Fidelitatea in stil muieresc = infidelitatea in stil barbatesc

pai voi cum sunteti prosti crescuti nu o sa intelegeti daca vi se spune doar o data de aceea si spun de mai multe ori,ca voi vreti doar mesaje noi problema voastra..adica altii sa isi bata capul si altii sa doarma in papuci
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Mai 2014 00:19
pai voi cum sunteti prosti crescuti nu o sa intelegeti daca vi se spune doar o data de aceea si spun de mai multe ori,ca voi vreti doar mesaje noi problema voastra..adica altii sa isi bata capul si altii sa doarma in papuci
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Mai 2014 00:20
pai voi cum sunteti prosti crescuti nu o sa intelegeti daca vi se spune doar o data de aceea si spun de mai multe ori,ca voi vreti doar mesaje noi problema voastra..adica altii sa isi bata capul si altii sa doarma in papuci
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Mai 2014 00:20
pai voi cum sunteti prosti crescuti nu o sa intelegeti daca vi se spune doar o data de aceea si spun de mai multe ori,ca voi vreti doar mesaje noi problema voastra..adica altii sa isi bata capul si altii sa doarma in papuci
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Mai 2014 00:20
pai voi cum sunteti prosti crescuti nu o sa intelegeti daca vi se spune doar o data de aceea si spun de mai multe ori,ca voi vreti doar mesaje noi problema voastra..adica altii sa isi bata capul si altii sa doarma in papuci
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Mai 2014 00:20
pai voi cum sunteti prosti crescuti nu o sa intelegeti daca vi se spune doar o data de aceea si spun de mai multe ori,ca voi vreti doar mesaje noi problema voastra..adica altii sa isi bata capul si altii sa doarma in papuci
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Mai 2014 00:20
pai voi cum sunteti prosti crescuti nu o sa intelegeti daca vi se spune doar o data de aceea si spun de mai multe ori,ca voi vreti doar mesaje noi problema voastra..adica altii sa isi bata capul si altii sa doarma in papuci
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Mai 2014 00:20
pai voi cum sunteti prosti crescuti nu o sa intelegeti daca vi se spune doar o data de aceea si spun de mai multe ori,ca voi vreti doar mesaje noi problema voastra..adica altii sa isi bata capul si altii sa doarma in papuci
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Mai 2014 00:20
Irinuko , ai grija ca mergi pe teren alunecos. Daca ai probleme hormonale (ceea ce n-ar fi de mirare ) , rezolva-le in privat si nu improsca vorbe urate pe aici.
Rotty
Postat pe 9 Mai 2014 08:08


... apropo de papucii ei... !!!! ce mai... s-a ofticat irinel de brebenel... ce mai ! offf... Doamne... produc mila oameni ca ea ! mie cel putin !
barboneli
Postat pe 9 Mai 2014 08:25
De la: Rotty, la data 2014-05-09 08:08:13 Irinuko , ai grija ca mergi pe teren alunecos. Daca ai probleme hormonale (ceea ce n-ar fi de mirare ) , rezolva-le in privat si nu improsca vorbe urate pe aici.

daca as fii avut problem hormonale sigur mi-as fii ales de mult un baiat frumos si cu bani,dar eu m-am ncurcat cu barbat doar cand vreau o familie,,,si sincer nu vreau sa am un barbat pe cap toata viata,,este plictisitor si obositor cel putin pt mine,,eu mereu am fost asa si ma simt tare bine,,,
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Mai 2014 23:07
De la: barboneli, la data 2014-05-09 08:25:03

... apropo de papucii ei... !!!! ce mai... s-a ofticat irinel de brebenel... ce mai ! offf... Doamne... produc mila oameni ca ea ! mie cel putin !


sincer mie imi este tare mila de tine pt ca esti invidios pe inteligenta mea..
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 9 Mai 2014 23:10
de ce muieresc?
si de ce generalizati/?
putina matematica: femeile sunt oameni,oamenii au in firea lor greselile,deci si femeile pot gresi.
apoi,nimic nu este absolut,totul este relativ,in lumea asta.....
daniilia
Postat pe 19 Mai 2014 04:44
De la: ingerasulcumintesiluptator, la data 2014-05-09 23:07:14
De la: Rotty, la data 2014-05-09 08:08:13 Irinuko , ai grija ca mergi pe teren alunecos. Daca ai probleme hormonale (ceea ce n-ar fi de mirare ) , rezolva-le in privat si nu improsca vorbe urate pe aici.

daca as fii avut problem hormonale sigur mi-as fii ales de mult un baiat frumos si cu bani,dar eu m-am ncurcat cu barbat doar cand vreau o familie,,,si sincer nu vreau sa am un barbat pe cap toata viata,,este plictisitor si obositor cel putin pt mine,,eu mereu am fost asa si ma simt tare bine,,,



Atunci cumpara-ti un vibrator si nu mai jigni .
Rotty
Postat pe 19 Mai 2014 07:40
De la: daniilia, la data 2014-05-19 04:44:12de ce muieresc?
si de ce generalizati/?
putina matematica: femeile sunt oameni,oamenii au in firea lor greselile,deci si femeile pot gresi.
apoi,nimic nu este absolut,totul este relativ,in lumea asta.....


pai barbatii inraiesc femeile si copii..
pt ca copii vad ca mama cedeaza si se umileste chiar daca barbatul o trateaza cu nedreptate,,pt ca este atasata de copii,,poate barbatul are casa,,ea depinde de el.Si cine are banii face regulile in favoarea lui si in familie..
barbatul prefer sa aiba haosul din societate si la el acasa..
barbatii prind slabiciunile femeilor si de aceea fac ce vor cu tine.
spre exemplu femeia nu se detaseaza de casa barbatului,de copii..Daca ai viata un calvar fugi salveazate pe tine,,lasa-i casa si copii la barbat sa ii creasca el cum vrea..si sa vezi ca daca pleaca femeia barbatul se caieste si isi schimba atitudinea..dar femeia nu pleaca sta si suporta si barbatul face in continuare.oamenii sunt rai..
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 19 Mai 2014 21:53
pai barbatii inraiesc femeile si copii..
pt ca copii vad ca mama cedeaza si se umileste chiar daca barbatul o trateaza cu nedreptate,,pt ca este atasata de copii,,poate barbatul are casa,,ea depinde de el.Si cine are banii face regulile in favoarea lui si in familie..
barbatul prefer sa aiba haosul din societate si la el acasa..
barbatii prind slabiciunile femeilor si de aceea fac ce vor cu tine.
spre exemplu femeia nu se detaseaza de casa barbatului,de copii..Daca ai viata un calvar fugi salveazate pe tine,,lasa-i casa si copii la barbat sa ii creasca el cum vrea..si sa vezi ca daca pleaca femeia barbatul se caieste si isi schimba atitudinea..dar femeia nu pleaca sta si suporta si barbatul face in continuare.oamenii sunt rai..
daca barbatul prind slabiciunea ca vede ca cedezi profita si mai mult..
dar din pacate femeia nu exerseaza sa isi educe sotul pt ca dupa casatorie cand apar copii si copii o vor trata tot la fel pt ca stiu ca cedeaza.
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 19 Mai 2014 21:56
De la: Rotty, la data 2014-05-19 07:40:37
De la: ingerasulcumintesiluptator, la data 2014-05-09 23:07:14
De la: Rotty, la data 2014-05-09 08:08:13 Irinuko , ai grija ca mergi pe teren alunecos. Daca ai probleme hormonale (ceea ce n-ar fi de mirare ) , rezolva-le in privat si nu improsca vorbe urate pe aici.

daca as fii avut problem hormonale sigur mi-as fii ales de mult un baiat frumos si cu bani,dar eu m-am ncurcat cu barbat doar cand vreau o familie,,,si sincer nu vreau sa am un barbat pe cap toata viata,,este plictisitor si obositor cel putin pt mine,,eu mereu am fost asa si ma simt tare bine,,,



Atunci cumpara-ti un vibrator si nu mai jigni .


cumparati tu un vibrator, eu una nu am nevoie de vibrator pt ca doar tu nu poti trai fara sex..

eu una ma gandesc la sex doar cand vreau ceva serios,,si nu sunt barbati sanatosi la cap ca sa ma pot gandi la ceva serios..

cel mai bine sa stea corpul in repaus pana intalnesc un barbat intreg la cap.
toti barbatii cauta femei destepte ca sa ii intretina si sa ii ajute..dar plus ca si eu caut acelasi lucru un barbat destept si recunoscator pt ca si eu vreau sa fiu ajutata..si serios care nu se lasa influentat de altii,,ci gandeste independent.numai ca nu gasesti asa ceva..este greu sa gasesti oameni destepti,,
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 19 Mai 2014 22:04
cumparati tu un vibrator, eu una nu am nevoie de vibrator pt ca doar tu nu poti trai fara sex..

eu una ma gandesc la sex doar cand vreau ceva serios,,si nu sunt barbati sanatosi la cap ca sa ma pot gandi la ceva serios..

cel mai bine sa stea corpul in repaus pana intalnesc un barbat intreg la cap.
toti barbatii cauta femei destepte ca sa ii intretina si sa ii ajute..dar plus ca si eu caut acelasi lucru un barbat destept si recunoscator pt ca si eu vreau sa fiu ajutata..si serios care nu se lasa influentat de altii,,ci gandeste independent.numai ca nu gasesti asa ceva..este greu sa gasesti oameni destepti,,

barbati destepti nu prea gasesti.....nu au o gandire constructiva.
la ce rost sa ma gandesc la sex..
eu vad in alte moduri mai frumoase in a-ti trai viata..decat sa ma gandesc la sex..
nu doresc si nici nu ma vreau sa ma gandesc la sex,,,pt ca eu vad in ami trai viata in alte moduri..

stiu ca la barbati pot sa moara de foame pt ca pt ei sexul este mai important..fiecare cu interesele lor..eu am alte interese..care nu sunt asemanatoare cu a barbatilor.
.
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 19 Mai 2014 22:13

Recomandari

Setari Cookie-uri