Fidelitatea in stil muieresc = infidelitatea in stil barbatesc

Pita, să ai o zi, cum ţi-e inima!

''Adorabila'' de mine o să încerc să tac, măcar azi.
Axl_R
Postat pe 18 Aprilie 2014 08:15
ii prima "lectie"?
"Cu balonu' "n-am inteles prea bine, masura de protectie cumva? stii tu ceva, macar odat' si, tot ai probat.:D
La cat esti tu de luptatoare "il speli" tu pe el(la cerebel) =))...nu cred ca-ti rezista.

Ziua buna dimineata la toata lumea!
pitiTa_
Postat pe 18 Aprilie 2014 10:42
Mersic!
asemeni, "laudaroaso"! :D

"Tacerea ii de aur"...aoleu!
pitiTa_
Postat pe 18 Aprilie 2014 10:47
De la: pitiTa_, la data 2014-04-18 10:42:44 ii prima "lectie"?
"Cu balonu' "n-am inteles prea bine, masura de protectie cumva? stii tu ceva, macar odat' si, tot ai probat.:D
La cat esti tu de luptatoare "il speli" tu pe el(la cerebel) =))...nu cred ca-ti rezista.

Ziua buna dimineata la toata lumea!


pai cum esti ca greu de cap de aceea nu intelegi...eu ziceam ca balonasele cum le zici tu mai au si gaurele...sau afurisitul si-l scoate ca sa imi lase vreun plod de-al lui apoia sa mi-l cresc singura ca greu suporti un barbat pe cap cu gandirea lui de 2 bani,,,apoi barbatii se comporta frumos doar daca au castig material ca pe ei doar asta ii intereseaza si cum ziceam nu am nevoia de nici un plod de la barbat sa semene cu el asa de prost..
si apoi sa stai cu un barbat in casa si sa te gandesti tot timpul ca adaca nu te-ai fii impus ar fii facut cu tine carpa de sters pe jos,,si apoi sa mai trebuiasca sa te culci cu el seara de seara asta nu inseamna ca trebuie sa faci si sex seara de seara si sa stai in casa cu dusmanul...stii ca femeile care nu se integreaza adica sa faca si ele rautati le afecteaza mai mult rautatile pt ca stii vorba aia cine se aseamana se aduna.
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 18 Aprilie 2014 12:41
pai cum esti ca greu de cap de aceea nu intelegi...eu ziceam ca balonasele cum le zici tu mai au si gaurele...sau afurisitul si-l scoate ca sa imi lase vreun plod de-al lui apoia sa mi-l cresc singura ca greu suporti un barbat pe cap cu gandirea lui de 2 bani,,,apoi barbatii se comporta frumos doar daca au castig material ca pe ei doar asta ii intereseaza si cum ziceam nu am nevoia de nici un plod de la barbat sa semene cu el asa de prost..
si apoi sa stai cu un barbat in casa si sa te gandesti tot timpul ca adaca nu te-ai fii impus ar fii facut cu tine carpa de sters pe jos,,si apoi sa mai trebuiasca sa te culci cu el seara de seara asta nu inseamna ca trebuie sa faci si sex seara de seara si sa stai in casa cu dusmanul...stii ca femeile care nu se integreaza adica sa faca si ele rautati le afecteaza mai mult rautatile pt ca stii vorba aia cine se aseamana se aduna.

ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 18 Aprilie 2014 12:45
stii ca este problema la oameni la femei si la barbati?

oamenii sunt exigenti cu ceilalti oameni din jurul sau,,dar nu sunt exigenti si cu ei insasi..
asa au fost si filozofii si scriitorii si preotii mai marii capeteniilor.

eu stiu ca orice barbat mar vrea de nevasta ca eu sunt cuminte desteapta harnica nu fac rau..barbatul m-ar vrea ca sa il ajut,,sa gandesc eu in locul lui dar daca sar putea doar sfaturi care sunt in favoarea lui ca sa ii fie doar lui bine..ca daca ii aduc aminte pai si eu exist si mie trebuie sa imi fie bine..
incepe sa imi spuna,,pai daca ajuti nu trebuie sa astepti sa te ajute persoana care o ajuti,,ci trebuie sa astepti ajutor de la altii...
sau orice barbat dar mai sunt si femei alea mai in varsta maritate sau cu prieten,,care vor oameni corecti cu principia sa fie exigenti cu ei insasi dar sa nu gandeasca atunci cand trebuie sa lupte pt drepturile lor..
si sincer mie oameni din astia nu imi trebuie pt ca eu nu ma aseaman si nici nu vreau sa ma aseman cu aseamea specimene cu chip de om dar fara omenie
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 18 Aprilie 2014 12:53
stii ca este problema la oameni la femei si la barbati?

oamenii sunt exigenti cu ceilalti oameni din jurul sau,,dar nu sunt exigenti si cu ei insasi..ei vor ca ceilalti sa fie corecti cu ei si sa nu faca lucruri care ii afecteaza dar lor nu le place sa faca acelasi lucru..sa fie corecti si sa nu faca lucruri care nu afecteaza pe altii//
asa au fost si filozofii si scriitorii si preotii mai marii capeteniilor.

eu stiu ca orice barbat mar vrea de nevasta ca eu sunt cuminte desteapta harnica nu fac rau..barbatul m-ar vrea ca sa il ajut,,sa gandesc eu in locul lui dar daca sar putea doar sfaturi care sunt in favoarea lui ca sa ii fie doar lui bine..ca daca ii aduc aminte pai si eu exist si mie trebuie sa imi fie bine..
incepe sa imi spuna,,pai daca ajuti nu trebuie sa astepti sa te ajute persoana care o ajuti,,ci trebuie sa astepti ajutor de la altii...
sau orice barbat dar mai sunt si femei alea mai in varsta maritate sau cu prieten,,care vor oameni corecti cu principii sa fie exigenti cu ei insasi dar sa nu gandeasca atunci cand trebuie sa lupte pt drepturile lor..
si sincer mie oameni din astia nu imi trebuie pt ca eu nu ma aseaman si nici nu vreau sa ma aseman cu aseamea specimene cu chip de om dar fara omenie

ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 18 Aprilie 2014 13:00
Paste fericit!

Despre: genuri si gramatica, vb. mai "incolo"!

Pana una-alta, afla ca sunt Femeie ...sau, muiere(cum vrei sa-mi zici)
pitiTa_
Postat pe 18 Aprilie 2014 16:16
De la: pitiTa_, la data 2014-04-18 16:16:55Paste fericit!

Despre: genuri si gramatica, vb. mai "incolo"!

Pana una-alta, afla ca sunt Femeie ...sau, muiere(cum vrei sa-mi zici)
da si tie paste fericit orice ai fii,,si eu sunt barbat de aceea tin cu barbatii..
vb mai tarziu despre bun simt,,corectitudine si omenie..poate ca cuvintele astea nu exista in vocabularul tau de aceea trebuie discutate
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 18 Aprilie 2014 16:31
io is oghishnuit s sherti fomeili pintru mini k is shel mai mandru fishior din tatzi bre bukuriko io is ajent 447 nu 477 aku ieshti datoari cu un mel s am sh io di sarbatori da shi di kovoari am batut io zalili astia o tzuikulitz s ma rivergorez nu da shineva?
garbo_398447
Postat pe 19 Aprilie 2014 10:15
Daca vrei sa mananci o friptura de miel, tocmai ce-am terminat-o - de pregatit, nu de mancat. La ea adaug drob, cozonac, pasca si un vin rosu delicios -ca n-am tuica - si sper ca m-am revansat pt ca am gresit numarul (ca ala nu e nume). :))
bucura
Postat pe 19 Aprilie 2014 21:44
toti oamenii isi urmaresc interesul si din pacate interesele sunt egoiste..
cand esti la necaz nimeni nu te ajuta din contra iti mai dau una ca sa te duci de tot sa fii mai prost ca data viitoare sa poate profita mai bine..si asa o sa iasa si copii..
eu nu cred ca se merita sa fac copii,,greu gasesti un baiaet serios cu interese corecte si credincios..sa faci copii si sa iasa si ei cu apucaturi rele ca taicasu ca si el ii da ADN-sau.este o munca degeaba..mai bine dorm decat sa fac copii asa cu apucaturi rele si cata muna este sa creasca mari si cand cresc cresc niste egoisti ca si parintii,,pt ca barbatul sigur nu ii va placea gandirea mea dreapta pt ca el nu vrea sa fie drept el vrea sa profite si sa aiba interese egoiste.....hormonii mei zic ca ar vrea un barbat dar creierul meu spune ca nu are nevoie de asa ceva
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 21 Aprilie 2014 23:01
oamenii isi urmaresc interesul si din pacate interesele sunt egoiste..
cand esti la necaz nimeni nu te ajuta din contra iti mai dau una ca sa te duci de tot sa fii mai prost ca data viitoare sa poate profita ei mai bine..si asa o sa iasa si copii..
eu nu cred ca se merita sa fac copii,,greu gasesti un baiat serios cu interese corecte si credincios..sa faci copii si sa iasa si ei cu apucaturi rele ca taicasu ca si el ii da ADN-sau.este o munca degeaba..mai bine dorm decat sa fac copii asa cu apucaturi rele si cata muna este sa creasca mari si cand cresc cresc niste egoisti ca si parintii,,

pt ca barbatul sigur nu ii va placea gandirea mea dreapta pt ca el nu vrea sa fie drept el vrea sa profite si sa aiba interese egoiste.
....hormonii mei zic ca ar vrea un barbat dar creierul meu spune ca nu are nevoie de asa ceva adica de un barbat si copiii
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 21 Aprilie 2014 23:07
Te rog sa scrii in limba romana, eu nu inteleg comentariul tau.
michu61
Postat pe 4 Mai 2014 12:47
o amatoare de sex anal ? )
mandea1
Postat pe 4 Mai 2014 18:01
Nu AI inteles CA ea nu e cu barbatii?
Cred CA.I plac d.soarele :-):-)
vivacedonna
Postat pe 4 Mai 2014 18:21
ai perfecta dreptate.mie in mie ca asa va fi.toate femeile de pe glob patesc asa,fara exceptie.
greffe
Postat pe 4 Mai 2014 21:30
Cand e urmatoarea cursa pe Marte?
Decat ''mie in mie ca asa va fi'', mai bine pierduta in spatiu.
Axl_R
Postat pe 4 Mai 2014 22:02
pai daca femeile nu vor sa fie serioase din toate punctele apoi poate ar fii mai respectate mai mult de barbate...Dar nici ele nu vor sa fie seriose,,barbatii li-o iau inainte pt ca barbatii sunt mai puternici..
apoi de aici incepe cu ca barbatul are voie sa incerce la femeie,,sa se culce cu ea daca femeia cedeaza ea este cea fraiera...
barbatul poate sa incerce sa cucereasca femeia nu ca sa ncerce sa isi bata joc de ea..Dar cum nu exista seriozitate,,poate de aceea barbatul nu respecta femeia..Poate ca in familia lui mama nu era respectata pt ca ea nu s-a impus ci mai bine a tacut si s-a integrat si a a facut si ea rautati..

daca mama barbatului a fost o fraiera pt el atunci toate femeile sunt fraiere..este vorba de educatie si de discernamant..POATE BARBATII cu discernamant sunt plictistori pt femei pt ca ele sunt obisnuite cu badarani..

putini oameni se ocupa ca sa se educe pe sine apoi sa educe copii prin exemplu propriu....oamenii fac copii ca sa le lase mostenire banii,casele dar character ..
asa ca nu va mai plageti ca nu sunteti buni de nimic decat sa faceti copii si atat si de educatie trebuie sa ma ocup eu
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 4 Mai 2014 22:19
De la: Axl_R, la data 2014-05-04 22:02:01Cand e urmatoarea cursa pe Marte?
Decat ''mie in mie ca asa va fi'', mai bine pierduta in spatiu.


eu cred ca cartea care a fost scrusa ca barbatii sunt de pe marte..a fost scrisa de un barbat venit de pe marte care nu are nici o treaba cu realitatea
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 4 Mai 2014 22:23
De la: Rotty, la data 2014-04-02 17:50:56" Fidelitatea in stil muieresc = infidelitatea in stil barbatesc"

Pe aici care cu cine-i egal ?


nu exista egalitate..pt ca fiecare om este diferit.eu cred ca nu exista seriozitate nici din partea barbatilor si nici din partea femeilor..nici din partea barbatilor..
poate ca femeile nu se straduie sa fie serioase si corecte cu toata lumea poate ca barbatii sar deschide sufleteste..
eu am cunoscut fete tinere rele si invidioase nu stiu cum ar putea asemenea femei sa fie iubite de barbati
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 4 Mai 2014 23:10
poate ca la femei nu le place sa schimbe barbatii ca e sosete..Dar au alte parti rele..
partile rele difera de la om la om..

nu inseamna ca daca esti in postura de victim cum ar fii femeile sunt si cinstite..cinstite nu inseamna ca daca nu iti place sa te culci cu barbate,,dar si unele inseala daca le pica ocazia,,la toata lumea le place sa nu fie inselati dar lor le place sa insele..
oameni carora le place sa fie seriosi sunt putini si in cazul femeilor si in cazul barbatilor..

nici la femei nu le place sa isi puna mintea la contributie,,prefer sa gandeasca cu hormonii.
asa au fost mereu oamenii dar numai ca le place sa dea vina pe altii,,dar pe ei nu se vad..

ce pot sa zic ca si femeile sunt la fel de rele ca barbatii...

ce mai la deal la vale,,,Toata lumea este un hot si femeile si barbatii..poate ca femeile sunt mai sensibile ca barbatii dar si ele sunt neseriose..
asta este parerea mea.
hotii se simt atrasi unii de altii pt ca au gandiri similar dar se fura unii pe altii..
daca ar fii seriosi poate ar fii atrasi doar se seriosi,,dar cine se aseamana se aduna,,
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 4 Mai 2014 23:22
barbatilor le place sa piseze femeile sa se culce cu ei,,pt ca zic ca femeilor le place ca este de datoria barbatilor sa incerce..Da barbatul poate sa incerce sa cucereasca femeia nu sa isi bata joc dea ea.Dar cum nici femeile nu sunt serioase de aceea sunt atrasi de cei la fel ca ele..
Nici femeile nu sunt cinstite,,,au interese egoiste nici ele nu sunt corecte,,poate de aceea se simt si atrase de barbatii neseriosi..

putin gasesti oameni seriosi,,nu poti avea incredere in nimeni eu cred ca este cazul de educatie si in cazul femeilor...si in cazul barbatilor,,nici femeile nu sunt educate,,si serioase poate de aceea se si simt atrase de barbati ca si ele..pt ca cine se aseamana se aduna..
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 4 Mai 2014 23:29
Mai tarane, lasa-ne cu discursul asta de la Stefan cel Mare, cu lamentari patetice de barbat incult si inselat.
Sa stii, ma gâga, ca femeia nu pleaca de bine de la barbat; gagiul ala care era pe tir si l-a lasat nevasta in urma absentelor repetate, o fi venit si cu ceva boala necuviincioasa pe acasa, ca drumul e lung si parcarile sunt multe.
Dupa ce-am citit opiniile unor 'domni' pe site-uri, despre soate, prietene sau femei in general, cred ca majoritatea ati merita sa vi se taie si sa vi se puna sare pe ciot.

charmelen
Postat pe 4 Mai 2014 23:52
bravo esti grozava.si eu vreau de mult sa castrezm 2 spurcaciuni care ma siciie si deranjeaza de 10 ori pe zi pentru ca viseaza sa faca sex cu mine.am si vorbit cu un vetrerinar despre asta,ca pe altcineva nu am gasit.oare cum sa-i prind si unde sa-i castreze,pe strada?
greffe
Postat pe 5 Mai 2014 21:33
pai lasa ca si femeile se imbraca pe jumate dezbracate...cu niste pantaloni stransi de se vad toate formele,,bluze de li se vad tatele pe jumate,,fuste mini de inebunesc hormonii barbatilor apoi poate si de asta le streseaza atata...
poate femeile o fac inconstient,,dar si imbracamintea prea sexy poate zapaci hormonii barbatilor,,,cum sar zice ca si un barbat pe jumate dezbracat sau cu pantaloni foarte stransi poate zapaci hormonii femeilor numai ca ei nu se imbraca asa provocator.ca femeile..



ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 5 Mai 2014 23:13
A dat din maini breee ...Ca doar TIR-ul ala nu se conduce cu picioarele pe volan !
Daca suntem la ceas de adevar , iaca , eu recunosc , de cate ori ma trimite soata la piata , ii aduc restul corect ...
Batranii nostri aveau o vorba ! Spune-mi ce te preocupa , ca sa-ti spun cum iti sade cu coarne !
De ce ti-e frica , de aia nu scapi ! Si te alegi si cu un cuier !
pygmalyon
Postat pe 7 Mai 2014 05:17
Corect ...Cum sa ne imbracam breee provocator ca femeile ? Cum mi-ar sta mie la doar 50 de primaveri facute asta toamna , purtand fusta mini si toc cui ?
pygmalyon
Postat pe 7 Mai 2014 05:20
Daca ai o taraba si iti expui marfa la vanzare , mai mult ca probabil ca se vor inghesui cativa amatori de chilipiruri ...
Daca nu te ocupi cu asa ceva , nu faci reclama ! Morala este simpla ! O femeie cu minte , isi alege o tinuta cuminte ! Daca te imbraci sumar si reactiile sunt pe masura !
pygmalyon
Postat pe 7 Mai 2014 05:25
Daca toti barbatii sunt prosti , cauta solutii alternative ! Cu vibrator ai incercat ? Ala nici nu te inseala , nici gravida nu te lasa si unde il pui , acolo sade ! Numai sa ai grija sa-ti procuri din timp baterii de rezerva !
pygmalyon
Postat pe 7 Mai 2014 05:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu Capricorn El Pesti 5 De la: AnkaLuana 16 Iunie 2012 10:15
Va este dor de anotimpul cald ? 5 De la: elisabeta_boia 18 Februarie 2012 09:14
Arta Seductiei 24 De la: iulyk_91 18 Septembrie 2012 22:25
DANSURI FOLCLORICE ROMANESTI 47 De la: floare_cu_colti 1 Ianuarie 2011 21:11
Varsatoare-Rac 15 De la: Estera111 3 Aprilie 2013 05:21
Setari Cookie-uri