Fidelitatea in stil muieresc = infidelitatea in stil barbatesc

De la: Axl_R, la data 2014-04-13 15:32:42Da' şini ti puni bre, să ti chinui?
Am tastatură normală, dar am setat 4 limbi, engleză, germană, română şi maghiară...mare lucru.
Da, îs unguroaică.
Mă mai vrei, de nevastă?

numai femeile care fac toata treaba in casa,fac mancare buna si stiu sa spele hainele barbatului sa ii calce,si sa nu comenteze sa taca si sa asculte..sa fie supusa si asculatoare de barbat..doar aceste femei sunt luate de neveste de barbate..ce credeti fetelor ca barbatul va tine pe degeaba..ca doar de aia si barbatul se insoara ca sa aiba sluga pe gratis.si sa gandeasca barbatul in locul femeii si sa o onvete cum sa-si educe copii
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Aprilie 2014 00:15
numai femeile care fac toata treaba in casa,fac mancare buna si stiu sa spele hainele barbatului sa ii calce,si sa nu comenteze sa taca si sa asculte..sa fie supusa si asculatoare de barbat..doar aceste femei sunt luate de neveste de barbate..ce credeti fetelor ca barbatul va tine pe degeaba..ca doar de aia si barbatul se insoara ca sa aiba sluga pe gratis.si sa gandeasca barbatul in locul femeii si sa o invete cum sa-si educe copii de aia ii si plina lumea de oameni asa de cu bun simt..si responsabili pt ca ne-am luat dupa capul barbatilor

ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Aprilie 2014 00:20
numai femeile care fac toata treaba in casa,fac mancare buna si stiu sa spele hainele barbatului sa ii calce,si sa nu comenteze sa taca si sa asculte..sa fie supusa si asculatoare de barbat..doar aceste femei sunt luate de neveste de barbate..ce credeti fetelor ca barbatul va tine pe degeaba..ca doar de aia si barbatul se insoara ca sa aiba sluga pe gratis.si sa gandeasca barbatul in locul femeii si sa o invete cum sa-si educe copii de aia ii si plina lumea de oameni asa de cu bun simt..si responsabili pt ca ne-am luat dupa capul barbatilor

ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 14 Aprilie 2014 00:20
Ingeritzo , de mai bagai o data postarea o invatam pe de rost.
Rotty
Postat pe 14 Aprilie 2014 07:57
cum au putut barbatii sa spele creierul la femeile batrane..sa gandeasca la fel ca un barbat

tare imi este frica sa nu ajung si eu ca femeile batrane..sunt rele si fara minte..
asa le-au facut barbatii..si apoi au facut si copii care au semanat cu amadoi la gandire..
eu una nu as face copii si sa muncesc sa le fac mancare si sa ii educ pe copii asa cum vrea barbatul...sa munceasca el singur si sa ii educe cum vrea eu o sa mai merg in vizita cateodata...
eu tin mult la caracterul meu si nu o sa las pe nimeni sa mi-l strice careva...
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 15 Aprilie 2014 21:23
daca te mariti, nasti -si.
Stai "asa" , nu te reproduce, esti penibila.
pitiTa_
Postat pe 15 Aprilie 2014 22:51
Nu-mi povesteşti, vreo juma' pagină de reproducere?
Desigur din experienţă proprie, aşe în stilu' tău muieresc, unic.
Axl_R
Postat pe 16 Aprilie 2014 07:41
garbo329482
Postat pe 16 Aprilie 2014 11:14
De la: Rotty, la data 2014-04-14 07:57:03 Ingeritzo , de mai bagai o data postarea o invatam pe de rost.


se roaga
garbo329482
Postat pe 16 Aprilie 2014 11:16
De la: Axl_R, la data 2014-04-16 07:41:53Nu-mi povesteşti, vreo juma' pagină de reproducere?
Desigur din experienţă proprie, aşe în stilu' tău muieresc, unic.






'opa! mie-mi suna a "altceva" intrebarea asta.....
nu cred ca 'ti capteaza interesul sa-ti incarci memoria. sau, poate ca da! :)
pitiTa_
Postat pe 16 Aprilie 2014 11:31
Tăntăloaie, te întrebam dacă ai născut?
Prea le ştii pe toate, când îi vb de .
Nu vb de sex, ceea ce ai în cap tu 25 din 24.
Axl_R
Postat pe 16 Aprilie 2014 11:59
Ia revizuieste-ti voca_bulele si nu le scuipa la voia intamplarii!

25 din 24 nu exista cum nici una din unu, sau tu esti exceptia de pe aratura?

Iti place sa te tragi de "funda" in loc sa explici fr. taranco!

- sa spune adevar pealocuri, insa, repetirul, ii enervant rau.
pitiTa_
Postat pe 16 Aprilie 2014 13:25
Eram sigură, că nu răspunzi.
Chiar eşti dusă, nu vb de Îngeraş ci de copiii, despre care tot filo.
Undeva ziceai, că nu faci diferenţă între orăşean şi ţăran.
Să zic, că minţi?
Mai bine, te las cu filo. de 2 parale.
Io cred că-i bine să te ţii după Irinuca, ea repetă de n ori, poate aşa pricepi şi tu ceva.

Axl_R
Postat pe 16 Aprilie 2014 15:39
da, "dusa", adusa, plecata , venita ...etc.
semnalizeaza si ocoleste, nu includ copiii in propozitie.



Cine-i are sa si-i creasca, cine nu, sa nu-si doreasca.
Decat mult si inutili, mai bine, deloc.
Am traiectoria mea, nu ma tin dupa nimeni. Punct!
pitiTa_
Postat pe 16 Aprilie 2014 16:03
saru manushitzili la doamni sh donshoari spier k toat lumia i ghini sanatoas vaz k nimini nu vre s mariti da mai ghini k io tat plek in misiuni pen shas luni si ramani fomeia vaduv. io nu krek o hi interniet pi akolu pi un ma duk sh cujet io aku k dak mi s fashi dor di voi kum o hi atunshia?
garbo_398447
Postat pe 16 Aprilie 2014 17:28
Te-ai nevrozat?
Vrei ceva de cal_mare, sau mic măcar, scz, măgar?!
Io ţi-am zis prima să depăşeşti, n-ai vrut.
Acum, suportă!

''Decat mult si inutili, mai bine, deloc.'' Pr cu acordu'?
Axl_R
Postat pe 16 Aprilie 2014 18:40
ma bag sh pi mini shineva in sama
dak nu io am plekat
garbo_398447
Postat pe 16 Aprilie 2014 18:52
De la: Axl_R, la data 2014-04-16 18:40:24Te-ai nevrozat?
Vrei ceva de cal_mare, sau mic măcar, scz, măgar?!
Io ţi-am zis prima să depăşeşti, n-ai vrut.
Acum, suportă!

''Decat mult si inutili, mai bine, deloc.'' Pr cu acordu'?





Normal, cand nu sunt amandoi deacord, stii tu ce urmeaza.
Hai sa dam START din nou la ocolire, sa vedem cine o face prima? eu, n-am de gand


Am asin si, imi plac urechile lui ;)) pastreaza pt. tine, o sa ai nevoie!
pitiTa_
Postat pe 16 Aprilie 2014 19:39
De la: garbo_398447, la data 2014-04-16 18:52:09ma bag sh pi mini shineva in sama
dak nu io am plekat



Sara buna mai omule. Iote te salut io din mers . Acu` n-am timp de povesti , ca nu-i gata cina
Rotty
Postat pe 16 Aprilie 2014 19:49


lasa Rotty ca cina am pregatit-o eu deja... tradu-mi si mie ce zice baietul acesta... si hai sa-l omenim si pe el cu o portie de atentie si ceva salata din ce am pregatit... ! bine ai venit, gringo... !
barboneli
Postat pe 16 Aprilie 2014 19:58
47, ţuc you! Îi ghini?
Pa! NB!
Axl_R
Postat pe 16 Aprilie 2014 20:03
De la: pitiTa_, la data 2014-04-15 22:51:47 daca te mariti, nasti -si.
Stai "asa" , nu te reproduce, esti penibila.


tu esti penibila..si nu ma marit,,vrei sa imi iau un barbat pe cap zi si noapte..nu caas avea nevoie dar asa este correct daca vrei sa te mariti..
apoi
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 16 Aprilie 2014 23:07
Ai "caas" la gura, sterge-te!
I-ati unu' cu program daca nu vrei unu permanent"zi si noapte".

Ei, la asta ma referem printre picaturi, neavand, nu poti sa fii realista si turrrui ca o moara, te mai si repeti ca " scanteia tineretului".=)))



Rotty, 47, a zis "in sama" nu, in zeama
Stai si mesteca linistit/a!
pitiTa_
Postat pe 17 Aprilie 2014 10:17
Treaba mea pe cine pregatesc la cina.
Rotty
Postat pe 17 Aprilie 2014 13:25
De la: Rotty, la data 2014-04-03 07:44:34Ce ar trebui sa stiu ?


nimic. nici ei nu stiu nimic de tine... ! postarile lui patru foi arata ca are nevoi... ! dar nici pe alea nu trebuie sa le stii....
barboneli
Postat pe 17 Aprilie 2014 13:43
De la: garbo_398447, la data 2014-04-16 18:52:09ma bag sh pi mini shineva in sama
dak nu io am plekat





Stai mai zev_ze...!


Iote, te iau eu de par si te bag in san la Axl_ :D tot ii "ofertanta" zilei!;)))
No, pe bune 47, nu rata ocazia s-o pui la 'ncercare pt. viitoare ...=))
poate-poate sau....mai poate, cine stie?! Asa "muiere" nu gasesti oriunde


Rotty? ce-i cu catelu'? a! nu, ea ii credincioasa da are colti si marrraie des. Ia gandeste-te bine pana descopar eu alta potrivita pt. tine!
Va si nasesc pana la urma...!:D
pitiTa_
Postat pe 17 Aprilie 2014 14:55
masa si dansu' vor avea loc la Restaurant, se serveste Fazan si bucataurul Barbo il pregateste! Iti spun de pe acum'
Ei nuuu, cum? Muzica, o aduc tot eu, pe -sa, vi le canta de multe ori melodiile, n-o sa se plictiseasca nimeni, ai sa vezi!
Or sa danseze amicii tai, in stil barbatesc, pe bune, stiu ce spun.
Atunci, o sa ai prilejul sa te exprimi corect microfonu' ti-l tine Axl_=))
pitiTa_
Postat pe 17 Aprilie 2014 15:26
Doamne, ce-am ras, vad ca 477 a disparut ca din pusca.Sunteti adorabili cu totii, fiecare in stilul vostru, muieresc sau barbatesc.:))
bucura
Postat pe 17 Aprilie 2014 20:35
De la: pitiTa_, la data 2014-04-17 10:17:12Ai "caas" la gura, sterge-te!
I-ati unu' cu program daca nu vrei unu permanent"zi si noapte".

Ei, la asta ma referem printre picaturi, neavand, nu poti sa fii realista si turrrui ca o moara, te mai si repeti ca " scanteia tineretului".=)))



Rotty, 47, a zis "in sama" nu, in zeama
Stai si mesteca linistit/a!


pai este pacat pt ca si pilele sunt avortive si steriletul,nu lasa oul fecundat sa se implanteze pe uter si il elimina sunt avortive contraceptivele.....prezervativele pot avea o gaura,,,si abstinenta este mai sigura...cel mai sigur este legarea de trompe uterine sau abstinenta
si plus ca barbatul vrea sa imi faca spalare de creier sa ma faca proasta ca si el,,,adica ma refer ca barbatul nu ar avea gandire proasta,,,numai sa atitudinea si comportantamentul demostreaza asta si eu nu vreau sa am o atitudine asa ca a barbatului..
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 18 Aprilie 2014 00:42
Irinuco , bati campii in Sfanta Vinerea Mare . De la ploaie ti se trage ?
Rotty
Postat pe 18 Aprilie 2014 05:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cadouri 1 De la: garbo184159 19 Martie 2011 17:32
Intrebare 13 De la: garbo_394413 3 Februarie 2014 20:34
De ce oare oamenilor le plac oamenii corecti,,dar lor nu le place sa fie corecti atunci cand inatalnesc oameni corecti,de aceea nici nu mai exista asa ceva 4 De la: ingerasulluptator 18 Decembrie 2011 16:22
cum sa imi seduc sotia dupa 18 ani de casnicie 498 De la: tutankhamon 8 Octombrie 2009 01:37
Sper sa va fie de folos ...Sufletului! 42 De la: Mihaela_Tudora_1 21 Iulie 2013 13:56
Setari Cookie-uri