accepta critica ta de 2 bani..eu nu dau examen ca sa ma pot concentra pe gramatica sa gandesc prea mult si altii deloc ma refer la tine,,se vede ca doar ata stii,,dar cred ca nici tu nu stii gramatica doar te dai mare cu ceea ce nu stii..Cum se spune curva ia prajina
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 13 Iunie 2014 11:31
nu imi place sa altii le place sa fie inselati apoi si ei inseala..si eu care vreau sa fiu o fata serioasa si corecta ei se iau de mine pt ca nu ii las sa profite de mine..mie nu imi plac hotii pt ca eu vreau sa fiu corecta
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 13 Iunie 2014 11:35
De la: quasaria, la data 2014-06-13 03:23:11si dupa parerea ingerasului e gresit sa vezi sexul ca normalitate.... E o deviatie...sportul asta!

Nt, nt...ce lume perversa!

pai da ascund interese..concursul de a face sex.asa isi vad barbatii modul de a trai viata..

poti face sex si doar cu o singura persoana daca oameni ar allege sa fie corecti si nu si-ar face rau unul altuia si afectiunea sufleteasca care este la inceput nu ar disparea,,care apoi din pacate dispare dupa ce barbatul isi arata adevarata fata..sau si femeia ..
apoi femeia doar mimeaza ca Ii place dar practice ea o face din obligatie..
mie una nu imi place sa schimb barbate dar nici nu as vrea sa traiesc cu un barbat negativ ca sa ma simt ca in iad.si sa mimez ca imi place cand ma culc cu el..pe mine nu ma intereseaza averea ca pe altele de aceea nu se impugn pt ca le plac banii poate asa au vazut la maicasa dar eu cred ca le plac banii
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 13 Iunie 2014 11:42
pai da ascund interese..concursul de a face sex.asa isi vad barbatii modul de a trai viata..

poti face sex si doar cu o singura persoana daca oameni ar allege sa fie corecti si nu si-ar face rau unul altuia si afectiunea sufleteasca care este la inceput nu ar disparea,,care apoi din pacate dispare dupa ce barbatul isi arata adevarata fata..sau si femeia ..
apoi femeia doar mimeaza ca Ii place dar practice ea o face din obligatie..
mie una nu imi place sa schimb barbate dar nici nu as vrea sa traiesc cu un barbat negativ ca sa ma simt ca in iad.si sa mimez ca imi place cand ma culc cu el..pe mine nu ma intereseaza averea ca pe altele de aceea nu se impugn pt ca le plac banii poate asa au vazut la maicasa dar eu cred ca le plac banii

ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 13 Iunie 2014 11:44
mie una nu imi place sa am o suta de barbate sa schimb o suta de pppppp..
eu vreau doar unul singur dar pozitiv correct harnic si destept care nu astepta sa curate femeia dupa el si nu astepta sa I se dea bani sau lucruri materiale degeaba.
pt ca daca barbatul are gandire negativa te simti ca in iad si actul sexual este neplacut cu el ca apoi trebuie sa joci teatru sa mimezi ca iti place.,si eu nu vreau sa fac ceva care nu imi place pt ca atunci inseamna ca esti tot un fel de curva,,stai pt bani si te arati altfel de precum esti.si ceea ce simti
cel mai bine sa fii correct si apoi sa te impui...cu toate ca oamenii te descurajeaza pt ca ei sunt hotii care sunt interesati doar de lucruri materiale
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 13 Iunie 2014 11:52
De la: ingerasulcumintesiluptator, la data 2014-06-13 11:52:35mie una nu imi place sa am o suta de barbate sa schimb o suta de pppppp..
eu vreau doar unul singur dar pozitiv correct harnic si destept care nu astepta sa curate femeia dupa el si nu astepta sa I se dea bani sau lucruri materiale degeaba.
pt ca daca barbatul are gandire negativa te simti ca in iad si actul sexual este neplacut cu el ca apoi trebuie sa joci teatru sa mimezi ca iti place.,si eu nu vreau sa fac ceva care nu imi place pt ca atunci inseamna ca esti tot un fel de curva,,stai pt bani si te arati altfel de precum esti.si ceea ce simti
cel mai bine sa fii correct si apoi sa te impui...cu toate ca oamenii te descurajeaza pt ca ei sunt hotii care sunt interesati doar de lucruri materiale



Si ai gasit vre-unul ??? sunt tare curioasa !Eu cred ca iti repeti tie insati ideile poate ajungi si tu insati sa crezi in ele ,,, dar sunt asa de dezlanate ... nu cred ca vei reusi !ORICUM vad ca perseverezi , din ce iti spun toti ca esti penibila si pe dinafara din aia continui in legea ta acolo !PLUS CA LIMBA ROMANA ESTE O MARE NECUNOSCUTA !
garbo_392853
Postat pe 14 Iunie 2014 22:28
De la: garbo_402185, la data 2014-05-24 23:26:23Am o mare problema, si chiar am nevoie de niste sfaturi. Am 17 ani si 10 luni si am incercat sa imi incep viata sexuala cu omul pe care il iubesc de 3 ani... fara succes insa. El ma atrage foarte mult d.p.d.v sexual, ma excita, avem un preludiu lung dar cand ajungem in momentul sexului ma blochez, mi-e frica de durere. Am incercat din februarie pana acum de 6 ori, de fiecare data a durut foarte tare, si mi-a curs sange (chiar si la 2-3 zile dupa o incercare). Am incercat cu lubrifiant, am incercat sa beau ca sa nu mai simt durerea, am incercat sa ma tin de perne si sa urlu si sa astept sa se termine. M-am gandit sa imi fac o operatie de himenotomie(indepartare a himenului), sau sa folosesc eu un spray care sa imi amorteasca zona, si sa nu mai simt astfel durerea aia. M-am gandit chiar sa imi iau un vibrator si sa incerc singura. Ce parere aveti despre aceste solutii? E o problema foarte grava pentru mine, deoarece ma simt dezamagita de mine ca nu reusesc, si am avut chiar o criza de plans necontrolata dupa ultima incercare. Va rog sa imi raspundeti, e foarte important pentru mine. Va multumesc anticipat, o zi buna!


Fata auzi tu, marea problema este ca te gandesti doar la sex ...pune mana pe carte ca esti praf !
garbo_392853
Postat pe 14 Iunie 2014 22:31
De la: garbo_392853, la data 2014-06-14 22:28:21
De la: ingerasulcumintesiluptator, la data 2014-06-13 11:52:35mie una nu imi place sa am o suta de barbate sa schimb o suta de pppppp..
eu vreau doar unul singur dar pozitiv correct harnic si destept care nu astepta sa curate femeia dupa el si nu astepta sa I se dea bani sau lucruri materiale degeaba.
pt ca daca barbatul are gandire negativa te simti ca in iad si actul sexual este neplacut cu el ca apoi trebuie sa joci teatru sa mimezi ca iti place.,si eu nu vreau sa fac ceva care nu imi place pt ca atunci inseamna ca esti tot un fel de curva,,stai pt bani si te arati altfel de precum esti.si ceea ce simti
cel mai bine sa fii correct si apoi sa te impui...cu toate ca oamenii te descurajeaza pt ca ei sunt hotii care sunt interesati doar de lucruri materiale



Si ai gasit vre-unul ??? sunt tare curioasa !Eu cred ca iti repeti tie insati ideile poate ajungi si tu insati sa crezi in ele ,,, dar sunt asa de dezlanate ... nu cred ca vei reusi !ORICUM vad ca perseverezi , din ce iti spun toti ca esti penibila si pe dinafara din aia continui in legea ta acolo !PLUS CA LIMBA ROMANA ESTE O MARE NECUNOSCUTA !


eu vb la subiect voi vb pe langa subiect..Stiti doar sa umpleti topicuri cu [prostiile voastre care sunt total pe langa subiect

ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Iunie 2014 23:48
Nu inteleg de unde ati dedus ca ma gandesc doar la sex sau ca nu imi vad de scoala. Am note mari, merg la olimpiada, dar nu despre asta am intrat sa vorbesc pe forum, ci strict despre problema pe care o am. Daca nu puteti raspunde, atunci nu spuneti nimic. Mi se are incorect sa fiu jignita. Da, e o problema rara, dar exista, si din pacate...o am. Nu ma prefac si e ingrozitor ce mi se intampla, nu doresc nimanui sa treaca prin durerea si prin starile emotionale prin care am trecut. Va multumesc oricum pentru raspunsuri, chiar daca citind am regretat uneori ca am scris aici.
garbo_402185
Postat pe 25 Iunie 2014 22:09
Ei 185 , cand ti-ai expus problema aici trebuia sa te astepti la tot felul de comentarii . Tu fii fata cuminte si incearca sa discuti problema cu un medic. In rest , lasa lumea sa vorbeasca asta-i rostul ei.
Zi frumoasa de vacanta sa ai.
Rotty
Postat pe 26 Iunie 2014 08:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutor! Am fost diagnosticata cu HPV oncogen! 6 De la: garbo_1155 5 Aprilie 2012 10:49
ce faceti in cazul o fam cu copii au necazuri ?ii ajutati? 63 De la: Celleste 17 Decembrie 2009 08:58
Vreau un sfat >:) cum sa dau o lectie unui baiat :D 168 De la: blondina_X 8 Mai 2010 14:08
vreau un sfat!sa mai raman alaturi de el?sau sa-l las? 337 De la: anarax 12 Iunie 2010 02:07
un mic sfat:* 12 De la: pinkx 7 Aprilie 2010 16:33
Setari Cookie-uri