Fidelitatea in stil muieresc = infidelitatea in stil barbatesc

pai depinde la ce te referi ca femeile e curve,moral sau fizic.

stiu ca femeile batrane din cealalata generatie nu au fost curve fizic,au fost fidele fizic sotilor,,dar erau la fel de rele ca si ei.si curve moral,si invidioase femeile se invatatu unele pe altele sa fie slugele barbatilor pt ca erau lenese sa devina cinstite moral apoi sa se impuna.stiu ca femeile stiau ca nici ele nu merg pe drumul lor asa ca au tacut..apoi au aparut feministele negative...Adica femeile care nu erau cinstite moral dar aveau pretentii ca barbatii sa le respecte,,erau invidioase,profitau de slabiciuni...Pt ca eu cred ca o femeie care este serioasa este cu toata lumea nu doar cu unii .

eu una nu as doari sa fiu fizic femeie cinstita dar rea sa accept rautatile barbatilor si sa ma descarc pe oameni care nu imi fac nimic,cum ar fii copii,sau altii

ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 4 Aprilie 2014 23:28
pai barbatii insista cu sexul si femeile vor si ele bani..

sau barbatii vor femei care sa faca sex dar sa le faca toata treaba si sa nu le ceara nici un ban..La barbati nici macar pt copii nu le place sa plateasca..

asa a depinde la ce te referi pt ca explicatii sunt multe.

eu cred ca curvele adevarate sunt barbatii,,ei o fac cu cine pica fara nici o retinere.
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 4 Aprilie 2014 23:33
De la: Rotty, la data 2014-04-03 07:44:34Ce ar trebui sa stiu ?


exact, ce ar trebui ? tu vorbesti non-stop, despre orice, oricand. e greu, sa le stii pe toate.
_Isis_
Postat pe 5 Aprilie 2014 08:13
Asa sunt eu mai vorbareatza . Ai ceva impotriva ?
Rotty
Postat pe 5 Aprilie 2014 09:50

Femeile vor dragoste , barbatii vor sex .
Barbatii indeamna sau obliga femeile la lucruri nefiresti .
Cine are concepte serioase ( barbat sau femeie ) nu poate fi corupt(a)
Este usor de a pasa vina , mai greu este de a ne asuma raspunderea ,de a ne iubi pe noi insine.
Ne dam toti seama de riscurile la care ne expunem cand facem ce nu trebuie ?
Argentina_Malcea_1
Postat pe 5 Aprilie 2014 10:10
Ai tu asa o idee fixa ? Parca incepi sa semeni cu Irinuca...
Rotty
Postat pe 5 Aprilie 2014 10:13
De la: Rotty, la data 2014-04-05 09:50:01Asa sunt eu mai vorbareatza . Ai ceva impotriva ?


trafic sa fie !
_Isis_
Postat pe 5 Aprilie 2014 11:30
De la: garbo_394669, la data 2014-04-05 08:13:28
De la: Rotty, la data 2014-04-03 07:44:34Ce ar trebui sa stiu ?


exact, ce ar trebui ? tu vorbesti non-stop, despre orice, oricand. e greu, sa le stii pe toate.






sau (macar) putin din toate!

Rotty "le are", da, nu le arata, inca mai asteapta persoanele care se potrivesc stilului ei!:D
pitiTa_
Postat pe 5 Aprilie 2014 11:39
balos ?
_Isis_
Postat pe 5 Aprilie 2014 11:43
depinde ce observi tu!

Eu (inca) nu spun alta parere. :)


On topic: a disparut personajul principal!?

sau face o incursiune(ca Ulise) pe ape....astept valurile!=))
pitiTa_
Postat pe 5 Aprilie 2014 11:47
indrazneste ! de nu, nici nu incape vorba... =)) inca...
_Isis_
Postat pe 5 Aprilie 2014 11:57
De la: pitiTa_, la data 2014-04-05 11:39:59
De la: garbo_394669, la data 2014-04-05 08:13:28
De la: Rotty, la data 2014-04-03 07:44:34Ce ar trebui sa stiu ?


exact, ce ar trebui ? tu vorbesti non-stop, despre orice, oricand. e greu, sa le stii pe toate.






sau (macar) putin din toate!

Rotty "le are", da, nu le arata, inca mai asteapta persoanele care se potrivesc stilului ei!:D



Cine stie , cunoaste.
Rotty
Postat pe 5 Aprilie 2014 12:00
hada deee, nu scoate "spinii"!=))

ziua buna la amandoua!:)
pitiTa_
Postat pe 5 Aprilie 2014 12:04
floare, pentru cea care te-a facut sa plangi ? ai uitat repede.
_Isis_
Postat pe 5 Aprilie 2014 12:05
nu uita(cica) numa' se uita
da, e si privitu' "in gol un stil" al femeii pe care numai femeia stie sa-l
dez/aprecieze cand este nevoie!

pitiTa_
Postat pe 5 Aprilie 2014 12:10
Ziua buna ...ca uitasem
Rotty
Postat pe 5 Aprilie 2014 12:12
De la: garbo_394669, la data 2014-04-05 12:05:20floare, pentru cea care te-a facut sa plangi ? ai uitat repede.

vad k ieshti fati istiatza sh driept urmari intri in sfiera mia di interies. penk ti prishepi sh la gramatik ai di la mini kiip in taci
garbo_398447
Postat pe 5 Aprilie 2014 12:19
_Isis_
Postat pe 5 Aprilie 2014 12:23
di diparti favorita me iesti oak pintru k i o fumei di tata isprava sh io nu greshiesk never kan i vorba di fumei.
sh io stau pitit di mult pi aishia s vad shi poati fiakari. va spui mai inkolu di shi.
aku tem pintru akas di shi igzista atatza bagabontz &porshi&misojini&mitokani dak totz ashtia o fost krescutz sh ieducatz di mami ashe di cumintz&fideli&responsabili&morali& alti sheli ?
garbo_398447
Postat pe 5 Aprilie 2014 12:44
nu te cred pana nu-ti scrii prenumele aici=))

Pe cine duci cu dusu', ha?

Lasa-i bre pe vagabonzi, nici o mama nu-si educa fiul sa devina molau sau papa-lapte! devin asa fiindca se ia cu altii si nu corespund (teapa) tepei lui.
pitiTa_
Postat pe 5 Aprilie 2014 12:56
Io cred ca-l cheama Vasali .
Rotty
Postat pe 5 Aprilie 2014 13:12
No, "Vasali" ie nume de sfant, el are unu' "barbatesc";))

..unu care-i permite sa se balbaie.
pitiTa_
Postat pe 5 Aprilie 2014 14:04
Fapte , nu vorbe...
Rotty
Postat pe 5 Aprilie 2014 16:55
stil muieresc
_Isis_
Postat pe 5 Aprilie 2014 17:54
De la: Argentina_Malcea_1, la data 2014-04-05 10:10:52
Femeile vor dragoste , barbatii vor sex .
Barbatii indeamna sau obliga femeile la lucruri nefiresti .
Cine are concepte serioase ( barbat sau femeie ) nu poate fi corupt(a)
Este usor de a pasa vina , mai greu este de a ne asuma raspunderea ,de a ne iubi pe noi insine.
Ne dam toti seama de riscurile la care ne expunem cand facem ce nu trebuie ?


eu una cred ca femeia vrea preludiu adica ca barbatul sa se comporte mereu frumos cu ea nu doar la inceput..Pt ca la inceput unei relatii barbatul este curtenitor cu femeia atent,apoi dupa ce primeste ceea ce vrea cam uita de bunele maniere apoi daca afectiunea si atentia nu este mentinuta si atractia sexuala dispare..
multe femei traiesc cu barbate dar ele nu au orgasm pt ca barbatii nu stiu sa se comporte cu ele,,si cica sunt numite frigide..
cu iubirea la barbate este mai dificil pt ca el este mai rational decat femeia visatoare care viseaza la printi calare pe cai albi care sa o duca intr-o viata de vis..
Barbatii nu se deschid sufleteste pt ca oamenii sunt rai,este bine sa fii amabil ca barbat ca femeie dar sa fii precaut si sa stii sa lupti pt drepturile tale..
multe femei stau cu barbate pt care nici macar nu au placer in pat cu ei pt ca nu stiu sa se comporte pt ca ei nu se deschid sufleteste..
femeile sunt naïve si se deschid sufleteste imediat ce un barbat le ofera un pica atentie..Da oricui ii place atentia dar trebuie sa stii si sa lupti pt drepturile tale ca femeie..
dar problema ca toata lumea ar vrea sa fie iubit dar putini sunt seriosi..Ele sunt irationale si isi deschid inima oricui..O femeie trebuie sa stie sa fie stapana pe ea,,
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 6 Aprilie 2014 21:10
eu una cred ca femeia vrea preludiu adica ca barbatul sa se comporte mereu frumos cu ea nu doar la inceput..Pt ca la inceput unei relatii barbatul este curtenitor cu femeia atent,apoi dupa ce primeste ceea ce vrea cam uita de bunele maniere apoi daca afectiunea si atentia nu este mentinuta si atractia sexuala dispare..
multe femei traiesc cu barbate dar ele nu au orgasm pt ca barbatii nu stiu sa se comporte cu ele,,si cica sunt numite frigide..
cu iubirea la barbate este mai dificil pt ca el este mai rational decat femeia visatoare care viseaza la printi calare pe cai albi care sa o duca intr-o viata de vis..
Barbatii nu se deschid sufleteste pt ca oamenii sunt rai,este bine sa fii amabil ca barbat ca femeie dar sa fii precaut si sa stii sa lupti pt drepturile tale..
multe femei stau cu barbate pt care nici macar nu au placer in pat cu ei pt ca nu stiu sa se comporte pt ca ei nu se deschid sufleteste..
femeile sunt naïve si se deschid sufleteste imediat ce un barbat le ofera un pica atentie..Da oricui ii place atentia dar trebuie sa stii si sa lupti pt drepturile tale ca femeie..
dar problema ca toata lumea ar vrea sa fie iubit dar putini sunt seriosi..Ele sunt irationale si isi deschid inima oricui..O femeie trebuie sa stie sa fie stapana pe ea,,inima o poti deschide dar trebuie sa o si poti inchide,,sa nu lasi pe nimeni sa profite emotional de tine..Exersezi in asta..
pt ca un om sa fie bun in ceva trebuie mereu sa exersezi in acel ceva

ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 6 Aprilie 2014 21:16
dupa parerea mea este ca oamenii sau inmultit ca animalele.

iubirea nu exista pt ca oamenii nu au incredere unii in altii pt ca nu exista seriozitate ci doar interese egoiste.

barbatii nu se deschid sufleteste pt ca au gandire negative si obiceiuri negative..omul este ceea ce persevereaza..
si femeile sunt negative dar ele sunt si naïve..
eu nu am fost niciodata asa naiva,,si sa ii las pe altii sa gandesca in locul meu
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 6 Aprilie 2014 22:01
eu niciodata nuam fost asa naiva..

poate doar vedeam prin ochii mei dar ma trezeam imediat la realitate dupa ce ii cunosteam adevarata fata.ii dadeam viteaza.
dar altele stau atata timp cu barbati idiotic nu au pic de tarie de character eu cred ca nu vor ele asa le place.
este greu sa traiesti intre oameni fara pic de character.
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 6 Aprilie 2014 22:13
bisericile lupta pt lucruri material...Nu au nici o treaba cu valorile morale..

barbatii sunt doar pt ca sa lupte pt lucruri materiale in fond sunt barbatii.

asa au fost mereu au facut razboiae..ei nu vor sa lupte sa isi formeze character de aceea au fost manipulati de conducatori si au fost atatea razboie boli,,fara doctori..Pt ca inainte nu existau doctori mureai dintro simpla boala..

medicii salveaza vieti dar pe ei nu ii ajuta nimeni sa evolueze spiritual preotii isi bat joc de ei prin mincinile lor...
sincer am o sila de barbati nu stiu daca as suporta vreo unul in casa cu mine...apparent la inceput toti sunt de bun simt apoi iti dai seama ca nu face doi bani..
ingerasulcumintesiluptator
Postat pe 6 Aprilie 2014 22:31
ai tata direptatia din lumi. aku nu mai is barbatz adivaratz kum o fo taika da nishi fumei ka muma me. s o strakat lumia. io il am igzamplu pi taika sh vrau s gasask o fumei ka muma da nu dau di ie. atz vazut ghietu fratili mieu sh o patzat. injerash ieshti on pik kam koapt
pintru min da io tat ti
oak tat pria trekut iesti sh im pari rau. kum mai ie pi la tini la foksheni oak tati is buni ?akolu s fashi vinu bun. vin la toamn la tini s fashi shinsti.
garbo_398447
Postat pe 7 Aprilie 2014 18:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fata pesti baiat balanta 8 De la: pik_nik 4 August 2009 22:07
clipa fericita 1 De la: allexanndrra 14 Iunie 2009 07:20
Vreau sa fac o petitie...Ma ajutati? 73 De la: nazirra 16 Noiembrie 2009 14:01
o poveste trista dar adevarata 50 De la: anca70 26 Mai 2011 10:05
consilier marital 19 De la: garbo261819 30 Ianuarie 2012 11:21
Setari Cookie-uri